swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
yyy nie rozumiem tej zmiany
18
W nastepnym sezonie Roberto obowiazkowo do pomocy
0
Barca gra jakby w pierwszym meczu wygrali lub byl remis. Na stojąco..
1
Najgorsze jest to że Bayern zagrał naprawde dobry mecz. Niestety nawet to nie wystarcza gdy sędzia bez formy
1
To co gra teraz Bayern to nie mam pytań. Szybkie wymienianie pilki, wybieganie na pozycje, podania strzaly napędzanie akcji. Czyli wszystko to czego brakuje Barcelonie.
0
Wielkanoc vs Boże Narodzenie?
64
Juz mnie smiesza te komentarze o farcie. Gdzie tu jest fart co? Swietnie kontratakuja rozgrywaja stale fragmenty i w porownaniu do barcelony dobrze ik wychodza wrzutki. Fart? Gdyby Barcelona wygrywala mecze w ostatnich minutach to tutaj by byly komentarze i zachwyty ze barca w tym sezonie genialna ze walczy do ostatjiej minuty i ze takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo.
2
Wiecie co mnie najbardziej boli? Nie porażka, ale brak jakiejkolwiek reakcji ze strony trenera. Przegrywamy 0:2, i albo sie bronimy cala druga polowe zeby nie stracic wiecej bramek, albo atakujemy. I w tym momencie Enrique wprowadza Gomesa. Ale w jakim celu? Wprowadza go za obrońcę, więc to nijak wzmocni obronę. Atak? Wszyscy wiemy jak wyglada u niego pressing i napędzanie akcji - oddac do najblizszego. Więc po co on go wprowadził no.... Mamy na ławce, Albe, Digne, nawet Paco który by pokazał więcej od Andre. Ta zmiana byla tak strasznie z dupy. Strata 3 bramki. No tutaj juz pasuje zaczac atakować. Czemu nie wejdzie Alba? Paco? Oni dla wystawy są na tej ławce?
0
Czy mógłby mi ktoś przypomniec kiedy my osttani raz strzelilismy bramkę po dosrodkowaniu z roznego. Przeciez jak chodzi o stałe fragmenty to jest tragedia..
0
Mysle ze tu nie chodzi o brak wiary, tylko o zazenowanie poziomem jaki prezentuje Barcelona. 1/8 pogrom potem remontada. 1/4 pogrom remontada. 1/2 pogrom remontada. i co w finale tez zagramy 2 mecze z czego w jednym dostaniemy 4 gole i potem specjalnie dla nas uefa zrobi rewanz?
0
Nie moge zrozumiec jednej rzeczy. Biegnie taki Roberto z piłką mija dwóch, trzech ma pozycje do strzału to podaje... No nie rozumiem..
0
Czemu ten ROberto nie strzela...
0
Proste. Mieć wychowanków Munir, Sandro, Denis. Zamiast ich ogrywać to wydają olbrzymie sumy na piłkarzy typu Paco i Gomes którzy nic nie pokazują. NIC
0
Nie chce tu robić nagonki i najeżdzać na Gomesa. Chłopak niczemu nie jest winen. Poprostu nie rozumiem decyzji trenera.. Naprawdę nie rozumiem... Na siłe wciska Gomesa w pomoc skoro on tam nic kompletnie nie daje.. Ja tez bym mogl tam stac i tylko oddawac piłkę najblizszemu. A na ławce Alba, Digne, nawet Alena moze by coś pokazał. I tak juz nie mamy nic do stracenia. Ale po co, Gomes musi wejść, bo 40 mln
0
Sezon Martino
1
Hahahahahahaha
0
jaks ie to włącza?
0
3-4-3 baaardzo ryzykowne... oby sie opłaciło
2
Mialem dzis koszmarny sen. Snilo mi sie 5:2 dla Juve.....
0
Atleti? Po Realu, klub ktorego najbardziej nienawidze w hiszpani. Meczd z nimi sa nudne oni nic nie graja strzela bramke a potem autobus. A jak nie maja humoru to kosza naszych rowno z trawa. Nienawidzę ich
1
Ja tu nie widze dylematu. Masche za Busiego i tyle.
0
Ja osobiscie nie widze nic zlego w tym. Pokazal zarzadowi jak fatalna jest ich polityka transferowa. Miec 2 wychowankow, oddac ich praktycznie za darmo kupic zawodnika za 30 mln z pensja rowna tym zawodnikom. I jaki moral? Paco nie moze sie odnalezc, a okazuje sie ze wychowankom wystarczylo dac wiecej szansy i teraz nam gole strzelaja
2
Jednym z problemów, z ktorymi trener nie moze sibie poradzic lub nawet nie próbuje, nie wiem, jest brak strzalow z dystansu. Nie wiem czy ktos pamieta ladna akcje Roberto. Rajd z pilka kilka dryblingow minal kilku zawodników linia pola karnego i tam powiniem byc strzal. No a pn oddal pilke potem kolejny oddal pilke i strata. Ja mam wrazenie ze oni chca z ta pilka do bramki wejsc a tu tutaj trzeba strzalow.
0
Na co Gomes czekal.. tam powinien byc wslizg
0
Aaa ok juz ogarniam dzieki. Faktycznie strasznie nie fair.
0
No i czemu to jest takie niesprawiedliwe? Przeciez kazdemu tyle samo odejmuja wiec no taka cracovia dalej traci tyle samo do wisly. Jedyne co to ze kluby na koniec będą mialy mniej pkt. Ale jakie to ma znaczenie. Najwazniejsza jest wygrana
1
Ujdą. Ale jak tp mozliwe ze ludzie z tej strony potrafia na kompie zrobic lepsze wzory koszulek noz nike ktore dostaje za to kupe kasy...
0
Wytlumaczy mi ktoś o co chodzi z tym podziałem punktów w ekstraklasie? Ile sie odejmuje kazdemi klubowi?
0
Kto waszym zdaniem jest lepszym napastnikiem? Lewandowski czy Suarez? Tylko patrząc tak trzeźwo nie sugerując się tym że jeden to Polak lub że drugi gra w ukochanym klubie.
6
To najgorsze to takie troche z dupy wziete xd