swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Wydaje mi sie ze w dortmundzie wyjdzie rezerwowy sklad
0
Bartra :)
12
Widocznie 3 zmiana nie byla konieczna
0
Jak gra Gomes i Roberto i Umtiti?
0
Swietne Stegen go wyczul. Najpierw mu pomieszał w glowie tym machaniem i poczekal do konca
5
Nie rozumiem czemu wiekszosc z was caky czas wyrzuca ze skladu mascherano. Jednego z naszych najsplidnienszych obroncow.....
0
Daredevil flash lost the hundreds
3
Ciekawe co z tą niespodzianką ktora ma sie odbyc w krk lub warszawie
1
Mozesz dokupić stacje cd podlaczana przez usb
0
Jest tu ktos z Bochni, kolo krakowa? :D
0
Mysle ze jesli jego transfer do Ajaxu wypali to jest szansa
0
Jakiej marki jest pilka? Pewnie puma
0
Poda ktoś link do meczu najlepiej ja yt
0
Na jakiej stronie mozna oglądać seriale online? Oprocz cda kinoman zalukaj serialeonline
0
Zapomnialem o Kloppie :)
0
BPL w tym sezonie może być genialna. Guardiola, Mourinho, Conte no i Roneri. Ciekawe ktory zawiedzie
0
Jak oceniacie szanse Leicester City w tym sezonie w LM i BPL?
0
Która bluza byłaby lepsza:
20% polyester 80% bawełna
50% polyester 50% bawełna?
W sensie wygodniejsza i trwalsza jak chodzi o pranie
0
Zobaczycie, jeszcze bedzie tutaj płacz ze Enrique nie daje szans tylko odsyła na trybuny jak z Bartrą
0
Nie rozumiem taktyki zarządu. 8 pomocników? To oznacza ze kilka tych młodych talentów co kupilismy poprostu zepsuje sobie u nas kariere i skonczą w lidze chińskiej..
0
Marcin Bułka w Chelsea
0
Wlasnie wyczytalem ze Roger Guerreiro ma nowy klub. Transmarkt wycienia go na 400 tys euro. Adriano? Sprzedany za 600 tys euro.....
1
Ja Messiego juz po samym chodzie poznaje :D
0
Lost - ten serial to mistrzostwo świata
Flash - genialny
1
Komentarz usunięty
0
Rafinha, Roberto, Turan, Samper, Busi, Gomes, Iniesta, Rakitic, Denis. 9 pomocnikow. Czyli na jedna pozycje jest 3 zawodnikow. Po co barcelonie tyle? Wystarczylo by 6.... a tak to niektorzy będą gnili na ławce jak Bartra i bedzie placz. Jeszcze sie okaze ze świetnie grający Denis u nas bedzie siedzial na lawce i potem przejdzie do jakiejs ligi chinskiej. Kolejny pomocnik a co z napastnikiem?
0
Epickie są te koszulki :3
0
Wszyscy wiemy, że Wojtek nie mialby szans na gre u nas :)
10
Munir na wypożyczenie, sprowadzic zmiennika MSN i dać szanse Tello
0
Czyli Bravo do City.. Szkoda. Moim zdaniem Claudio bronił dużo lepiej niż Marc. Dziękujemy za wszystko Claudio!!