0

Zszedł na drugi plan?! Co ty wygadujesz, Leo jest największą gwiazdą Barcy i nie wazne czy gra w niej Ney czy nie. Leo to legenda, a ty po dwoch nieudanych meczach spychasz go na drugi plan.. Sezonowiec....

0

Tata jak narazie sie spisuje w Barcelonie bardzo dobrze. Ze strony sztabu to był genialny ruch, żeby zatrudnić mało znanego szkoleniowca z agranicy, ponieważ on wniósł styl gry nie znany w La Liga. Jednal mam kilka zastrzezen co do naszego trenera a mianowicie mało minut dla Tello, Bartry i Montoy. Nasza obrone sie spisuje przeciętnie w tym sezonie i wlasnie dlatego Barta powinien grać czesto nawet za Mascherano ktory duzo bledow popelnia..

0

Mi się wydaje, że to jest spowodowane odradzającą sie kontuzją. Messi ma już dość tego i boi się, że ona wróci dlatego juz nie czuje się tak swobodnie. Po drugie on Barca to już nie Leo. Teraz gra cały zespół. No i Neymar ktory jak narazie w Barcelonie pisze nową historie. Trzeba dac troche czasu Messiemu. Dla mnie Messi byl i bedzie największą legendą Fc Barcelony. A pozatym mam ogromne przeczucie ze w meczu z milanem Leo WYBUCHNIE i ustrzeli hattricka hehe :D

0

To już rok?! Ale ten czas szybko leci xd

0

Jaki spadek formy? Rozniesiemy ich......

0

Wszyscy tylko o karnym za faul na CR7. A dlaczego nikt nie wspomni o tym, że Real powinien grać w 10, a nawet w 9 za faule na Neymarze?

0

Błąd się wkradł ;) Alexis, a nie Messi. Dla takich chwil jak dzisiejsze zwycięstwo warto żyć

0

Krycieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

0

Po zwycięstwo!!!! Vamos

0

Alves dużo nie dokładnych podań, Messi i Busi mało widoczny. Druga połowa: Busi out, Song in a reszta zmian w 70 min

0

Szybka wymiana piłek, pressing, ciągle atak. Taką grą liga mistrzow jest nasza! :D

0

Brawo Ney :D

0

Ja nie widze:). Wypozyczyc ich, i dawac szanse Tello bo na to zasluguje

0

I teraz bd hejtowanie Bartry jak zagra zly mecz przeciwko almerii. A wina jest trenera bo zamiast dac odpoczac masche to na sile ich wystawial a bartra na lawe

0

ehh w drugiej połowie niech Tello wejdzie i Barta i Song!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oni muszą grać. nie po to tello ma umowe do 18 r zeby ławe grzał a przeciez nie gramy z przeciwnikiem silnym jak rm czy bayern.. ;// porażka

0

brawooo

0

ehh jestem niezadowolony ze składu. zero rotacji. Co z Songiem? gra on o niebo lepiej od busiegp. co z tello który umowe przedłużył? co z bartą? po chuj wydawac kase na obrońce jak go mamy trzeba go tylko kurwa mac wyszkolic on do chuja minut potrzebuje. ja pierdole kurwa mać.

0

Odpoczynek dla Valdesa, Iniesty, Messiego, Pique. Skład na jtr: Pinto Adriano Bartra Masche Montoya Xavi Song Sergio/Dos Satnos Tello Neymar Pedro. Musimy pokazac Tello i Bartrze ze chcemy ich w Barcelonie i dawac im duzo szans na gre

0

stary co ty bredzisz? oczywiście xavi ma juz swoje lata ale dalej gra bardzo dobrze. a iniesta prezentuje bardzo wysoką formę!!! piszecie takie głupoty a potem tylko spam ze gimbaza minusuje. ogarnij sie czlowieku

0

Messi powinien odpoczywać, a za niego Tello. Chłopak przedłużył kontrakt a my mu szans wgl nie dajemy. No i Bartra oczywiście powinien grać

0

Skład idealny. W drugiej połowie na boisko: Tello, Xavi i Song

0

Bo Real myśli, że zwycięstwo lub trofea można kupić...

0

Wiecej zaufania dla Tello i Barty Martino!!!!!!!!

0

Ehh a co z Bartrą, Adriano, Songiem i Tello?!

0

Skład na dzisiaj? Chciałbym: Valdes Adriano Pique Barta Alba S Roberto Song Fabs i Ney Messi Tello. W drugiej polowie na boisko Dani

0

Fabs zasługuje na miejsce w pierwszej 11

0

Za Albe Adriano, w pomocy Iniesta Song i Fabs a atak Neymar Alexis no i Messi hehe taki bym chcial skład. W drugiej połowię na boisko Tello, Busi, Xavi lub Alba. Tata musi zaskoczyt Atletico składem jak niegdyś RM nas ;)))

0

Oceny z kosmosu ;___;

0

Niekoniecznie. Oni myślą, że moga kupić zwycięstwo.. Przypomnijcie sb syt przed laty jak kupowalu Cr7, Kake i innych. Tez nowiono ze bd potęgą a nic szczególnego nie osiągnął.

0

Modle sie żeby Fabs grał na pomocy.. Sklad na jtr? Valdes Alves Pique Masche Adriano Fabs Song Iniesta neymar Alexis Tello

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?