0

Skąd wiesz, że wtedy nie było afery? Zresztą w większości przypadków to byly tylko poprawk a teraz to jest calkowita zmiana. To bardziej przypomina logo niż herb...

0

Poleciłby ktoś jakie fajne fanpage o tematyce motoryzacyjnej które można polubić na FB?

8

Wyobraz sobie brak spalonego. Oczywiscie, wtedy juz go nie bedą łapali ale watpie zeby suarez stał przed obronca. To zmieni całkowicie oblicze piłki noznej. o wtedy kazdy napastnik bedzie sobie stał pod bramką przeciwnika i juz nie bedzie czegos takiego jak linia obrony. I mecz by wyglądał tak ze wszyscy obroncy by zostawali na swojej połowie kryli napastnikow ktorzy sobie bedą biegali gdzie chcą i tylko czekali na podania. Dla mnie nieporozumienie

1

Dopoki Messi nie ogłosi swojej decyzji no to tak bedzie ze różne czasopisma będą takie bajki pisały. Kasa kasa kasa

2

Co sądzicie o tych zmianach ktore Fifa zamierza wprowadzić? Osobiscie uwazam że powinni wprowadzic dodatkowa zmiane w dogrywce, to ze tylko kapitan moze gadac z sedzia tez na +. Ale te karne i brak spalonego to nie skomentuje xd. no i oczywiscie powtorki video to obowiazek

0

U mnie zauwazyli ze nie widze cyferek na tablicy i zapytali czy mialem badany wzrok. Ja powiedzialem ze tak i mi wpisali ze jest wszystko okej :D

0

Naszla mnie teraz taka mysl na temat Vidala i braku powołan dla niego. Moim zdaniem to musi byc z nim cos nie tak. Bo zauwazmy ze nie tylko Enrique ma wplyw na listę powołanych i wyjsciowa jedenastke. On ją pewnie ustala razem z asystentami i innymi drugoplanowymi trenerami. I jesli Vidal bylby ok to oni by powiedzieli Enrique ze zle robi, bo ich zdanie tez sie liczy.

0

Jest tu jakis grafik komputerowy, który ma chwilke czasu? :D Potrzebuje żeby mi ktoś zrobił logo w jakims programie typu gimp. Jak ktos ogarnia to zajmie mu to 10 min

0

Ramos w swoim stylu xd koncowka meczu a ten bramki strzela :D

0

Ciekawe jaki byl kurs ze Vidal strzeli w meczu z Las Palmas :D

0

Co do Gomesa - popieram. Idealny zmiennik Busiego. Ale mimo ze Rafinha czasami gryzie trawe to zazwyczaj on nic nie wnosi do gry. Ani asyst, zadnych dryblinow, zagrozen pod bramka. On juz chyba u nas nic wiecej nie pokaze. Zmiennik i tyle.

0

Chyba za wczesnie na takie porownania :)

0

Niestety przegapiłem pierwsze 20 minut meczu. Jak się prezentują Gomes, Rafa, Turan, Vidal?

1

Masz racje:D ale jakis rok temi czy dwa czytalem ze Malysz mial problem bo Red Bull juz nie chcial go sponsorowac i wolal stawiac na mlodych. No ciekawe.. moze tez Adam jak ma na glowie znaczek redbulla to sie czuje jak za mlodu jakbym mial kask i siedzial na belce

0

Gomes tylko w miejsce Busiego. Ja na miejscu Lucho to bym pomyslal nad zrobieniem z Gomesa zmiennika Busiego bo on tylko tam sie chyba nadaje

0

Takie pytanko.. Adam Małysz dalej na kontrakt z Red Bullem? Bo ani juz nie skacze ani nie jezdzi w dakarze a czapki Red Bulla dalej nosi :D

3

Ostatnie zdj wygralo xd

0

Kiedy ostatni raz wygralismy na stadionie RSSS w pucharze krola?

7

Ale tutaj jest ból dupy o ten rekord Realu xd Footrol zaraz nakreci odcinek o tym i bedzie wstyd za was... 10 meczów bez porażki - mozna mowić o farcie, ale zeby przy 40 kazdy tu mowił ze fart? Zmiennicy realu jadą po Sewilli a jakby u nas wyszedł Gomes czy Rafinha i nie było by MSN to bysmy dostali lanie.

0

Masz już odpowiedzi?

0

M.44 o 19 mają byc na cke wyniki. Masakra jak sie dłuży :D

0

Ile postawiłeś na nich?

0

Jest tu ktoś kto pisał zawodowy dzisiaj? :D

0

Jak myslicie kto odejdzie po sezonie? Szczegolnie chodzi o linie pomocy Turan Rafa Gomes Rakitic Denis. Strasznie duzo pomocnikow. Mysle ze odejdzie Rafinha i prawdopodobnie Turan. On jest za dobry zeby grzac lawe caly czas

1

Roberto i Rafinha ocena wyjsciowa. Nic szczególnego nie pokazali. Rafa byl do zmiany kolo 60 min

0

Poprostu D10S

1

Messi wierzymy!

8

Dobra Lucho bier juz tego Rafe i dawaj Denisa

0

Zobaczcie jak nasza lewa strona dzis wyglada ile atakow. A Roberto na prawej to chyba tylko od podawania do tylu jest

0

Czy Rafinha wogole mial pilke w tej polowie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?