0

Sorki ze znowu się nadpiszę ---> ale przypomina mi to sytuacje z Abidalem kilka lat temu.

Wszyscy kibice "znafcy" pluli na niego i usuwali z drużyny , a dzisiaj "ABI WRÓCIŁ NARESZCIE, KOCHAMY ABIDAlA"... bardzo łatwo zmieniac poglady zależnie od tego jaką formę ma piłkarz.

nie zapominajcie, ze niesprawiedliwie można skrzywdzić osobę, która cięzko pracuje 5-6 razy na tydzień plus mecz, a wy piszecie "ale słaby jest. sprzedajmy go".

trochę szacunku do drużyny O_o

0

Keita jeśli nawet nie będzie grał w drużynie jest BARDZO WARTOŚCIOWYM ZMIENNIKIEM.

poza tym boli mnie jak wszyscy już skreślają Keitę, bo ma slabszą dyspozycję i zapominacie jak grał w rundzie jesiennej O_o

Keita jest niezastąpiony w Barcelonie. Jak pisałem - nawet jako zmiennik.

Często w piłce nożnej jest chłop od czarnej roboty. Możesz mu wystawić ocenę 210, może miec dużo strat, ale on caly mecz pilnuje jakiegos rejonu boiska i nawet TEORETYCZNIE bez celu , ale biega non-stop. Bo musi. Takim jest wlaśnie Keita - bez niego nie byłoby Barcy.

0

* zniknęli oczywista ;p

0

Bojan jest młodziutki i wydaje mi się dobrym ruchem oszczędzanie go i powolne wprowazdanie do drużyny (żadne wypożyczenie nie wchodzi w grę,ani sprzedaż).

Wielu zawodników było eksploatowanych od mlodych lat , "piłkarze kompletni" itp, a potem znikli , albo się zagubili. Bojan jest materialem na najlepszego napastnika w historii Barcy i Hiszpanii.

technikę - ma

kopyto z dystansu - ma

szybkość i rozumienie gry - ma.

Nic tylko czekać i dokładać wisienki na torcie kariery. Podoba mi się jego mądrość i rozumienie sytuacji w klubie. Pamietajcie , że my tutaj nie wiemy co np z trenerem rozmawia Bojan.

A co do Yaya ---> wielu z was wypowiada się tak jakby nie widziało słabszych meczy naszego Jaja. Miał słabsze, wrecz fatalne mecze i miał takie Sergio.

Kto napisał, ze Sergio jest młodszy i każdy mecz z jego obecnościa będzie procentował przez rok, dwa, dziesięć w Barcelonie NAWET JEŚLI jest gorszy od Yaya. A w tej formie wydają mi się bardzo zbliżeni.

Busquets lepiej klepie piłkę --> w ważnym meczu z Valladolid bedzie musiał pokazać klasę bez Xaviego.

0

Bojan do boju. Dobrze, ze go nie wydali - chyba wszyscy mu kibicujemy?

Z innej beczki ---> Maradona chyba przesadza O_o wiem, że kocha Messiego jak syna, ale... nie powołal Cambiasso i Zanettiego ! chyba widać , ze kibcuje Barcelonia, ale takie "karanie" za osiągnięcia w Interze mi to wygląda. Przykre.

0

za twarz

0

thx nomad22 :) miło , że kibice, czytamy tutaj swoje wypociny ;]

0

Kanoute upadł, bo wpadł na Puyola po starciu z Pique.

0

aj aj aj PANIE REDAKTORZE

"wturował" ? :)

0

NERRAZURRI - piszesz z szacuniem i zarzutami z którymi zaraz będe polemizował, ale ... od razu widać , z calym szacunkiem , jakim kibcem jestes. "miałem koszulke Kluiverta", teraz kibcuję Realowi, "chociaż odpadliscie z LM". hmmm.

