2

Enrique mam nadzieje ze po sezonie odejdziesz i juz nigdy nie wrocisz

0

On chyba sobie robi zart ta zmiana. Na kilka minut przed końcem? Mam nadzieje ze Enrique odejdzid po sezonie

8

80 minuta, przegrywamy czy to nie najwyżesza pora wprowadzic kogos kto w tym sezonie strzela na zawolanie? (Czyt. Turan)

0

Wytlumaczy mi ktos czemu w momencie gdy potrzebujemy kogos ofensywnego, za Rakitica wchodzi Gomes ktory jest bardziej defensywny.. Ja nie potrafie zrozumiem decyzji Enrique

0

Ogladajac gre Roberto mam wrazenie ze on gra n tym skrzydle tylko po to zeby nie bylo puste... On nic nie pokazuje, zadnego strzalu, dryblingu lub chociaz dobrego dosrodkowania..

0

Denis niepowolany

0

Mysle ze to juz najwyzszy czas, Rafa za Rakiete i Turan za Neymara :)

0

Cala ta liga, sedziowie, dyrektorzy itp to masakra.. te ich decyzje zawieszenia jeden wielki kabaret

0

To bylo w 1 polowie. Teraz jest 2 i dajmy mu chociaz to 15 min

0

Pewnie zmienmy kazdego minute po przerwie......

0

Sedzia odwala kabaret

1

Szczerze? Jakby Umtiti zapodal Aduritzowi soczystego racucha na pysk i przy okazji trafil sedziego to bym mu nie mial tego za zle

3

I wlasnie do takich sytuacji jak ta z Umtitim powinny byc powtorki. Wystarczy zeby jakis gosc siedzial z boku przy kompie i przez sluchawke mowi sędziemu: aduritz faul na czerwona kartke i po sprawie. Wszystko trwa moze 10 s

0

Az mi serce zaczelo szybciej bic..

0

No moze i tak bedzie ale chyba oboje wiemy ze Enrique nie jest trenerem na miare Barcy. Pokazywał to w klubach typu Roma. Ani z niego taktyk ani transferow robic nie umie. Mecz z City pokazal jak Pep go zalatwil taktycznie

1

Inne kluby zobaczyly jak gralo z nami City i zdali sobie sprawe jak nas pokonac.. A Enrique zamiast wyciagnac z tamtego meczu wnioski to nic nie zrobil. Dla mnie pod wzgledem taktycznym ten trener to dno

0

Ter Stegen chciał to nogami obronic bo ja nie wiem co on zrobil

0

Nie przepadam za The Blues ale zycze im pobicia tego rekordu :). A potem to niech juz przegrywają i liverpool mistrzem!

0

Czy ktos serio nysli ze Enrique odejdzie? On sam dobrze widzial ze w innych klubach mu nie szlo, a w Barcie ma pewne sukcesy, wspaniałych graczy i kase.

0

Wróci głodny bramek :D

0

Ja bym tak na półmetku nie mowił o mistrzowstwie bo wszyscy wiemy ze w ciagu kilku kolejek mozna roztwonić prawie 10 pkt, a to jest liga angielska

0

Sorki mój błąd

0

Czemu sędzia nie uznał gola?

0

I chyba zrobiliśmy na nim dobry interes sprzedajac go, a o ile dobrze pamietam to zarobiliśmy + - 5 mln tak?

4

Akumulator padniety lub rozrusznik stoi :D a ta informacja service tzn ze za 200 km zostanie przejechane 10 tys km od poprzedniej wymiany oleju.

1

Ja zawsze gdzieś wychodząc kłade koło łóżka 1.5l wody niegazowanej. Wracam pije tak z połowe i rano wstaje bez kaca :D

0

Było już chyba 50 razy..

1

Co Stoch polecial to nie mam pytan :o

0

Jak tylko wyschnie farba to mozesz caly rower nawet karscherem tylko potem go schowaj zeby nie zamarzl :D do łancuchow tez są specjalne smary w spray'u ale no od biedy mozna wd40 xd

0

Pusc Cypisa to kazdy zrobi wjazd na parkiet :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?