szafarz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niektórzy mają pracę, życie, szkołę, uczelnię - nie ponaglaj, info będzie --,--
masz tvn24 - tam są dziennikarze i pracują w każdej minucie - tu jest stronka fanów Barcy... będzie news, będzie git
0
BZZZ - drażni mnie trochę ocenianie zawodnika wg Twojego widzimisię :/ on sam mówi że koledzy sa lepsi. Nie ma nas na treningach, możemy oceniać po sporadycznych plackach, ale jego udanych interwencji było mnóstwo mnóstwo. Plus ktoś napisał jego właśnie nie , niedojrzałość, ale właśnie przegląd pola są super zaletą. Gdyby nie było np Puyola, on by grał - i jesli byłby podstawowym graczem, to byłby zapewne solidny.
Łatwo, nam , polaczkom oceniać sprzed kompa. Jakby był słaby wg władz klubu i trenera. nieprzydatny, wyleciałby, jak np Oleguer, czy Gudi - bez urazy dla nich.
Meksykanin jest, był i będzie super stoperem, nigdy nie zejdzie poniżej jakiegoś poziomu. zeby nie było nieobiektywnie powiem, że nie przepadam za nim.
0
Czepianie sie 2 błędów ortograficznych... zajmijcie się sobą, swoimi "ą" i "ę" na gg itp, a sie czepiacie człowieka. Pewnie, poprawia sie ortografię, ale zacznijcie od swoich najbliższych i kumpli a nie jak on chce sie tutaj wypowiedzieć..
Co do tematu to wydaje mi się, że skoro pauzorał 1,5 roku i dostał "zielone światło" to znaczy, że już raczej nie musi wzmacniać nogi itp. Bardziej chodzi raczej o formę czystopiłkarską.
Ktoś pisał: 20 minut w meczu niech gra; racja, jak bedzie 3-0 dla nas np, niech wejdzie. Tudzież przy 2-0 w pucharze króla itp w 80 minucie, niech się nie zmarnuje chłop.
Może teraz, po przejściach, będzie jednym z lepszych obrońców na świecie?może dużo się nauczył? zobaczymy czy ma jajka;] Niezbadane etc. etc.
0
Jaka ocena dla trenera? O_o o czym wy mówicie?
Żeby potem "znafcy" na stronce oceniali Guardiole na 5 - "no bo jednak popełnił błąd - jak bym był trenerem, a nie dzieckiem neo co trąci nosem to bym zrobił tak i tak, i wtedy bym dostał 9"
LUDZIE ! trochę zaufania do Guardioli ! Stawia Messiego w środku i rzeczywiście, mało z tego korzyści - zdawałoby się!
wy piszecie - "słabo , po co Messi na srodku".
A ja wam powiem, że
1) po to , zeby inne drużyny nie wiedziały i obawiały się Messiego juz przed meczem, co zrobi i gdzie będzie.
2) Pep robi to może dla samego Messiego - żeby stawał się coraz lepszym zawdonikiem - PRZECIEŻ ON JEST MŁODZIUTKI jakby nie było. Grając na środku, uczy się nowych rzeczy, poszerza punkt widzenia na boisku, rozwija się ! - i co z tego, że z A. Bilbao nie strzelił bramki?? z roku na rok będzie lepszy.
Każdy, podkreślam każdy może miec dobre okresy gry i slabsze. Ale jak widze "kibiców" - bo nimi nie są - co od razu skreslaja kogos po słabszym tygodniu, miesiacy to śmieje sie tylko.
Proszę , bądźcie bardziej tolerancyjni dla graczy, dla trenerów! Oni robią co mogą, a planują z dużym wyprzedzeniem. Juz widze tutaj niektórych typków, co chcieliby móc gadać na trenerów, obgadywać graczy i wymagać 10 razy więcej
Ode mnie: jesteście żałośni i niewdzięczni.
