swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd wiesz, że wtedy nie było afery? Zresztą w większości przypadków to byly tylko poprawk a teraz to jest calkowita zmiana. To bardziej przypomina logo niż herb...
0
Poleciłby ktoś jakie fajne fanpage o tematyce motoryzacyjnej które można polubić na FB?
8
Wyobraz sobie brak spalonego. Oczywiscie, wtedy juz go nie bedą łapali ale watpie zeby suarez stał przed obronca. To zmieni całkowicie oblicze piłki noznej. o wtedy kazdy napastnik bedzie sobie stał pod bramką przeciwnika i juz nie bedzie czegos takiego jak linia obrony. I mecz by wyglądał tak ze wszyscy obroncy by zostawali na swojej połowie kryli napastnikow ktorzy sobie bedą biegali gdzie chcą i tylko czekali na podania. Dla mnie nieporozumienie
1
Dopoki Messi nie ogłosi swojej decyzji no to tak bedzie ze różne czasopisma będą takie bajki pisały. Kasa kasa kasa
2
Co sądzicie o tych zmianach ktore Fifa zamierza wprowadzić? Osobiscie uwazam że powinni wprowadzic dodatkowa zmiane w dogrywce, to ze tylko kapitan moze gadac z sedzia tez na +. Ale te karne i brak spalonego to nie skomentuje xd. no i oczywiscie powtorki video to obowiazek
0
U mnie zauwazyli ze nie widze cyferek na tablicy i zapytali czy mialem badany wzrok. Ja powiedzialem ze tak i mi wpisali ze jest wszystko okej :D
0
Naszla mnie teraz taka mysl na temat Vidala i braku powołan dla niego. Moim zdaniem to musi byc z nim cos nie tak. Bo zauwazmy ze nie tylko Enrique ma wplyw na listę powołanych i wyjsciowa jedenastke. On ją pewnie ustala razem z asystentami i innymi drugoplanowymi trenerami. I jesli Vidal bylby ok to oni by powiedzieli Enrique ze zle robi, bo ich zdanie tez sie liczy.
0
Jest tu jakis grafik komputerowy, który ma chwilke czasu? :D Potrzebuje żeby mi ktoś zrobił logo w jakims programie typu gimp. Jak ktos ogarnia to zajmie mu to 10 min
0
Ramos w swoim stylu xd koncowka meczu a ten bramki strzela :D
0
Ciekawe jaki byl kurs ze Vidal strzeli w meczu z Las Palmas :D
0
Co do Gomesa - popieram. Idealny zmiennik Busiego. Ale mimo ze Rafinha czasami gryzie trawe to zazwyczaj on nic nie wnosi do gry. Ani asyst, zadnych dryblinow, zagrozen pod bramka. On juz chyba u nas nic wiecej nie pokaze. Zmiennik i tyle.
0
Chyba za wczesnie na takie porownania :)
0
Niestety przegapiłem pierwsze 20 minut meczu. Jak się prezentują Gomes, Rafa, Turan, Vidal?
1
Masz racje:D ale jakis rok temi czy dwa czytalem ze Malysz mial problem bo Red Bull juz nie chcial go sponsorowac i wolal stawiac na mlodych. No ciekawe.. moze tez Adam jak ma na glowie znaczek redbulla to sie czuje jak za mlodu jakbym mial kask i siedzial na belce
0
Gomes tylko w miejsce Busiego. Ja na miejscu Lucho to bym pomyslal nad zrobieniem z Gomesa zmiennika Busiego bo on tylko tam sie chyba nadaje
0
Takie pytanko.. Adam Małysz dalej na kontrakt z Red Bullem? Bo ani juz nie skacze ani nie jezdzi w dakarze a czapki Red Bulla dalej nosi :D
3
Ostatnie zdj wygralo xd
0
Kiedy ostatni raz wygralismy na stadionie RSSS w pucharze krola?
7
Ale tutaj jest ból dupy o ten rekord Realu xd Footrol zaraz nakreci odcinek o tym i bedzie wstyd za was... 10 meczów bez porażki - mozna mowić o farcie, ale zeby przy 40 kazdy tu mowił ze fart? Zmiennicy realu jadą po Sewilli a jakby u nas wyszedł Gomes czy Rafinha i nie było by MSN to bysmy dostali lanie.
0
Masz już odpowiedzi?
0
M.44 o 19 mają byc na cke wyniki. Masakra jak sie dłuży :D
0
Ile postawiłeś na nich?
0
Jest tu ktoś kto pisał zawodowy dzisiaj? :D
0
Jak myslicie kto odejdzie po sezonie? Szczegolnie chodzi o linie pomocy Turan Rafa Gomes Rakitic Denis. Strasznie duzo pomocnikow. Mysle ze odejdzie Rafinha i prawdopodobnie Turan. On jest za dobry zeby grzac lawe caly czas
1
Roberto i Rafinha ocena wyjsciowa. Nic szczególnego nie pokazali. Rafa byl do zmiany kolo 60 min
0
Poprostu D10S
1
Messi wierzymy!
8
Dobra Lucho bier juz tego Rafe i dawaj Denisa
0
Zobaczcie jak nasza lewa strona dzis wyglada ile atakow. A Roberto na prawej to chyba tylko od podawania do tylu jest
0
Czy Rafinha wogole mial pilke w tej polowie?