2

W tych czasach i tak prawie kazdy ma oplacony internet w telefonie

3

Mysle ze Xavi powinien zagrac z Iniesta. Oni kiedys tworzyli zabójczą linie pomocy, rozumieli sie bez slow. I niech ostatni mecz zagraja razem

0

Okropne... te co mamy aktualnie są moim zdaniem najładniejsze

0

Wole nie wiedziec co tu sie bedzie dzialo jak Messi odejdzie..

0

Czy ktos wie o ktorej bedzie ta konferencja?

0

Łza w oku sie kręci gdy mysle ze Xavi odchodzi.. z jednej strony to dobrze, bo robi miejsce mlodym zawodnikom ale z drugiej, mamy zakaz transferowy i jak wszyscy zaczna odchodzic, pedro, montoya, xavi to moze byc nieciekawie.

0

Gdy na stronie Barcelony pojawił się news że Lucho będzie trenował Blaugrane byłem troche sceptycznie nastawiony. Ale teraz zwracam honor temu panu!

4

Panowie dziękujemy! Jesteście wielcy!

0

Panowie 1 minuta!!!

1

Nie ma co hejtowac navas. Navas przeszedl do realu jako najlepszy bramkarz la ligi. A caly sezon przesiedzial na lawce a gral casillas ktory powinien juz byc na emeryturze. Jedynym winowajca za tą bramke jest ancelotti

0

Panowie zdajecie sobie sprawe ze od mistrzostwa dzieli nas 20 minut :D

0

Cieszą 3 pkt. Jest to duży, o ile nie ogromny krok do mistrzostwa. Szkoda tylko, że Messi nic nie strzelił. Teraz tylko trzymac kciuki za Valencie i mieć nadzieje że Ronaldo nic nie strzeli! VeB!

2

To co robi LE jest smieszne. Atletico jest bardzo dobra w stałych fragmentach, a on wystawia na obrone kurdupla Masche. Masche powinien grać za Busiego

1

Dla mnie to jest chora sytuacja. Wychodzi na to, ze to Messi rządzi w klubie a nie LE. Trener jest najważniejszy i jeśli jego decyzją jest usadzenie messiego na lawce to powinien sie przypoządkować. Barcelona nie sklada się tylko z Messiego

4

To jest poprostu dramat. Czy Lucho nie widzi fatalnej formy Alvesa i Busiego? Wierze w nasz klub ale nie w Lucho. I Masche znowu gra na obronie. Moim zdaniem w wyjsciowym skladzie powinni sie pojawic rafhina montoya. Powinni grac w kazdym meczu. I nawet jesli ten sezon by zawalili to jeatem pewien ze w nastepnym by wygrali bardzo duzo. A te swiete krowy jak busi alves juz kolejny sezon przegrywaja. Lepiej przegrywac i szkolic mlodych wprowadzac nowy styl niz trzymac te krowy

0

Zna ktos powod takiej decyzji Sabelli? Czemu on odchodzi?

0

Szkoda ze odchodzi. Liczylem na tgo zawodnika..

0

Przegrał najważniejszy mecz w swoim życiu. Spoczywaj w pokoju Tito [*]

0

W tej sytuacji Tata powinien blyskawicznie wypozyczyc jakiegos w miare doswiadczonego bramkarza

0

Ja bym zostawił Camp Nou :)

0

Ludzie ogar, dramatyzujecie jak baby. Każdemu sie zdarzają chwile słabosci

0

Wolałbym Fabsa w ataku, a Inieste w pomocy :)

0

City jest w zajebistej formie i pokonać ich będzie bardzo ciężko :/

0

Jesteście wszyscy żałośni, gimby... Robicie afere bo Barca przegrała drugi mecz w lidze w tym sezonie. Czy to naprawde jest powód, żeby zwalniać trenera i wywalić pół zespołu? Bo z waszych żałosnych komentarzy wynika że tak. Ogarnijcie sie. Każdemu sie zdarzają potknięcia! Gdy przeglądam strony Borrussi, Manchesteru itp to nie ma czegoś takiego, że po przegranej chcą wywalić pół zespołu. Piszą jakie ich zdaniem popełnili błędy w grze i życzą wygranej w nastepnym meczu. Ogarnijcie sie gimby

0

Alexis i Fabs out, Messi i Ney in. A za Xaviego niech wejdzie Song. I wtedy pykniemy 2 brameczki i manita! VeB

0

Przeciwko Atletico trzeba grać szybką piłkę, obrona mi się podoba, a co do pomocy to Fabs - Busi - Iniesta. Xavi w drugiej połowie żeby uspokoić grę i u trzymać przewagę, o ile coś strzelimy. Atak Neymar - Alexis - Pedro. W drugiej połowie Messi niech wejdzie.

0

Kazdy pisze tylko o ZP. Dla nikogo sie nie liczy jego zdrowie. Messi nie myśli tak egoistycznie jak wy i dla niego ta nagroda nie jest najwazniejsza. Druga sprawa, nie rozumiem dlaczego kazdy pisze ze Messi juz nie gra tego co w latach 10-12. Leo to nie maszyna, on nie moze grac ciagle na tym samym poziomie. Ja bym Leo wpuscil na boisko dopiero pod koniec stycznia zeby juz wyleczyl ta kontuzje, bo mamy w druzynie wielu swietnych pilkarzy ktorzy go godnie na ten czas zastapia

0

Bardzo mi się podoba ten skład. W drugiej połowie chcialbym zobaczyć Tello.

0

Nie rozumiem decyzji Taty. Jak mozna w tak ważnym meczu poasadzić na ławkę Fabsa a wystawić Xaviego. Barca ma grać szybką piłkę a Xavi w pewnym stopniu to uniemożliwia

0

Barsy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?