swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves, Xavi, Adriano..
0
Obstawiam ze ona bedzie kosztowala z 300 zl a nie jest jakas fenomenalna :D. Ja raz szukalem koszuli co glowny bohater Flasha nosił i jak zobaczylem cene to sie wystraszylem xd
0
Donald Trump bedzie prezydentem xd
0
1 mecz u siebie?
0
Bo tak to by losowanie trwało 2 minuty :D Gdybym ich rozumiał to z chęcią bym posłuchał :)
0
Ja codziennie słyszę zs oni maja czyszczenie magazynów xd
1
Jestem prawie pewien ze dzis bedzie tak:
Barca - Celta
Alaves - Atletico
24
Patrze na gre Denisa i zauwazylem ze on gra pewnie, nie boi sie obrocic z pilka, pokiwac, ruszyc do przodu. Brakuje mu jesczze tylko takich podan kluczowych
0
Akurat z tego bym sie cieszył, skonczylo by sie faworyzowanie Realu i uwolnilibysmy sie id tego tragicznego sedziowania a Tebas by poczuł nasz brak odbierając wyplate. Lique 1 by nas przyjela
3
Czy tylko ja uważam, że federacja lub samo państwo powinno zakazać Realowi robić poprawek w koronie? Bo to jest symbol całego narodu i skoro im nie odpowiada to niech w całości usunął je z herbu, tracąc przy tym miano "królewskich" a nie usuwają z niego to co im sie nie podoba.
5
0
On wtedy jeszcze nie wiedział co w przyszłości osiągnie :D
0
Też tak uważam. To juz nie jest to samo PSG z tamtego sezonu. Poprzedni sezon mieli naprawde świetny aż dziwne ze wyrzucili Blanca
1
I pomyśleć że niewiele brakło, żeby wygrać z norwegią :). Ciesze sie ze Katar odpadł. Kto to widział taką zbieranine wogole dopuszczać do tak wielkiej imprezy
1
Lub gdzieś w kosmosie miliardy lat świetlnych od nas jest planeta taka sama jak ziemia, ale ludzie tam wyprzedzają nas wiedzą o dobre kilkaset lat i oni nas obserwują, dają wskazówki. Takich teori mozna wysuwać setki i gadac o tym cala dobe xd no ale to tylko takie przypuszczanie hehe :D
0
Klasyk:D ale najlepsze odcinki to te bez Katarzyny Żak
1
Moim zdaniem swiat juz istnial. W sensie ze kilka tysiecy lat temu bylo normalnie zycie, internet itp. Ale coa siw wydarzylo i to wszystko sie skonczylo. Czemu tak uwazam? Wystarczy zobaczyc na piramidy. Gdzies czytalem ze w dzisiejszych czasach mieli by duzy problem zeby wybudowac taka. A egpicjalnie masowo takie budowali. Inny przyklad: krysztalowa czaszka. Dawniej nie mieli odpowiedniej wiedzy i sprzetu zeby takie cos powstalo. Wiec skad to jest? A no stad ze jak byl ten koniec swiata to jednak ktos przeżył.. I stad np egipcjanie i inne kultury mieli taka wiedze i budowali takie wynalazki.. no ale cos poszlo chyba nie tak bo teraz juz egipt nie jest taka potega. Kto wie moze za kilkaset lat ta cala technologia zajdzie za daleko i znowu bedziemy wszystko od nowa zaczynali
8
Chetnie bym z toba pogadal na ten temat ale operujesz takim slownictwem ze nie wiem czy bym cie zrozumial xd
0
Nie wiem czy o to ci chodzi ale sprobuj w pole wyszukiwania wpisac:
"Opcja" potem wybrac parametry użytkownika i tam zmieniasz na mm
Lub
"Jedn" i tam wybierasz ustawienia dokladnosci
0
Zagrał 2 dobre mecze a każdy tu z Vidala robi najlepszego bocznego obronce La Liga. Masakra.
0
Ten Neymar to chyba nigdy nie strzeli z gry
1
Digne był bardziej aktywny od Roberto, więcej dawał w ofensywie, zaliczył chyba nawet kilka udanych kiwek wiec nie rozumiem tej oceny
0
Moim zdaniem Gomes zagrał przyzwoicie..ale nie na poziomie Barcy. Napewno grał lepiej niz dotychczas ale nie pokazał nic ambitnego, żadnych podan kluczowych, dryblingów czy napedzania akcji. Moim zdaniem nota 6
0
Pierwsza polowa bardzo dobra. W drugiej strzel motor napedowy pomocy wiec nie ma co sie dziwic jak ta 2 polowa wygladala. Najważniejsze ze wygrywamy
8
Moim zdaniem Neymar gra dobrze
0
Dotarlo do mnie teraz ze szkoda strzepic ryja i sie denerwowac czy gra Rakitic, Gomes, Denis czy Rafinha bo widac ze jak tylko zejdzie Iniesta to pomoc nie istnieje
7
Kto komentuje ten mecz? Tych komentatorow sie sluchac nie da
0
No nie wiem gdzie tu wykonuje dobra prace. Karny ewidentny nawet dziecko by odgwizdalo. Czesto sedziowal na korzysc Barcy ale czesto tez nie odgwizdywal oczywistych fauli. Wiec troche niepewny
0
No tak duża ale to byly początki klubu, herbu i on byl dopracowywany. A zresztą jak wszyscy wiemy Barca byla lekko dyskryminowana w przeszłości na rzecz faworyzowanego Realu wiec moze ta zmiana byla spowodowana wzgledami politycznymi
0
No chyba nie.. Wiesz jakby wtedy wyglądała taktyka na mecz? Nabijać piłkarzy zeby pilka wychodzila poza boisko. I jedyne bramki by padały z rożnych