swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Enrique mam nadzieje ze po sezonie odejdziesz i juz nigdy nie wrocisz
0
On chyba sobie robi zart ta zmiana. Na kilka minut przed końcem? Mam nadzieje ze Enrique odejdzid po sezonie
8
80 minuta, przegrywamy czy to nie najwyżesza pora wprowadzic kogos kto w tym sezonie strzela na zawolanie? (Czyt. Turan)
0
Wytlumaczy mi ktos czemu w momencie gdy potrzebujemy kogos ofensywnego, za Rakitica wchodzi Gomes ktory jest bardziej defensywny.. Ja nie potrafie zrozumiem decyzji Enrique
0
Ogladajac gre Roberto mam wrazenie ze on gra n tym skrzydle tylko po to zeby nie bylo puste... On nic nie pokazuje, zadnego strzalu, dryblingu lub chociaz dobrego dosrodkowania..
0
Denis niepowolany
0
Mysle ze to juz najwyzszy czas, Rafa za Rakiete i Turan za Neymara :)
0
Cala ta liga, sedziowie, dyrektorzy itp to masakra.. te ich decyzje zawieszenia jeden wielki kabaret
0
To bylo w 1 polowie. Teraz jest 2 i dajmy mu chociaz to 15 min
0
Pewnie zmienmy kazdego minute po przerwie......
0
Sedzia odwala kabaret
1
Szczerze? Jakby Umtiti zapodal Aduritzowi soczystego racucha na pysk i przy okazji trafil sedziego to bym mu nie mial tego za zle
3
I wlasnie do takich sytuacji jak ta z Umtitim powinny byc powtorki. Wystarczy zeby jakis gosc siedzial z boku przy kompie i przez sluchawke mowi sędziemu: aduritz faul na czerwona kartke i po sprawie. Wszystko trwa moze 10 s
0
Az mi serce zaczelo szybciej bic..
0
No moze i tak bedzie ale chyba oboje wiemy ze Enrique nie jest trenerem na miare Barcy. Pokazywał to w klubach typu Roma. Ani z niego taktyk ani transferow robic nie umie. Mecz z City pokazal jak Pep go zalatwil taktycznie
1
Inne kluby zobaczyly jak gralo z nami City i zdali sobie sprawe jak nas pokonac.. A Enrique zamiast wyciagnac z tamtego meczu wnioski to nic nie zrobil. Dla mnie pod wzgledem taktycznym ten trener to dno
0
Ter Stegen chciał to nogami obronic bo ja nie wiem co on zrobil
0
Nie przepadam za The Blues ale zycze im pobicia tego rekordu :). A potem to niech juz przegrywają i liverpool mistrzem!
0
Czy ktos serio nysli ze Enrique odejdzie? On sam dobrze widzial ze w innych klubach mu nie szlo, a w Barcie ma pewne sukcesy, wspaniałych graczy i kase.
0
Wróci głodny bramek :D
0
Ja bym tak na półmetku nie mowił o mistrzowstwie bo wszyscy wiemy ze w ciagu kilku kolejek mozna roztwonić prawie 10 pkt, a to jest liga angielska
0
Sorki mój błąd
0
Czemu sędzia nie uznał gola?
0
I chyba zrobiliśmy na nim dobry interes sprzedajac go, a o ile dobrze pamietam to zarobiliśmy + - 5 mln tak?
4
Akumulator padniety lub rozrusznik stoi :D a ta informacja service tzn ze za 200 km zostanie przejechane 10 tys km od poprzedniej wymiany oleju.
1
Ja zawsze gdzieś wychodząc kłade koło łóżka 1.5l wody niegazowanej. Wracam pije tak z połowe i rano wstaje bez kaca :D
0
Było już chyba 50 razy..
1
Co Stoch polecial to nie mam pytan :o
0
Jak tylko wyschnie farba to mozesz caly rower nawet karscherem tylko potem go schowaj zeby nie zamarzl :D do łancuchow tez są specjalne smary w spray'u ale no od biedy mozna wd40 xd
0
Pusc Cypisa to kazdy zrobi wjazd na parkiet :D