"utrzeć nosa" i "więcej pokory" masz na myśli kibiców, którzy się cieszą czy tych około 20 chłopaków i trenera ktorzy jak pisalem ponizej zawsze z głębokim szacunkiem do najsłabszych rywali się odnoszą?

piszesz sam o obiektywiźmie, a niestety nie masz nic z nim do czynienia. 2 palce Motty? oczywiscie , że Busquets "kukał " śmiesznie i zamiast czerwonej powinna byc 2 zółta kartka, ale dłoń trafiła w twarz ( i nie tak wolno i lekko , jak lubią wszyscy mowic ogladając spowolnione powtórki).

czego oczekujesz od kibiców Barcelony? że będą za przeciwnikiem?

może wolisz zachowania jak Tottiego? Pepe? Witsela? bardzo łatwo być "OBIEKTYWNYM" jak się patrzy na najlepszą drużynę i czeka aż się potknie. bardzo, bardzo łatwo czekać na błedy i wytykać najlżejsze.

Życzys więcej pokory innym... kibcom którzy bluzgają itp ? oczywiście, życzmy im jej wzajemnie.

Ale jednocześcnie cieszysz sie z "niepowodzeń" FC BARCY, jak juz napisałem tych 20 zawodników plus trenera-porządnego kolesia, którego nie szanują tylko frustraci i zazdrośnicy.

Piszesz o obiektywiźmie meczu z Interem - policz wszystkie prawidłowo i nieprawidłowo odgwizdanie faule, bramki, sytuacje sporne itp. i będziesz mógł się udzielać.

Ale nie rób tego oskarżając na forum kibiców Barcy , którzy sami z siebie nie będą przeciwko niej, i nie rób tego TY skoro piszesz , że byłeś "PRZECIWKO WAM, CHOCIAZ DOBRZE ZE Z LM ODPADLIŚCIE" O_o radze sprawdzić w słowniku wyraz "hipokrytyzm".

denerwuje Cie 2 letnie "spuszczanie" nad Barcą? może powiesz, ze to własnie ci chłopacy sobie tego nie wypracowali? moze powiesz, że nie zasłuzyli strzelając tyle bramek? moze powiesz , że ich godziny treningów, KSZTAŁCENIE naprawdę nie SUPER GWIAZD, tylko DRUŻYNY z dobrych zawodników (czyniąc ich gwiazdami)---> Iniesta, Keita, Pedro (anonimowy kilkanascie mscy temu), Busquets (tak samo), Pique (wracający z MaNU), Yaya, młodziutki ciągle MESSI, Bojan, pod grającym dekadę na tym samym poziomie Xavim, może powiesz , ze nie zasłużyli?

Zasłużyli. Są mistrzami Hiszpanii 089, LM 089, być może La liga 09

10 i jeszcze inne puchaty KTÓRE SAME SIĘ NIE ZDOBYLY.

Pytam ponownie ---> chcesz przytrzeć nosa nam kibicom? bo nie zrobisz tego występując i życząc źle drużynie, tytanom pracy, którzy zostawiają serce na boisku i mają szacunek do każdego, życząć źle drużynie z której barwami biegałes na boisku.

0

najlepsze te teksty "ta drużyna może bez problemu zdobyć potrójną koronę" :D

racja ---> zraszacze trawy przeciwko Interowi, właczone przez obsługe czy działaczy uderzają w wizerunek klubu.

racja ---> odpadliśmy z Włochami z LM po dobrym jednak dwumeczu

racja ----> odpadliśmy z Copa Del Rey

ale Barceloną ciągle jest sobą. ciągle gra efektowny football i ma ciekawych graczy oraz swój piekny styl.

trener i zawodnicy NIGDY NIE KRZYCZĄ co to oni zdobędą i ile koron teraz wygrają. Odnoszą się z szacunkiem nawet do Teneryfy, a Guardiola każdego trenera szanuje i wydaje się że zna pół ludzi z Hiszpanii. Gentleman.

Kapitan, generał, bramkarz, napastnicy, obrońcy - każdy funkcjonuje jak najlepiej może.

Cieszy mnie, że ta drużyna udowadnia że pieniądze to nie wszystko. Sława i presja, wymagania zarządu i media przechodzą koło nich. nic tylko zazdrościć.

To jest mój klub. To jest FC Barcelona.

0

Dziwi mnie po prostu że frustratom chce sie wchodzic, prowokowac i obrażać - dla mnie takie ludziki są śmieszne.

"frajerzy" itp piszesz o Barcelonie, bo powinni mieć przewagę 6 punktów po 2 meczach... a co ty piłke od wczoraj oglądasz? jest 38 meczów do rozegrania, piłka jest okrągła.

