swieja
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciezko to Ty sie ruszasz ostatnio Busi.... D*pe w troki I do roboty!!
Tak poza tym, to mamy 3pkt I o to chodzilo.
VeB
1
'Aleix Vidal zaczyna walkę o odmienienie swojej sytuacji w Barçy'...wiedziałem, ze to jakiś chochlik drukarski !
2
Nie paczylem na gale wczoraj - 'dzordan futbolu' szczeli co, czy znow machal gornymi konczynami???
Wracajac do 'prawdziwej' piki:
Nic tylko 3pkt dzisiaj I zamykamy te runde na 1szym miejscu.
Milego ogladania - VeB!!!
1
Chyba Messi przewidzial te slowa 'dzordana futbolu' vel 'grzmota' I go troche zmulilo przed meczem z Malaga, bo mnie tez troche bierze na wymioty sluchajac jaki to on jest 'och I ach'....
Co do ZP, oczywiscie kibicuje 'malemu' (bo nie ma innej opcji) I wierze, ze to wlasnie on zgarnie te nagrode. Jednak, pismaki zrobia swoje itp, choc uwazam ze el Classico bedzie mialo obromne znaczenie.
VeB
1
Who the f*ck is Justin Bieber?
Ufff, odetchnalem z ulga, bo juz sie balem, ze pismaki zapomnieli o 'dzordanie futbolu' vel 'grzmocie' ?
Nam nie pozostaje nic innego jak zgarnac (lub raczej patrzac na ostatnia gre wydrzec) 3okt I zamknac sprawe 1go miejsca w grupie.
VeB
0
Gdyby to chodziło o Neya, to może i coś w tym by było, ale Messi? Nie, nie sądzę by 'nas' opuścił (chyba, ze na koniec kariery powrót do Aregentyny).
0
No Messi, no goal.
Tak powaznie, szkoda. Szkoda, ze przy braku 'malego' i 'gryzonia' nie pokazalismy, ze to jest Barca i mamy wyrównany zespól.
Szkoda, bo takimi meczmi wygrywa sie ligę.
Szkoda, ze Paco się nie przełamał (widział go ktos na boisku?).
Bolało mnie jak patrzyłem na (zazwyczaj) genialną Barce, która jest kompletnie bez pomysłu na grę.
Ostatnie 35min to same wrzutki (jak to mowi Tomaszewski 'na aferę') na Pikeja. Choć bramka zdobyta prawidłowo.
Wkiększość tutaj juz sprzedaje Neya...wiem, czasem te jego 'dryblingi' są irytujące, ale dzisiaj wraz z pikejem byli chyba jednymi z lepszych ?
VeB
3
Osobiscie, tez taka koszulke wolalem I bylem dumny z tego, ze jako jedna z nielicznych jest nieskazona jakims sponsorskim logo...
...jednak w obecnym swiecie (nie tylko) pilkarskim bez kasy daleko nie zajdziesz, wiec umieszczenie logo na koszulce bylo tylko kwestia czasu*.
Dziwilo mnie jednak, ze taki klub jak 'nasz' dostaje takie 'male' pieniadze od sponsora glownego z porownaniem do np. MU.
Jak widac, jednak udalo sie wynegocjowac cos konkretniejszego**.
*tak, tak, przedluzane co miesiac umowy z zawodnikami troszke kosztuja (a szejki nie spia). Jak Barca che w zespole zatrzymac (lub sprowadzac) gwiazdy, to musi 'sypnac' kasa - niestety!
**obawiam sie, ze teraz ruszy kampania 'pompowania balonika (kasy)' w umowy sponsorskie (tak jak to bylo/jest obecnie z masakrycznymi cenami zawodnikow) I przesciganie sie niektorych (czytaj 'biali') klubow, ktory to bedzie mial lepsza umowe.
0
Florek wlasnie odpalil arkusz kalkulacyjny w Excel na sezon 2018/19....
30
Shakira ?? :PP
0
Nie ma Messiego na okladce gazetki Marca? Mysle, ze gdyby wynik meczu Argentyny byl odwrotny, to duuuuze zdjecie 'malego', z jakas wyssana z placa (zeby nie napisac ze z czegos innego) 'zlota mysla' by zdobilo okladke!
