0

Ehh i znowu wracamy do sytuacji z poprzedniego sezonu, tzn Fabs za Messiego. Ja zawsze będe stał za Tatą niezależnie od wyniku ale ta zmiana mnie zaniepokoila i zirytowała.. Wolałbym Alexisa lub Neymara na środku ale nie Fabsa, kt kieruje grą w pomocy. Mam nadzieję ze Tata wyciągnie wnioski. W nas meczu spodziewam sie ustawienia z Barta i Moyntoya na obronie fabs song i iniesta i atak z Tello Messim i Neymarem

0

Chce dać szanse innym zawodnikom. Na Bartre przyjdzie czas. Tata wie, że jak nie bd dawał szansy Bartrze to noże sie stac to co z Thiago

0

Hehe ostro :D

0

Dobry sklad wystawił Tata. Wydaje mi się, że chce przetestować starą Barce. Mówiąc stara mam ba mysli taktyke którą stosował Tito, i zobaczyć kto in a kto out. W drugiej polowie spodziewam się Tello, Neymara i Songa. Pozdrawiam hehe :D

0

Ej ludzie czy tylko mi się wydaje że brakuje nam drugiej fałszywej 9? Bo jak Messi ma kontuzje albo coś to już nie ma kto go zastąpić..

0

Jezu jaracie sie ym pressingiem. Gramy z ogórkiem a nie z takim Bayernem.. Ogar!

0

Boże ludzie te wasze komentarze mnie powalają. Jak możecie krytykować Messiego pisząc że nie doruwnuuje CR7, że tak właśnie wygląda gra bez Maestro i Iniesty, że Lechia gromi. Jak możecie wyciągać takie wnioski w trakcie meczu presezonu? Wwyobrazcie sb że Barca w tamtym sezonieremisowala z Wielkim RM, PSG a te druzyny nie doruwnują do pięt Lechii. Im się grać nie chce. Bo oni nie grają po to żeby komuś udowodnić że są lepsi od Lechii. Gdyby Messi chcial to by sam ten mecz wygral.

0

Moim zdaniem ani Xavi, ani Puyol jak narazie nie powinni zostawać trenerami. Oni mają za dobre relację z innymi piłkarzami, co nie jest dobre, bo nie bd stanowczy. Jak cos to za kilka lat. A Puyol już nie powinien być głownym obrońcą ze wzgl na wiek. Powinien powoli ust'epować miejsca Bartrze

0

ehh podziwiam go i uwielbiam. Kocha Barce pomimo tego że w minionym sezonie nie został doceniony. Marzy mi sie atak Neymar Messi Tello/Alexis. Oby przyszedł trener spoza Barcelony, doświadczony jak Heyckens, Pep i zrobil porzxądek w tym klubie.

0

Adriano jest skrzydłowym, a nie stoperem.

0

Raz piszą że nie a teraz że tak bożee....

0

Pozdro dla wszystkich hejterow piszacych że Brazylia nie załapała europejskiego stylu gry.

0

Tzn, że zostaje w Barcy? :-D

0

Jasne, jasne... Podobnie o Thaigo mowili i jak narazie nic się nie wyjaśnilo

0

Niech spada z Barcelony. Szantażować to on sb może matke a nie ten klub. Jak kocha Barce to tu zostanie. Jeszcze jest mlody i już zaczyna gwiazdorzyć u udawać gwiazdę typu CR7

0

Thiago jakby kochał Barce to by został. A w minionym sezonie wcale aż tak mało nie grał

0

Nie rozumiem dlaczego wielu z was skazuje Brazylię na porażkę i mówi ze nie załapała europejskiego stylu gry. To jest nieprawda. Otóż mieliśmy niedawno ME 2012. I Włosi dotarli do wielkiego finalu co chyba świadczyło o ich potędze i źe oni europejski styl opanowali perfekcyjnie. Niedawno Brazylia pokonala Włochów o ile się nie myle 4:2. Skoro Brazylia pokonuje finalistów ME to chyba to o czymś świadczy

0

........

0

Wódki mu bo zaczyna bredzić. Jak narazie Messiego nie ruszać, pogadamy za 5 lat..

0

jaka bomba neymara.. *.*

0

Ten napis z lewej strony jest ucięty i niepotrzebny :)

0

Alexis i Tello powinni grać od początku. Song również!!!!!! JeśLI tito sie nie zmieni w nast sezonie, to out. Razem z Pedro, Alves, Villa.

0

Nie rozumiem po co Tito dał Pedro a nie Tello. On wystawia skład po nazwiskach. Tello może być jak kiedyś Villa.. Podobnie jest z Songiem..

0

Dajmy mu jescze rok szansy. :)

0

A Tello gra?

0

Droga administracjo, bardzo proszę o podawanie składów zgodnie z pozycjami graczy.. Bo to tak wyglądało jakby Iniesta grał na szpicy...

0

Barcelonie już przypisali 3 pkt hehehe. Patrzcie na tabelę xd

0

odchodzi w 2014 bo teraz nikt go nie chce..

0

Jaka to nuta?

0

Dziękujemy Abi!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?