swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co myślicie o zachowaniu CR7 podczas wczorajszej dogrywki? Uważacie to za podważanie autorytetu trenera czy może wsparcia, oddania serca drużynie i pomocy trenerowi?
1
Przeciez niedawno byl news ze Messi zostal uniewinniony....
7
Jestesmy w 8 najlepszych druzyn w Europie. Mamy plakac z tego powodu?
1
Fabiański dzisiaj klasa swiatowa, jednak karne mu nie wyszly.. za kazdym razem w drugą strone. Nie lubie portugalii i szkoda Rakiety ale zycze portugali wygranej. Przy takiej formie nasi ich rozjada i półfinał nasz!
0
Tez aktualnie woze sie alfa :D 149 ale chyba wymienie na cos innego
12
Czy tylko u mnie jest tak goraco ze nawet jak nic nie robie to sie ze mnie leje? ;__;
9
Powinien ma lawce siasc w meczu z Ukraina. Moze da mu to do myslenia
0
W przypadku wygranej niemiec i porazki z ukrainą mamy 2 miejsce czy 3?
4
W obronie zagralismy dzisiaj jak majstry! Milik za te zmarnowane sytuacje powinien na lawce siedzieć
0
Suarez może podziękować Urugwajowi.. Jego szanse na zdobycie ZP bardzo zmalały po tej porażce
0
Nie uważam ze chodzi tylko o pieniadze. Alves piszac ze czuje sie komfortowo ma na myśli ze jest jednym z nietykalnych z pierwszej 11.. z barca wygral wszystko dlatego odchodzi sprobowac czegos innego
1
Moim zdaniem Vardy to napastnik jednego sezonu. W Arsenalu zgasnie i sluch po nim zaginie.
11
Pomysl bardzo dobry ale nasuwa mi sie jedno pytanie.. czemu dopiero teraz? Marc powinien byc wypożyczony 3 sezony temu. Zgadzajac sie na wypozyczenie pokazuje ze kocha ten klub.
3
Dla mnie pomysł beznadziejny. To ma byc liga mistrzów. Co to za bylby za final typu Barcelona Milan? Lub z innym średniakiem
1
Mysle ze na hali druzyna futsal by zgniotla nas pod wzgledem szybkosci wyprowadzania pilki podan itp. A na murawie nasi by wygrali kondycyjnie, przezutami pilek rozgrywaniem akcji.
0
Odejscie Alvesa a szczegolnie Masche to najsmutniejsza wiadomosc w tym tygodniu..
0
To byłby cios...
0
Wie ktos czy Liverpool po przegraniu finalu LE z Sevilla ma jakies szanse na awans do Ligi Mistrzow?
1
Moim zdaniem najbardziej sprawiedliwe by bylo zeby w następnym sezonie w lidze bronil Marc a PK i LM Bravo
0
Jak oceniacie prace sedziego? Bo komentatorzy go wychwalają. Oprocz tych spalonych jest okej...
1
Rafinha to wogole gra w tym meczu?
3
Ten mecz widocznie pokazuje zmeczenie sezonem, brak zmiennikow. Trzeba zrobic rewolucje na lawce Barcy. Barta vermalen douglas vidal arda wszyscy out. Na cholere oni skoro caly czas grzeją ławe. W ich miejsce sprowadzic porzadnych zmiennikow i w następny sezonie tryplet jest nasz.
0
Neymar strata za stratą. Juz nie moge patrzeć na jego grę.
0
W czym Isco i Vazguez nie powinni sie tam znalesc
0
Co tam Isco robi to ja nie wiem
0
Calkowicie nie rozumiem decyzji Del Bosque. Powolanie dla Bartry ktory w tym sezonie wogole nie gra? On rzadko jest na mecz powolywany wiec to jest oczywiste ze jest slaby na kadre. Brak Torresa i Roberto to kpina. Torres doświadczony i w dodatku gra wiecej i wiecej strzela niz taki Vazquez. A co do Roberto to wszyscy dobrze wiemy ze zasłużył na powolanie.
0
Dla mnie te twoje genialne
0
To jest chore zeby jeden z najbardziej utytułowanych klubow, dwukrotny zdobywca trypletu nie mogl znalezc sponsora
2
Neymar...
0
Jestem podobnego zdania. Barcelona i tak by sciagnela Ter Stegena, ktory podczas kontuzji Valdesa bylby podstawowym bramkarzem, i pewnie by juz nim zostal..