szafarz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ibra09
- jeśli jutro Real Madryt wygra, będzie miał lidera, ponieważ w przypadku kiedy nie ma wyniku obu meczy miedzy danymi drużynami, bierze się pod uwagę bramki strzelone i stracone - a w tych Real (jeśli wygra!) będzie lepszy.
Barco 1990 - Henry ma 2 bramki strzelone :)
obie strzelił głową; z Xerez po podaniu Maxwella, a w meczu z Mallorcą szczupakiem, w akcji po rzucie wolnym.
0
Dodam, że boli mnie strata punktów, ale bardzo, bardzo podobała mi się gra Villareal z Barcą - finezja, piękna technika (myślałem, co by tam robił jakis polski klub), którą to technikę umieli wykorzystywać.
Senna - oddałbym palec żeby grał w Barcelonie :)
0
Dodam, że o żadnym faulu nie mogło być mowy gdy Henry sam na sam wychodził i oddał Zlatanowi piłkę przed bramkę...
Prawda jest taka, że sędzia nie umiał się odnaleźć - także dla Villareal był to niesprzyjający bodziec, ale wg. mnie, gdybyśmy mieli bardziej "normalnego" arbitra więcej z gry mieliby Katalończycy
0
Dziękuję Barcam
0
Dziękuję Barcam
0
Podaj proszę ktoś, LINK NA SOPCAST działający i sprawdzony :/ obojętnie jaki język PLS !
0
Nie pierwszej jedenastki tylko pierwszej drużyny.
Z matematyka widze na bakier : )
0
W górę dziada, dobrze gada! Zmienić tytuł :D
0
LUDZIE ! :D
nie liczy się 6 pucharów, ale jak ktos pisał radość naszych piłarzy!
szalejący z radości Messi, Pedro , płaczący Pep i przytulający go Ibra z Henrym - to jest piękno!
VeB!
0
Bramka dla argentynskiej druzyny tez z minimalnego offside`u :)
0
Guariola popłakał sie :) TO PIĘKNE : ))) jak zobaczyłem to też ^
0
Guardiola płacze :) to piękne
0
Guardiola : "arriva arriva!" :D:D
0
Jefffren ma predkosc i umie z niej skorzystać !!!
Pomyślcie co on bedzie robił za rok, dwa , trzy!! po co nam Silva :D:D:
0
nareszcie
0
Flexible - dzieki mi działa :)
0
adres na sopcasta nie działa - macie cos innego
?
0
Racja - ale jak pisaliscie to jest historia :) dobrze ją znać, ale dla mnie - podkreślam - przykre jest ze strony przypuszczam nowych kibiców Realu ( który szanuję, bo drużyna to piłkarze, a było tam kilku wspaniałych ) zasłanianie słabszych ostatnich lat - powiedzmy nawet 15, od kiedy świadomie oglądam i oceniam pilkę nożną - przeszłością.
Nie róbmy tak :) mówmy o teraźniejszości o sezonach - wiem ze dla nas jest teraz dobrze, no ale piłka nowożytne to piłka nowożytna - o tym co możemy sami oceniać.
Nikt nie ujmuje Realowi zasług, ale ja cieszę się, ze teraz mamy Najlepsza drużynę w historii! i to w piłce atletycznej, silnej, nowej i wymagającej! ośmielę się stwierdzić, że taki Maradonna nie pokazywałby dzisiaj tego co kiedys...
VeB
0
Racja - ale jak pisaliscie to jest historia :) dobrze ją znać, ale dla mnie - podkreślam - przykre jest ze strony przypuszczam nowych kibiców Realu ( który szanuję, bo drużyna to piłkarze, a było tam kilku wspaniałych ) zasłanianie słabszych ostatnich lat - powiedzmy nawet 15, od kiedy świadomie oglądam i oceniam pilkę nożną - przeszłością.
Nie róbmy tak :) mówmy o teraźniejszości o sezonach - wiem ze dla nas jest teraz dobrze, no ale piłka nowożytne to piłka nowożytna - o tym co możemy sami oceniać.
Nikt nie ujmuje Realowi zasług, ale ja cieszę się, ze teraz mamy Najlepsza drużynę w historii! i to w piłce atletycznej, silnej, nowej i wymagającej! ośmielę się stwierdzić, że taki Maradonna nie pokazywałby dzisiaj tego co kiedys...
VeB
0
Przy okazji, bo poruszyłes temat. Co do tego pamietnego 11-0. Ludzie, nawet komentatorzy, prawdziwi fani Realu, znawcy, świadomi historii ludzie nie wspominają tego meczu - bo nie ma po co...
