swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może większość się że mną nie zgodzi ale ja się nie cieszę z odejścia Lucho. Czy ten sezon był aż tak tragiczny że on musi odejsc? Finał OK, ćwierćfinał LM 2 miejsce w lidze. Niektóre kluby mogą pomarzyć o takim sezonie.
0
Sandro we believe in U
1
Popełniłem dzisiaj w pracy błąd i dostałem zje*ke od szefa. Myślicie że za swoje wczorajsze błędy ale meczu Celta-Real sędzia też zostanie w jakiś sposób ukarany?
0
A sędzia tam czasem nie uzył gwizdka i nie przerwał meczu? Zawodnik chyba nie moze wtedy zacząc bez gwizdka sedziego
0
Czy Nacho zdobył prawidłowo bramkę, zgodnie z przepisami?
8
Czy tylko ja miałem dziś beke na maturze z angielskiego czytajac tekst o tych studentach co chcieli sie wykrecic od egzaminu przebita oponą? :D
0
Miałby ktoś czas, chęci i umiejętności żeby zrobić to zdjecie w hd i zeby bylo cycuś glancuś? :D
https://zapodaj.net/6aafc433a894e.png.html
1
O kurde też miałem się odwoływać do tej książki ale jednak wybrałem The Flash :D
0
+ dla redakcji za kalendarzyki:)
0
Galaxy S7. Mi głownie chodzi o to czy pod szkło się moze woda dostać, bo ja mam takie ktore nie zakrywa calego ekranu. z kazdej strony 3 mm odstaje
0
Jesli mam wodoodporny telefon i na ekranie szkło hartowane to jak wloze telefon do wody to stanie się coś ze szkłem?
2
https://www.facebook.com/FootyGalaxy/videos/1664542693563361/
Zapowiedz derbów Manchesteru
0
Pamięta ktoś może tą akcje z dzisiejszego meczu jak Rakitic został wywrócony w tym meczu? Był tam karny waszym zdaniem?
0
Wiesz, tak naprawde to mozesz się nad tym głowić i głowić a to i tak nie zależy od Ciebie :D
20
Tak sie zastanawiam czy ta bramka Masche nie sugeruje ze to jego ostatni sezon u nas? No bo sam kiedys mowil ze nie chce z karnego strzelic no a teraz strzela. Moze wie ze odejdzie a juz moze nie byc karnych..
0
Tylko przypominam ze mur był ustawiony po jego lewej. Pisząc o jednej opcji chyba masz na mysli prawą strone tak? A on zrobil krok w lewo gdzie byl mur
0
Ewidentny błąd Ter Stegena. Z nim to jest tak, że on dobre mecze przeplata niestety ze złymi...
0
Jak to było? Epika Liryka Rakitic z Gome.... aaa niee Rakitic, Gomes, Brama :D
0
Moim zdaniem redakcja słusznie robi. Bo w miare dyscyplina jest. Wyobraz sobie reakcje ludzi na bramke Barcelony. Z gory na dół 20 komentarzy "brawo k...."
0
Transfer jak najbardziej na +. Tylko 20 mln to bylo troche przesadzone.
0
Co wybrać: Galaxy S7 czy Huawei P10 Lite? Poprzednio miałem Galaxy S4 przez 3 lata i bylem bardzo zadowolony. Nawet po takim czasie mi nie zmulał chodzil plynnie, więc oczekuje od nastepnego telefonu tego samego. Myslicie ze Huawei moze po 2 latach zacząć się scinac, ze nawet format nie pomoze?
0
Poleci ktoś film typu: Przełęcz ocalonych ale polski, o polskich bohaterach?
0
Wystarczyło coś strzelić CR7 :)
0
Jak interpretujecie cieszynke Messiego?
0
Wystarczy ze by zabezpieczał tyły. Roberto w pomocy by swoje zrobił
0
Tak sobie myślę, ze Rakitic i tak nic w ofensywie nie daje, więc moze lepszym rozwiązaniem było by gdyby on grał na PO a Roberto pomoc
3
Oczy bolą jak się patrzy na Roberto na obronie...
0
Po 1 to nie jest Messi. A po 2 koszulka beznadziejna.. Już mi się bardziej poziome pasy podobały. Jak to jest że ludzie na tej stronie potrafią robić lepsze projekty niz taki Nike który zgarnia za to kupe kasy...
0
Wiem zauważyłem to. Czyli jesli on juz ma ten telefon pół roku tzn ze gwarancja proucenta juz nie wynosi 24 msc.
0
Planuje kupno Galaxy S6. I własnie wacham się czy kupić z pewnego Media Expert, czy może z allegro. Wrzucam link allegro i licze na opinie :D
http://allegro.pl/samsung-galaxy-s6-black-gwar-24-g920f-sklep-krakow-i6793439177.html