1

Może większość się że mną nie zgodzi ale ja się nie cieszę z odejścia Lucho. Czy ten sezon był aż tak tragiczny że on musi odejsc? Finał OK, ćwierćfinał LM 2 miejsce w lidze. Niektóre kluby mogą pomarzyć o takim sezonie.

0

Sandro we believe in U

1

Popełniłem dzisiaj w pracy błąd i dostałem zje*ke od szefa. Myślicie że za swoje wczorajsze błędy ale meczu Celta-Real sędzia też zostanie w jakiś sposób ukarany?

0

A sędzia tam czasem nie uzył gwizdka i nie przerwał meczu? Zawodnik chyba nie moze wtedy zacząc bez gwizdka sedziego

0

Czy Nacho zdobył prawidłowo bramkę, zgodnie z przepisami?

8

Czy tylko ja miałem dziś beke na maturze z angielskiego czytajac tekst o tych studentach co chcieli sie wykrecic od egzaminu przebita oponą? :D

0

Miałby ktoś czas, chęci i umiejętności żeby zrobić to zdjecie w hd i zeby bylo cycuś glancuś? :D
https://zapodaj.net/6aafc433a894e.png.html

1

O kurde też miałem się odwoływać do tej książki ale jednak wybrałem The Flash :D

0

+ dla redakcji za kalendarzyki:)

0

Galaxy S7. Mi głownie chodzi o to czy pod szkło się moze woda dostać, bo ja mam takie ktore nie zakrywa calego ekranu. z kazdej strony 3 mm odstaje

0

Jesli mam wodoodporny telefon i na ekranie szkło hartowane to jak wloze telefon do wody to stanie się coś ze szkłem?

2

0

Pamięta ktoś może tą akcje z dzisiejszego meczu jak Rakitic został wywrócony w tym meczu? Był tam karny waszym zdaniem?

0

Wiesz, tak naprawde to mozesz się nad tym głowić i głowić a to i tak nie zależy od Ciebie :D

20

Tak sie zastanawiam czy ta bramka Masche nie sugeruje ze to jego ostatni sezon u nas? No bo sam kiedys mowil ze nie chce z karnego strzelic no a teraz strzela. Moze wie ze odejdzie a juz moze nie byc karnych..

0

Tylko przypominam ze mur był ustawiony po jego lewej. Pisząc o jednej opcji chyba masz na mysli prawą strone tak? A on zrobil krok w lewo gdzie byl mur

0

Ewidentny błąd Ter Stegena. Z nim to jest tak, że on dobre mecze przeplata niestety ze złymi...

0

Jak to było? Epika Liryka Rakitic z Gome.... aaa niee Rakitic, Gomes, Brama :D

0

Moim zdaniem redakcja słusznie robi. Bo w miare dyscyplina jest. Wyobraz sobie reakcje ludzi na bramke Barcelony. Z gory na dół 20 komentarzy "brawo k...."

0

Transfer jak najbardziej na +. Tylko 20 mln to bylo troche przesadzone.

0

Co wybrać: Galaxy S7 czy Huawei P10 Lite? Poprzednio miałem Galaxy S4 przez 3 lata i bylem bardzo zadowolony. Nawet po takim czasie mi nie zmulał chodzil plynnie, więc oczekuje od nastepnego telefonu tego samego. Myslicie ze Huawei moze po 2 latach zacząć się scinac, ze nawet format nie pomoze?

0

Poleci ktoś film typu: Przełęcz ocalonych ale polski, o polskich bohaterach?

0

Wystarczyło coś strzelić CR7 :)

0

Jak interpretujecie cieszynke Messiego?

0

Wystarczy ze by zabezpieczał tyły. Roberto w pomocy by swoje zrobił

0

Tak sobie myślę, ze Rakitic i tak nic w ofensywie nie daje, więc moze lepszym rozwiązaniem było by gdyby on grał na PO a Roberto pomoc

3

Oczy bolą jak się patrzy na Roberto na obronie...

0

Po 1 to nie jest Messi. A po 2 koszulka beznadziejna.. Już mi się bardziej poziome pasy podobały. Jak to jest że ludzie na tej stronie potrafią robić lepsze projekty niz taki Nike który zgarnia za to kupe kasy...

0

Wiem zauważyłem to. Czyli jesli on juz ma ten telefon pół roku tzn ze gwarancja proucenta juz nie wynosi 24 msc.

0

Planuje kupno Galaxy S6. I własnie wacham się czy kupić z pewnego Media Expert, czy może z allegro. Wrzucam link allegro i licze na opinie :D

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s6-black-gwar-24-g920f-sklep-krakow-i6793439177.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?