swiechu26
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Az sie prosi o strzal z dystansu. Barca gra ladnie ale czasami zbyt duzo podan i prob wejscia z pilka do bramki
0
Haha o prosze teraz Suarez sie juz nie bawil tylko huknął
0
Powinno byc 2:0. Az sie prosilo o bombe
1
Pamietaj ze na początku Suarez tez swoją grą nie przekonywał
0
Zauważyliscie, ze jak piłkarze Atletico faulują Neymara to celują w jego prawą noge?
1
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
15
Reakcja Enrique na faul bezcenna xd
11
Mi osobiście najbardziej podobają się te z poprzedniego sezonu, w ktorych wygralismy drugi tripl3t :D
1
Ale z drugiej strony zauważcie ze Ney moze tez miec ochote na zlota pilke. A grając w jednej drużynie z Messim ciężko bedzie mu ją zdobyć. A w PSG bylby gwiazdą jak CR7 w Realu
2
Ma ktos linka do powtorki z wręczenie leo zlotej pilki?
0
Ja to bym chcial zeby trafil do arsenalu lub MU. W
Bayernie tsk naprawde przejął juz zbudowans maszynke do zabijania. A w tych klubach bedzie musiał pokazać na co go stać
0
Mam pytanie, a co z roberto? Kontuzja?
4
Moim zdaniem Pigue przesadza.. odkad odszedł Mourinho był spokoj pomiędzy tymi klubami. A w realu grają również jego koledzy z reprezentacji wiec ja nie wiem co Pique sobie mysli
2
Chyba troszke przesadziles ;)
1
Roma - leverkusen 2:2
0
Roberto do pomocy i tyle. Niech Alves gra na PO. Sergio jest nam potrzebny w pomocy i niech sie przyzwyczaja do tej pozycji.
14
Nie wiem jak wy ale ja bym go przyjął z otwartymi rekami
0
Jak narazie nie widzę w młodych piłkarzy pokoroju Puyol, Iniesta, Xavi.. Sandro i Munirowi już dziękujemy, panowie w styczniu mogą się pakować. Mam nadzieję że doczekamy jeszcze meczu w ktorym jedenastka to będą sami wychowankowie
0
Nie. Musimy zremisowac 0 0 lub 1 1 z irlandia zeby awansowac
0
Tamten sezon byl jak marzenie. Gralismy jak natchnieni kazde przejecie pilki konczyl sie ssybkim kontratakiem. Nie możemy ciagle porownywac druzyny obecnej do druzyny pepa. Jestem calym sercem za LE i w wierze w wniego
3
"Masip, Douglas, Bartra, Alba, Gumbau, Sergi Roberto, Munir" - nasza ławka wygląda zabójczo
3
Zawsze jak Ter Stegen wychodzi przed pole karne ogarnia mnie strach xd
51
No i prawidlowo. W koncu reprezentuje ją najlepsza druzyna swiata ktors dwa razy siegnela po tryplet
0
Alba dobrze gada. Wyobrazacie sobie pilke nozna bez Leo? Bez jego rajdow z pilka przyklejona do nogi? Nie chciałbym ktoregos słonecznego dnia wejsc na fcb com i zobaczyc news: "oficjalnie - Leo Messi konczy kariere"....
0
Aa ok dzięki wielkie
0
Powie mi ktos czemu barca grala w strojach domowych skoro to był mecz wyjazdowy?
0
Oglądaliśmy starą, dobrą Barcelone! VeB
0
Messi wchodzący z ławki.. dziwny widok :D
1
Barca nie ma zadnego usprawiedliwienia za ten koszmarny wynik.. LE chyba zapomnial ze juz nie jest wuefista. To jest 1/16 PK czy superpuchar bo po skladzie barcy juz nie wiem. Nie widze tego sezonu. Pomoc? Tylko Turan jako zmiennik nie wystarczy. I co rafinha ma grac? A atak? Kto bedzie zmienial MSN jak Pedro odejdzie. No bo chyba nie Munir i Sandro... Oczekuje ze po meczu cala Barca dostanie ostry opie*dol wlacznie z LE.
0
Cala druzyna grala katastrofalnie w 2 pol wlacznie z LE ktory ponownie wprowadzil kolejnego defensora a wiemy ze to niewypala...