Może nazwiesz frajerami swoich piłkarzyków którzy odpadaja z III ligowymi przeciętniakami, albo odgrażają się , że wygrają LM itp? tego juz nie masz honoru przyznac, nikt nie nauczył?

łatwo wejsc i powiedzieć głupoty - gorzej przyznać, ze przegrywa się z najlepszą drużyną Ligi, zdobywcą Ligi Mistrzów i chociaż troche rywala szanować.

Poza tym, twoje porównanie stron internetowych -> jestes jakimś obiektywnym obserwatorem, ze wiesz, ktora jest lepsza? nie, nie jesteś.

No i jeszcze zostaje temat "Real w swoim pierwszym sezonie" a jednoczesnie mówisz ze sa dobzi. No to ile czasu "mają się zgrywać?" Rok minął. mowiliście że miesiące starczą ----> ogolnie, jakbys nie skuał o co mi chodzi, druzyna która strzela 101 bramek, ma 95 pktów i walczy i wygrywa z drużynami rodzaju Valencii,Atletico ma się zgrywac? :D

może Barca , do której doszedł Pedro , Busquets, Ibra, Piuque i nie tak doceniani wcześniej yaya i Keita też miała się "tłumaczyć" , że zgrać się mają?

jestes na tyle kumaty żeby to przyznać, ze tłumaczenie "zgrania" nic nie da i jest zabawny, śmieszny. Oni grają ze sobą 5-6 razy dziennie plus mecz albo 2 w tygodniu. Poza tym czołowi gracze grali długo długo wspólnie, a Ronaldo już raczej lepszym motorem byc nie może.

Dla każdego , który ma problemy z wnioskami - wygrywa lepszy, a tlumaczenia (czy to gazet czy "bo dopiero grają ze sobą") są przykre. Boisko zweryfikowało rzeczywistośc i za kilka dni okaże się wszystko jasne.

0

bezsens - jak juz to gracz Sevilli przewrócił sie po zderzeniu po chwili z Puyolem. Jakbyśmy takie rzeczy gwizdali , to zero gry byloby w polu karnym --> vide mecz z Interem i zdarta koszulka Ibrahomovicia: że niby sam sobie rozdarł?

To grają dwie druzyny męskie - kto tego nie rozumie, niech nie płacze, bo żal.

co ty mówisz - jestes dziwny. Naucz sie ortografi i szacunku, może wrócisz. Poza tym, bądź na tyle inteligentny , zeby dostrzec belkę w swoim oku, a nie drzazgę w czyims. Bluzgi sa wszędzie w necie.

PS. jak ktos pisze "hahaha" i ":D :D" to zazwyczaj znaczy , że jest frustratem. Nikt tutaj nie zwraca na to uwagi, więc dojrzyj i wróć za kilka lat.

PS. II Nie "tempe dzieci" tylko "tępe".

0

prawie 4-0 a tutaj 3-2 z puuppy :))

no ale dojechaliśmy !!!

Jeszcze mały kroczek !!!

POZDRO ZIOMY :D

0

że Pique niech sie uspokoi bo ma takie wielkie uszy , że niby wszystko słyszy co ludzie sie kłócą. (w domyśle, ze niech się nie wypowiada jak był tak daleko od sytuacji)

moja opinia.

0

że Pique niech sie uspokoi bo ma takie wielkie uszy , że niby wszystko słyszy co ludzie sie kłócą. (w domyśle, ze niech się nie wypowiada jak był tak daleko od sytuacji)

moja opinia.

0

Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu !

Oby wygrać ---> niech za wszelką cenę bronią bramki, bedziemy mieli zapas jak coś !

Xavi musi mieć pomnik.

0

a ja mowie, zróbmy kuźwa najbardziej ofensywną piłkę w histori !!

Valdes

Rooney, Pique, Luca Toni, Villa

Torres, Xavi, Zlatan,

Messi, Bojan, Pudzianowski !!!

NIKT NAS NIE POKONA 10 lat !!!

0

jak Messi odejdzie do Realu to przez 10 lat nie oglądam żadnego meczu piłki nożnej i zostanę żulem.

