swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co znaczyl ten napis na camp nou lots euip czy jakos tak? Z wczorajszego meczu
1
Moim zdaniem na ogromna pochwałę zasluguje tez Ter Stegen. Po bramce dla PSG Barca troche odpuscila i Paryzanie mieli kilka setek które Ter Stegen obronił. To dzieki niemu wygralismy
0
Jakies źródło?
3
Pokaz sie kibicpsg
0
Moze dlatego ze zeby awansować musieliśmy strzelic 2 gole? Zalozenie na ten mecz bylo takie:grac na 100%, atakowac, zdobywac bramki. Pique stracil pilke trudno. Ale to przeszlosc bo byl faul i przerwa w grze. Nie bylo by mowy o golu gdyby Barca sie lepiej zachowala przy stalym fragmencie
6
Takie remontady jakiej jutro wszyscy oczekują zdarzają sie raz na 100 meczy. Milan - Liverpool, Barca - Milan, Lewy 5 goli w 9 min. Przypominam tez ze sam Lewy strzelil 4 bramy Realowi. To trio MSN nie da rady? Pilka nozna jest nieprzewidywalna. PSG moze szybko zaczac grac w 10, może być tak ze 85 minuta Barca PSG 2:0. I nagle 2 bramki w 5 min. Wszystko sie moze zdarzyc
0
10-2=8 -------- 8:2=4
0
Ja nie obstawiam pewnych meczy typu Polska - San Marino, wiec też się nie zakładam o tego pewniaka
0
Moim zdaniem 4:0 dla Barcy.. Ale nie sądzę żeby Barca awansowała, ponieważ po takim meczu to w dogrywce opadnie z sił i PSG coś pewnie strzeli
0
Obserwuje ktos sytuacje Nolito w City? Jak mu tam idzie? Lucho tak straszniw o niego walczyl i ciekaw jestem co pokazuje w City
1
No i pieknie! Teraz mistrzostwo nie zależy juz od Realu. Nawet jesli Real wygra zaległy mecz, to jesli Barcelona wygra el clasico i wszystkie mecze ligowe to i tak mamy mistrza. Pozdro dla tych którzy nie wierzyli i ryczeli ze liga jest przegrana :)
0
Villareal juz zajmuje to miejsce :)
0
No to teraz aby podziekowac Lucho za wszystko co zrobil, bo wykonal kawal dobrej roboty, bardzo prosze o tryplet
0
Czy ten Neymar kiedykolwiek strzeli?
0
A powiedz mi jeszcze jak jest z opłatami? Bo ja kartę chce mieć po to, że kiedys sie może przydac i fajnie jest mieć, a narazie jeżdzę tylko na stawy. Muszę więc płacić jakieś składki coroczne?
1
Transfery. Tego brakuje Liverpoolowi i bez nich watpie ze cos osiągnął
0
Dzieki wielkie
0
Posiada ktoś kartę wędkarską? Jak to jest z tymi opłatami, składkami? Moge sobie poprostu iść i łowić na rzece w moim miescie czy musze mieć pozwolenie? I też jak np jade nad mazury to tam w osrodkach wypoczynkowych są różne jeziora ktore podlegają pod zwiazek. To moge sobie tak poprostu łowić, czy tez pozwolenia opłaty?
3
Tak teraz patrze na terminarz i do konca sezonu kupa czasu. 14 kolejek. I do tego czasu to jest pewne ze i barcelonie i realowi sie powinie noga. Najwazszniejsze - wygrac na Bernabeu
0
Ooo to Twoj kolega uczeszcza na treningi Arsenalu?
0
Napisalby mi ktos wyniki meczow pomiedzy Barcelona a Valencia z ostatnich 17 lat albo chociaz jakas stronke podal z takimi info? Wyniki typu 2:1 dla Barcy niekoniecznie, glownie chodzi mi o wygrane Valenci i pogromy Barcy typu 3:0
9
Nawiązując do tej całej sytuacji z Leicester. Dla Kapustki to może być dobra wiadomość, moze jego sytuacja w klubie się zmieni. Ale jeśli chodzi o zachowanie klubu wobec Ranieriego no to moim zdaniem calkowity brak szacunku, mówiąc krotko, w dupach sie poprzewracalo. Zwalniać trenera, ktory dokonał czegos historycznego, dlatego ze ten sezon jest slabszy? Jestem przekonany ze oni by sie utrzymali. Claudio zrozumialby swoje bledy i w nasteonym sezonie top 10.
0
Teraz to czy Barcelona wygra lige zalezy tylko i wyłącznie od niej samej. Kazdy mecz to finał i jesli Barca wygra je wszystkie to jestem prawie pewny ze mamy mistrza. Bo wystarczy ze wygramy z Realem, a ten jeszcze jakis mecz zremisuje, co moim zdaniem jest pewne.
3
Ja wciaz wierze w tryplet
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Podeśle ktoś link?
0
Hallovic Messim, Deulofeu CR7. A to tylko przykłady z Barcy. A ile jest takich "perełek" we wszystkich ligach? Iniesta, Xavi, Messi, CR7 oni stali się legendami bo nikt ich do nikogo nie porównywał. Oni poprostu ciężko trenowali i pisali swoją historie
0
Ja bym poczekal jednak bo moze uda sie wziac za nieggo 30-40 mln i wtedy kupic kogos lepszego. No ale jesli nie to przedluzenie kontraktu ok ale podwyzka to zly pomysl
4
Ja jak slysze ze ktos jest drugim Messim, Ronaldo, Eto itp to od razu wiem ze kariery nie zrobi. Kazdy zawodnik ktpry jest porownywany do jakiejs legendy konczy ostatecznie w druzynie z konca tabeli
0
W takim momencie trzeba wspierac trenera i cala druzyne tym bardziej ze zblizamy sie do konca sezonu i w tej sytuacji gwizdy napewno nie polepsza sytuacji