Podniecać się mogą tylko 14 latkowie, którzy zobaczyli na google zapis meczy oficjalnych.
Dla informacji : weźcie do rąk ksiązki historyczne i historię futballu, zobaczcie co było nie tak z tym meczem, i więcej o nim nie wspominajcie, bo jest on porażką dla CAŁEJ ŚWIATOWEJ PIŁKI i FAIR PLAY.
0
kikiriki - nie porównuj do wpadki Webba, bo tam piłka nie leciała w rejon gdzie sie przepychali (obojetnie czy był czy nie było faulu) - tutaj Xavi był jedynym możliwym odbiorcą.
Czemu wy sie tak kłocicie? Trzymał za koszulkę? Trzymał! Wytrącił go z równowagi? wytrącił!
Sędzia mógł ,ale nie musiał podyktować karnego. EoT.
0
Wiecie co jest najlepsze w Barcelonie, naszym kochanym klubie?
Charaktery i indywidualności, jednocześnie zgrane w super-zespół.
Doszedłem do takiej myśli patrząc na 2 super podania - mało widocznego, co nie znaczy, że slabego - Abidala w 2 ostatnich meczach!
Jak nie forma Daniego - Abidal się pokazuje. Jak nie forma Henry`ego, to Ibra. Jak nie Messi to jakieś podanie Xaviego. Jak nie Yaya Toure to Sergio. Jak nie Iniesta to popisuje się Keita. Jeśli Keita ma problemy, Messi znów wymiata, albo Pique strzela ważną bramkę! Wsród młodzieży - jeśli nadzieja młodych Bojan ma słabszą formę - to Pedro ma wzwyżkę! Krytykowany Valdes, wybroni super ważną piłkę!
Ten team jest genialny! Wspaniały! kiedyś, będziemy bardzo, bardzo tęsknili za tym, co dziś podziwiamy na codzień:)
apeluję do was koledzy - biorąc przykładowo pod uwagę pretensje o brak gry Toure - zaufajcie Guardioli !
W zeszłym sezonie , młodym "ciągnikiem" na początku sezonu był np Busquets. W tym niewątpliwie Keita, itp , idt.
Jestem pewny, ba! Wiem to, że taki Yaya jeszcze będzie ciągnął grę całego teamu!
VeB!
0
czemu Fabregas nie został w Barsie? -> proste, był młodziutki i musiał się ograć, a zamiast Xaviego raczej by nie grał.
Teraz, musimy pogodzić się, że Xavi coraz częściej bedzie zmęczony i z resztą perspektywicznie patrząc, potrzeba kogoś "na lata".
Teraz pytanie: czy przyjaźń z kolegami z Barcelonyreprezentacji, sentyment do Barcy, postawi wyżej niż pieniądze (Real postara się przebić ofertę Barcelony) i klub w którym mu dobrze (Arsenal).
Osobiście, zrobiłbym wszystko, żeby znaleźć pieniądze - duże pieniądze, no bo przecież Barcelona po coś wzięła tę forsę z LM :D oprócz Ibry :> - nawet , zrobiłbym zrzutę wsród fanów! Apele od Katalończyków! Listy dla Cesca! Kwiaty! Prośby! Wszystko
- bo to, że jego miejsce jest na Camp Nou, chyba nikt nie wątpi z nas tutaj?
VeB !!
0
Ja tylko tutaj się wkręcę z opinią :)
Messi super gra (jakby można miec pretensje, że gra słabo bo go kryje 4...) ale chce zauważyć, ze juz podczas Gran Derbi - które ponownie obejrzałem wczoraj na spokojnie Messi był świetny O_o!!!
piszę to , bo wielu z Was pisze, "ale jest słaby, to już nie ten sam Messi" itp, co mnie bardzo drażni.
Ludzie, jak każdy na świecie gracz wie jak on gra, to gra mu się bardzo cięzko. Bardzo ciężko - a mimo to jest coraz lepszy. Miód oglądać gran Derbi jak on jest przy piłce...
Marzę zobaczyc na żywo, bo przy polskiej piłce, widziec zawodnika , który biegnie z piłką "na stopie" musi być super frajdą :)
VeB
0
Nie czepiajcie się tego "Czuje się bardziej Blaugrana niż Argentyna", bo to jest zdanie wyjęte z kontekstu, z wywiadu, może z pytania, a może z monologu - nie wiem, nie oglądałem na żywo.
