szafarz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Evil95 tyle razy powtarzalem i ciagle znajdzie sie ktos kto tego nie kuma.
Ibra byl droższy poniważ taka jest specyfika rynku transferowego - kontrakt Eto`o kończył się niedlugo, za rok bodajże i wtedy byłby WOLNYM ZAWODNIKIEM - w pewnym sensie dla klubu mało wartym.
Dlatego rok wcześniej oddając Eto`o którego wartośc rynkowa "upadała" trzeba było dorzucić te 40 mln euro.
Jesli czegos nie rozumiesz nie zabieraj głosu. Nie znaczy, że Ibra jest "lepszy o 40mln euro".
0
Spoko, Ibra sobie po prostu tak żartuje, że niby nie umie grać ho-ho.
Robi taką ściemę, że niby jest słaby, a tak naprawdę to jest najwiekszy kozak na świecie.
Za 2 tygodnie zobaczysz - wtedy już przestanie żartować, bo sie skapnie że nikogo w Barcy już nie śmieszy ;p
0
Ronaldinho do Barcy i koniec , a nie jakiś Ribery. Żabojad.
R10 na lewą stronę !!!
Chciałoby mu się grać, miałby najwspanialszy sezon w karierze ! właśnie ten w którym by wrócił do nas, na "stare śmiecie" !
te zwody, ten strach obrońców, te piłeczki do nogi dograne.
RONALDINHO - IBRA (BOJAN) - MESSI
my dream.
0
*niech pokażą
0
A ja znowu się wtrącę (mimo że po obiedzie od mojej mamy mam ochote paść pod stolik ;p) na temat tego meczu ktory nie daje mi spokoju.
Mecz... Bardzo mi się podobał ! wiem, że miał duży cieżar (w rozrachunku nie do końca udźwignięty przez Barcę, fotelik lidera CZASOWO stracony) i był meczem bardziej o wynik, o punkty niż o radość... ale naprawde mi się podobał.
Było troszkę boiskowego przepychania, wolniejszych fragmentów, gole po stałych fragmentach gry (każdy z nas miał pełne majty jak Messi strzelał z rzutu wolnego :D i trafil :D ).
Strata pierwszej bramki - stały fragment, zdarza się.
Strata 2 giej bramki - dolina, przypadek, żal Tarzana ( przy okazji NIE ZGODZĘ SIĘ, ze miał gorszy mecz. Mecz jak mecz, a kiedy później graliśmy w 10tkę BYŁY akcje które mogły zakonczyc się 2-3 przy kontrach dla Almerii Puyol spisywał sie bardzo dobrze.)
Czerwona kartka - panika. 2-2 ulga i nadzieja.
w koncu akcja Messiego przy linii gdzie objechał 3 kolesi, podał na 1 kontakt, objechał 4 i... znowu podał na "klepkę" do nastepnego gracza Barcy :D WSPANIALA AKCJA , imo najlepsza w tym sezonie wymiana podań.
Gdybyśmy wygrali ten mecz, myślę, że byłby jednym z NAJLEPSZYCH meczów Barcy czasów Guardioli (najlepszym w sensie emocjonalnym, waleczności, ilości bramek, zagrań, itp)
Powiem tak: jeśli Barcelona będzie grała tak jak ostatnie 30 minut 2 połowy (około), to jestem spokojny. Mam gdzieś wyniki, po prostu jestem spokojny o swoją drużynę - zrobią co w ich mocy.
To mi wystarczy, naprawdę tylko to mi wystarczy, nie pokażą, że noszą na sercu barwy Blaugrana.
Pozdro kibice !!!
0
tak bronxie - masz rację. Nikt nie mówił i nie jest. W zeszłym sezonie którzy teraz ludzie wspominają "NIE GRAMY TAK JAK ROK TEMU OJEJ" wcale nie bylo lekko. Był przypał jeden i drugi, była obniżka formy i to solidna, byly nerwy przed zwycięstwem na Bernabeu.
