swieja
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
...i tak slabo u siebie.
0
Chciec moze i mozna? Taki pytanie mozna zadac 'bialym' - 'Kogo chcecie w nastepnej rundzie' ??
To ich drugie miejsce w grupie wcale nie bylo przypadkiem - kalkulowac to oni umieja.
Kulki juz sie grzeja.
Tak poza tym, na kogo by sie nie trafilo wygrac trzeba!
VeB
12
Moze to z szacunku do przeciwnika, tej 'rulety' nie zrobil...nie to Co Neymar!!
VeB
0
Ameryki nie odkryl !
OK, teraz 'du*y w troki' i udowodnic to na boisku Panowie !
VeB
0
Dzieki za Bendtnera Szefuncio !!
VeB
0
Te 'patelnie' trzeba jeszcze wykonczyc!
Tez mam jednak nadzieje, ze odpali wreszcie.
0
Podobnie sądze. Moze nie najsłabszy od lat, ale rzeczywiscie słaby.
Szkoda tylko, ze nie mogliśmy tego 'najsłabszego' Reaul pokonac wczoraj. To tylko uwydatnia w jakim 'dołku' jest nasza ekipa.
Taki real jak wczoraj i Barca taka jak nas zachwyca(ła) byłaby manita.
Pozostaje wirzyc, ze na wiosne magia wróci...?
VeB
2
Moze go sprzedać ???
3
Mieliby mecz pod kontrolą jakby Ney 'wsadził' na 2:0.
6
Kolejny? Zebyscie nie dostali kataru!
2
Jak zwykle gramy do końca.
W sumie jak na grę w 10ke, to nawet sobry wynik.
Gomes, absolutne nic.
VeB
0
89minuta - ostatnie 10min sie rozpoczelo...
0
Srodek pola - bajka!!!
2
'Gryzon' za 'grzmota' vel 'dzordana futbolu' i gitara !!!
18
Jak nie teraz, to kiedy?
Pozkaz Mats wszystkim niedowiarkom !!
VeB
0
Ciekawe czy mlody Zidane bedzie mial takie dobre uderzenie 'z glowki' jak tato...??
4
Dokladnie. Jak by sie upar to by upchal naszego Gomesa jak I Paco....
19
Skad te 19 'baniek' "za neya? Chyba 19scie to dostal Sam tato za ten transfer. Tak poza tym, to szukanie pocieszenia tym porownaniem.
VeB
1
Ta 'Barca Guardioli'....z 1992-93 + 93/94, z Hristo S, Salinasem, Laudrupem, Eusebio, Bakero I potem Romario tez nic nie brakowalo; ale malo kto tutaj mial okazje to ogladac.
VeB
0
Jezeli na 'bialych' wyjdzie ten sam srodek pola to lezymy !
To, ze busi zagra to pewne. Pytanie co z Rakiticem i Gomesem ?
0
"AS pisze, że w tygodniu El Clásico Barça jest w depresji. Absencja Messiego na wczorajszym treningu pogłębiła pesymizm w stolicy Katalonii." - kto jak kto, ale oni wiedza najlepiej !!
Co do Iniesty; jest on moim ulubionym grajkiem (po Christo S) I wiem co potrafi I co wnosi do gry ekipy itp, ale nie do konca wiem, czy po takiej przerwie bedzie w stanie dac 'to cos', co by odmienilo 'pasake' jaka gramy ostatnio.
Nie jestem trenerem I nie jestem tu od doradzania LE, ale ja bym zacal z Iniesta na lawce. Jak bedzie dalej lipa to mozna go wprowadzic, moze cos zmieni ?
Ot moje zdanie - nie jestem ekspertem.
VeB
0
Zebranie LE z piłkarzami...ciekawe kto 'przemawial, LE czy Messi...
Tak na poważnie to konkretny 'opie*dol' mobilizacyjny by się przydał.
0
eeee tam, wygramy z 'bialymi' w weekend I znow bedzie tu 'och, ach' !
VeB
0
Wczoraj, 1;1 to najnizszy wymiar kary.
Oj, cos obawiam sie tego kalsyku w sobote.
Nic, pozostaje wierzyc....ze na wiosne forma wroci ?!
VeB
3
Marca - nareszcie!
'dzordan futbolu' vel 'kapitan grzmot' vel 'parasol'...nareszcie na okładce, bo już się martwiłem.
Po 3pkt!!
VeB
1
Fajnego wasika ma ten Mojzesz...
Wracajac do tematu: Serio ?
VeB
10
Wydaje mi sie, ze zbyt wczesnie oceniac, choc dobrze rokuje. Ale sam fakt, ze LE daje mu szanse (bo jak wiadomo niektorym nie) juz o czyms swiadczy.
2 'banki' to jak za darmo.
VeB
0
"Barça jest najlepszym zespołem na świecie i nie zależy tylko od jednego zawodnika"...chmmm, podobne slowa gdzies juz slyszalem - tak, to 'dzordan futbolu' vel 'grzmot' tak mowil o 'bial...', nie chwila, przez jego usta cos podobnego by nie przeszlo!!!
Ot taka róznica miedzy tymi dwoma panami.
PS.
'Maly' nie badz taki skromny - sami widzielismy w ostatnich dwoch meczach!
Pozdro, milego dnia.
VeB
2
...no i ??
24
Arsenal/PSG albo BVB (choc to jest malo prawdopodobne bo 'bialym' latwiej z 2go miejsca) , choc Bayern tez jest wielce mozliwy.
Jedno jest pewne: 'biali' vs Leicester
Kuleczki juz sie grzeja....
VeB