Wy nie jestescie Guardiolą - na którego pewnie psioczyliscie jak przychodził - ani nawet znawcą footballu. pozdro dla normalnych
0
Spokojnie :) nie wygra się wszystkiego to oczywiste. Dziś zasłużyli chłopaki na remis - jak dla mnie za bardzo statyczni i za mało ryzyka.
Jestem wielkim fanem FCB ale też fanem piłki nożnej - nie zapominajmy, że są wzloty i upadki, a Rubin pokazał dziś mega skuteczność i brak strachu.
Pomyślcie, że dla nas to wtopa , ale dla ich kibiców to wielka, wielka radość - trzeba to docenić i uśmiechnąć się na myśl o ich szczęściu, bo piłka jest wspaniałym i nieprzewidywalnym sportem - dlatego ją kochamy.
VeB! naprzód chłopy!
0
Nie rozumiem tych Południowych Amerykanów ;)
Jak były MŚ nieudane dla Brazylii to spalili pomnik R10, teraz zaczynają szukać winnego w Messim - a co on, ma za każdym razem robić rajd z piłką i wejść z nią sam do bramki? O_o
No ale oni przeżywają piłkę zupełnie inaczej - bo co powiedzieć mieliby kibice Anglii? Portugalii?
Troszkę trąci hipokrytyzmem i małostkowością: wygrywają - "kocham Cię Messi", problemy - "Messi nie grasz dobrze!"
Każdy kto się chociaż troche zna na piłce wie, że piłkarz sam nie wygra meczu, to już nie to samo co 20< więcej lat temu
0
Co za ścierwo uderzyło Pique w 70 minucie - z obrotu w twarz !
no ludzie trzymajcie takich za kratkami - powinien dostac kare po meczu od UEFA - bo rozumiem ze sedzia nie widział
0
przemolon
"skorumpowanej taktyce" ? Chyba miałeś na mysli "skrupulatną"? :) bardziej po polsku byłoby jednak "skrupulatnie przygotowanej taktyce"
sorry, że się czepiam ^^
aha FCB-kat; można być dzieckiem obojętnie w jakim wieku... patrzy się na to co piszesz
0
Ja tylko chciałem powiedziec, ze może źle interpretujecie "napuszczanie na Eto`o kibiców". Artykuł mówi:
" (...) Z kolei na temat ewentualnego przyjęcia Kameruńczyka na Camp Nou, Txiki zaznaczył tylko: "Nie wiem czy teraz Eto'o zostanie dobrze przyjęty". (...) "
wg, mnie wynika z niego, że nie powiedział tego sam Txiki tylko udzielał komentarza, być może na pytanie dziennikarza ( które brzmiało np
- Mysli pan, że kibice mimo sporów z zarządem przywitają Eto`o pozytywnie?
Nie bierzcie nazbyt bezpośrednio cytatów, bo nieraz sa one wyjęte z kontekstu.
Co do pieniędzy to tak jak wspominali poprzednicy - sąd rozstrzygnie, wydaje mi się , że nie mogło tego być w umowie zawodnika, bo zostałoby to od razu wyegzekwowane, a nie po czasie. Eto`o prawnicy widocznie znaleźli kruczek w przepisach krajowych i starają się o te pieniądze ---> znowu, nie wiemy w jakim tonie powiedział to Eto`o , bo wątpie żeby to było
"Dajcie mi 15%, bo tak było umówione i koniec!"
PS. Bardzo, ale to bardzo szanuje i lubie Eto`o :) jego cecha że jest zaborczy - jego życie, jego sprawa.
0
czytałem Wasze komentarze odnośnie formy zawodników itp, że Iniesta nie w pełni sprawny, Henry ma dołek itp.
Pamiętacie sezon 2006? - Liga Mistrzów, a w następnym mieliśmy WZMOCNIONY SKŁAD, na papierze wyglądał lepiej, a jak było wiemy. Słabo.