Nie bądźmy kibicami sukcesu tylko i wylącznie, bo takich już tutaj za dużo :)
0
Boisko zeryfikuje rzeczywistość :)
Nie możemy obwiniać Zlatana za remis wczoraj - BA, wg mnie, gdyby nie dostał czerwonej mogłoby się skończyc 2-1
0
ja sobie wyobrażam Barcę bez Messiego :D w połowie tabeli ;p
0
Książka Eto`o w Barcelonie jest już zapisana. Wspaniała historia.
teraz gadanie o tym co by było nic juz nie da.
0
:) "nigdy nie zawodził" wg Ciebie i mnie np.
Pamietam jednak głosy "ETO JEST TAKI SŁABY MUSI STRZELAĆ 20 RAZY ZANIM GOL PADNIE. OJEJKU OJEJKU JAKI ON JEST ZŁY, NIE CHCEMY GO TUTAJ, OJEJKU".
Płaczki znajdą się zawsze i wszędzie.
Nie podważam tego , że Ibra jest w dole z wapnem na razie, ale... dajmy mu szansę ! pierwszy sezon, nowa liga, on NIGDY sezon po sezonie nie strzelał 20-30 goli, a wlaśnie kilkanaście bramek; już je strzelił.
Bądźmy dobrej myśli, a teraz czekamy na skład na Valencię. ja chce Bojana.
0
Pyrzo - dopłaciliśmy kwotę, ponieważ Eto`o za rok byłby wolnym zawodnikiem.
Nie ma tutaj nic do rzeczy myślenie: "Eto`o plus siano" więc Ibra musi być o wiele wiele lepszy.
To nie tak, Ibry cena była podyktowana specyfiką kontraktów Eto`o (który mógł odejść po roku wolny), Ibry.
Powiedmy ( NA PRZYKŁAD) że Ibra był wart 100 mln euro, a Eto`60 mln, więc dajac Eto`o musielibyśmy dopłacic 40 mln euro. Natomiast za rok Eto`o nie miałby zadnej wartosci rynkowej.
Proszę wszystkich - nie mówcierozpowiadajciemyslcie, ze skoro Ibra był droższy w wymianie to znaczy ze jest lepszygorszy.
To zależy od umow, specyfik rynku transerowego, kontraktów itp.
Pozdro, Barca naprzód!
0
Czasami, zanim ktoś wdrapie się na sam szczyt, musi się podnieść z dna.
Zlatan ma ciężki okres i na pewno chce lepiej grać, strzelać - myślicie , że Wy - kibice Barcelony jakbyście staneli przy nim i mu tak bluzgali to by pomogło?
Czy lepiej go wspierać, mieć nadzieję, mieć wiarę, że dojdzie do formy? Jeśli usiądzie na ławie - niech usiądzie. Jeśli ma nie strzelic karnego - nie strzeli. Jeśli ma dojrzeć do gry w BBVA - niech dojrzeje.
Ja dam sobie rękę uciąć, że strzeli jeszcze MNÓSTWO ważnych bramek. Naprzód Barcelono !
0
Nie widziałes plusów ? no to kup sobie dobre okulary, to co robiła Barcelona w 9 osób w polu z Almerią było niera aż śmieszne.
Może meczu nie widziałeś? Wymiany podań, gra na jeden kontakt, gra skrzydłami, gra środkiem, wypuszcanie w uliczkę, mnóstwo strzałów (cześć wybronionych przez kapitalnie interweniującego Alvesa), zacięcie.
Dla mnie duzym minusem jest tylko to, ze Barca potrzebuje jakiegoś NEGTYWNEGO BODŹCA, zeby zacząc walczyć mocniej (vide kartka czerwona czy strata bramkibramek )
Oczywiście, że remis to nie wygrana, ale po takim meczu - brawo. Trzeba docenić wysiłek swojej ukochanej drużyny, ich chęci i nie tylko - bo czasem grali wspaniale.
wiadomo , ze jak ktoś jest malkonentem to i tak nic mu do łba nie się nie wbije, tylko wtedy jest pytanie "jestes kibicem Barcy tylko jak ma 100 bramek wiecej i 20 pktów więcej niz 2 druzyna?".
