0

Moze...

0

Bazujac na drugiej polowie to sie zgadza. W pierwszej bylismy zdecydowanie lepsi.
Trudno, gra sie na tyle, na ile przeciwnik pozwala.
Jedziemy dalej!

0

Moze nie latwiej wygrac, ale chyba troche latwiej nam sie z takimi druzynami gra mimo wszystko.

0

Nasi podobno taka murawe lubia? Zawsze marudza jak jest za sucho itp.
Babol I tyle.

0

To dlatego go brzuch rozbolal wczoraj....

0

Gra sie tak jak przeciwinik pozwala. Wiadomo bylo, ze bedzie ciezko. Szkoda tylko, ze (ponownie) nasze zamiany zupelnie nic nie wniosly...

Nic, gramy dalej. Liga jest dluga, a to dopiero poczatek.
Ciekawe tylko, czy dalej Lucho bedzie 'meczyl turasa' czy Paco dostanie wiecej minut??

K.

0

Najlepszy zawodnik wczorajszego meczu w naszej druzynie. Brawo.

0

Szkoda, ze nie mozna powiedziec tego samego o naszych zmianach. Obie, z tego Co wiadomo, wymuszone kontuzjami, ale ani jeden ani drugi nie wniosl absolutnie nic do gry.

0

eeee tam, Pepe pokazuje czesto lepsze 'sztuczki' i jakos specjalnie nikt sie nie czepia?!

0

Nie wazne jak facet zaczyna wazne jak konczy. Moga celowac nawet w 200pkt, byle Barca miala jeden wiecej I bedzie gitara!!

0

Bedzie ciezko. Z nimi zawsze jest ciezko. Jestem jednak dobrej mysli!
K.

0

Nie nalezy do moich ulubionych trenerow, ale jedno w nim cenie, to stawianie na mlodych!!

0

Dzięki za radę!
A z tym 'bólem dupy' to może do lekarza byś sie wybrał??

0

eeeee, a gdzie 'grzmot'?!

2

Dobrze, ze 'biali' maja Legie w grupie - 'placzek' juz buciki pucuje, moze troszke nadrobi?!

7

Oni znowu o tym 'wczesnym' sniadaniu o 9:30!! WTF? Ja jem sniadanie o 5:30 i zyje !!

'Światowa legenda” – madrycki AS stwierdza, że Real zadziwia świat swoją umiejętnością zdobywania goli w końcowym momencie spotkania' - absolutny ewenement!!

Jak nie w 90 to 94tej, a jak i to nie, to moze 98mej ?

0

Zapomnial dodac, ze rozmowy o liczbach zostawia tacie!

0

Nie gladalem meczu wczoraj - jak, tak naprawde, wypadl ten Gomes ??

3

A Marc z dusza, eee tzn z Neyem na ramieniu :))

3

No to dzis gramy 'na Cristiano'. Plakal jak ogladal wczoraj.

0

w duzym pokoju chyba bedzie najwygodniej ??

5

...na papierze. Ostatni mecz pokazal co innego.

8

.... jakos tak przypomnial mi sie swinski ryj...(nie)wiem czemu???

0

"– Jestem najczęściej wyszukiwanym piłkarzem w Internecie..."

Nawet zrobilem 'kopiuj-wklej', bo nie chce mi sie pisac!

K.

PS (a jednak cos skrobne) - wydaje mi sie, ale chyba powoli 'placzek' ze swoim 'zlotym' ego dosciga 'dlugonosego' Szweda z MU...

4

Fajnie. Zawsze lubie jak przyjezdza. Rowny gosc z tego taty.

3

...ale, ze Douglasa nie wybral ????

2

Zgadza sie, szacun. Trzeba jednak przyznac, ze przyjecie 'Vadera' pozostawia wiele do zyczenia...

2

Wspaniale!!!

35

Przeciazenie lydki....ostatni sezon daje sie we znaki...

0

....I juz sie zaczyna!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?