Chcę powiedzieć, że najważniejsze to jest u nich, w szatni, za zamkniętymi drzwiami. Iniesta jakby miał, zagrałby na 140 % - tak jak zagrał z MU w finale, a przeciez był słabszy niż teraz. Henry - jego słaba forma , to znaczy, że zamiast 7 zrobi 3 okazje bramkowe.
Guardiola wie co robi, wie co mówi i najfajniejsze dla mnie jest to, że on tak naprawdę ma w pompce to co mysla media, tylko gada z nimi jak z rodziną, czuja się jakby powiedzmy wycieczka szkolna z super opiekunem. Być może kiedys zaczną przegrywać, coś zacznie szwankować, ale wiem, że na każdy mecz są nastawieni dobrze i z chęcia na zwycięstwo , świadomi własnej wartości :)
0
- pisząc o Busquetsie wcześniej, miałem na myśli jego interwencję a nie grę w obronie :)
0
Ma rację trochę Cruyff, ale z drugiej strony czy tylko mnie się wydaję, że on zbyt krytykuje te Barcelonę Pepa, troszkę jakby chciał zaznaczyć za każdym razem
"JA mówie tak i tak, no bo jednak MY za moich czasów takich błędów nie robiliśmy". Pewnie, ze wnioskuje to tylko po tym co czytam w gazetach i ogólnego "wydźwięku" - ale chyba troszkę za bardzo wziął sobie do serca strofowanie naszych bohaterów.
Od czuwania nad formą psychiczną i fizyczną jest jednak Pep - poza tym, błędy w tym meczu w defensywie.. hmm.
Czychar, Busquets, Marquez nie grają za często - więc Pep dał im wejść i GRAĆ tak jak powinni , ale był świadom braku zgrania moim zdaniem - gracze troszke przesadzili w braku koncentracji, ale np nastepnym razem nie zrobią podobnej (aż takiej) wtopy, bo mecz był wygrany - taka prawda.
Guardiola mysli po prostu, gdyby Athletico strzleliło na 0-1 , potem byśmy wyszli na 2-1 takich błędów w obronie by nie było! To jest wg mnie zrozumiałe, trener nie dopuściłby do tego.
0
Jeżeli po każym meczu wszyscy będą się prześcigali w "o teraz my mamy więcej bramek" albo na wyjeździe jak wpadnie remis komus z Wielkiej Dwójki to kibice drugiego zespołu będą pisali "mistrzostwo nasze!"
Ludzie! Sezon jest b długi, mecze nie są z identycznymi drużynami i w identycznej formie co tydzień.
Nasza ukochana drużyna FCB jaki i wspaniała, renomowana firma jaką jest Real Madryt nie skończą tego sezonu 38-0-0. To jest niemożliwe. Wyluzujcie trochę, wygra lepszy a my cieszmy sie każdym meczem i akcją... mniej jadu...
Pozdrawiam !
0
Wiesz co grizzli, najlepiej byłoby - jak masz trochę czasu
Zalogować się na hiszpańskiej stronce FC Barcelony i tam po angielsku - jeśli nie znasznie masz nikogo znajomego mówiącego po hiszpańsku - zapytać użytkowników co i jak. Ktoś Ci pomoże , poinformuje
A czemu tak? Bo nieraz może się okazać, że sprzedać to , albo tamto, albo że bilety to albo tamto :)
ludzie często własnie tak robią jeśli odwiedzają zagraniczne kluby, no chyba, że jest jakis tutaj kibic co się zna i wie.
PS.możesz się zarejestrować też tutaj na forum i prędzej dostaniesz informację niż tutaj w komentarzach . Miłego wyjazdu.
0
M_k dzieki za info - spojrzę ^
Nie chodzi mi, zeby ktos szukał 85 komentów niżej, ale skoro taki użytkownik Moyart pisze o regulaminie - to może spojrzeć, że tam jest napisane właśnie o tym, żeby nie pisać
"Nic nie wnoszących do dyskusji postów" a takimi właśnie są powtarzane tematy - regulamin jest do użytkowników serwisu, więc nie widze tam wyjątku dla "opinii na gorąco" .
