swieja
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moze...
0
Bazujac na drugiej polowie to sie zgadza. W pierwszej bylismy zdecydowanie lepsi.
Trudno, gra sie na tyle, na ile przeciwnik pozwala.
Jedziemy dalej!
0
Moze nie latwiej wygrac, ale chyba troche latwiej nam sie z takimi druzynami gra mimo wszystko.
0
Nasi podobno taka murawe lubia? Zawsze marudza jak jest za sucho itp.
Babol I tyle.
0
To dlatego go brzuch rozbolal wczoraj....
0
Gra sie tak jak przeciwinik pozwala. Wiadomo bylo, ze bedzie ciezko. Szkoda tylko, ze (ponownie) nasze zamiany zupelnie nic nie wniosly...
Nic, gramy dalej. Liga jest dluga, a to dopiero poczatek.
Ciekawe tylko, czy dalej Lucho bedzie 'meczyl turasa' czy Paco dostanie wiecej minut??
K.
0
Najlepszy zawodnik wczorajszego meczu w naszej druzynie. Brawo.
0
Szkoda, ze nie mozna powiedziec tego samego o naszych zmianach. Obie, z tego Co wiadomo, wymuszone kontuzjami, ale ani jeden ani drugi nie wniosl absolutnie nic do gry.
0
eeee tam, Pepe pokazuje czesto lepsze 'sztuczki' i jakos specjalnie nikt sie nie czepia?!
0
Nie wazne jak facet zaczyna wazne jak konczy. Moga celowac nawet w 200pkt, byle Barca miala jeden wiecej I bedzie gitara!!
0
Bedzie ciezko. Z nimi zawsze jest ciezko. Jestem jednak dobrej mysli!
K.
0
Nie nalezy do moich ulubionych trenerow, ale jedno w nim cenie, to stawianie na mlodych!!
0
Dzięki za radę!
A z tym 'bólem dupy' to może do lekarza byś sie wybrał??
0
eeeee, a gdzie 'grzmot'?!
2
Dobrze, ze 'biali' maja Legie w grupie - 'placzek' juz buciki pucuje, moze troszke nadrobi?!
7
Oni znowu o tym 'wczesnym' sniadaniu o 9:30!! WTF? Ja jem sniadanie o 5:30 i zyje !!
'Światowa legenda” – madrycki AS stwierdza, że Real zadziwia świat swoją umiejętnością zdobywania goli w końcowym momencie spotkania' - absolutny ewenement!!
Jak nie w 90 to 94tej, a jak i to nie, to moze 98mej ?
0
Zapomnial dodac, ze rozmowy o liczbach zostawia tacie!
0
Nie gladalem meczu wczoraj - jak, tak naprawde, wypadl ten Gomes ??
3
A Marc z dusza, eee tzn z Neyem na ramieniu :))
3
No to dzis gramy 'na Cristiano'. Plakal jak ogladal wczoraj.
0
w duzym pokoju chyba bedzie najwygodniej ??
5
...na papierze. Ostatni mecz pokazal co innego.
8
.... jakos tak przypomnial mi sie swinski ryj...(nie)wiem czemu???
0
"– Jestem najczęściej wyszukiwanym piłkarzem w Internecie..."
Nawet zrobilem 'kopiuj-wklej', bo nie chce mi sie pisac!
K.
PS (a jednak cos skrobne) - wydaje mi sie, ale chyba powoli 'placzek' ze swoim 'zlotym' ego dosciga 'dlugonosego' Szweda z MU...
4
Fajnie. Zawsze lubie jak przyjezdza. Rowny gosc z tego taty.
3
...ale, ze Douglasa nie wybral ????
2
Zgadza sie, szacun. Trzeba jednak przyznac, ze przyjecie 'Vadera' pozostawia wiele do zyczenia...
2
Wspaniale!!!
35
Przeciazenie lydki....ostatni sezon daje sie we znaki...
0
....I juz sie zaczyna!!