0

Co znaczyl ten napis na camp nou lots euip czy jakos tak? Z wczorajszego meczu

1

Moim zdaniem na ogromna pochwałę zasluguje tez Ter Stegen. Po bramce dla PSG Barca troche odpuscila i Paryzanie mieli kilka setek które Ter Stegen obronił. To dzieki niemu wygralismy

0

Jakies źródło?

3

Pokaz sie kibicpsg

0

Moze dlatego ze zeby awansować musieliśmy strzelic 2 gole? Zalozenie na ten mecz bylo takie:grac na 100%, atakowac, zdobywac bramki. Pique stracil pilke trudno. Ale to przeszlosc bo byl faul i przerwa w grze. Nie bylo by mowy o golu gdyby Barca sie lepiej zachowala przy stalym fragmencie

6

Takie remontady jakiej jutro wszyscy oczekują zdarzają sie raz na 100 meczy. Milan - Liverpool, Barca - Milan, Lewy 5 goli w 9 min. Przypominam tez ze sam Lewy strzelil 4 bramy Realowi. To trio MSN nie da rady? Pilka nozna jest nieprzewidywalna. PSG moze szybko zaczac grac w 10, może być tak ze 85 minuta Barca PSG 2:0. I nagle 2 bramki w 5 min. Wszystko sie moze zdarzyc

0

10-2=8 -------- 8:2=4

0

Ja nie obstawiam pewnych meczy typu Polska - San Marino, wiec też się nie zakładam o tego pewniaka

0

Moim zdaniem 4:0 dla Barcy.. Ale nie sądzę żeby Barca awansowała, ponieważ po takim meczu to w dogrywce opadnie z sił i PSG coś pewnie strzeli

0

Obserwuje ktos sytuacje Nolito w City? Jak mu tam idzie? Lucho tak straszniw o niego walczyl i ciekaw jestem co pokazuje w City

1

No i pieknie! Teraz mistrzostwo nie zależy juz od Realu. Nawet jesli Real wygra zaległy mecz, to jesli Barcelona wygra el clasico i wszystkie mecze ligowe to i tak mamy mistrza. Pozdro dla tych którzy nie wierzyli i ryczeli ze liga jest przegrana :)

0

Villareal juz zajmuje to miejsce :)

0

No to teraz aby podziekowac Lucho za wszystko co zrobil, bo wykonal kawal dobrej roboty, bardzo prosze o tryplet

0

Czy ten Neymar kiedykolwiek strzeli?

0

A powiedz mi jeszcze jak jest z opłatami? Bo ja kartę chce mieć po to, że kiedys sie może przydac i fajnie jest mieć, a narazie jeżdzę tylko na stawy. Muszę więc płacić jakieś składki coroczne?

1

Transfery. Tego brakuje Liverpoolowi i bez nich watpie ze cos osiągnął

0

Dzieki wielkie

0

Posiada ktoś kartę wędkarską? Jak to jest z tymi opłatami, składkami? Moge sobie poprostu iść i łowić na rzece w moim miescie czy musze mieć pozwolenie? I też jak np jade nad mazury to tam w osrodkach wypoczynkowych są różne jeziora ktore podlegają pod zwiazek. To moge sobie tak poprostu łowić, czy tez pozwolenia opłaty?

3

Tak teraz patrze na terminarz i do konca sezonu kupa czasu. 14 kolejek. I do tego czasu to jest pewne ze i barcelonie i realowi sie powinie noga. Najwazszniejsze - wygrac na Bernabeu

0

Ooo to Twoj kolega uczeszcza na treningi Arsenalu?

0

Napisalby mi ktos wyniki meczow pomiedzy Barcelona a Valencia z ostatnich 17 lat albo chociaz jakas stronke podal z takimi info? Wyniki typu 2:1 dla Barcy niekoniecznie, glownie chodzi mi o wygrane Valenci i pogromy Barcy typu 3:0

9

Nawiązując do tej całej sytuacji z Leicester. Dla Kapustki to może być dobra wiadomość, moze jego sytuacja w klubie się zmieni. Ale jeśli chodzi o zachowanie klubu wobec Ranieriego no to moim zdaniem calkowity brak szacunku, mówiąc krotko, w dupach sie poprzewracalo. Zwalniać trenera, ktory dokonał czegos historycznego, dlatego ze ten sezon jest slabszy? Jestem przekonany ze oni by sie utrzymali. Claudio zrozumialby swoje bledy i w nasteonym sezonie top 10.

0

Teraz to czy Barcelona wygra lige zalezy tylko i wyłącznie od niej samej. Kazdy mecz to finał i jesli Barca wygra je wszystkie to jestem prawie pewny ze mamy mistrza. Bo wystarczy ze wygramy z Realem, a ten jeszcze jakis mecz zremisuje, co moim zdaniem jest pewne.

3

Ja wciaz wierze w tryplet

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podeśle ktoś link?

0

Hallovic Messim, Deulofeu CR7. A to tylko przykłady z Barcy. A ile jest takich "perełek" we wszystkich ligach? Iniesta, Xavi, Messi, CR7 oni stali się legendami bo nikt ich do nikogo nie porównywał. Oni poprostu ciężko trenowali i pisali swoją historie

0

Ja bym poczekal jednak bo moze uda sie wziac za nieggo 30-40 mln i wtedy kupic kogos lepszego. No ale jesli nie to przedluzenie kontraktu ok ale podwyzka to zly pomysl

4

Ja jak slysze ze ktos jest drugim Messim, Ronaldo, Eto itp to od razu wiem ze kariery nie zrobi. Kazdy zawodnik ktpry jest porownywany do jakiejs legendy konczy ostatecznie w druzynie z konca tabeli

0

W takim momencie trzeba wspierac trenera i cala druzyne tym bardziej ze zblizamy sie do konca sezonu i w tej sytuacji gwizdy napewno nie polepsza sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?