0

Alves, Xavi, Adriano..

0

Obstawiam ze ona bedzie kosztowala z 300 zl a nie jest jakas fenomenalna :D. Ja raz szukalem koszuli co glowny bohater Flasha nosił i jak zobaczylem cene to sie wystraszylem xd

0

Donald Trump bedzie prezydentem xd

0

1 mecz u siebie?

0

Bo tak to by losowanie trwało 2 minuty :D Gdybym ich rozumiał to z chęcią bym posłuchał :)

0

Ja codziennie słyszę zs oni maja czyszczenie magazynów xd

1

Jestem prawie pewien ze dzis bedzie tak:
Barca - Celta
Alaves - Atletico

24

Patrze na gre Denisa i zauwazylem ze on gra pewnie, nie boi sie obrocic z pilka, pokiwac, ruszyc do przodu. Brakuje mu jesczze tylko takich podan kluczowych

0

Akurat z tego bym sie cieszył, skonczylo by sie faworyzowanie Realu i uwolnilibysmy sie id tego tragicznego sedziowania a Tebas by poczuł nasz brak odbierając wyplate. Lique 1 by nas przyjela

3

Czy tylko ja uważam, że federacja lub samo państwo powinno zakazać Realowi robić poprawek w koronie? Bo to jest symbol całego narodu i skoro im nie odpowiada to niech w całości usunął je z herbu, tracąc przy tym miano "królewskich" a nie usuwają z niego to co im sie nie podoba.

5

Footroll pojechał ostro xd

0

On wtedy jeszcze nie wiedział co w przyszłości osiągnie :D

0

Też tak uważam. To juz nie jest to samo PSG z tamtego sezonu. Poprzedni sezon mieli naprawde świetny aż dziwne ze wyrzucili Blanca

1

I pomyśleć że niewiele brakło, żeby wygrać z norwegią :). Ciesze sie ze Katar odpadł. Kto to widział taką zbieranine wogole dopuszczać do tak wielkiej imprezy

1

Lub gdzieś w kosmosie miliardy lat świetlnych od nas jest planeta taka sama jak ziemia, ale ludzie tam wyprzedzają nas wiedzą o dobre kilkaset lat i oni nas obserwują, dają wskazówki. Takich teori mozna wysuwać setki i gadac o tym cala dobe xd no ale to tylko takie przypuszczanie hehe :D

0

Klasyk:D ale najlepsze odcinki to te bez Katarzyny Żak

1

Moim zdaniem swiat juz istnial. W sensie ze kilka tysiecy lat temu bylo normalnie zycie, internet itp. Ale coa siw wydarzylo i to wszystko sie skonczylo. Czemu tak uwazam? Wystarczy zobaczyc na piramidy. Gdzies czytalem ze w dzisiejszych czasach mieli by duzy problem zeby wybudowac taka. A egpicjalnie masowo takie budowali. Inny przyklad: krysztalowa czaszka. Dawniej nie mieli odpowiedniej wiedzy i sprzetu zeby takie cos powstalo. Wiec skad to jest? A no stad ze jak byl ten koniec swiata to jednak ktos przeżył.. I stad np egipcjanie i inne kultury mieli taka wiedze i budowali takie wynalazki.. no ale cos poszlo chyba nie tak bo teraz juz egipt nie jest taka potega. Kto wie moze za kilkaset lat ta cala technologia zajdzie za daleko i znowu bedziemy wszystko od nowa zaczynali

8

Chetnie bym z toba pogadal na ten temat ale operujesz takim slownictwem ze nie wiem czy bym cie zrozumial xd

0

Nie wiem czy o to ci chodzi ale sprobuj w pole wyszukiwania wpisac:
"Opcja" potem wybrac parametry użytkownika i tam zmieniasz na mm
Lub
"Jedn" i tam wybierasz ustawienia dokladnosci

0

Zagrał 2 dobre mecze a każdy tu z Vidala robi najlepszego bocznego obronce La Liga. Masakra.

0

Ten Neymar to chyba nigdy nie strzeli z gry

1

Digne był bardziej aktywny od Roberto, więcej dawał w ofensywie, zaliczył chyba nawet kilka udanych kiwek wiec nie rozumiem tej oceny

0

Moim zdaniem Gomes zagrał przyzwoicie..ale nie na poziomie Barcy. Napewno grał lepiej niz dotychczas ale nie pokazał nic ambitnego, żadnych podan kluczowych, dryblingów czy napedzania akcji. Moim zdaniem nota 6

0

Pierwsza polowa bardzo dobra. W drugiej strzel motor napedowy pomocy wiec nie ma co sie dziwic jak ta 2 polowa wygladala. Najważniejsze ze wygrywamy

8

Moim zdaniem Neymar gra dobrze

0

Dotarlo do mnie teraz ze szkoda strzepic ryja i sie denerwowac czy gra Rakitic, Gomes, Denis czy Rafinha bo widac ze jak tylko zejdzie Iniesta to pomoc nie istnieje

7

Kto komentuje ten mecz? Tych komentatorow sie sluchac nie da

0

No nie wiem gdzie tu wykonuje dobra prace. Karny ewidentny nawet dziecko by odgwizdalo. Czesto sedziowal na korzysc Barcy ale czesto tez nie odgwizdywal oczywistych fauli. Wiec troche niepewny

0

No tak duża ale to byly początki klubu, herbu i on byl dopracowywany. A zresztą jak wszyscy wiemy Barca byla lekko dyskryminowana w przeszłości na rzecz faworyzowanego Realu wiec moze ta zmiana byla spowodowana wzgledami politycznymi

0

No chyba nie.. Wiesz jakby wtedy wyglądała taktyka na mecz? Nabijać piłkarzy zeby pilka wychodzila poza boisko. I jedyne bramki by padały z rożnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?