Naprzód Barcelono! duma wiara walka !
0
czy ktokolwiek ma Bramki w jezyku polskim?
0
Ja dodam swoje 3 grosze:
-podobał mi się mecz z Almeria... zwłaszcza od kiedy graliśmy w 10tkę. niesamowita drużyna, nabrała skrzydeł i prędkości ; może przypomna sobie ze wlaśnie tak grali stając sie najlepszą drużyną globu ? jedynie brakowi szczęścia i FENOMENALNYM interwencjom Diego Alvesa Almeria zawdzięcza punkt.
- Barcelona pokaże swoje prawdziwe oblicze w meczu z Valencią, co to za mecz będzie !
- La Liga wygra najlepsza drużyna na krajowym podwórku. Ta, która zasłuży. Nic dodać nic ując ; ten kto naprawdę zagra najlepiej przez 38 meczy, ten wygra. Ja kibicuję BARCELONIE.
Piłka jest piękna - pamiętajcie o tym. Barcelona dzisiaj pokazała mi taką wolę walki i zwycięstwa przez ostatnie 30 minut, że jeśli w każdym meczu tak będą grali JESTEM SPOKOJNY o mój klub. Nieważne jaki będzie wynik.
Pozdrawiam kibice !
0
Oczywiście , ze jest to super zawodnik. Marzy mi się, żeby to był taki David Villa Barclony - a ma dopiero 19 lat !!!
Villa zaczął wymiatać ok 22-23 roku życia.
technicznie idealny, szybki, MĄDRY - co b ważne, po prostu myśli- , UCZY się od Messiego, Henrego, Ibry, Iniesty - coś wspaniałego.
Niech chlopak będzie taki mądry na jakiego "wygląda" po jego wypowiedziach.
0
Wiecie co - ja tam nie za bardzo interesuję się "polityczną" stroną zarządu klubu i tym kto MUSI wygrać wybory, a kto był dobry, ale juz odpadł.
Oczywiście jest wazne żeby był ktoś rozsądny u steru i wywiązywał sie z zadań, ale jednak to nie on gra ^.
Jeśli nie chce nic zmieniać w machinie poprawnie działającej - jest ok.
Wydaje mi się, że Guardiola dobrze wykonalby pracę jako taki "menadżer", ale po co zmieniać coś co dobrze działa? O_o
0
oczywiście że Leo mówi "Thierry" a nie " Henry" :)
0
Plota =,= i dlatego Henry tak się starał i cieszyl po bramce w tamtym meczu bo "grał na siłę"? żal
0
nie da sie zawsze być najlepszym, zawsze wygrywac, zawsze strzelać 5 bramek - nie da się.
Co by tutaj nie mówili "znawcy" footballu, bazujący na swoim widzimisię - piłka to piłka; wygrywa ten co zrobi najmniej błędów w meczu, w sezonie,w przygotowaniu itp itd.
Naprzód Barcelono! Droga na szczyt nie byłaby tak wspaniała, gdyby była latwa i prosta.
0
Nudny mecz.
Fatalna pogoda i murawa -> chyba nie tylko ja to zauważyłem? :) na boisku mialo miejsce 43 upadkiposlizgnięcia na 3 minuty jak wyliczyl magazyn LIGA_MISTRZÓW_W_DESZCZU.
1-1, czyli na dzien dzisiejszy jesteśmy w 14, jeśli będzie 0-0.
Mecz, którego się nie pamieta.
0
Drewno czy nie, ale strzelił najważniejszą być może bramkę w sezonie - z Realem Madryt.
Dla mnie, jesli wygramy sezon to mógłby strzelić tylko tę bramkę...
