0

Ale mnie irytuje to wykonywanie karnycy przez Neya..

0

Potrzebujemy tam klasowego piłkarza ktory zgra sie z Messim

1

Watpie ze tu takich znajdziesz XD

1

Niestety przegapilem 1 polowe (proby poloneza). Jak Barca gra? Jak tam Rafinha, Roberto?

0

No dobra i gdzie pojdzie Enrique? Wróci do jakiegoś klubu ze środka tabeli? Bo jak narazie to mu nigdzie nie szło i dopiero w Barcelonie zaczął osiągać sukcesy

1

Dobrze gadasz, jedziemy tam sprawdzić nowych zawodników bo chyba na podium nie ma co liczyc

0

Postawienie na Vidala było by chyba dobrym rozwiązaniem.. Sergi Roberto nic nie daje w ofensywnie, zadnych strzałów, dryblingów, dobrych wrzutek i żadnej współpracy z Messim. On tam chyba jest po to zeby tylko wypełnić lukę..

1

No i dobre :) 2 połowa Turan i Denis in i jedziemy z nimi :D

0

Dani Alves w koszulce Barcy.. Przydałby się teraz

0

Mnie dzisiaj napadła mysl co by bylo jakby sie jutro pojawił nagłowek: "Messi odchodzi do City". Omijał bym wszelkie jego zdjecia oraz mecze w koszulce City bo poprostu az serce sie kraje

0

Moim skromnym zdaniem główna częśc winy leży po stronie Enrique. Jego niezrozumiałe decyzje, wystawianie graczy bez formy, zero poprawek taktycznych.. Ja osobiscie po piłkarzach widzę wolę walki. Ale jeśli na treningach tylko klepią przed polem karnym no to nie ma co sie dziwić ze potem grając w przewadze nie potrafimy oddać strzału. Inna sprawą jest to że pasowałoby żeby Iniesta odciążył troche MSN, a Mats nie puszczał każdego strzału na naszą bramkę, bo w ostatnich meczach widać ze jest totalnie bez formy..

0

Ja mysle ze obrona Roberto a w pomocy zobaczymy Denisa

0

Myslę ze tu nie chodzi o mistrzostwo bo kazdy wie ile zostało kolejek. Tu chodzi o nastawienie druzyny a głownie trenera

64

Tak sie zastanawiam.. Sedziowanie to jest tak naprawde praca jak kazda inna tak? Jesli ja źle wykonuję swoją pracę i ktoś to zgłasza to ja dostaje ochrzan od szefa i urywa mi z pensji. Wiec czemu to Pique ma dostać karę a nie sędzia który źle wykonywał swoją prace?

0

Są tu osoby które pod koniec stycznia piszą egzamin w kwalifikacji m44?

0

Zabezpieczymy defensywe a kto bedzie rozgrywał? Sam Iniesta? Czy znowu Ter Stegen?

0

Szczegolnie w meczu z Bilbao było widać ze mamy kim atakować :) Ter Stegen robił wtedy za pomocnika, a jak Bilbao grało w 9 to nasi zamiast strzelać to podawali od Roberto do Alby. I Gomes nic nie pokazał, żadnego rajdu, dryblingu lub celnego strzału.

1

Nie rozumiem kompletnie Enrique. Alba który jest w formie, gra dobrze grzeje ławę. Gomes ktory nic nie wnosi do gry jest pierwszym składzie

0

Ja tez w niego wierze, ale bardziej widzę w nim zmiennika dla Busiego. A na skrzydle Iniesta i Denis/Rafinha do napedzania akcji

8

Ja dzisiaj pomoc widzę tylko tak: Iniesta Busi Denis. Nie rozumiem czemu Enrique ciagle stawia na Gomesa, skoro on nic nie daje drużynie oprócz aspektów defensywnych.. A od tego mamy Busiego

0

Panowie jak tam debiut Kapustki? Pokazał cos wybitnego w ciagu tych kilku minut?

0

No wlasnie.. a ogladajac gre Gomesa i Denisa gołym okiem widac ze Suarez lepiej pasuje do naszego stylu itp

0

To juz nie nasze zmarwienie tylko Tebasa :) i to on wyjdzie na tego zlego jesli wywali jakąś druzyne

0

Skoro Lucho nie ufa pilkarzom ktorych sam sobie kazal sprowadzic to ja juz nie wiem komu on zaufa..

0

Dobrze gadasz stary.. Tebas zarabia miliony na rywalizacji Real - Barcelona. Liga francuska by nas z otwartymi ramionami przyjęła.

0

Lucho nie umie czytać przebiegu meczu i podejmować dobrych decyzji. 80 minuta Bilbao gra w 9 a Lucho zamiast wprowadzic szybko Paco lub Arde i grać na 4 napastników nic nie robi. A Barcelona tylko klepie piłkę przed polem karnym. Ja rozumiem ze Bilbao postawiło autobus ale tu trzeba Paco i Suarez w polu karnym i wrzutki, lub jakies petardy zza pola.

0

Ja myślę, że żeby prawa strona ruszyła to zamiast wystawiać tam defensywnych Rakitica i bezproduktywnego Gomesa Luczo by wystawił Denisa lub Rafinhe

0

Bylby ktos w stanie mi napisac ktore miejsca zajmował Żyła na każdej skoczni w 65 TCS? Z gory dzieki

0

Panowie jaka jest roznica miedzy pucharem swiata w skokach a pucharem swiata w lotach narciarskich?

0

Ale czy ty nie widzisz jak slabym on jest trenerem? Wszystkie jego transfery to jest totalne nieporozumienie. Sam kazal kupic Vidala, Turana, Paco itp. Na nich wszystkich ktorzy blyszczeli w poprzednich klubach poszla gruba kasa. Wiec pczywiste jest ze jak przegrywamy i jest 70 min szybkie zmiany i wchodza rezerwowi. Ale Enrique stoi jak ten pajac przy lini i liczy ze Messi w pojedynke wygra mecz. Mam wrazenie ze on tym wszystkim zawodnikom co przyszli kariere popsul bo teraz kompletnie nic nie graja. Przyszedl do klubu ktory jest naszpikowany gwiazdami i wygral tryplet pamietam o tym. Ale pamietam tez o tym ze jak trenował takie druzyny jak Roma to jedyne co robil to wdawal sie w konflikty z zawodnikami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?