Poza tym ja chcę po prostu powiedzieć, żeby ludzie szanowali swoje słowo nazwajem czytając je i nie plagiatując:)
0
Moyart
o jakim regulaminie mówisz?
Nie zrozumiałes mnie w ogóle, naucz się czytać ze zrozumieniem. czy wejście na stronę i napisanie 2 zdań które juz poniżej są, powatarzenie ich i nawet nie spojrzenie na resztę innych komentów jest w porządku? dla mnie to spam
Ty jesteś śmieszny, z regulaminem wyjeżdzasz? Wojoskowy , samo pomyslec nie umiesz?
To po prostu inteligencja nakazuje żeby nie być takim ignorantem, co tylko każe innym czytać swoj tekst - no bo po to się zamieszcza opinie chyba - ale sam nie ma ochoty przejrzeć nic, bo on jest najważniejszy.
Nie mowie ze trzeba sie wdawac w dyskusję, no ale chyba mozesz sprawdzic, czy pod spodem ktos nie pisze tego samego.
Wyraziłem taką opinię, żeby było mniej spamu i lepszy odbiór dyskusji, przegląd strony a ty piszesz, że chyba nie można powiedzieć co się myśli.
Mówię zeby nie powtarzac sie po 10-15 razy. Jak tego nie kumasz to spoko, powodzenia w życiu.
0
A ja chciałbym zauważyć, że mnie wnerwiają niektóre tutaj osoby. Wchodzą, napiszą coś i ok "to tyle ode mnie".
Rozumiem, że teraz inni mają to czytać? A denerwuje mnie to, że nie czytają one pozostałych komentarzy i powtarzaja wątki po 10-15 razy!
On jest zadowolony, bo coś napisał, a przecież nie będzie innych opinii czytał O_o
Ludzie, jak chcecie się udzielać w dyskusji to chociaż z szacunku dla innych przeczytajcie ją - a nie zamieszczacie nic nie wnoszący komentarz chyba dla połechtania ego "jaki jestem fajny ale inni nie".
Jak jest 300-400 komentarzy to przeczytaj chociaż np 150 poprzednich - a jak nie masz czasu, to po co wchodzisz na stronke?
0
Mecz: b.dobry! wcale nie nudny.
Prawda jest taka, że po tym meczu równie dobrze mogło być 0-2 ale i 1-0 dla Interu. Dobra obrona Interu z nastawieniem na kontrę. Barcelona mogła strzelić - Ibra się podpalił, zamist przymierzyć lżej (że tak powiem po siatkarsku "splasować" strzał sam na sam)
I - tak jak napisałeś kolego poniżej - zabrakło strzałów z daleka! Jeden, dwa więcej,oby tylko celne.
Ważne jest takie coś, gdyż wtedy obrońcy musieliby uważać również na grę przed polem - czyli automatycznie zrobić troszkę więcej miejsca na naszą "klepkę".
Dziwie się, że Pep nie powiedział Inieście "Lutnij ze dwa razy na bramę, spanikują!"
No, ale ja to nie on ^^ być może obawiał się szybkiej kontry, czy straty czasu bez piłki - no ale przeciez Iniesta umie, Xavi też, Messi (super próba! oby 2 raz weszła!)
Ogólnie dobry meczyk i powinen być karny dla nas.
0
Pal lich czy ucaluje, dla mnie może zwinąć go w rulonik i wynieść ze stadionu.
Panowie! Czy wiecie co nam daje w końcu Ibra-Kadabra? On się urodził do pięknej piłki, będzie się czuł jak w domu! juz kilka lat temu jak widziałem filmy, co on robi na boisku pomyslałem ze do FCB go trzeba... takie nierealne to było! a teraz jest!
i stawiam 10 $, że 8 bramek padnie dzięki duetowi Alves ----? Ibra.
