swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Realowi zawsze trudno sie gra z Valencia bez wzgledu na to w jakiej jest formie. Do niedawna RSSS mogło miec 20 przegranych z rzedu a my i tak byśmy nie wygrali :D
0
Takie zorganizowane wyjazdy taniej wychodzą chyba. Też zaczynam o tym myslec
0
Nie był to zły interes ale taki Real by za niego wziął pewnie z 25
0
Chyba nie po to wydali 9 mln zeby siedział na ławie. Chociaż patrząc na obecną sytuację Krychowiaka no to juz mnie nic nie zdziwi
0
Raz byl mecz co Messi chyba strzelil 3 gole, a Suarez 4 (albo na odwrot, nie pamiętam) i dla kazdego znalazla sie pilka :D
0
Dobre wino i paczka roznych slodkosci i bedzie sztos :F
0
Jak kamera była skierowana na Masche to mi się przypomniało, że miałem sen, w którym Barca z kimś grała i Mascherano gola strzelił :D
1
Co myślicie o obecnej sytuacji Krychowiaka, a dokładnie o tym że ma wystąpić w meczu 4 ligowca?
0
U nas na stołach tylko Finlandia :D
0
Zdarza mi sie czasami cos kupic i sprzedac:D
0
Ja również :3
1
Pokemon :D podrużować jak Ash i zbierac pokemony :D
0
No pieknie Celta :D
1
to polecam zmienic nawyki bo za niedługo zaczniesz pisac: kszesło, chlep, japko, wziąść i tak dalej :)
0
nie znam takiego klubu jak "barsa"
2
Wtedy by musiał odejść ktoś z pomocy. Z takimi ruchami trzeba sie narazie wstrzymać bo to jest 1 sezon niektorych pomocników, trzeba im dać czas
2
Mi osobiscie te 3 najlepsze komentarze tez przeszkadzaja. Tak jak mowisz, przycisk sortowania wystarczy. Tak samo dla mnie zbędna jest ta kropka dostępności. I tak na fcbarca nie wysylam wiadomosci z zadnymi uzytkownikami, a czy jest dostepny czy nie, to jak jego post jest ciekawy to go skomentuje.
0
Rakitic i sila fizyczna? Polecam obejrzeć powtorke meczu z Betisem jak wracal sie do obrony przed pierwszą bramka
0
Hull spadnie i Grosik bedzie chcial wrocic do Rennes
0
Ciekawe jaką jedenastke wystawi jutro LE. Asystujący ale slaby w defensywie Vidal czy defensywny i nic nie dający w ataku Roberto. Kto w pomocy. Raczej napewno Mascherano. Ale kto obok niego? Drewniany Gomes? Lub Turan, ktoremu ta pozycja widocznie nie siedzi? Mysle ze obok Masche zagra Rafinha i Denis. Atak? Messi Suarez no ale kto trzeci. Neymar ktory jest kompletnie bez formy strzeleckiej. A moze by postawic na Turana w formie. Ciekawe...
0
co zrobił?
0
Pisał ktoś dzis M44?
0
Z tego co wiem to Krychowiaka nie bylo na liście powołanych
0
Do konca roku tyle meczy, tyle kolejek a nam wystarczyły 3 mecze zeby sie zrobiło ciekawie wiec nie mow ze sie nie da
1
Jesli u nas nie gra Iniesta i Busi to nasz sklad wyglada tak:
Mats
Roberto Pique Umtiti Alba
Messi Suarez Neymar
0
Panu juz dziekujemy
0
Teraz miec nadzieje ze RSSS sie podniesie
0
"Jak rozwiąże ten staly fragment" - glupie pytanie. Kazdy wie jak.. NA RAMOSA!!!
0
Na za dużo RSSS pozwala Realowi. Gdyby Real umiał celnie podac i przyjąć to by juz prowadzili
0
Jest tu ktoś kto ma jutro egzamin z m44?