0

Skład dno. Gdzie Barta, Adriano, Thiago, Tello? Cesc nie powinien grać na szpicy.. Porażka.

0

Brawo :-)! Teraz sprzedac Ville, Pedro i Valdesa, a kupic bramkarza tylko nie Reine bo za stary.

0

0

Wspomnicie moje słowa ;))

0

Np taki Mourinio nie boi sie postawić na ławce Alonso a tito? ŻAL MI GO..

0

I bd tak samo jak z PSG. Bezsensowne klepanie. Tito nie potrafi wprowadzić zmian zaskoczyć czymś nic. Zamiast Busiego Song, Na miejce Messiego Villa, Messi na prawo, a Pedro na lewo. Tello w drugiej poł nie wejdzie, razem z Thiago.. Boże tito ogarnij sie.

0

Kurde nie wiem co kieruje Tito że nie ma zaufania do Songa.. Song jak wejdzie to zawsze gra dobrze.

0

Boże ludzie ogar. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Abidal jest bo bardzo długiej przerwie. On sie musi jeszcze przygotować na takie mecze jak np. z Bayernem. To że dziś mu idzie dobrze z takimi ciotami jak Levante to nie bd tak z Bayernem.. Pomyślcie a potem spamujcie głupimi komentami.

0

Song w podst. 11 na Bayern!

0

Tello powienien zejść na prawo i strzelać a nie pchac sie.

0

Boże.. Niechce przeklinać ale to jest porażka.. ;/ Villa masakra, a Fabregas jeszcze gorzej.. 9283639 metrów nad bramką ;(

0

ABI STRZELAJ!

0

0

Dajcie jakiegoś linka..

0

Zresztą Alves powinien odpocząć. Na środek dać Bartre, a na skrzydło Adriano.

0

Boże znowu Fabregas na szpicy.. Już mam tego dość.. Miałem wielką nadzieje że Villa tam zagra jak za dawnych lat.. Logika Tito. Pep wracaj! ;(

0

Pozostaje nam tylko czekać jakie decyzje podejmie sztab. ;)

0

To niech napiszą co myślą a nie minusują.. Proste.

0

No i już Gimbusy zaczynają minusować...

0

Święta racja.. I ja niechce skazywać Barcy na porażkę ale myśle że Bayern nas pokona. Bo takim stylem jaki prezentujemy w tym sezonie LM nie wygramy. Potrzebujemy odświeżenia, i chodzi mi o transfery, nowe taktyki, itp.

0

Witamy w Barcelonie.. Jeśli Tito nie zmieni swojego zachowania to ten talent sie zmarnuje. Moim zdaniem Tito brakuje tego czegoś co ma The special one lub Pep.

0

Dajcie prosze jakiegoś linka ;)

0

Villa na środek, Tello na prawo, Sanchez na lewo. W drugiej połowie Messi za Ville i Cesc może wejśc jeszcze. To że Fabregas zagrał dobrze ostatnio to nie znaczy że teraz tak bd. A villa nie umie grać na innej pozycji niż środek.

0

0

Eh Villa powinien iść na środek w tym meczu, bo tam jest jego miejsce. Powinni zagrać 3-4-3. I Villa na środku, a Messi za nim. Tello na prawo, a na lewo Iniesta

0

Zamiast Cesca Thiago. Villa na środek Messi na prawo, na lewo Tello. Ale wolałbym żeby zagrali 3-4-3

0

Za Puyola niech na środek wejdzie Pique. Na miejsce Pique Song. I dla mnie taki skład byłby idealny. Chociaż liczę na trochę wieksze zmiany w taktyce, bo 3-4-3 to nie jest zbyt duża zmiana. Pedro i Tello powinni sie trochę cofnąć tak żeby Villa był bardziej wysunięty do przodu.

0

Wiem, dlatego napisałem odświeżenia i nowego bramkarza. Trzeba popracować nad obroną atakiem i pomocą. Potrzebujemy dobrych strzelców jak za czasów Eto, Henry, krórzy strzelali po 30 bramek jak nie wiecej na sezon. A teraz to tylko Messi strzela. Sanches nic, Pedro nic, a Villa szansy nie dostaje. To wygląda troche tak jakby Barcelonie zależało tylko na rekordach Leo.

0

"W tym sezonie, w barwach blaugrana Valdés zagrał w 34 meczach, w których wpuścił 41 bramek" - to jest masakra.. ;/ Potrzebujemy dużegoo odswieżenia i nowego bramkarza

0

Chyba wulgaryzm.. Raz mi sie wymksnęło :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?