Może brzmiało to NP "dzięki grze w Barcelonie zdobyłem to, w reprezentacji nie było tak różowo w tym roku, więc czuję się bardziej blaugrana niż argentyna trzymając nagrodę za tamten rok"
albo była to odpowiedź na pytanie "czy mysli Pan że zdobył nagrodę za grę w Barcie czy w reprezentacji".
Jak czytacie gazety itp, wypowiedzi, to pamiętajcie o KONTEKŚCIE.
VeB
0
Coś czuję ża Barca i Real punkty stracą :) ważne żeby super mecze były
0
Ale jesteście denerwujący w czepianiu sie Bojana.
Miał pecha wczoraj, ogólnie każdy widział że drużyna słabowała - zdarza się.
Jak widzę tutaj, malutkich napinaczy "oddajmy go, wypożyczmy" a jak strzelił ważną bramkę albo brylował w PK to "on jest super! a jak był młodszy strzelił 900 bramek!".
Ludzie, ten piłkarz jest bardzo dobry, a wy oceniacie go po tym jak 4 razy miał piłkę przy nodze.
Moim zdaniem za bardzo się stara i ma trochę pecha - koniec.
Czas pokaże, ale nie wieszajcie na nim psów bo to żałosne!
Poza tym , dla każdego który może kibicuje Barcelonie,nie rozumiejąc jej - tam się gra tak jak każe trener. Jak wymaga sytuacja. Napastnik robi to co musi, a nie ma super wolnej woli. Bojan mógłby strzelać jak tylko ma piłkę, albo w miarę sytuację i może trafiałby co którys tam strzał - ale wtedy nie zagra już w Barcelonie.
tak samo Henry - mógłby strzelać częściej, ale widocznie taki jest plan, żeby strzelać tylko przy mega pewności ( bo jak nie to wybijanie bramkarza, bo walka o piłę, może jakaś niepotrzebna strata itp)
trochę zaufania do Pepa , on wie co robi. Patrząc na Bojana radość i mądrość wypowiedzi w tak młodym wieku, cieszy mnie, że nie brałby sobie do serca takich smutów "polaczków" co tu wypisują bzdury
0
Aha DNS - i oczywiście , że mogliby powtórzyć mecz.
Powinni! tak naprawdę, chociażby dlatego, żeby przez najbliższe 50 lat ludzie nie pamiętali Henrego jako oszusta, tylko jako jednego z najlepszych piłkarzy w historii piłki.
A czemu tego nie zrobią? Bo co, bo to poza przepisami? bo sędzia jest świętością i jego decyzje? skoro tak, to do ciężkiej ****, po co w ogole dyskutujecie o karze dla piłkarza.
Sorry za reposting
0
Ludzie... Ciągle ręka i ręka - zobaczcie powtórkę w normalnej prędkości (a nie w zwolnionej gdzie on ręka gra 17 minut), Henry nie miał nawet czasu pomyśleć - "zagram ręką! zagram ręką!"
Macie pretensje, że co, że nie przyznał się? Wtedy każdy by pisał "frajer roku, Maradona się nie przynał".
A czy siatkarze się przyznają jak obije im ręce piłka przy bloku?
Ktoś pisał pode mną; czy ciągnięcie za koszulkę jest fair? czy udawanie, że boli, ała, przewrócę się, jest fair? Czy wymuszenie karnego jest fair?
zgoda był to bląd do odgwizdania - nie winię sędziów, bo gęsto i ciasno tam było - ale NIE MOŻNA OBWINIAĆ JEDNEGO CZŁOWIEKA. on nie jest mordercą, gwałcicielem, dezerterem - jest piłkarzem i mądrym dobrym człowiekiem!
Stało się i koniec.
Jak FIFA zawiesi go, albo ukarze - to ja nie oglądam żadnego meczu MŚ2010 -to będzie śmiech na sali i napiszę list nawet do fify.
0
Ja tylko chcę powiedzieć 2 zdania na wspomnianą kwotę Eto`o przy odejściu i dopłatę.
To, że zapłaciliśmy Interowi za Ibrę Eto`o plus siano, nie znaczy, że Ibra był więcej wart OGÓLNIE. cena zawodnika przy transferach baaardzo dużo zależy od jego aktualnego kontraktu, wielkości i czasu trwania.
Nie można patrzyć w ten sposób: "Eto`o plus 60mln e, to znaczy że Ibra jest mega potężniejszy" - mówię tylko o cenie, osobiście nie mam nic do Ibry ani do Eto`o :)
Jak ktoś nie wie, to niech nie rozgłasza zdań w typie "mimo, że musieliśmy dopłacić... "