0

Leganes w formacji 5-4-1. No niezle xd

0

hehe no troche spalilem :D

6

Widzieliście nagłowek na notatniku? "Meczami z ogórkami wygrywa się mistrzostwa". No ja rozumiem Leganes to nie poziom Realu ale żeby aż taki brak szacunku do rywali? Masakra

0

nie chodzi

0

Poratuje ktoś linkiem? Byłbym niezmiernie wdzieczny....

0

No nie wiem czy by tyle dostal. Za tysiaka mozna kupic nowego, wiec ja osobiscie wolalbym dolozyc 200 i nowego

0

Ortografia 10/18 :D bieda

2

LEGENDA

1

Ja nie wiem co Pique chce osiagnąc takimi wypowiedziami. Najbardziej by dopiekł kibicom Realu gdyby w el clasico był jak ściana i czyścił wszystko a na dodatek strzelił gola. A tutaj wszyscy go chwalą, a jak w jakims meczu zrobi błąd to wtedy wszyscy bedą po nim jechali żeby zamiast sie wypowiadac to grał

0

Tam to raczej komedia

8

To jest właśnie Argentyna bez Leo. Ale tam nikt tego nie potrafi docenic i teraz chociaz Messi nie gra to i tak jego obwinia z porazke, bo gdyby nie pyskowal do sedziego to by znowu sam wygrał Argentynie mec

0

wygrales xd

8

Moim zdaniem Barcelona powinna szybko pozbyć się Turana za jak najwyzszą sumę. Lata lecą, raczej droższy już nie będzie, a w Barcelonie też nie odgrywa jakiejś znaczącej roli jak na piłkarza za 40 mln

3

I przy okazji Messiego, Neymara, Suareza bo nie wiem skad beda pieniadze na ich pensje.

0

Co chwile jest jakis nowy Busi, Messi, Xavi, Iniesta itp itd...

13

Jedyne co może niepokoić w tej formacji to brak miejsca w składzie dla Alby..

1

Wszyscy tak o tym Sampaolim, Unznue, a co jesli trenerem Barcy zostanie Gerard Lopez, ktory jest na dobrej drodze by wywalczyc z Barceloną B awans?

0

Kierowanie jedna reka jest bardzo niebezpieczne, szczegolnie w sytuacji gdy ktos w ciebie wjedzie id tylu. Bo dwoma rekami utrzymasz auto i kierownice ale jedną nie dasz rady. Wyrwie kiere z reki i niewiadomo jak sie to skonczy

7

Nigdy bym nie dal za buty 700 zl xd masakra. Niektorzy ludzie za tyle auta kupują

0

A co jeśli w tym roku finał ligi mistrzow bedzie wygladal tak: Leicester - Monaco ?:D

1

Hiszpańska drużyna a Angielska to dwie różne sytuacje. Dajmy mu czas. Nawet mając gwiazdy w skladzie trzeba je umieć je naprowadzić, i ogarnąć, czego nie dał rady Martino. Przyszedł Lucho i od razu tryplet

2

Czlowiek wchodzi tutaj zeby poczytac o czyms normalnym a co drugi komentarz to o Realu. Zluzujcie ludzie no, to nie rm.pl.......

0

Tez jestem ciekawy. Umie ktos przetlumaczyc? :D

0

Arda tak, za drogi na zmiennika. Gomes - no yo wszyscy wiemy nic nie musze mowic. Ale Denis czemu? Kupiony za 3 mln, w miare trzyma poziom, dobry zmiennik. Jeszcze moze zlapie rytm

1

Wchodząc tutaj czasami mam wrazenie ze to strona Realu :). Na la rambli co 2 komentarz to o bialych. Ale jak redakcja wrzuci raz na ruski rok artykul o białych to bulwers

0

Gomes bylby idealnym zmiennikiem Busiego. Tylko ze nie za tą cene..

0

Alcacer od początku. Przydałby się odpoczynek Luisowi

0

To wiecej niz pewne ze uefa teraz wbije szpile Barcelonie. Dawali 0% szans na awans i sie tym skompromitowali wiec bedz chcieli sie odgryźć

0

Takie pytanie nie związane z piłką nożną. Jak wiążecie krawat zeby zawsze mieć taką samą długość? Ja wiąże na pół windosora po kilka razy bo albo wyjdzie za krótka albo za długa.. i mnie czasami szlak trafia

3

miałby ktos powtorke calego meczu? Byłbym niezmiernie wdzięczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?