8

Wydaje mi sie ze w dortmundzie wyjdzie rezerwowy sklad

0

Bartra :)

12

Widocznie 3 zmiana nie byla konieczna

0

Jak gra Gomes i Roberto i Umtiti?

0

Swietne Stegen go wyczul. Najpierw mu pomieszał w glowie tym machaniem i poczekal do konca

5

Nie rozumiem czemu wiekszosc z was caky czas wyrzuca ze skladu mascherano. Jednego z naszych najsplidnienszych obroncow.....

0

Daredevil flash lost the hundreds

3

Ciekawe co z tą niespodzianką ktora ma sie odbyc w krk lub warszawie

1

Mozesz dokupić stacje cd podlaczana przez usb

0

Jest tu ktos z Bochni, kolo krakowa? :D

0

Mysle ze jesli jego transfer do Ajaxu wypali to jest szansa

0

Jakiej marki jest pilka? Pewnie puma

0

Poda ktoś link do meczu najlepiej ja yt

0

Na jakiej stronie mozna oglądać seriale online? Oprocz cda kinoman zalukaj serialeonline

0

Zapomnialem o Kloppie :)

0

BPL w tym sezonie może być genialna. Guardiola, Mourinho, Conte no i Roneri. Ciekawe ktory zawiedzie

0

Jak oceniacie szanse Leicester City w tym sezonie w LM i BPL?

0

Która bluza byłaby lepsza:
20% polyester 80% bawełna
50% polyester 50% bawełna?
W sensie wygodniejsza i trwalsza jak chodzi o pranie

0

Zobaczycie, jeszcze bedzie tutaj płacz ze Enrique nie daje szans tylko odsyła na trybuny jak z Bartrą

0

Nie rozumiem taktyki zarządu. 8 pomocników? To oznacza ze kilka tych młodych talentów co kupilismy poprostu zepsuje sobie u nas kariere i skonczą w lidze chińskiej..

0

Marcin Bułka w Chelsea

0

Wlasnie wyczytalem ze Roger Guerreiro ma nowy klub. Transmarkt wycienia go na 400 tys euro. Adriano? Sprzedany za 600 tys euro.....

1

Ja Messiego juz po samym chodzie poznaje :D

0

Lost - ten serial to mistrzostwo świata
Flash - genialny

1

Komentarz usunięty

0

Rafinha, Roberto, Turan, Samper, Busi, Gomes, Iniesta, Rakitic, Denis. 9 pomocnikow. Czyli na jedna pozycje jest 3 zawodnikow. Po co barcelonie tyle? Wystarczylo by 6.... a tak to niektorzy będą gnili na ławce jak Bartra i bedzie placz. Jeszcze sie okaze ze świetnie grający Denis u nas bedzie siedzial na lawce i potem przejdzie do jakiejs ligi chinskiej. Kolejny pomocnik a co z napastnikiem?

0

Epickie są te koszulki :3

0

Wszyscy wiemy, że Wojtek nie mialby szans na gre u nas :)

10

Munir na wypożyczenie, sprowadzic zmiennika MSN i dać szanse Tello

0

Czyli Bravo do City.. Szkoda. Moim zdaniem Claudio bronił dużo lepiej niż Marc. Dziękujemy za wszystko Claudio!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?