0

Brak pomysłu, Ter Stegen rozgrywający, ciagłe podania przy lini środkowej boiska, i brak pomysłu na wyjscie z pressingu. Panie Enrique halo!!!

1

Ja wytrwalem i ogladnalem do konca :D

6

Widze że redakcja z tym tytułem bawi się w te szmatławce typu onet i wp :)

0

Messi i tak go w koncu dopadnie xd

4

On chyba powiedział, że sukcesem bedzie pierwsza 10 :D

0

Jak myslicie co jest przyczyną obecnej sytuacji Leicester? W tamtym roku mistrz Anglii, a teraz prawie strefa spadkowa

0

Oglada ktoś Arsenal - Hull? Jak Grosicki zagral?

2

Nie wiem co Enrique widzi w Gomesie ze na niego stawia ciagle, a co widzial w Vidalu ze go nawet nie powoływał

0

Przypominam ze dzisiaj w pierwszym skladzie wyjdzie Umtiti wiec napewno nie przegramy :)

0

No wlasnie. Dumbeldore swegp czasu mial wszystkie 3 insygnia i w bezposrednim pojedynku Harry nie mialby szans z nim. Wiec ciekawe ze Dumbeldore nie byl w stanie pokonac Voldemorta

0

Patrzac na to ile osob zginęlo przez Voldemorta to watpie ze cos gorszego by moglo sie wydarzyc.

0

Mnie zastanawia, ze skoro Dumbeldore był taki mądry to czemu nie uzyli zmieniacza czasu i nie zabił Voldemorta jak ten byl dzieckiem

1

Moim zdaniem powinien zostać. Oczywiście, są mecze słabsze on czasami podejmuje złe decyzje ale taka jest piłka nożna. W każdym klubie kibice narzekają na trenera to jest normalne. Na fioletowej jak Real miał passe 40 meczy to chcieli Zidana świętym zrobić. A teraz go wyrzucają. Poczekajmy do końca sezonu bo mamy wciąż szanse na LM, PK i moim zdaniem liga wciąż jest do wygrania. Gdyby Las Palmas wygrało 2 trofea w roku to by trenera legendą uczynili. A Barca wygra superpuchar i np puchar króla to wszyscy narzekają na Enrique. Oby nigdy nie nadeszły dni kiedy barcelona bedzie okupowała środek tabeli i 1 trofeo to bedzie sukces...

0

Podeśle ktoś link do jakiś szalików z oficjalnego sklepu Barcelony/Nike. Szukalem i nie moge znaleźć

0

Według WP Messi miał problem głośnymi sąsiadami. Chciał postawić wysoki mur ale przepisy tego zabraniały, więc kupił ich dom :D

http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/664859/lionel-messi-mial-dosc-krzykow-tak-poradzil-sobie-z-uciazliwymi-sasiadami

1

Ale myślę, że Cillesen sie do tego przyczynił. Bo niby takie nic - zwykły usmiech a może zdekoncentrowac strzelającego. Gameiro mogł sobie pomyslec ze Cillesen cos kombinuje. Tak jak Ter Stegen pokazuje w którą stronę się rzuci :D

1

Gdyby Felipe Luis nie popełnił glupiego faulu na Messim to by Atletico miało jeszcze 2 minuty na ewentualny atak :) Więc pretensje do niego

0

Czy Busi czasem nie wybijał bo byly 2 pilki?

3

Nie zasne po takiej dawce adrenaliny.

0

Messi wroc sie blagam....

0

Znaki:)

0

Wracamy do gry lalalalala

0

Sedziowie trzymaja poziom. A co do Roberto to mam nadzieje ze zakosztuje losu Vidala i spbie usiadzie na długo no i wychodzi na to ze Vidal byc moze zagra w finale :D

0

Messi dzisiaj duzo strat

0

Zgadzam sie z tobą całkowicie ziomek. Jak widzę te rajdy i podania Gomesa przez kilku obrońców to przecieram oczy ze zdumienia. Niech sie Messi uczy

2

Czy wy też widzicie te rajdy, driblingi i prostopadłe podania naszej pomocy?

1

Popieram, troche się juz to nudne zrobiło

0

Aż tyle to sie nie nagrał ale masz troche racji. Pogra z Barcą, przyczyni sie do zdobywania trofeów, a potem bedzie miał co wnukom opowiadać.

0

Myślicie że Arda jest zadowolony ze swojej sytuacji w klubie? Nie może przebić się do wyjściowej 11, często nawet jak Neymarowi nie idzie to on siedzi na ławce, a jak gra to najczęsciej w pomocy, która mu średnio leży.

0

Jakie kanały na yt typu footroll polecacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?