4

Tak sobie przegladam rozne stronki i natrafilem na ciekawą informacje. W sezonie 14/15 gdy zdobylismy 2 tryplet do wygrania przez nas ligi przyczynila sie Valencia ktora zremisowala z Realem 2:2 i to w bardzo duzej mierze wplynelo na walke o 1 miejsce w ostatnich kolejkach. Co wiecej pierwszego gola w tym meczu dla Valencii strzelil.... Paco Alcacer.

2

Ter stegen robil co mogl zeby uratować honor Barcy w tym meczu. Prawda jest taka ze jesli Barca gra z druzyna praktycznie z konca tabeli to nie powinno byc mowy wogole o strzalach Leganes w swiatlo bramki. A o dziwo oni mieli ich chyba tyle co my. Wiec jakiekolwiek zarzuty wobec Matsa to poprostu gimbaza.

0

Czy punkty zdobyte na MŚ w Lathi wliczaja sie w klasyfikacje generalna?

0

A co to za argument ze grał skoro co mecz gosciu nic nie pokazuje w pomocy. Dzisiaj obydwoje wygladali tak samo żenująco

4

Obserwował ktoś grę Gomesa w Valenci? Czy on tam grał tak bajecznie, że zainteresował się nim taki klub jak Barcelona?

0

Tego sie obawiałem. Dobra gra przez 3 minuty, potem bramka i koniec

1

Gomes w formie

0

Enrique nie da rady? Skoro za jeden mecz Vidala potraktował jak śmiecia i ciągle na trybuny wysyłał, a na obronie grał pomocnik no to niby czemu Gomes ma grać? Bo kosztował 40 mln? Rakitic od biedy by zagrał na DP

0

Może Denis, ktory ma na koncie 3 bramki? Albo Iniesta, który po kontuzji potrzebuje złapać rytm meczowy

0

No trudno żeby było inaczej, skoro Gomes podaje tylko do tyłu.

0

Ile można ogrywać jednego zawodnika, który co mecz udowadnia, że zasługuje na trybuny. A jego kosztem na ławce siedzą Ci, którzy by coś mogli wnieść do gry.

7

Pomimo, że Krychowiak w PSG nie gra to mi sie wydaje, że jednak Nawałka go wystawi w 11

0

Moim zdaniem Umtiti i Digne na plus. Ale jesli chodzi o Paco i Gomesa to racja. Roberto powinien grac w pomocy a zmiennikiem MSN byc Munir

0

Oglądał ktos mecz Bayernu? Lewandowski faulował w tym polu karnym? Mi się wydaje ze to zawodnik arsenalu wszedł mu nakładką. Lewy przyjął pile na klate i potem chciał od razu wybić

1

I jak my mamy cokolwiek ugrać, skoro cała pomoc dostaje ocene 1/10?

0

Stoch teraz tak w kratke, dobre skoki przeplata z tragicznymi

1

Odchodząc z Realu weź ze sobą korone z herbu, bo przeciez po co ona tam. To jest tylko taki nikomu nie potrzebny element jak krzyż :)

0

Ja jak slysze 2 Triplette to od razu usmiech od ucha do ucha? Ciebie tez to bawi? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lucho po sezonie odejdzie to jest prawie pewne.Pytanie gdzie. Wroci do jakiegoś klubu ze środka tabeli i pewnie skoncza sie trofea. Enrique to nie Klopp albo Simeone zeby ze średniaka zrobić topową druzyne

11

Ja naprawde nie rozumiem polityki tego klubu oraz trenera. Zarzad sprowadza Aleixa na zyczenie LE. Vidal rozgrywa jeden slaby mecz i co robi trener? Traktuje piłkarza jak smiecia, jak gówno. Ciagle go pomija a z pomocnika na sile robi bocznego obrońce. Mielismy Thiago, wychowanka,ktoremu tylko potrzeba dac troche minut a zarzad go sprzedaje. I co robi? Kupuje to drewno Gomesa, ktory co mecz gra piach i co mecz wyjsciowa 11. Vidal jednym meczem zasluzyl sobie na takie traktowanie, a Gomes moze 10 meczy grac kaszanke a i tak bedzie wychodzil w podstawowym. Czemu? Bo Lucho probuje na siłe udowodnic ze miałracje z tym transferem? Druga sprawa. Potrzebujemy zmiennika Suareza ktory wchodzi na 30 min i rozstrzyga mecz. A co dostajemy? Paco, napastnika ktory nie potrafi bramek strzelac. Oglądając mecz Barcy dochodze do wniosku ze taktyka jest nastepująca: podać byle jak do MSN, stanąć sobie jak słup i liczyc na to ze Messi okiwa 5 i strzeli bramke. Zadanie pomocy? Podawac sobie pilke potem wycofac do Pique i niech ten rozgrywa. Moim zdaniem głownym winowajcą nie jest trener, a zarząd, ktory nie potrafi sprowadzic odpowiednich zawodnikow w miejsce tych co koncza kariery. Strach pomyslec co bedzie jak Iniesta i Messi odejdą. Obysmy wtedy nie walczyli o pierwsza 10 tak jak Milan...

1

Jedyne co nam teraz zostało to wiara ze wlasnie tak sie stanie

3

Liverpool strzelil 3 bramki w 45 min, wiec my nie strzelimy 4 bramek w 90 min?

8

Tak. Mats do Umtitiego, Umtiti do Gomesa, on do ROberto, Roberto do Gomesa, on do Pique a Pique do Matsa

1

Teraz żałuje że nie wziąłem dziewczyny do kina.. Lepszy pornos w kinie niż ten gwałt w paryzu

1

Redakcjo poprosze o emotikone braw bo chce pogratulowac Enrique. Tyle meczy w ktorych widać gołym okiem jak barca nie radzi sobie z wyprowadzaniem pilki i wychodzeniem z pod pressingu.Tyle meczy w ktorych widać, że Gomes nie nadaje sie do nawet do B-klasy. Tyle meczy i żadnego postepu

0

Lucho zmotywuje xd juz widze te jego zmiany taktyczne rozwiazania i 3:2 dla Barcy. Od dobrych 8 meczy Barca gra piach nie umie wyjsc z pod pressingu a Enrique co robi? Wystawia Gomesa. Tyle z taktyki LE

0

Ja jestem za Barca na dobre i na zle ale nie mam zamiaru patrzec jak PSG gwalci Barcelone. Bo tak to wyglada. Taktyka? Podac do Pique a potem do Matsa a potem stracic pilke. Zero pomyslu zero podan zero strzalow. Moja babcia biega szybciej od Gomesa. A roberto to tam za statyste robi.

0

Pograne. Skoro moja dziewczyna co nie oglada meczy widzi i mowi mi ze ten Gomes gra jak drewno, ze Barca nie umie wyjsc ze swojej polowy, ze wszystko kopia na oslep i ze ogolnie tragedia, to ja nie wiem czemu Enrique nic z tym nie robi i ciagle to samo i ciągle ten Gomes

0

Gomes podsumował dotychczasową formę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?