0

Az sie prosi o strzal z dystansu. Barca gra ladnie ale czasami zbyt duzo podan i prob wejscia z pilka do bramki

0

Haha o prosze teraz Suarez sie juz nie bawil tylko huknął

0

Powinno byc 2:0. Az sie prosilo o bombe

1

Pamietaj ze na początku Suarez tez swoją grą nie przekonywał

0

Zauważyliscie, ze jak piłkarze Atletico faulują Neymara to celują w jego prawą noge?

1

15

Reakcja Enrique na faul bezcenna xd

11

Mi osobiście najbardziej podobają się te z poprzedniego sezonu, w ktorych wygralismy drugi tripl3t :D

1

Ale z drugiej strony zauważcie ze Ney moze tez miec ochote na zlota pilke. A grając w jednej drużynie z Messim ciężko bedzie mu ją zdobyć. A w PSG bylby gwiazdą jak CR7 w Realu

2

Ma ktos linka do powtorki z wręczenie leo zlotej pilki?

0

Ja to bym chcial zeby trafil do arsenalu lub MU. W
Bayernie tsk naprawde przejął juz zbudowans maszynke do zabijania. A w tych klubach bedzie musiał pokazać na co go stać

0

Mam pytanie, a co z roberto? Kontuzja?

4

Moim zdaniem Pigue przesadza.. odkad odszedł Mourinho był spokoj pomiędzy tymi klubami. A w realu grają również jego koledzy z reprezentacji wiec ja nie wiem co Pique sobie mysli

2

Chyba troszke przesadziles ;)

1

Roma - leverkusen 2:2

0

Roberto do pomocy i tyle. Niech Alves gra na PO. Sergio jest nam potrzebny w pomocy i niech sie przyzwyczaja do tej pozycji.

14

Nie wiem jak wy ale ja bym go przyjął z otwartymi rekami

0

Jak narazie nie widzę w młodych piłkarzy pokoroju Puyol, Iniesta, Xavi.. Sandro i Munirowi już dziękujemy, panowie w styczniu mogą się pakować. Mam nadzieję że doczekamy jeszcze meczu w ktorym jedenastka to będą sami wychowankowie

0

Nie. Musimy zremisowac 0 0 lub 1 1 z irlandia zeby awansowac

0

Tamten sezon byl jak marzenie. Gralismy jak natchnieni kazde przejecie pilki konczyl sie ssybkim kontratakiem. Nie możemy ciagle porownywac druzyny obecnej do druzyny pepa. Jestem calym sercem za LE i w wierze w wniego

3

"Masip, Douglas, Bartra, Alba, Gumbau, Sergi Roberto, Munir" - nasza ławka wygląda zabójczo

3

Zawsze jak Ter Stegen wychodzi przed pole karne ogarnia mnie strach xd

51

No i prawidlowo. W koncu reprezentuje ją najlepsza druzyna swiata ktors dwa razy siegnela po tryplet

0

Alba dobrze gada. Wyobrazacie sobie pilke nozna bez Leo? Bez jego rajdow z pilka przyklejona do nogi? Nie chciałbym ktoregos słonecznego dnia wejsc na fcb com i zobaczyc news: "oficjalnie - Leo Messi konczy kariere"....

0

Aa ok dzięki wielkie

0

Powie mi ktos czemu barca grala w strojach domowych skoro to był mecz wyjazdowy?

0

Oglądaliśmy starą, dobrą Barcelone! VeB

0

Messi wchodzący z ławki.. dziwny widok :D

1

Barca nie ma zadnego usprawiedliwienia za ten koszmarny wynik.. LE chyba zapomnial ze juz nie jest wuefista. To jest 1/16 PK czy superpuchar bo po skladzie barcy juz nie wiem. Nie widze tego sezonu. Pomoc? Tylko Turan jako zmiennik nie wystarczy. I co rafinha ma grac? A atak? Kto bedzie zmienial MSN jak Pedro odejdzie. No bo chyba nie Munir i Sandro... Oczekuje ze po meczu cala Barca dostanie ostry opie*dol wlacznie z LE.

0

Cala druzyna grala katastrofalnie w 2 pol wlacznie z LE ktory ponownie wprowadzil kolejnego defensora a wiemy ze to niewypala...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?