0

Nie powiedzialem, ze Sergi czy Vidal sa slabi itp ?! Uwazam tylko, ze nie sa to 'rasowi' PO !
Mam nadzieje, ze obaj sie sprawdza na tej pozycji, szczegolnie w meczach o stawke z ekipami, ktore maja szybkich, technicznych lewych napastnikow/pomocnikow.

Pozdrawiam,

K.

1

Witam,

Musze przyznac, ze kawal dobrej robory odwalili co do transferow w tym okienku.

Nareszcie mamy konkretna lawke I jest kim postraszyc w koncowkach meczow ajk I zastapic podstawowych graczy w mniej waznych spotkaniach.

Szkoda jedynie, ze PO troszke kuleje; osobiscie, z calym szacunkiem do obu panow grajacych na tej pozycji, uwazam, ze taki klub jak BArca powinien miec 'rasowego/klasowego' zawodnika na tej (jak I kazdej) pozycji.

Nic, czas pokaze.

Mam tez nadzieje, ze przez nadmiar dobrych zawodnikow --> ktos bedzie musial siedziec na lawce, nie narobi sie podobnego 'smrodu' w szatni jaki powstal miedzy naszymi gokiperami....

Teraz tylko czekac na konretnie zgranie sie naszej ekipy I jedziemy !!!

Pozdro,

K.

0

A kto to jest na tym obrazku??

0

Dwie okladki ponownie do oprawienia. Ten usmiech....

3

Tylko niech najpierw odda to cos, co trzyma w rece ;))

1

"Ponadto Barça oferuje Valencii 30 milionów za Paco Alcácera, a dodatkowo wypożyczenie Munira i Sampera"

Really ???

0

Co nie zmienia faktu, ze bramkarz na lata.

0

Z niewolnika nie ma zawodnika. 'Umarl krol, niech zyje krol'!
Zycie toczy sie dalej, jedziemy z tym koksem.
Alves in, I oby Marc bez kontuzji dalej I bedzie gitara.

K.

0

Juz wczesniej pisalem, ze rusza sie jak 'mucha w smole'.

0

Czyli znowu gramy w 10ke ?!

0

...bakuje im pomocnika, to moze Arda (taka wymina za Dybale) ??

2

Szkoda, ze nie jest prawym obronca. Mimo wszystko fajnie, ze przyszedl, Alba bedzie musial wiecej pracowac na treningach.

0

Czyli dupy nie urwal?

2

A'propos, jak zagral Gomes I gdzie go LE ustawil wczoraj, bo nie mialem okazji zobaczyc meczu??
Dzieki.

1

Well, co by nie mowic to wczorajszy mecz 'bialych' z Sevilla to znacznie wieksze pilkarskie wydarzenie niz 'pietruszkowy' Puchar Gampera...troszke szacunku by sie w (katalonskich) gazetach przydalo ?!

Co do wyniku, to ile mozna jechac na farcie ?

Mysle, ze mimo braku 'placzka' to wczorajsze zwyciestwo jeszcze bardziej przypieczetowalo (niestety) Zlota Pilke dla niego.

MIlego dnia Wszystkim,

K.

1

Pozbyc sie, jak pozbyć (kaski troche brał, młodszy też nie był, a pewnie też chciał po częsci odejśc), ale, zeby nie sprowadzić kogos 'like for like' ???!!! Tu sie zgodze.

0

Rzeczywiście, patrząc na wyjściową jedenastkę (z kilku meczów pre-sezonu) to najsłabiej wyglądamy na PO. Dodatkowo Arda w składzie to gra w 10ciu. Absolutnie nic nie wnosi do gry ten koleś. Myslałem, ze bedzie gryzł trawę, koleś z jajami a tu klapa na całego.
Jednak w środku mamy przepych, więc jak coś to jest kim grac, jednak PO... Mam nadzieję, ze LE wie co robi mając tylko Vidala i Roberto?
Jak sam D.Alves mnie bardzo, bardzo czesto irytował swoim zachowaniem oraz wrzutkami, to jednak ta prawa strona chodziła dużo lepiej.
Chce wierzyc, ze to kwestia czasu/zgrania.
K.

0

Nie wiem, moze? Obys mial racje.

2

Czy to jakis ziomus (daleki kuzyn) Douglasa ???

Ze niby on lepszy od Munira, tak ?

2

Przynajmniej sie motorem przejechalem...

0

Wszystkie bramki po bledach naszych. Gul mi skacze ze hej, bo siedze jako jeden z nielicznych w koszulce Barcy, tu na Wembley!!!

0

Dzieki. Szkoda ze nic nie wypadlo poki co.

14

Pogoda piekna, motor gotowy, bateria w aparacie naladowana, bilet w kieszeni mozna ruszac na Wembley!!!

0

Bojan....a tak dobrze się zapowiadał.

0

Miodzio. Ciesze sie ze dolaczyli Pikej, iniesta, digne szczegolnie, ze jade zobaczyc ten mecz na zywo :)

0

Mam nadzieje. Faktycznie, w obu sparingach gral bardzo dobrze. Pytanie, ile minut bedzie dostawal?

3

A czemu nie? Co, gorszy jest? . Tamci narobili smrodu I tyle!

0

Wczoraj wypadl znacznie lepiej niz inny mlokos na litere 'M'...
Pozyjemy, zobaczymy.

0

No I dobrze, nie zapierd***ja na treningach!!
Czekamy na napastnika I gitara!!

3

Przekleje moj komentarz tutaj:

Przy jego bramce, czulem sie podobnie jak jakies 12lat temu...kiedy maly geniusz (przyszly Bog futbolu) wchodzil z lawki I strzelal swoje pierwsze bramki :))

Jednak, juz wtedy bylo widac, ze ma to 'cos'.

Dobrze, ze LE dal szanse mlokosom - co z nich bedzie I ktory sie przebiuje do 1-go skladu, czas pokaze.

Dwa dni I jedziemy zobaczyc ekipe na Wembley....bring it on, baby !!!!!

Pozdro,

K.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?