szafarz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepraszam za skrzywienia gramatyczno-ortograficzne, ale mam prośbę do redaktorów - przeczytajcie chociaż raz swój tekst zanim zamieścicie go. Błąd ortograficzny jeszcze można zrozumieć, ale często macie błędy merytoryczne, gramatyczne albo po prostu niedopatrzenia :)
Pozdrawiam , rozwijajmy naszą stronę !
0
Durny tekst z pistoletem 9mm ---> tylu szaleńców kręci się po świecie, dopiero co ostrzelano w Afryce autobus ze skutkami śmiertelnymi a koleś takie teksty wali... tylu szaleńców , głupców i jakiś idiota weźmie sobie do serca tekst o broni palnej i przez najbliższe 5 lat bedzie czekał na okazję... żal takie wypowiedzi
0
Nie bądźcie naiwni. A co ma mówić? To jest klub w którym pracuje - sam przyznaje że lubi Barcelonę i co ma powiedziec? :D
"wiem ze przegramy bo moja kochana Barca nie straci tutaj punktów, ten klub jest dzisiaj za słaby"? :D
Jego słowa że Barca wygra ligę są już największym możliwym przyznaniem profesjonalisty ze lubi Barcę. Po prostu jakby nie powiedział czegoś w stylu "wywalczymy punkty" posądzono by go o sprzyjanie i brak gry fair play.
0
Kartka czerwona to kartka czerwona.
Dziwię się , że najlepszy zeszłoroczny piłkarz świata CR tak się kłóci. Może trochę honoru?
I śmieszy mnie porównanie do Leo :D:D ta cała obrona gracza; "bo, bo , no bo kurde, Barcy Leo faulował i nic nie dostał, to Ronaldo przecież , no przecież mówi że nie faulował ! no pokażemy filmik, a może najlepiej kurde, no kurde, jak już CR dostał to Leo niech też dostanie a co? no kurde dajcie też mu czerwoną kartkę i każdemu z Europy który odpychał, a nie tylko Ronaldusiowi! no kurde, no kurde"
Przypominam - zasady są takie - nie bede szukał regulaminu ale wiem - że liczy się nie to co zawodnik chciał (NAWET jesli RONALDO nie chcial faulowac...ale widac ze chciał) ale liczy się efekt !!! Skutek!!!
Zidane sfaulował na MŚ? sfaulował (sprowokowany)
Ronaldo sfaulował? sfaulował, nos złamany (sprowokowany).
To że powie "nie chciałem" to nic nie znaczy i kur*a skończcie madryckie niehonorowe ludzie !!!
0
Oczywiście że kartka za Puchar Króla się nie liczy!
Liga to Liga - Puchar to Puchar, Liga Mistrzów to Liga Mistrzów.
fajnybartus chodziło Ci pewnie o to ze Sergio dostał czerwoną w lidze, potem grał w Pucharze. Nastepny ligowy mecz NIE GRAŁ !
0
focus08 - dziwię się temu że się tak czepiłes Francuza.
Drużyna wygrała? wygrała.
Chodzi Ci o to że nie miał wpływu na to czy co? Bo przepraszam, obecność takiego gracza - nawet majacego czasy najlepsze za sobą - przykuwa 2 graczy, może 3 którzy muszą uważać na 1) dośrodkowanie górą 2) dołem 3) strzał 4) zejście na srodek i strzał 5) zejście na srodek i podanie.
Czy Henry jest w słabszej formie? fakt , jest. Czy to znaczy ze nie moze zrobić którejś z tych rzeczy i obrońcy mają go puścic wolno? O_o nie.
Drużyna gra jako drużyna. Podkreślam, Guardiola ma plan i on jest mądry. Widzi co się dzieje ale robi to co robi bo JEST TRENEREM FCB.
Nie bój się, nadejdzie moment kiedy Heniek nie będzie grał :)
Proponuję się nacieszyć zwycięstwem jako kibic klubu 3-0, bo żadnej takiej radości w Twoich wypowiedziach nie widzę !
NAPRZÓD BARCELONO !