VeB
22
Ciekawe czy jak 'maly' wygra ZP to tez Marca umiesci takie duuuuuze zdjecie na okladce ??
PS.
Zadziwia mnie jednak ostatnio brak 'grzmota' vel 'dzordana futbolu' na pierwszych stronch...
VeB
2
Na Barcelone trzeba sobie zasluzyc panie 'dzordanie futbolu'.
16
Eeee, a gdzie 'dzordan futbolu'?? Zadna z okladek?
19
Dobrze, ze wyjasnia tajemnice SUKCESU a nie GENIUSZU Messiego, bo tego nawet Albert Einstein* by nie byl w stanie wyjasnic.
*choc byl bardzo blisko twierdzac "że w pobliżu (Messi)ywnych obiektów czas i przestrzeń zostają zakrzywione"....
VeB
4
Moga pisac nawet o sekcji pilkarek wodnych - kazda wiadomosc o zlaniu "bialych" jest miodem dla mojego serca !!!!
VeB
11
Przynajmniej kontraktem dorownuje Jordanowi...
'Jordan futbolu' - je**em!
Tak poza tym, milego dnia.
VeB
1
Amen!
0
O, o, 'Houston, mamy problem'! - ta okladka AS'a chyba nie do konca sie spodoba 'grzmotowi' ?
Wracajac jednak do naszych - bardzo wazne zwyciestwo. Cieszy postawa w drugiej polowie oraz fakt powalczenia o MEGA wazne 3pkt przy wyniku 1:0.
Martwi, postawa Matsa (jestem jednym z mniejszosci tutaj, ktory wierzy w potencjal tego bramkarza, ale ostatnio naprawde mnie rozczarowuje) oraz postawa S. Roberto.... Mam nadzieje, ze w obu tych przypadkach to kwestia doswiadczenia i przyjdzie z czasem...obysmy sie doczekali itp.
Nie wiem czy to tylko ja, ale ogladajac naszych w pierwszej polowie mialem odczucie jakbym ogladal inna druzyne ? Masa niedokladnych, ba nawet mozna powiedziec niedopuszczalnych w takiej ekipie jak nasza podan - dzizas, co sie dzieje???!!!
Fajnie, ze zagral Denis - I tutaj chyba znowu jestem w mniejszosci, ale uwazam, ze on duzo bardziej pasuje do naszego stylu niz sciagniety za duza kase portugalczyk.
Katastrofalny Ney, Busi dalej szukajacy formy, ehhhh obysmy trafili z forma na czas.
Pozdro,
VeB
0
Jest Busi jest dobrze. Moze cos 'szczeli' ?
3
Skąd ta pewność ?
2
Juz raz się pospieszyli z Albą, więc powinni zaczekac i być na 100% pewnym. Jeszcze jeden mecz bez niego nas nie zbawi.
VeB
0
...tzn Leicester?? (kulki juz sie grzeja)
0
'grzmot' gral, czy tylko (tradycyjnie) rozkladal rece?
34
Te 10k Busiego to chyba wliczajac transport z i na lotnisko ?
0
Zeby się nie przeziębili, bo ostatnio coś za czesto w tej zimnej wodzie sie kąpią...
Mecz do zapomnienia.
'Dobra' zmiana Ardy - wniosła tyle, ze hej!
PS.
Tę piłkę, co turecki Niemiec wsadził na 3:1, Gomez by przeniósł nad poprzeczką.
Gramy dalej!
VeB
0
1. Rzucenie butelką - takie coś nie ma miejsca bytu. Czy to stadion, park czy ulica.
2. Zachownie naszych piłkarzy też nie było 'profesjonalne' (wiem, niektórzy umieja się teatralnie przewracać).
3. Wydaje mi sie, że najlepiej zachował sie przy tym wszystkim młody Digne.
VeB
0
Powiem nawet, ze frustracja treningowa...
Zlota Pilka...zalezy kto, 'pociaga za sznurki' - czas pokaze.
Szacunek, dla gazety Marca za okladke.
VeB
0
"Pierwszym celem zespołowym jest wygranie Ligi, Ligi Mistrzów i Pucharu Króla. Dopiero później są nagrody indywidualne" - myslalem, ze to motto 'placzka'??
0
'kapitan grzmot' plakal jak ogladal.