0
COO ? :D jaka reka Maradonny podczas meczu ligowego? MŚ z Anglią !!!!!!!!!!
0
Ronnie do Barcy !!!!!!!
0
nice one ^
0
graja tydzień później z prostych przyczyn - ktoś w końcu pomyślał i zorientowal się ze mecze play offów (nie grupowe gdzie ważne jest aby grupa grała w tym samym czasie) mogą byc grane osobno ---> więc telewizje wiecej siana zgarna, bo ludzie nie usiąda raz tylko np 4 razy przed tv
0
Henryk wróci może do formy , ale młodszy nie będzie...
Pedro jest solidny, ale czy na najlepszych w Europie...?
Wiecie kogo trzeba sprowadzić na lewą stronę? :>
odp. Ronaldo de Assis Moreira !!! gra we Włoszech, ktoś go zna?
Dać go w ręce Guardioli i będzie na nowo naszym crackiem !!! DOPŁACĘ ZE SWOICH
0
Cholerka ! Jak będzie potrzeba to pojadę i zagram z nimi !
no bo co kurczę blade, tyle kontuzji ! a ja mogę giry wyrwać na Camp Nou jak będzie potrzeba :P
Zdrowiejcie tam dzieciaki , 20 lat temu to dostawali witaminę C i heja gramy dalej :>
0
Widzisz jakbyś np kibicował Interowi to bys powiedział "E2 lepszy od Ibry? haha, przecież tamten lepiej sie wczuwał i strzelał więcej bramek".
Lubię E2 i już bardzo dużo się już tutaj mówiło o tych zawodnikach, a ty wyjeżdzasz od początku "e2 lepszy oj lepszy" a jeszce pewnie kilka miesięcy temu wieszałes na nim psy jak marnował 5 setek pod rząd. To są inni piłkarze grający inaczej, dający druzynie coś innego - nie potrafisz tego pojąc czy nie umiesz zrozumieć? Wymiana nastąpiła ponieważ Eto`o nie chciał przedłużyc kontraktu bez zawyżenia wypłaty, a w przyszłym roku odszedłby za darmo - czyli w finansowym sensie byłby bezwartosciowy. Tego też pewnie nie rozumiesz.
I już widzę jak skakałes na fotelu jak Ibra strzelił bramkę Realowi.
Wdzięczność ludzka jest jak gówno w betoniarce- płynna.
0
Ładny artykuł :)
Pozostaje zadać pytanie, czy to, że dzisiaj ktoś dołącza do Barcy jako "kibic od poczatku życia zawsze z nią byłem amen" od np 2006 roku różni się od tego, który dzisiaj jest dziesięcolecia stażu z klubem, a zaczynająć był "o ja pitole na zawsze z Barcą" chcoiaż zobaczył pierwszy mecz Romario :)
Dla tych nie kumających ironii: każdy kiedyś zaczynał kibicować jakiejs drużynie - Barcelonie - z jakiegoś powodu. DZiś jest łatwiej jak zauważył autor bo internet i tv światowa, cyfrowa, satelitarna jest wszędzie.
Kiedyś ktoś obejrzał z kolegami 2 mecze - jak super zauwazył autor - Barcelony w lidze, a potem w tvp Ligę Mistrzów (łącznie 3 mecze) i uważał się za fana Barcelony najlepszego i największego :)
Ja traktuję to troszkę inaczej - kiedy już dorosłem i zastanowiłem się (przyznam że cieszę się ze nie żyłem w czasach wszędobylskiego internetu gdzie każdy moze byc "35 latkiem i ogladam kazdy mecz od 40 lat Barcy") co lubię w piłce nożnej.
Piekno gry, fair play i ofensywny nie-włoski (stereotypowy włoski) football. Barca jest wszystkim co kocham w piłce a jej piłkarze to uosobienie myśli drużyny ^|^
Barcelona ma kibiców nie tylko dlatego że wygrywa, ale dlatego że robi to w cudownym stylu.