0
Borus88 - racja świeta prawda. Rozpieszczeni zwycięstwami.
Myślicie ze jakby Barca miała o połowę gorszy skład i wygrywała 60% meczy tych co teraz , to co? miałaby tyle "kibiców"?
Jak kibicujecie to na dobre i na złe. Nie czekajcie tylko na najlepsze momenty, bo to jest ŻEROWANIE a nie kibicowanie. I później oczywiscie "on gra słabo", "wiedziałem ze przegraja" "no juz koniec wielkiej Barcy".
Pytam, co byście mówili jakby Barca grała ciągle pięknie ale była w połowie tabeli? już by was tutaj nie było "kibice".
Szanujcie każdego gracza i trenera. Sezon jest długi, a nie komentujecie i myslicie ze sie znacie po obejrzeniu 90 minut nie wiedzac co sie dzieje w szatni, treningach , planach...
0
focus08 - "spójrzcie na dobro drużyny"? no właśnie patrzę - mecz wygrany? tak wygrany spokojnie.
Po co , pytam, po co kwestionujesz decyzje Guardioli? wiesz lepiej? znasz jego plany (przypominam ze sezon jest baaardzo długi) nie znasz i nie wiesz co planuje!
Dobro drużyny = wygrany mecz. Nie słysze o żadnych pretensjach kolegów z drużyny do Henrego. Nie słyszę kłótni w szatni ze Heniek ma nie grać.
NIE WIEM CO ZAPLANOWAŁ NA DŁUGI TERMIN GUARDIOLA - nie wymądrzam się.
Podkreślam, siedzimy przed komputerem i mozesz patrzec na strzelone bramki i niestrzelone kogoś innego i zdawać Ci się może że Ty wiesz lepiej - niestety to nie Ty jestes trenerem tylko NAJLEpSZY I NAJWŁAŚCIWSZY KOLEŚ NA SWOIM MIEJSCU.
zaufaj mu i cholera, troche optymizmu po wygranym 3-0 meczu O_o
0
Proszę o przewrotkę Henrego :)
DZIĘKI ZA ZAMIESZCZANIE BRAMEK
0
Ibra nie zejdzie z boiska - bo jest wieżowcem. nigdy nie zejdzie poniżej pewnego poziomu - słabszy okres? pewnie! gorsza technika? pewnie! słabszy sprint? oczywiście!
ale tacy piłkarze jedną jedyną sekundą umieją zmienić wynik meczu - uszanujcie decyzje trenera.
Uwierzcie - Bojan i Pedro jeszcze się nagrają ! ho ho, spokojnie że tak.
Mecz wygrany - najważniejsze.
0
Proszę ! zamieśćcie powtórke przewrotki Henry`ego :) bajka
0
a ja jestem ciekawy czy boski diego kopie sobie jeszcze od czasu do czasu piłeczkę :) z chęcią obejrzałbym taki nie-towarzyski mecz, gdzie staruszek z kumplami wymiata... strzał np chcialbym zobaczyc :) drybling, kiwkę...
ma ktoś coś takiego?
0
Kaka nie powinien dostać miejsca w 11 sezonu - na pewno nie patrząc na ostatnie 400 dni jego gry.
Gerrard z Liverpoolu, Lampard już prędzej.
0
Piękne dzięki za zamieszczenie i komuś za zrobienie tego ! Thx for doing it !
0
zbyniol - masz racje nie znaczy ze są gorsi :) tylko dla mnie zabawne np zostac kibicem FCB bo wygrała LM, albo Realu bo poszedł tam Becks, Zidane, Ronaldo, C.Ronaldo
To tak jakby troche "przyjść na gotowe".
ale jak ktoś lubi, niech ma;]
0
ta szkoda ze od 2006 roku góra :D
0
oczywiście że można mówić "solenizant".
To , że w regionie, domu itp przyjeło się u Was że to imieninowa ksywa, to nie znaczy, że to jedyne, wyłączne tlumaczenie...
0
też mnie to zastanawia - nie można przewijać wszystkich komentarzy?
