swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zszedł na drugi plan?! Co ty wygadujesz, Leo jest największą gwiazdą Barcy i nie wazne czy gra w niej Ney czy nie. Leo to legenda, a ty po dwoch nieudanych meczach spychasz go na drugi plan.. Sezonowiec....
0
Tata jak narazie sie spisuje w Barcelonie bardzo dobrze. Ze strony sztabu to był genialny ruch, żeby zatrudnić mało znanego szkoleniowca z agranicy, ponieważ on wniósł styl gry nie znany w La Liga. Jednal mam kilka zastrzezen co do naszego trenera a mianowicie mało minut dla Tello, Bartry i Montoy. Nasza obrone sie spisuje przeciętnie w tym sezonie i wlasnie dlatego Barta powinien grać czesto nawet za Mascherano ktory duzo bledow popelnia..
0
Mi się wydaje, że to jest spowodowane odradzającą sie kontuzją. Messi ma już dość tego i boi się, że ona wróci dlatego juz nie czuje się tak swobodnie. Po drugie on Barca to już nie Leo. Teraz gra cały zespół. No i Neymar ktory jak narazie w Barcelonie pisze nową historie. Trzeba dac troche czasu Messiemu. Dla mnie Messi byl i bedzie największą legendą Fc Barcelony. A pozatym mam ogromne przeczucie ze w meczu z milanem Leo WYBUCHNIE i ustrzeli hattricka hehe :D
0
To już rok?! Ale ten czas szybko leci xd
0
Jaki spadek formy? Rozniesiemy ich......
0
Wszyscy tylko o karnym za faul na CR7. A dlaczego nikt nie wspomni o tym, że Real powinien grać w 10, a nawet w 9 za faule na Neymarze?
0
Błąd się wkradł ;) Alexis, a nie Messi. Dla takich chwil jak dzisiejsze zwycięstwo warto żyć
0
Krycieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!
0
Po zwycięstwo!!!! Vamos
0
Alves dużo nie dokładnych podań, Messi i Busi mało widoczny. Druga połowa: Busi out, Song in a reszta zmian w 70 min
0
Szybka wymiana piłek, pressing, ciągle atak. Taką grą liga mistrzow jest nasza! :D
0
Brawo Ney :D
0
Ja nie widze:). Wypozyczyc ich, i dawac szanse Tello bo na to zasluguje
0
I teraz bd hejtowanie Bartry jak zagra zly mecz przeciwko almerii. A wina jest trenera bo zamiast dac odpoczac masche to na sile ich wystawial a bartra na lawe
0
ehh w drugiej połowie niech Tello wejdzie i Barta i Song!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oni muszą grać. nie po to tello ma umowe do 18 r zeby ławe grzał a przeciez nie gramy z przeciwnikiem silnym jak rm czy bayern.. ;// porażka
0
brawooo
0
ehh jestem niezadowolony ze składu. zero rotacji. Co z Songiem? gra on o niebo lepiej od busiegp. co z tello który umowe przedłużył? co z bartą? po chuj wydawac kase na obrońce jak go mamy trzeba go tylko kurwa mac wyszkolic on do chuja minut potrzebuje. ja pierdole kurwa mać.
0
Odpoczynek dla Valdesa, Iniesty, Messiego, Pique. Skład na jtr: Pinto Adriano Bartra Masche Montoya Xavi Song Sergio/Dos Satnos Tello Neymar Pedro. Musimy pokazac Tello i Bartrze ze chcemy ich w Barcelonie i dawac im duzo szans na gre
0
stary co ty bredzisz? oczywiście xavi ma juz swoje lata ale dalej gra bardzo dobrze. a iniesta prezentuje bardzo wysoką formę!!! piszecie takie głupoty a potem tylko spam ze gimbaza minusuje. ogarnij sie czlowieku
0
Messi powinien odpoczywać, a za niego Tello. Chłopak przedłużył kontrakt a my mu szans wgl nie dajemy. No i Bartra oczywiście powinien grać
0
Skład idealny. W drugiej połowie na boisko: Tello, Xavi i Song
0
Bo Real myśli, że zwycięstwo lub trofea można kupić...
0
Wiecej zaufania dla Tello i Barty Martino!!!!!!!!
0
Ehh a co z Bartrą, Adriano, Songiem i Tello?!
0
Skład na dzisiaj? Chciałbym: Valdes Adriano Pique Barta Alba S Roberto Song Fabs i Ney Messi Tello. W drugiej polowie na boisko Dani
0
Fabs zasługuje na miejsce w pierwszej 11
0
Za Albe Adriano, w pomocy Iniesta Song i Fabs a atak Neymar Alexis no i Messi hehe taki bym chcial skład. W drugiej połowię na boisko Tello, Busi, Xavi lub Alba. Tata musi zaskoczyt Atletico składem jak niegdyś RM nas ;)))
0
Oceny z kosmosu ;___;
0
Niekoniecznie. Oni myślą, że moga kupić zwycięstwo.. Przypomnijcie sb syt przed laty jak kupowalu Cr7, Kake i innych. Tez nowiono ze bd potęgą a nic szczególnego nie osiągnął.
0
Modle sie żeby Fabs grał na pomocy.. Sklad na jtr? Valdes Alves Pique Masche Adriano Fabs Song Iniesta neymar Alexis Tello