swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leganes w formacji 5-4-1. No niezle xd
0
hehe no troche spalilem :D
6
Widzieliście nagłowek na notatniku? "Meczami z ogórkami wygrywa się mistrzostwa". No ja rozumiem Leganes to nie poziom Realu ale żeby aż taki brak szacunku do rywali? Masakra
0
nie chodzi
0
Poratuje ktoś linkiem? Byłbym niezmiernie wdzieczny....
0
No nie wiem czy by tyle dostal. Za tysiaka mozna kupic nowego, wiec ja osobiscie wolalbym dolozyc 200 i nowego
0
Ortografia 10/18 :D bieda
2
LEGENDA
1
Ja nie wiem co Pique chce osiagnąc takimi wypowiedziami. Najbardziej by dopiekł kibicom Realu gdyby w el clasico był jak ściana i czyścił wszystko a na dodatek strzelił gola. A tutaj wszyscy go chwalą, a jak w jakims meczu zrobi błąd to wtedy wszyscy bedą po nim jechali żeby zamiast sie wypowiadac to grał
0
Tam to raczej komedia
8
To jest właśnie Argentyna bez Leo. Ale tam nikt tego nie potrafi docenic i teraz chociaz Messi nie gra to i tak jego obwinia z porazke, bo gdyby nie pyskowal do sedziego to by znowu sam wygrał Argentynie mec
0
wygrales xd
8
Moim zdaniem Barcelona powinna szybko pozbyć się Turana za jak najwyzszą sumę. Lata lecą, raczej droższy już nie będzie, a w Barcelonie też nie odgrywa jakiejś znaczącej roli jak na piłkarza za 40 mln
3
I przy okazji Messiego, Neymara, Suareza bo nie wiem skad beda pieniadze na ich pensje.
0
Co chwile jest jakis nowy Busi, Messi, Xavi, Iniesta itp itd...
13
Jedyne co może niepokoić w tej formacji to brak miejsca w składzie dla Alby..
1
Wszyscy tak o tym Sampaolim, Unznue, a co jesli trenerem Barcy zostanie Gerard Lopez, ktory jest na dobrej drodze by wywalczyc z Barceloną B awans?
0
Kierowanie jedna reka jest bardzo niebezpieczne, szczegolnie w sytuacji gdy ktos w ciebie wjedzie id tylu. Bo dwoma rekami utrzymasz auto i kierownice ale jedną nie dasz rady. Wyrwie kiere z reki i niewiadomo jak sie to skonczy
7
Nigdy bym nie dal za buty 700 zl xd masakra. Niektorzy ludzie za tyle auta kupują
0
A co jeśli w tym roku finał ligi mistrzow bedzie wygladal tak: Leicester - Monaco ?:D
1
Hiszpańska drużyna a Angielska to dwie różne sytuacje. Dajmy mu czas. Nawet mając gwiazdy w skladzie trzeba je umieć je naprowadzić, i ogarnąć, czego nie dał rady Martino. Przyszedł Lucho i od razu tryplet
2
Czlowiek wchodzi tutaj zeby poczytac o czyms normalnym a co drugi komentarz to o Realu. Zluzujcie ludzie no, to nie rm.pl.......
0
Tez jestem ciekawy. Umie ktos przetlumaczyc? :D
0
Arda tak, za drogi na zmiennika. Gomes - no yo wszyscy wiemy nic nie musze mowic. Ale Denis czemu? Kupiony za 3 mln, w miare trzyma poziom, dobry zmiennik. Jeszcze moze zlapie rytm
1
Wchodząc tutaj czasami mam wrazenie ze to strona Realu :). Na la rambli co 2 komentarz to o bialych. Ale jak redakcja wrzuci raz na ruski rok artykul o białych to bulwers
0
Gomes bylby idealnym zmiennikiem Busiego. Tylko ze nie za tą cene..
0
Alcacer od początku. Przydałby się odpoczynek Luisowi
0
To wiecej niz pewne ze uefa teraz wbije szpile Barcelonie. Dawali 0% szans na awans i sie tym skompromitowali wiec bedz chcieli sie odgryźć
0
Takie pytanie nie związane z piłką nożną. Jak wiążecie krawat zeby zawsze mieć taką samą długość? Ja wiąże na pół windosora po kilka razy bo albo wyjdzie za krótka albo za długa.. i mnie czasami szlak trafia
3
miałby ktos powtorke calego meczu? Byłbym niezmiernie wdzięczny