On ma prawie 2 metry !!! O_o kumacie te wolne? wykonane przez Xaviego prosto na głowe jego? O_o
0
Nawet jeśliby V.V grał w tym sezonie słabiutko - a grał super - to nie zapomniałbym mu interwencji sam na sam z Drenthe w Iszym Gran Derbi ( z resztą w II też uratował nieraz pewną bramę ) i ogólnie w walce z "wielką czwóką", bo wtedy WSZYSTKO mogłoby wyglądać inaczej
0
Skład Barcelony jest wyśmienity, ale jak ktos zauwazył musi być dłuższa ławka.
Nie martwcie się ! Guardiola wie co robi przecież.
Poza tym czy to byłby wielki problem jeśli Henry grałby na środku? ^^
0
O kuchnia!
Pomyślcie ile musi mieć ładowarek do komórek przy łózku! x ))
0
Witam
Zluzujcie trochę z kłótniami, bo kto chce sobie kupić zawodnika, niech sobie kupuje za ile chce - jego sprawa. Że powoduje to destabilizację rynku to fakt, czy komus sie to podoba czy nie.
Ja chciałbym zauważyć, że - niewątpliwie - wspaniali nowi zawodnicy Realu Madryt , Kaka i CR będą wzmocnieniem (może nawet ludzie z Valencii) i powodzenia na przyszłość klubowi ze stolicy. Jednak , smuci mnie to, że kiedy pierwsze zakupy Pereza przyszły, ludzie zaczeli pisac
"haha teraz wygramy", "no nareszcie mamy super skład", "hala madrit hala ronaldo", "mistrz nasz"
Ludzie! czy wy pomyśleliscie jak musiałaby sie czuć reszta waszej "ukochanej" (mowa o Blancos) do tej pory drużyny jakby to czytała??
Umniejszacie ich, tak samo jak i samych siebie - bo co są warte wasze zwyciestwa, starania zawodników Realu, jeśli teraz "gardzicie" np, swoimi Holendrami (którzy mieli rok temu roznieść calą PD i wszyscy ich kochali).
Szanujcie swoich piłkarzy! W tym momencie wydaje mi się, że ja bardziej doceniam ich niż kibice RM...
Dlatego nie darzę sympatią 90% kibiców Realu, bo chcecie tylko nowych , lepszych, w koncu remontada!!! Bijmy następny sezon!
Dla mnie to nie do pomyślenia, żeby po 2008 roku krzyczeć na Xaviego, Iniestę, Etoo czy Messiego nawet jakby grali połowę słabiej. Wołach "kupmy Ville, Silva na skrzydło i bedzie super"...
Smutno mi jest kiedy nie gra - teoretycznie teraz niepotrzebny - Milito, a co do piero zebym krzyczał "Sprzedajmy go i nowego dajemy!".
Szanujcie zawodników, cieszcie się nowymi, ale bez przesady ---> wszystko zweryfikuje boisko (jak zawsze)
a teksty w stylu "zazdrościcie i tyle haha!" schowajcie pod łóżko, bo jednocześnie krzyczysz
"teraz bedzie lepiej, bo wtedy grali u nas ludzie z drewna"
0
ETO`O mister, MESSI pokonał Anglików GŁOWĄ! :)
Piękny mecz, piękna gra wspaniali zmiennicy pozycji w defensywie! (chociaz Yaya nie powienien faulować - znowu - przed polem karnym)
COŚ WSPANIAŁEGO! DREAM TEAM znowu nadszedł !
JESTESMY SWIADKAMI HISTORII !!!!
0
o j sentenced... Wiesz co, oceniasz ten mecz , czy oceniasz dwumecz?
Najbrzydziej grajaca? Półfinał LM a Ty chesz gre piętką oglądać?
Gralismy jak nam Chelsea pozwolila? 30 minut w 10tkę, a mamy 64 % posiadania piłki. I powiesz ze mało strzałów?
