swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajnie bardzo fajnie, ale Valencia... Chociaz lepsze to niż trybuny w PSG
0
Masz racje, ale w rękach zarządu jest też zeby kupić piłkarzy w dobrej cenie, a nie dawać 40 mln za Gomesa. Prawda jest taka, że nasz zarząd do cioty. W taki realu sie nie bawią, i jak Morata chce odejść to 80 mln i droga wolna jak nie to zostaje na kolejny sezon. Kiedys to bylo marzenie grac w Barcelonie, a teraz wychodzi na to że można sobie iść do chin dla kasy, a potem wrocic do Barcelony. Kilka lat i Barca bedzie jak Milan
0
Zdobyte trofeum, walka o LL do ostatniej kolejki. Nam nie jest potrzebny nowy trener co 2 lata. Nam trzeba nowego zarządu który zacznie umiejętnie kupować i sprzedawać zawodników.
0
Osobiście bym wolał żeby został na kolejny sezon.
0
Wyjasni ktos tak w skrocie o co chodzi z tymi sądami?
1
Za 10 k masz naprawdę duzy wybor wiec zastanow sie czy napewno chcesz Yariske:d
0
A jeśli ten cały transfer Neymara to taka zasłona dymna i jak my jesteśmy zajęci gadaniem o tym to nasz kochany zarzad dopina do końca transfer Paulinho?
1
Powie mi ktoś o co chodzi z tym 23% do jakosci xd?
28
Herb Juve trochę nieaktualny :d
0
Wierzysz w to że Rafinha odejdzie za 80 mln? Pójdzie za darmo to jest pewne na 100%
0
Więzienia? Veratti niedawno podpisał kontrakt. Więc jeśli Barca nie zapłaci klauzuli to PSG ma pełne prawo trzymać Verattiego
0
Patrząc na ruchy transferowe Barcelony nie dziwmy się że Neymar chce przejść do PSG. Popatrzmy na ich pomoc i nasza i ocenmy nasze szanse w tym sezonie
0
To jest chore żeby real sprzedawał takiego morate za 90 mln a my nie możemy się pozbyć Turana za chociażby połowę tej kwoty
1
Są tu jacyś wędkarze? Doradzi ktoś czy kupic pellet 14mm czy 20? Poluje na takie karpie 5-8kg, chociaz lubie sie pobawic tez z takimi 2kg. Który będzie lepszy?
0
Większość osób wypowiadających się tutaj jest za pozostaniem portugalczyka. A co jeśli kolejny sezon będzie równie zły? Wtedy wątpię żeby chociaż połowa pieniędzy się zwróciła z tego transferu. Ja jestem za sprzedażą.
14
Jedynymi grami w jakie 11 latek powinien grać to klasy, zabawa w chowanego, podchody, bieganie po lesie i zabawa na podworku
0
Posiada ktoś nawigację vordon? Jakieś opinie? Myślę nad vordon 5 a mio.
0
http://allegro.pl/kolowrotek-robinson-carpex-atomium-608-bydgoszcz-i6492193434.html
Posiada ktoś ten kołowrotek?
0
3 lata temu dostałem mandat i go nie zaplacilem. Czy ta kwota moze zostac pobrana z mojego konta bankowego? Czy zostane poinformowany o tym jakimś listem czy coś?
0
Spróbuj podladowac chwilę, odpal, niech sobie chwilę pochodzi i rano jak będzie padnięty aku to znaczy że musisz nowy kupić
125
Barcelona: 2 tryplety w 5 lat
Real: 2 dublety w 60 lat
Dziękuję pozdrawiam
0
Poleci ktoś dobrą nawigacje samochodową do 300 zł? Najlepiej taką na którą bede mogł wrac sam automape
0
Są tu jacyś wędkarze? :D Planuje zakupić nową karpiową wędkę i kołowrotek. Przedział cenowy 100-150 zł za wędke i tyle samo kołowrotek. Doradziły ktoś jakies firmy, parametry typu lbs, długość, wolny bieg itp i jakies linki moze. Z góry dziękuje.
0
Pewnie to wypożyczą a jak Buffon zakończy karierę to 1 sklad
1
Czy Juve ma szansę na tryplet w tym sezonie? Wygrali puchar Włoch?
1
Ciekawe czy Real w następnym sezonie też będzie tak dobrze grał patrzeć na to że trochę zawodników odejdzie. Morata James Bale Isco
0
Seriale online
0
Ja jutro idę :d
0
Ma ktoś może Łade Nive do 2000r? Potrzebuję informacji jakie fotele najlepiej do niej zamontować żeby nie było dużo przeróbek, oczywiscie poza orygnalnymi :)
4
Bardzo dobry zmiennik, może grać w pomocy jak i w ataku. Jednak do pierwszego składu raczej nie wejdzie