3

Alkochinczyk :D

1

Te gluty to wlasnia ta rozpuszczona rdza ktora ściekła z miejsca gdzie pryskałeś wd40 :D a co do konserwacji roweru, to wd40 nic nie da bo on jest do poluzowywania śrub xd polecam takie srodki do konserwacji profili w spray'u. One niby są bezbarwne ale maja taką żółtą barwe. Ale jeslli uzywasz rower to ja bym tego nie stosował bo bedzie tłuste po tym.. Najlepiej chowac rdze wyczyscic i zamalowac farbą a rower chowac do garazu :D

5

a co Domen powiedział/zrobił?

49

Kilka godzin temu powiedzialem mojej dziewczynie o chlopaku ktory tu pisal ze sie oswiadczy i juz zdążyła skontrolowac wszystkie moje wypowiedzi :D

1

Moim zdaniem nie mial co wyobrazac. Wiedzial ze przychodzi tu jako zmiennik MaTsa

0

Mi tez to wylecialo z glowy. Ale la rambla o niczym nie zapomina :D

0

Panowie jakie polecacie telefony tak do 1800 zl z parametrami podobnymi do galaxy s6?

1

Poczytaj o nowej ustawie i cenach OC po nowym roku to ci przejdzie euforia xd

0

Nie oglądam meczow BVB wiec pisze co wnioskuje po tym rankingu ale wszyscy wiemy ze te rankingi o dupe rozbic (patrz zlota pilka 2016 CR7)

2

Serwis sport1.de wymienił najgorsze transfery do bundesligi. Wśród nich jest m.in Błaszczykowski i Bartra. Chyba jednak należy przyznac LE racje ze nie widział w nim podstawowego obrońcy.

http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/655428/bundesliga-jakub-blaszczykowski-wsrod-najgorszych-transferow-wedlug-serwisu-spor?src01=6a4c8&src02=facebook_sportowefakty

3

No i tak... Święta, święta i po świętach ehh

1



Oglądając ten filmik dochodzę do wniosku, że to nie Messi dostał dar, jak to wiekszość myśli. To futbol dostał dar w postaci tak świetnego piłkarza.

4

Ja to patrzac przez okno nie wiem czy to boże narodzenie czy wielkanoc

0

Panowie poratujcie jakis linkiem czy cuś dotyczacym jakis wyjazdow zorganizowanych na mecze barcelony w okresie maj-pazdziernik

0

Panowie mam takie pytanie. Zastanawiam sie nad kupnem telefonu, dokładnie Galaxy S6. W sklepach typu media expert trzeba dac 2000 zl. Na allegro jest wiele ofert za 1600. Myslicie ze jesli sprzedawca ma sporo pozytywow i standard allegro to faktycznie moge byc spokojny ze przyjdzie oryginalny tel?

0

Panowie MSN pobilo swoj dorobek zdobytych goli w roku?

3

Taktyka na ten mecz? Podac do tylu. Arda Rafinia Gomes Rakitic oni tam powinni napedzac a jedyne co robia to podaja do tylu.

0

ktoś w skrócie jak prezentuje się Denis S?

7

Masakryczne. Nie rozumiem czemu nie mozna grac kilka sezonów w tych samych

4

Yyy tylko Denis Suarez

0

moim zdaniem to nie wstyd. Celem było wyjsc cos strzelic i zejsc bez kontuzji. Zreszta kto wiec czy gdzies tam małym druczkiem nie było wpisane w umowe ze barca ma stracic bramke. chodzi o widowisko

0

Panowie jesli trener zmieni w meczu zawodnika, to za np 15 min moze go znowu za kogos wprowadzic?

2

Moim zdaniem Guardiola jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym trenerem pod względem taktycznym i smiem twierdzic ze Enrique mu nie dorównuje do piet. Weźmy 1 mecz na CN. City nas taktycznir rozjechalo, to oni kontrolowali mecz, a my jedyne co robilismy to podawalismy do bramkarza. Po czerwonej dla bravo sie to zmienilo padly 3 bramki i nikt o tym nie mowi. Myslalem ze LE wyciagnie wnioski i w rewanzu gra bedzie inaczej wygladala. Ale.nic sie nie zmienilo. Wciaz City bylo daleko wysuniete a my tylko do Matsa. Ten.mecz dobitnie pokazal ze Pep zjada Enrique.

0

Jak tutaj wszyscy o swiatecznych filmach, to ktora ekranizacjd opowieści wigilijnej polecacie?

0

Ja jestem slepy czy my na lawce nie mamy obroncy na zmiane? :D

0

Jak dla mnie wstrętne. Ale pewnie inaczej będą wyglądały na żywo

0

Tak mi przyszło do głowy.. A moze Messi zapuścił brode bo szuka sponsora typu Gillete? :D

4

Mysle ze czas Enrique w barcelonie sie skonczył. 1 sezon był udany ale dlatego ze zawodnicy sie wzieli w garść, odstawili na bok fochy i zaczeli grac. LE nie ma kompletnie pomysłu na gre a jego decyzje są kompletnie niezrozumiale. Umtiti, Digne, Gomes, Denis, Paco, Turan, Vidal, Rafinha - transfery LE. Z nich wszystkich smiem twierdzi ze narazie tylko Umtiti pokazuje skilla na miare FCB. Trener ktory ma taka ławe powinien przy zlyw wyniku rotowac a on nic. LKazdy jego transfer to wielka lipa. Ale kn zawsze bedzie powtarzal ze ma silna lawke a przyjdzie mecz to laskawie zrobi maks 1 zmiane. LE trenujac inne kluby pokazal ze kompletnie nie zn sie na tym.

5

Ogladam tv i co druga reklama to świąteczna. Masakra...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?