swieja
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie powiedzialem, ze Sergi czy Vidal sa slabi itp ?! Uwazam tylko, ze nie sa to 'rasowi' PO !
Mam nadzieje, ze obaj sie sprawdza na tej pozycji, szczegolnie w meczach o stawke z ekipami, ktore maja szybkich, technicznych lewych napastnikow/pomocnikow.
Pozdrawiam,
K.
1
Witam,
Musze przyznac, ze kawal dobrej robory odwalili co do transferow w tym okienku.
Nareszcie mamy konkretna lawke I jest kim postraszyc w koncowkach meczow ajk I zastapic podstawowych graczy w mniej waznych spotkaniach.
Szkoda jedynie, ze PO troszke kuleje; osobiscie, z calym szacunkiem do obu panow grajacych na tej pozycji, uwazam, ze taki klub jak BArca powinien miec 'rasowego/klasowego' zawodnika na tej (jak I kazdej) pozycji.
Nic, czas pokaze.
Mam tez nadzieje, ze przez nadmiar dobrych zawodnikow --> ktos bedzie musial siedziec na lawce, nie narobi sie podobnego 'smrodu' w szatni jaki powstal miedzy naszymi gokiperami....
Teraz tylko czekac na konretnie zgranie sie naszej ekipy I jedziemy !!!
Pozdro,
K.
0
A kto to jest na tym obrazku??
0
Dwie okladki ponownie do oprawienia. Ten usmiech....
3
Tylko niech najpierw odda to cos, co trzyma w rece ;))
1
"Ponadto Barça oferuje Valencii 30 milionów za Paco Alcácera, a dodatkowo wypożyczenie Munira i Sampera"
Really ???
0
Co nie zmienia faktu, ze bramkarz na lata.
0
Z niewolnika nie ma zawodnika. 'Umarl krol, niech zyje krol'!
Zycie toczy sie dalej, jedziemy z tym koksem.
Alves in, I oby Marc bez kontuzji dalej I bedzie gitara.
K.
0
Juz wczesniej pisalem, ze rusza sie jak 'mucha w smole'.
0
Czyli znowu gramy w 10ke ?!
0
...bakuje im pomocnika, to moze Arda (taka wymina za Dybale) ??
2
Szkoda, ze nie jest prawym obronca. Mimo wszystko fajnie, ze przyszedl, Alba bedzie musial wiecej pracowac na treningach.
0
Czyli dupy nie urwal?
2
A'propos, jak zagral Gomes I gdzie go LE ustawil wczoraj, bo nie mialem okazji zobaczyc meczu??
Dzieki.
1
Well, co by nie mowic to wczorajszy mecz 'bialych' z Sevilla to znacznie wieksze pilkarskie wydarzenie niz 'pietruszkowy' Puchar Gampera...troszke szacunku by sie w (katalonskich) gazetach przydalo ?!
Co do wyniku, to ile mozna jechac na farcie ?
Mysle, ze mimo braku 'placzka' to wczorajsze zwyciestwo jeszcze bardziej przypieczetowalo (niestety) Zlota Pilke dla niego.
MIlego dnia Wszystkim,
K.
1
Pozbyc sie, jak pozbyć (kaski troche brał, młodszy też nie był, a pewnie też chciał po częsci odejśc), ale, zeby nie sprowadzić kogos 'like for like' ???!!! Tu sie zgodze.
0
Rzeczywiście, patrząc na wyjściową jedenastkę (z kilku meczów pre-sezonu) to najsłabiej wyglądamy na PO. Dodatkowo Arda w składzie to gra w 10ciu. Absolutnie nic nie wnosi do gry ten koleś. Myslałem, ze bedzie gryzł trawę, koleś z jajami a tu klapa na całego.
Jednak w środku mamy przepych, więc jak coś to jest kim grac, jednak PO... Mam nadzieję, ze LE wie co robi mając tylko Vidala i Roberto?
Jak sam D.Alves mnie bardzo, bardzo czesto irytował swoim zachowaniem oraz wrzutkami, to jednak ta prawa strona chodziła dużo lepiej.
Chce wierzyc, ze to kwestia czasu/zgrania.
K.
0
Nie wiem, moze? Obys mial racje.
2
Czy to jakis ziomus (daleki kuzyn) Douglasa ???
Ze niby on lepszy od Munira, tak ?
2
Przynajmniej sie motorem przejechalem...
0
Wszystkie bramki po bledach naszych. Gul mi skacze ze hej, bo siedze jako jeden z nielicznych w koszulce Barcy, tu na Wembley!!!
0
Dzieki. Szkoda ze nic nie wypadlo poki co.
14
Pogoda piekna, motor gotowy, bateria w aparacie naladowana, bilet w kieszeni mozna ruszac na Wembley!!!
0
Bojan....a tak dobrze się zapowiadał.
0
Miodzio. Ciesze sie ze dolaczyli Pikej, iniesta, digne szczegolnie, ze jade zobaczyc ten mecz na zywo :)
0
Mam nadzieje. Faktycznie, w obu sparingach gral bardzo dobrze. Pytanie, ile minut bedzie dostawal?
3
A czemu nie? Co, gorszy jest? . Tamci narobili smrodu I tyle!
0
Wczoraj wypadl znacznie lepiej niz inny mlokos na litere 'M'...
Pozyjemy, zobaczymy.
0
No I dobrze, nie zapierd***ja na treningach!!
Czekamy na napastnika I gitara!!
3
Przekleje moj komentarz tutaj:
Przy jego bramce, czulem sie podobnie jak jakies 12lat temu...kiedy maly geniusz (przyszly Bog futbolu) wchodzil z lawki I strzelal swoje pierwsze bramki :))
Jednak, juz wtedy bylo widac, ze ma to 'cos'.
Dobrze, ze LE dal szanse mlokosom - co z nich bedzie I ktory sie przebiuje do 1-go skladu, czas pokaze.
Dwa dni I jedziemy zobaczyc ekipe na Wembley....bring it on, baby !!!!!
Pozdro,
K.