0

...i tak slabo u siebie.

0

Chciec moze i mozna? Taki pytanie mozna zadac 'bialym' - 'Kogo chcecie w nastepnej rundzie' ??

To ich drugie miejsce w grupie wcale nie bylo przypadkiem - kalkulowac to oni umieja.

Kulki juz sie grzeja.

Tak poza tym, na kogo by sie nie trafilo wygrac trzeba!

VeB

12

Moze to z szacunku do przeciwnika, tej 'rulety' nie zrobil...nie to Co Neymar!!

VeB

0

Ameryki nie odkryl !
OK, teraz 'du*y w troki' i udowodnic to na boisku Panowie !

VeB

0

Dzieki za Bendtnera Szefuncio !!

VeB

0

Te 'patelnie' trzeba jeszcze wykonczyc!

Tez mam jednak nadzieje, ze odpali wreszcie.

0

Podobnie sądze. Moze nie najsłabszy od lat, ale rzeczywiscie słaby.

Szkoda tylko, ze nie mogliśmy tego 'najsłabszego' Reaul pokonac wczoraj. To tylko uwydatnia w jakim 'dołku' jest nasza ekipa.



Taki real jak wczoraj i Barca taka jak nas zachwyca(ła) byłaby manita.



Pozostaje wirzyc, ze na wiosne magia wróci...?



VeB

2

Moze go sprzedać ???

3

Mieliby mecz pod kontrolą jakby Ney 'wsadził' na 2:0.

6

Kolejny? Zebyscie nie dostali kataru!

2

Jak zwykle gramy do końca.

W sumie jak na grę w 10ke, to nawet sobry wynik.

Gomes, absolutne nic.

VeB

0

89minuta - ostatnie 10min sie rozpoczelo...

0

Srodek pola - bajka!!!

2

'Gryzon' za 'grzmota' vel 'dzordana futbolu' i gitara !!!

18

Jak nie teraz, to kiedy?
Pozkaz Mats wszystkim niedowiarkom !!

VeB

0

Ciekawe czy mlody Zidane bedzie mial takie dobre uderzenie 'z glowki' jak tato...??

4

Dokladnie. Jak by sie upar to by upchal naszego Gomesa jak I Paco....

19

Skad te 19 'baniek' "za neya? Chyba 19scie to dostal Sam tato za ten transfer. Tak poza tym, to szukanie pocieszenia tym porownaniem.

VeB

1

Ta 'Barca Guardioli'....z 1992-93 + 93/94, z Hristo S, Salinasem, Laudrupem, Eusebio, Bakero I potem Romario tez nic nie brakowalo; ale malo kto tutaj mial okazje to ogladac.

VeB

0

Jezeli na 'bialych' wyjdzie ten sam srodek pola to lezymy !
To, ze busi zagra to pewne. Pytanie co z Rakiticem i Gomesem ?

0

"AS pisze, że w tygodniu El Clásico Barça jest w depresji. Absencja Messiego na wczorajszym treningu pogłębiła pesymizm w stolicy Katalonii." - kto jak kto, ale oni wiedza najlepiej !!

Co do Iniesty; jest on moim ulubionym grajkiem (po Christo S) I wiem co potrafi I co wnosi do gry ekipy itp, ale nie do konca wiem, czy po takiej przerwie bedzie w stanie dac 'to cos', co by odmienilo 'pasake' jaka gramy ostatnio.

Nie jestem trenerem I nie jestem tu od doradzania LE, ale ja bym zacal z Iniesta na lawce. Jak bedzie dalej lipa to mozna go wprowadzic, moze cos zmieni ?

Ot moje zdanie - nie jestem ekspertem.

VeB

0

Zebranie LE z piłkarzami...ciekawe kto 'przemawial, LE czy Messi...

Tak na poważnie to konkretny 'opie*dol' mobilizacyjny by się przydał.

0

eeee tam, wygramy z 'bialymi' w weekend I znow bedzie tu 'och, ach' !

VeB

0

Wczoraj, 1;1 to najnizszy wymiar kary.

Oj, cos obawiam sie tego kalsyku w sobote.

Nic, pozostaje wierzyc....ze na wiosne forma wroci ?!

VeB

3

Marca - nareszcie!

'dzordan futbolu' vel 'kapitan grzmot' vel 'parasol'...nareszcie na okładce, bo już się martwiłem.

Po 3pkt!!

VeB

1

Fajnego wasika ma ten Mojzesz...

Wracajac do tematu: Serio ?

VeB

10

Wydaje mi sie, ze zbyt wczesnie oceniac, choc dobrze rokuje. Ale sam fakt, ze LE daje mu szanse (bo jak wiadomo niektorym nie) juz o czyms swiadczy.

2 'banki' to jak za darmo.

VeB

0

"Barça jest najlepszym zespołem na świecie i nie zależy tylko od jednego zawodnika"...chmmm, podobne slowa gdzies juz slyszalem - tak, to 'dzordan futbolu' vel 'grzmot' tak mowil o 'bial...', nie chwila, przez jego usta cos podobnego by nie przeszlo!!!



Ot taka róznica miedzy tymi dwoma panami.

PS.

'Maly' nie badz taki skromny - sami widzielismy w ostatnich dwoch meczach!



Pozdro, milego dnia.



VeB

2

...no i ??

24

Arsenal/PSG albo BVB (choc to jest malo prawdopodobne bo 'bialym' latwiej z 2go miejsca) , choc Bayern tez jest wielce mozliwy.

Jedno jest pewne: 'biali' vs Leicester

Kuleczki juz sie grzeja....

VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?