0

Uprzedziles mnie o 3min z odpowiedzia.

2

Hmmm, ciekawe czy to samo powiesz, jak bedziemy sie meczyc klepiac nic nie dajaca tiki-take I trzeba bedzie wprowadzic zawodnika, ktory moze jedna akcja odmienic losy spotkania tj. strzelic te jedna bramke.

Watpie, zeby Munir byl (poki co) do tego zdolny/gotowy ? Gomez - tak..

P.S.

Nie zaprzeczam, ze przybycie 4-go napastnika z zewnatrz bardzo by 'obcielo' minuty Munirowi, ktory im gra wiecej tym wiecej nabiera pewnosci, wiec chyba warto by bylo go wypozyczyc.

2

Przy jego bramce, czulem sie podobnie jak jakies 12lat temu...kiedy maly geniusz (przyszly Bog futbolu) wchodzil z lawki I strzelal swoje pierwsze bramki :))

Jednak, juz wtedy bylo widac, ze ma to 'cos'.

Dobrze, ze LE dal szanse mlokosom - co z nich bedzie I ktory sie przebiuje do 1-go skladu, czas pokaze.

Dwa dni I jedziemy zobaczyc ekipe na Wembley....bring it on, baby !!!!!

Pozdro,

K.

4

W razie czego mamy jeszcze Roberto...ponoc uniwersalny jest?!

1

Zgodze sie z Toba.
Ponizej jak jak to widze:
- tak jak pisales, doswiadczony I umiejacy strzelac;
- silny, wysoki (a tego u nas z przodu jak na lekarstwo);
- nie pasujacy do technicznej pilki typu tiki-taka, ale w tym przypadku moze to byc wielkim atutem dla nas - ma wchodzic z lawki; bedzie mozna czyms zaskoczyc przeciwnika jak 'klepanie' nie bedzie dawalo rezultatu;
- nie powinien miec zbyt wysokich wymagan placowych;
- znow tak jak pisales, nie powinien byc zbyt drogi;

k.

6

No pszyszedli, pszyszedli, a on poszedel za 25mln !

0

25baniek za Jese, a my za trzech grajkow nie mozemy wyciagnac zlamanego grosza :/

10

Troche smród się robi...

0

Skoczny ten Masche....

0

Dobrze, ze to palec wskazujacy panie Song !!

3

A moze tak rzucic slownikiem??

25

AMEN.

0

A Verma znowu jakis taki niewyrazny.....

0

...Henry tez cos tam gral, juz nie przesadzajmy. Jednak co to tego potencjalnego 'wzmocnienia' ataku to mysle podobnie. Jednak nie widzialem go specjalnie w akcji bo ligi meksykanskiej nie ogladam.

0

Zgadza się. Pytanie tylko ile minut bedzie dostawał, bo szkoda żeby taki potencjał większośc szasu siedział na ławce. Pożyjemy, zobaczymy.

2

'pichichi lata'....

3

Dzieki. Coś tam zrobie chyba - zalezy od pogody. To chyba na forum trzeba bedzie wrzucic, nie ?

Troche sie obawiam, ze z racji iz to friendly zobaczymy duzo zawodnikow ze skladu 'B' :((

10

Bilet na Wembley Liverpool vs Barca wczoraj dotarl!! Zapowiada sie ciekawie bo ponoc wysprzedano wszystko?? Ile w tym prawdy, nie wiem.

3

Mnie sie calkiem podobala opcja MArio Gomeza. Moze nie jest wybitnym technikiem do ukladanki tiki-taka, ale snajper z krwi I kosci (swietnie odnajduje sie w polu karnym, silny I wysoki, swietnie gra glowa - akurat na wrzytki u nas srednio moze liczyc, mimo wieku wciaz bardzo grozny).

Na 20-30min drugiej polowy jak znalazl (oze nawet pyknie cale 45min). Jedyne czego sie obawiam (podobnie jak w przypadku RvP to wymagania finansowe).

0

Zgadza sie. Poza tym podobno Arsenal jest mocno zdererminowany by go sciagnac --> dadza duzo wiecej kasy niz my.

0

Wiadomo czy dolaczy do ekipy na spobotnie klepanie w gale??

0

Guinness pity przez slomke... Oj ten Suarez :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?