2

Co myślicie o zachowaniu CR7 podczas wczorajszej dogrywki? Uważacie to za podważanie autorytetu trenera czy może wsparcia, oddania serca drużynie i pomocy trenerowi?

1

Przeciez niedawno byl news ze Messi zostal uniewinniony....

7

Jestesmy w 8 najlepszych druzyn w Europie. Mamy plakac z tego powodu?

1

Fabiański dzisiaj klasa swiatowa, jednak karne mu nie wyszly.. za kazdym razem w drugą strone. Nie lubie portugalii i szkoda Rakiety ale zycze portugali wygranej. Przy takiej formie nasi ich rozjada i półfinał nasz!

0

Tez aktualnie woze sie alfa :D 149 ale chyba wymienie na cos innego

12

Czy tylko u mnie jest tak goraco ze nawet jak nic nie robie to sie ze mnie leje? ;__;

9

Powinien ma lawce siasc w meczu z Ukraina. Moze da mu to do myslenia

0

W przypadku wygranej niemiec i porazki z ukrainą mamy 2 miejsce czy 3?

4

W obronie zagralismy dzisiaj jak majstry! Milik za te zmarnowane sytuacje powinien na lawce siedzieć

0

Suarez może podziękować Urugwajowi.. Jego szanse na zdobycie ZP bardzo zmalały po tej porażce

0

Nie uważam ze chodzi tylko o pieniadze. Alves piszac ze czuje sie komfortowo ma na myśli ze jest jednym z nietykalnych z pierwszej 11.. z barca wygral wszystko dlatego odchodzi sprobowac czegos innego

1

Moim zdaniem Vardy to napastnik jednego sezonu. W Arsenalu zgasnie i sluch po nim zaginie.

11

Pomysl bardzo dobry ale nasuwa mi sie jedno pytanie.. czemu dopiero teraz? Marc powinien byc wypożyczony 3 sezony temu. Zgadzajac sie na wypozyczenie pokazuje ze kocha ten klub.

3

Dla mnie pomysł beznadziejny. To ma byc liga mistrzów. Co to za bylby za final typu Barcelona Milan? Lub z innym średniakiem

1

Mysle ze na hali druzyna futsal by zgniotla nas pod wzgledem szybkosci wyprowadzania pilki podan itp. A na murawie nasi by wygrali kondycyjnie, przezutami pilek rozgrywaniem akcji.

0

Odejscie Alvesa a szczegolnie Masche to najsmutniejsza wiadomosc w tym tygodniu..

0

To byłby cios...

0

Wie ktos czy Liverpool po przegraniu finalu LE z Sevilla ma jakies szanse na awans do Ligi Mistrzow?

1

Moim zdaniem najbardziej sprawiedliwe by bylo zeby w następnym sezonie w lidze bronil Marc a PK i LM Bravo

0

Jak oceniacie prace sedziego? Bo komentatorzy go wychwalają. Oprocz tych spalonych jest okej...

1

Rafinha to wogole gra w tym meczu?

3

Ten mecz widocznie pokazuje zmeczenie sezonem, brak zmiennikow. Trzeba zrobic rewolucje na lawce Barcy. Barta vermalen douglas vidal arda wszyscy out. Na cholere oni skoro caly czas grzeją ławe. W ich miejsce sprowadzic porzadnych zmiennikow i w następny sezonie tryplet jest nasz.

0

Neymar strata za stratą. Juz nie moge patrzeć na jego grę.

0

W czym Isco i Vazguez nie powinni sie tam znalesc

0

Co tam Isco robi to ja nie wiem

0

Calkowicie nie rozumiem decyzji Del Bosque. Powolanie dla Bartry ktory w tym sezonie wogole nie gra? On rzadko jest na mecz powolywany wiec to jest oczywiste ze jest slaby na kadre. Brak Torresa i Roberto to kpina. Torres doświadczony i w dodatku gra wiecej i wiecej strzela niz taki Vazquez. A co do Roberto to wszyscy dobrze wiemy ze zasłużył na powolanie.

0

Dla mnie te twoje genialne

0

To jest chore zeby jeden z najbardziej utytułowanych klubow, dwukrotny zdobywca trypletu nie mogl znalezc sponsora

2

Neymar...

0

Jestem podobnego zdania. Barcelona i tak by sciagnela Ter Stegena, ktory podczas kontuzji Valdesa bylby podstawowym bramkarzem, i pewnie by juz nim zostal..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?