0
Kogut - BYLE DO NIEDZIELI :D
0
focus08 - bardziej chodziło mi o to, że po każym meczu przeciwnik coraz więcej wie o drużynie, a nie że nie mogę wygrać :) wierzę, że wygrają.
Jednak - mówisz czy Real znał wtedy Barcę? znał możę ale i tak postanowił grać ofensywny futball (za co im chwała) co się skończyło porażką.
Zobacz ten skrót zamieszczony wyżej - ZOBACZ JAK SEVILLA DALEKO W POLU BYŁA w zeszłym roku.
Dla porównania proponuję zobaczyć jeszcze raz pucharowy mecz - gdzie nie bylo już miejsca na zabawy z pilką i klepanie przed 16 metrem , tylko ostra walka!
Chodzi mi że ciężko będzie o wyniki 5-0, po części dlatego ze trudniej się będzie grało już z każdym i po częśći - jak mówisz właśnie - niemożliwe jest utrzymać genialną formę 1300 dni z rzędu.
PS. Jestem mega fanem Rogera :) ale on WRÓCIŁ na szczyt i dziś przegrywa dużo częśćiej niż kiedyś (meritum mojej wypowiedzi poprzedniej) mimo że jest niepodważalnym mistrzem.
0
pozdrawiam fana gothica kretoszczura :))
0
A co do Eto`o - przepraszam ze post nad postem zamieszczam.
Słuchajcie - uwielbiam Eto`o na poczatku zaznaczę - Eto`o był najlepszy.
Był na szczycie. Walczył jak lew. Był esencją Barcy. Odszedł w chwale. (część z Was, naprawdę wielu,pamietam dobrze pisało "ile on musi mieć okazji na strzelenie", "wypalił się", "nie strzela często jak kiedyś" itp itd. wiecie że tak było.
Uwielbiam jednak też Ibrę od dzieciaka , a że przeszedł do Barcy, to trochę tak jakby się spełniło moje marzenie.
I dzisiaj znowu piszecie - Ibra ma doła, źle gra itp. A Realowi strzelił. Dużo bramek strzelił i pieknie podawał. Cieszy się ze tutaj gra, jestem pewny że mu to schlebia i chce walczyć !
Nie ma sensu dyskutować już o Eto`o. Co by było gdyby? A może byłoby źle?
Eto`o odszedł w blasku chwały (dla kibiców), w najlepszym momencie. Zawsze będę go zapamiętał, ale nawet najpiękniejsza opowieść musi sie kiedyś skończyć. Nie wracajcie już do niego, bo nieraz krzyczeliscie na niego, teraz tęsknicie, ale on już tutaj nie gra.
VeB !
0
focus08 - piszesz o tym że zwyciestwa z kazdym przychodza trudniej.
Spójrz na to tak, jak kiedys porównywałem z tenisistami; jakis koles, staje się numerem jeden i wszystkich rozkłada na łopatki. W końcu po połowie sezonu, po sezonie, po 2 latach, KAŻDY grasz z pierwszej 100 rankingu zna go na wylot. kibice, trenerzy itp.
Tak samo jest z Barcą; w zeszłym sezonie Barca czarowała, mamiła, zaskakiwała, a gdy zabrakło magii walczyła jak lew.
Teraz - kazda druzyna zna szczegóły jej gry: Messiego, Iniestę, Xaviego - obstawiaja i wyłączają, prawą stronę z Danim Alvesem zastawiają, podwajają krycie. Starają się usuwać zagrożenie długich piłek Alves - Ibra. Busquets w zeszłym sezonie objawienie i niespodzianka - w tym ma już pod górkę, każdy go zna.
Wszyscy wystrzegają się Piquenbauera - którego jestem pewny, niektórzy piłkarze nie doceniali.
Messi musi wnieść się na wyżyny. Iniesta musi zrobić coś jeszcze bardziej niestandardowego. Xavi musi rozegrać jeszcze bardziej nieszablonowo. Obrona, środek pola, atak - KAŻDY ZNA PRAWIE ŻE KAŻDY MOŻLIWY RUCH, ZAGRANIE ...
