3

Paulinho... Dać 40 mln za zmiennika a oddać wychowanka

0

Jest tu jakiś spec od starej polskiej motoryzacji? Potrzebuje info, czy w motorynkach numer ramy był taki sam jak numer silnika, czy się różniły.

0

Lucho sam chciał odejść z Realu do Barcy

0

To jest straszne jak bardzo zdesperowany jest zarząd Barcy że chce sprowadzić byłego zawodnika Realu

0

Ile druzyn wychodzi z grupy na ME w siatce?

0

Wyobraźcie sobie w tym momencie Barce bez Leo. Wątpię żebyśmy skończyli sezon w pierwszej 10

1

Na Betis bez Iniesty, Suareza, Neymara.. Z kim Messi ma grać.. cieszmy się że mieliśmy okazję oglądać grę. Kto by przypuszczał że pierwszy ligowy mecz Barca zacznie z samym Messi w składzie

1

Dla Ciebie triumfem, Dla nas zwiastunem końca

0

Dramat. Co się stało z tą Barceloną dla ktorej kiedyś każdy chciał grać? Doszło do tego że Barca kupuje graczy którzy w przeszłości albo ją obrażali w mediach albo uciszali na CN

0

To możesz mi wytłumaczyć o co chodzi w tym filmie bo dla mnie jest on lekko popierwiastkowany. Oglądałem go i pytałem sam siebie wtf o co tu chodzi

0

Dzisiaj nadejdzie to na co czekali wszyscy kibice Barcelony. W końcu Paulinho zostanie zaprezentowany i w następnym meczu założy koszulkę Blaugrany. W końcu w pomocy będzie grał ktoś peespektywiczny, na dlugie lata, kto ożywi drugą linię i godnie zastąpi Xaviego. Ktoś kto napędza akcję, nie boi się oddać strzały z dystansu i świetnie asystuje. Myślę że on wprowadzi do naszego zespołu świeżość, wywalczył pierwszy skład i dzięki niemu siegniemy po tryplet. Zarząd Barcelony wykonał kawał dobrej roboty!

7

40 mln za rezerwowego? Co to za interes kupować goscia którego potem oddamy za darmo

2

Przyjmuje zakłady - za ile Barca sprzeda Paulinho po 2 sezonach? Ja obstawiam że to wypożyczy a potem za darmo gdzieś przejdzie. A czemu oo 2 sezonach? Bo po jednym szkoda bo oddawać bo kosztował aż 40 mln, patrz sytuacja z Gomesem

0

Patrząc na aktualne ceny piłkarzy to sobie myślę że 40 mln za Gomesa to była promocja

2

Ja lubię perfumy mexx

0

Interesuje się ktoś sytuacja Isco? Chłopak młody idą mistrzostwa a wygląda na to że zostanie w Realu na kolejny sezon

0

No i tak. Zakończył się pewien okres w historii Barcelony. MSN już na zawsze zapisze się w historii klubu. Cieszmy się że było nam dane oglądać takie trio w akcji bo nie wiadomo jak to będzie w przyszłości

3

Miałem Saaba 9-5 2.2 TID. Samochód ok fajnie się prowadzi wygodny bezpieczny ale jebitnie drogi w utrzymaniu. Za filtr powietrza zapłaciłem 120 zł. A tu jeszcze kabinowe oleju paliwa..

11

Ciekawe czy Neymar w PSG będzie miał formę i jak długo ją utrzyma. Zauważył ktoś z was fakt że Messi już prawie 10 lat gra na najwyższym poziomie. To jest nie do uwierzenia

1

To jest chore że białym odpuścili ten zakaz a Atletico to dostało

2

Ja bym poczekam z takim stwierdzeniem. Bo się okaże że zamiast 222 mln dostaniemy di Marie paulinho i maxwella

0

I dostanie kilkuletni zakaz transferowy lub niedopuszczenie do LM lub coś innego

2

Nie rozumiem po co w Hiszpani są te klauzule skoro jakiś tam klub i tak nie może jej wpłacić bo naruszy zasady fair play

1

Podsiadło spoko. Mi strasznie nie siedzi muzyka którą tworzy Sarsa czy Nykiel i to zw polskie stacje radiowe puszczają je po kilka razy dziennie. No ale to kwestia gustu

0

o dziwo potem na drzewie pojawił sie znowu normalny znak :D

0

Wątpie że PSG zamieni Neya na CR7

0

Każdy wie jak wygląda oznaczenie szlaku. Prostokąt w środku np niebieskie a po zewnątrz biale kreski. Dzisiaj idąc niebieskim szlakiem nagle na drzewie zauwazylem prostokąt: w srodku niebieskie a po zewnątrz pomarańczowe. Wie ktoś co to oznacza?

0

Nie doszedł ale popatrz na asysty i inne aspekty. Wątpie że ktoś wypełni po nim tę lukę

3

Moim zdaniem odejście Neymara będzie ogromna stratą na Barcelony. Trudno będzie nam znaleźć napastnika gwarantującego 30 goli w sezonie, tak jak to robił Neymar. Ale najwiekszym problemem może tutaj być presja. Wszyscy wymieniają Dembele, Couthino, Dybale. Wiecie jaka na nich będzie ciązyła presja? Mają zapełnić lukę po piłkarzu wartym 200 mln i grać obok piłkarzy takich jak Suarez i Messi. Oosbiście to nadchodzący sezon widzę w czarnych barwach.

51

Johan Cruijff: "Jesli masz watpliwosci co do gry w Barcelonie to juz sie nam nie przydasz."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?