1

O co chodzi z tym Wałęsą?

1

Jeśli dbasz o samochod to powinien Ci służyc dlugo :). BMW jest dobra marką a opiniami sie nie kieruj.. Bo wszyscy mówią ze np Skoda bardzo dobra a moja częsciej byla na podnosniku niz na drodze. A kumpel ma Alfe 147 i w ciagu 4 lat jedyne co robil to przeglady. Takze no :D

1

Za 3-5k niewazne co kupisz bedzie smigal jak talala :D ja osobiscie mojego kupilem rok temu za 1300 lenovo 1.7Gh i mi smiga nie narzekam:D chociaz czasami faktycznie lekko zmuli. ja go potrzebuje tylko do fb filmy mecze i do nauki

0

Mi od zawsze pisanie na tej stornie wolno dzialalo :/

0

Ktos w skrócie opowie jak nasi graja? :D

0

200 lvl:D

2

W zadnym wypadku nie psujesz!:D Przeciez kazdy ma prawo glosu. Masz racje nie wroci do genialnej gry i ja to napisalem w moim komentarzu. Ale wroci do strzelania ogórkom i kibice Realu będą zadowoleni :)

14

Nie chce zapeszac ale moim zdaniem osoby ktore tutaj śmieją sie z obecnej formy CR7 jeszcze sie na tym przejadą i mowie to jako kibic calkowicie oddany Barcelonie.. Okej chłopak ma znizke formy ale to sie zdarza. Chyba juz nikt z was nie pamieta lub nie chce pamietac jak wszyscy tu obecni sprzedawali Messiego. A Messi sie odrodzil i wrocil jeszcze silniejszy. CR7 tez wroci na wlasciwe tory. Moze juz nie będzie grał tak dobrze jak kiedys ale da kibicom realu wiele radości. Patrzcie Buffon, Pirlo, Ibra stare dziady a jak klepią lub klepali w zeszlym sezonie. Zeby te zarty sie nie odbily na kibicach Barcy jak Messi straci forme albo CR7 strzeli gola Barcelonie.

0

Moim zdaniem Neymar nigdy nie osiągnie poziomi Messiego. popatrz na Messiego. On w tym co robi jest perfekcyjny a zarazem bardzo skromny. A Ney mi czasami CR7 przypomina

0

A nie jest tak? Co to za pilkarz ktory zamiast dobra gra pokazac ze zasluguje na pierwszy sklad to zali sie mediom? Bravo byl bramkarzem lepszym. Oczywiscie teraz popelnia błędy ale zmiana klubu ligi itp.. W chwili przechodzenia do City tracilismy bramkarza lepszego.

2

Roberto no nie popisal sie, zdarza sie. Ale Ter stegen mogl wiecej z siebie dac. CAly sezon ryczal ze chce grac w podstawowym skladzie a obecna forma pokazuje ze nie zasługuje na to.

0

Duze dzieci, randka na weselu

4

Chyba jestem tu jedynym który mówiąć brzydko: mam wyje..... na tą złotą piłkę. Co za różnica czy wygra Messi czy CR7? Wszyscy wiemy ze ta nagroda nie odzwierciedla tego co sie dzieje na boisku. Tu chodzi o najbardziej medialnego piłkarza. Messi już tyle zgarną tych nagród ze jemu pewnie wszystko jedno czy dostanie czy nie. Bo wszyscy wiemy ze jest genialnym piłkarzem.

0

Oglądał ktoś mecz City? Widziałem tylko jak bramke stracili.. Tak to jest jak sie kopiuje styl Barcy i probuje Tiki Taki

0

No tak jednak powinnismy wiecej od niego wymagac.. On błąd zrozumiał i sie poprawił w tym aspekcie. A neymar? Dalej strzela karne jakby mu nie zależało

0

Jedyne zastrzezenia jakie mam to do Digne - jego strona wchodzili jak chcieli, i Rudy. Na co mu byla ta czerwona kartka. Brawa dla Ter Stegena, chociaz od gracza ktory jest w czolwce bramkarzy grających nogami powinno spodziewac sie więcej.. szczegolnie na poczatku jak cosgle na auty wywalal

0

Watpie ze Messiemu zalezy na rekordach i indywidualnych nagrodach. On zdobyl juz wszystko wiec chyba woli sie skupić na wspieraniu druzyny

0

Mysle ze nikt nie spodziewal sie ze mecz sie tak ulozy :D 2 czerwone 3 kontuzje..

1

Digne robi sie dzisiaj jak dziecko.. Ile to juz razy go mijali

0

Ile jeszcze razy Ter Stegen wywali pilke na aut?

7

Aguero nie gra

0

Once de gala

0

Niektórzy z was tutaj pisza o manicie 3:0, 3:1.. Ja tego nie oczekuje.. Nawet nie potrzebne mi zwycięstwo. Licze tylko na to ze nasze chłopaki zostawia na boisku serce a wtedy wynik nie bedzie mial znaczenie :)

0

Wie ktos jaki jest kurs na gola dla legi? Ile bym wygral jakbym postawil 1 zl ze strzela bramke lub kilka

1

http://www.pro-tec-polska.pl/ na allegro znajdziesz też

1

no to śmiało lej 5w. polecam również dodatki do oleju:)

1

Proponuje poczytac na internecie co znaczą te oznaczenia :). Watpie zeby wnosiły duzo do jakosci oleju... Nie ma znaczenia czy wlejesz C3 czy LL. Wazne zebys wlał 5w30 :D W zakładach nie patrzą na takie literki. Pisze 5w30 leją 5w30. A mozna zapytac jaki rocznik?

0

A jest mozliwe takie cos ze jesli jakims cudem by awansowali do La liga to by odbył się mecz Barca - Barca B? :d

0

Na którym miejscu jest Barca B i w której gra lidze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?