A MIMO WSZYSTKO JESTEŚMY LIDEREM !!!! BRAWO BARCELONO :)
łatwiej wdrapać się na szczyt , niż na nim utrzymać, ale nasi kochani bohaterowie robią to na razie i co ważniejsze GRAJĄ PIĘKNĄ PIŁKĘ
0
do moderatorów:
w opisie Messiego oceny jest, że Navas dostał żółtą kartkę za faul na nim - wydaje mi się (ale tylko wydaje) że Navas faulował na kartkę Daniego Alvesa - ale być może za tamten brzydki faul nie dostał żółtej :) ktoś mnie poprawi jak naprawde było?
0
no własnie o to mi chodzi - Messiego ktory kazdy wie ze jest wielki - nie oveniasz na kazdym kroku, a mial słabsza połowe niz Henry.
mówimy o meczu z Sewilla, gdzie Henry ciagnał gre w ataku i był ambitny - choc bramki nie padły.
Chcesz pisac o dyspozycji w całym sezonie - znajdz dział na forum i tam sie wypowiedz.Dziś grał dobrze w dobrym meczu.
Dobranoc
0
ale 1) nie wiesz w jakiej był dyspozycji dniowej Bojan i Pedro
2) nie znasz założeń taktycznych, może mieli grać do skutku na 1 szy słupek
3) Henry podawał Messiemu w akcji gdzie ten trafił w słupek
4) Przygotowanie szybkościowe, drybling, przyjęcie jest najlepsze w tym sezonie u Henrgo.
5) lewym skrzydłem przechodziło więcej ataków; że nic z tego nie wyszło, równie dobrze mozna obwinic napastnkia który miał gorszy dzień.
6) stało sie jak sie stało, to jest piła podkreślam, ale nie pozwole obwinić jednego zawodnika który zostawił serce na boisku.
Gdyby Messi zrobił tyle samo rajdów i dośrodkowań prawa stroną , może gol by był? może? nie to nie.
VeB
0
marbarto marny prowokatorze, juz ci mówiłem zebys szedł spać.
Sam jesteś tępy - Henry nie grał tragicznie jak go chcesz za wszelką cene widac obarczyć winą.
ty nie zrozumiesz i nie widzisz ze nie przegrał praktycznie zadnego pojedynku 1 vs1.
Kazda akcja to albo zysk: aut, róg , albo centra (tudzież strzał).
Podkreślam, ze jak na ostatnie mecze HENRY GRAŁ BARDZO PORZĄDNIE w porządnym meczu Barcelony.
W I szej połowie (chociąz marbarto nawet nie próbujesz odp ) Messi był mniej widoczny i miał mniej chęci do gry.
Dlaczego nie było bramki? cały mecz w 16tce mnóstwo osób, ciężko się przebić + bramkarz w wybornej formie.
Co do Ibry - słabszy dzień i koniec. Bedzie jeszce błyszczał.
0
dziecko , przeczytaj sam co napisałes .
Admin prosze przejrzec i zbanowac - nie chcemy tutaj takich "kibiców" ;/
pozdro dla normalnych
0
Poza tym leszczu, skoro ja bronię Henrego, a ty płaczesz , to czemu to ja mam isc na "białą stronę" ? :D
co za ludzie, no trzymajcie mnie. Te słabe spiny "kibiców".
idź znajdź życie.
Juz widze jak skakałes jak Henry strzelał Realowi. Co by dziś nie zrobił - jakby Barca przegrała - uwiesiłbys się bo myslisz ze masz rację.
Podkreślam -każdy tutaj bedacy czestym gosciem i obserwujacy Barce zauwazył ze Henry grał solidnie w solidnym meczu Barcy.
0
nie zacząłem cie dziecko obrazac - tylko ty.
Admin przejrzyj posty i zbanuje te słaba napinkę.
Podałem ci fakty - Henry grał solidnie, każy poważny to widział i tutaj to mówi. Messi był w Iszej niewidoczny. a Henry nie grał piachu.
idz spac juz, i nie ośmieszaj się wiecej.