0

Co za emocje! Tej mecz to jak dwie strony medalu. Pierwsza polowa - bajka. W drugiej zapomnieli z kim grają, i tez dala sie we znaki slaba lawka rezerwowych, brak prawdziwegk pomocnika, napastnika.. roberto to porazka, gra zeby grac, nic nie da od siebie. Rafinha pokazal sie dobrej strony. Pomimo wszystkiego mysle ze barca na zwyciestwo zasłużyła, a druga polowa pokazala nad czym LE musi popracować.

0

Niby tak mogla nawet 7. Ale my w pierwszej polowie tez moglismy :)

0

Cala barcelona razem z Enrique myslala ze juz mają ten puchar ale sie chyba pomylili..

0

Cos czuje ze Rafinhha to tajna bron Enrique. Sevilla sie spodziewwla Pedro a tu gra Rafinha. Jescze brameczke pyknie

3

MSN zaczelo sie :3

0

Pewnie sprzedajmy napastnikow i grajmy caly sezon MSN...

0

To zapowiada sie ciekawa rywalizacja pomiedzy Turanem a Iniesta. Moze w koncu Iniesta nam sie odblokuje i pokaze sie z jeszcze lepszej strony niz pod koniec sezonu

3

Tak tylko Ciebie :) Chociaż nie interesuję się koszykówką, to i tak ciekawi mnie jak radzi sobie Barca nie tylko na murawie :)

0

też myśle ze powinni sie zamienić :D. Niech Ter Steger sie oswaja z La Liga

12

Nawet w.......... sie nie dostaje za darmo :D

5

Jestem calkowicie przeciwny temu transferowi. Jakos za nim nie przepadam. Taka mloda gwiazda, bez klasy.. ja bym chcial Isco w Barcie, choc wiem ze to niestety niemozliwe..

0

Messi - PRICELESS

4

Powinni odejsc bo sie tu zmarnują :)

0

Jestem pewien ze sobie poradzi!

2

No to Montoya i Douglas niech sie pakuja bo nie ma dla nich miejsca. Mamy 4 bocznych obroncow i to wystarczy :). Pasuje kupić jeszcze jakiegoś pomocnika dobrego bo rakitic musi miec zmiennika oraz napastnika bo mamy tylko pedro :)

2

Beznadziejne są te nasze nowe stroje :/ szkoda ze te z tego sezonu nie mogą przejsc na nastepny

15

Redakcjo czy bylaby mozliwosc zamieszczenia artykulu z calosezonowa ocena kazdego zawodnika oraz trenera? Chetnie bym poczytal taki artykul :)

3

"Niezależnie od tego kim jesteśmy, skąd pochodzimy, jakie wyznajemy wartości, dzisiejszego wieczoru wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną" Piekne slowa redakcjo. Chcialem podziekowac za cala prace i serce wlozone w te wszystkie artykuly, felietony, ktore byly napisane po mistrzowsku i nie raz umilaly mi nudna lekcje w szkole :D

3

Dolaczam sie do pytania

1

Jestem pelen podziwu dla tych chlopakow. Przeszli najtrudniejsza droge, na kazdym szczeblu musieli grac z mistrzem danego kraju. Nalezy sie im ten puchar. Veb!

0

1 piwko na pierwsza polowe. Jest jeszcze doliczony czas gry wiec kolejne. Potem druga polowa i tez jest doliczony czas. Wiec juz 4 piwka. A jak beda karne? Ja bym sie zabezpieczyl i kupił 6 :D

0

Nie wiem czy dobrze ze Suarez wychodzi od 1 minuty.. mysle ze powinien wejsc w drugiej polowe, ale LE wie co robi. Po zwyciestwo!

4

Real nic nigdy ne wygra jak będzie co sezon zmieniał trenerów i piłkarzy. Dla mnie to nie jest klub. Jak można wygwizdywać kapitana zespołu, a zarazem legendę?

0

A ja sie ciesze z takiego wyniku, poniewaz jest on zadowalający, nie przegraliśmy, a deportivo się utrzymało :) rozniesiemy ich innym razem :)

0

Moglbym prosic redakcje o zdjecia z celebracji mistrzostwa na CN?

0

Stroje domowe to jest jakas masakra. Dalej utrzymuje ze najladniejsze sa te z tego sezonu. Natomiast stroj wyjazdowy bardzo mi sie podoba!

0

Dzieki wielkie za odpowiedz

0

Moglby mi ktos napisac ktore druzyny wylatują z la liga? Deportivo zostaje?

16

Eh chcialem ostatni raz zobaczyć duet Xavi-Iniesta

0

Świetny! Naprawdę kawał dobrej roboty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?