Oglądasz Barce nie wiem ile, ale TA BARCA Pepa, nie strzela na bramkę jesli nie ma dosyc dużego prawdopodobieństwa, że przyniesie to skutek (gol lub sytuacje). Strzałow było mało, ale też tym samym mniej okazji do wyprowadzenia piłki przez Chelsea od bramkarza, do wrzutek, do ataku skrzydlami i dośrodkowań na głowe wielkoludów.
Busquets grał piach? O_o człowieku nie w każdym meczu on ma być 4 napastnikiem, spełnił swoje zadanie.
A Pep Guardiola, ma TAKIE JAJA własnie dlatego, że zostawił przez 80 minut tych ludzi którym ufa. Widziałes kiedys mecz, w którym rezerwowy psuje ostatnie minuty zamiast wzmocnic? Ja widziałem... może chciałeś Hleba zamiast Iniesty na skrzydło w 54 minucie????
Co mnie obchodzą jakies karne niepodyktowane? Wymuszanie fauli i kartek (czerwonych)?
Obchodzi mnie że wygraliśmy dwumecz - pelen bledów sędziów ale banana w to kladę - w którym Chelsea powinna rozgniesc Barce w 2 meczu, grajac z przewagą -----> woleli czekac na karnego albo sie przewracac o swoje nogi.
MOJA BARCA TAK NIE ROBI. MOJA BARCA WYGRYWA w 10tkę PÓŁFINAŁ LM !!!
0
Ja się też nie mogę zgodzić.. ABIDAL W ŻADYNM RAZIE nie powinien dostać czerwonej kartki! Może zółtą, poza tym sedzia liniowy dał ciała, powienien zareagować widzac ze nie bylo agresywnego faulu ( moim zdaniem nie było go wcale )
Chelsea miała okazje i to nie jedną, więc teraz niech nie płaczą o karne nieprzyznane. Karny to nie bramka, poza tym brak ruchu ręką do piłki to nie karny.
0
PAvu !!!
jedna sprawa o ile się nie mylę w pierwszym meczu masz na myśli faul na Henrym , który był przytrzymywany i obalony przy próbie strzału.
Faul na Inieście którego nie podyktowano miał miejsce jeśli się nie mylę w meczu z Realem Madryt? :D
0
Słuchajcie... Moze i zasluzyli dzis a moze i nie, ale tak samo my moglismy narzekac na sedziego z zeszlym tygodniu za brak zółtej nr 2 dla Ballacka, i za brak karnego na Iniescie
Tak Chelsea może narzekac na brak karnego dzisiaj.
Zwycięzców się nie sądzi, a kibicom Chelsea radze sie cieszyc, ze nie bylo takiej bramki jak ta "z ręka Boga"
W mysl przepisów liczy się umyślnosc zagrania i ruch do piłki ręką ( jesli chodzi o karne).
Graliscie w przewadze 1 zawodnika ok 30 minut i nie strzeliliscie bramki przy kilku kontrach... Znam taką druzynę, która by strzelila jeszcze ze 4 bramki? znacie ją?
0
chodzi o Ligę Mistrzów a nie w połączeniu z wcześniejszym Pucharem Europy, Scheva i Inzaghi maja wiecej niz Henry, ale widocznie w samej Lidze Mistrzów od poczatku jej istnienia 3. jest Henryk
0
Krzysiek! co ty wyrabiasz? piszesz maturę, że kazde zdanie tłumaczysz? tu są komentarze do bramek,a jak masz sprawę do kolegi to na privie,gg się zgadaj, bo tutaj nie chcemy czytać Twojego opieprzania innego. Nie podoba ci się, to idź sobie stąd i nie korzystaj z tego downloadu. Albo zrób cholera 15 razy lepszy. Jak mnie denerwują ludzie co nie maja co z czasem robic i analizują prace i słowa innych , koles znajdz sobie dziewczynę...