swieja
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakis 'miszcz' Paint'a to robil!
0
Taki troche Robben sie robi z tego Alby.
Troszke sie chyba pospieszyli z jego powrotem?
Ciekawe Co z Pikejem, bo ten z byle powodu nie schodzi z boiska?
0
Dwie klatki dalej, Boateng ogladal Messiego z innej perspektywy ...
Wracajac do tematu, jak pokazuja ostatnie lata mamy jeszcze dwoch, "calkiem przyzwoitych" grajkow w ataku obok Messiego !
Piwko sie chlodzi - czekamy na wieczor.
VeB
0
Dzieki.
Nie zauwazyles ironii w moim poscie? :p
0
„Najważniejsze jest to, że wszyscy jesteśmy zaangażowani w to co robimy”...juz myslalem ze 'placzek' sie na cos takiego odwazyl, ale nie, to by bylo zbyt piekne.
Nie ogladalem meczu wczoraj, zrobil jakas cieszynke ??
Mam nadzieje, ze dzis zobaczymy najlepsza wersje BArcy.
VeB
0
Z calym szacunkiem dla Bravo...przez ostatnie kilka lat bardzo nie lubilem (pewnie nie tylko ja) ogladac go wyciagajacego pilke z siatki na Camp Nou. Jednak w te srode bede szczesliwy jak bedzie zmuszony to zrobic (I to niejeden raz!!).
PS.
Dzieki za profesjonalizm podaczas gry 'u nas' Claudio.
VeB
3
Fajna ta okladka As'a - jakby miał w kosmos wyp***dolić za chwile....
0
Myślę, zę Vidal jest już spakowany.
Coś musi być na rzeczy.
VeB
5
Marcelo - swój chłopak!!
'Płaczek' dostał siatę od Danilo, a najwieksze pretensje miał do Brazylijczyka. Dobre, bardzo dobre.
0
Ciekawa ksiazka moze byc?. Bardzo fajnie sie slucha tego pana gdy jest w studio, widac od razu, ze Guillem Balague ma ogromna wiedze na temat Barcy i hiszpanskiego futbolu.
1
Dobrze, ze nie napisali "Florentino obsypie Cristiano złotym deszczem..."
1
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kase!!
0
Zgadza sie.
Poki co Mats moze Buffonowi rekawice nosic (choc z calym szacunkiem dla Buffona, ale chyba najlepsze lata ma juz za soba).
Trzeba miec nadzieje, ze Mats wyciagnie jakies wnioski ze swoich 'baboli' I bedziemy mieli bramkarza na miare Buffona ;)
VeB
3
...a Co, nie? ;)
Podobnie z Messim, cos malo gra ostatnio...
VeB
0
Ciekawe dokad to wszystko zmierza ??
Co chwila przedluzenie umowy / nowy kontrakt dla... --> podwyzka itp.
Kiedy ten 'balon' peknie (nie mowiac juz o astronomicznych kwotach transferowych)??
PS.
NIe mowie tu tylko o naszym klubie, ale ogolnie.
VeB
0
Pozostaje miec tylko nadzieje, ze dojrzeje psychicznie (nauczy sie na wlasnych bledach)?!
Podobnie bylo z VV I potem sie wyrobil.
VeB
0
Placzemy nad 'rozlanym mlekiem', czy mi sie wydaje?!
'Dupy w troki' I jedziemy dalej!
VeB
0
Wygrywa sie jako druzyna I przegrywa sie jako druzyna.
OK, indiwidualne babole itp, ale gdzie byli wszyscy w pierwszej polowie ??
Szkoda straconych punktow, ale z dwojga zlego lepiej teraz niz na kilka kolejek przed koncem sezonu...
Jedziemy dalej.
VeB
0
Amen.
PS.
Co do ilości obejrzanych meczy Barcy - będziemy się licytować? Szkoda życia. W każdym razie widziałem ten na Wembley z Sampdorią w 1992, a Ty?
Pozdrawiam.
0
Gdzie jest teraz zwyciezca z 2010r? Gdyby tylko mial poukladane w glowie... Kompletnie zmarnowany talent.
0
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kase.
0
No to 'kibice' poogladali w Warszawce...
Ale glowa do gory, moze za 15+ lat znow bedzie szansa zobaczyc jakis klasowy klub na zywo.
Pozostaje tylko obejrzec w TV, podobno na Comedy Channel bedzie leciec....
PS.
Gdyby nie ostatnia afera z Big Samem w UK to cala pilkarska europa (ponownie) by sie z nas smiala.
0
Zaloze sie, ze byles bardzo zdziwiony/zaskoczony, jak wpadlo, co nie ?
Podanie od Naya - zgadza sie, ale nie bylo to wylozenie pilki, zeby dostawic noge - z pewnoscia nie kazdy 'przecietny' grajek by to 'wsadzil' (stad nawiazanie do Suareza, ktory wlasnie strzela podobne bramki)!!
22
Trzeba przyznac, ze wpakowal brame z niczego - a'la Suarez.
Uratowal nam dupe wczoraj.
2
Gratki!
No to da rade zobaczyc swoj pierwszy mecz Barcy dzisiaj wieczorem :)
To sie nazywa 'tajming'!!
6
Moze niech ich nie wpuszcza, a bedzie dobrze ;]
0
Mam nadzieje, ze srodek obrony bedziemy mieli solidny przez lata I to w bialo - czarnych barwach...
0
Ale przynajmniej na temat.
0
Well, well, well. What can I say?? Brawo!
Mam nadzieje, ze sprawdzi sie rowniez defensywnie jak przyjdzie zagrac przeciwko szybkim I technicznym lewoskrzydlowym.
2
Wydaje mi sie, ze jakby go Zidane zmienil przy wyniku 4:3 dla Las Palmas, ale 'placzek' mialby hattrick'a to schodzilby I tak usmiechniety.
I nie, nie mam bolu dupy (uprzedzajac komentarze niektorych).
Wracajac do naszej ekipy, to mam jakies takie odczucie, ze gramy jakos nierowno. OK, duzo strzelonych bramek itp, ale potem przychodzi nastepny mecz I jakas kompletna niemoc ?! Hmmm, moze przesadzam I zbyt wiele wymagam, ale brakuje mi jednak konsekwencij w grze oraz pewnosci siebie.
Poczekamy, sezon jes dlugi.
K.