0

miejsce Cristiano jest w MANCHASTERZE - tam był najlepszy

miejsce Kaki jest w MILANIE - tam był boski.

miejsce Benzemy jest w LYONIE - wymiatał.

miejsce Raula to Real. Legenda.

miejsce Messiego i Xaiego - Barcelona.

jestem ciekaw czy jakis fan Realu się ze mną zgodzi ^^?

szanowalem Kakę, CR, Benzemę, i może maja mnóstwo punktów w lidze, ale lepszy Real, to był ten z Robbenem, i Sneijderem. Byłby potężny gdyby dali mu czas. A tak, niestety tylko CR9 spełnia oczekiwania.

0

potem powiedzą "no tak jak mówiłem, przegralismy La Liga, ale przez to że Messi grał. Jakby nie grał, to byśmy wygrali"

Jakby Xavi nie grął to byśmy przegrali.

Jakby VAldes nie bronił to bysmy wpuszczali bramki.

Jakby Piue nie grał to byśmy więcej tracili.

Jakby Pedro nie grął to slabe skrzydła by były.

Jakby Iniesta nie grał to bysmy nie wygrywali meczy.

Jakby Keita nie grał to by pierwsza część sezonu była zła.

Jakby nie grał Sergio albo Yaya to byśmy nie mieli pomocy defensywnej.

W OGÓLE TO BARCA JEST STRASZNIE SŁABA, CZEMU ONI GRAJĄ Z ZAWODNIKAMI SWIATOWEJ KLASY?????

może po prostu kupią sobie najlepszych z całego świata i będą mogli udawać , że im nie przeszkadza jeden zawodnik mniej --,--

0

Gaucho - i tak , masz rację. Nie chcę, żebym wyszedł na radykalnego fana Messiego.

Tak , mniej rozgrywa i mniej podaje ---> inna sprawa, że jakby tak robił, to nie miałby pewnie tych 4 dziesiątek bramek :)

Pół roku temu, jego gra kreatywna dla drużyny nie ODSTAWAŁA OD XAVIEGO, INIESTY - dawal piekne piłki.

Ostatnio robi to rzadko. Mam nadzieję, ze w meczu z Sevillą zagra na miarę swoich strzelecko-konstrukcyjnych możliwości.

A co do liczby tych goli ---> wolałbym własnie, zeby Messi miał mniej bramek nawet o 20 , ale żeby te bramki padały częściej po akcjach rozgrywanych drużynowo.

Było kilka meczy - chyba ok 7 - gdzie bramki zdobywał praktycznie Messi. Niby dobrze, ale jednak drużyna może stracić ( i straciła prawdopodobnie) latwośc zdobywania bramek i bramkowych sytuacji, ktore tak potrzebne byly z włoską drużyną !

0

CR9 jest fantastycznym piłkarzem. Jest bramkostrzelny i myslę sobie , że jakby wziął go pod skrzydła GUARDIOLA, nauczył go taktyki i gry Barcy, byłby 2 razy lepszym.

Czemu śmiesza mnie te wszystkie kłotnie i porównania? bo nic nie dadzą. gdyby w Realu grał Messi (hehe) to każdy by go bronił u nich,a u nas bronilibyśmy Ronaldo.

teraz tacy zagorzali kibice Realu pisaliby "żeluś", "płaczka", "nie wygrywa ważnych meczy", a my zaznaczalibyśmy jego zalety.

Zawsze tak było, i to normalne. Dlatego takie dyskusje są śmieszne.

taki Robben - ma chłopak formę, duzo bramek strzela i na ten moment nie byłby duzo gorszym grajkiem w drużynie obok Ronaldo czy Messiego. Po prostu ma formę, a statystycznie może być nikim w Europie np.

0

messiGO --> true.

0

Poza tym śmieszą mnie te wasze statystyki, naprawdę śmieszą.

Bramki zdobyte głowką itp, strzaly z dystansu itp.

To jest jestestwo piłkarza - jest taki jakim go stworzono. Nie znaczy , że jest lepszy od innych.

Nie mam na mysli już tego CR i Messiego, ale daje przykłady.

CR może wygrać milion meczy --- grął z Barcą już 3 albo 4 mecze. Nie strzelił bramki.

za to Messi pograzył Real nie raz, tak rodziła się jego legenda.

Może miec 100 bramek mniej, ale podniósł ciężar.

I NIC NIE MOWIŁ !!

A CR się odgrażał, zapewniał, przy finale LM 2009, przy GD, przy meczu z LYONEM.

I to kibice CR też lubicie?

statystyki nie grają. Wejdę na boisko i strzelę 1 gola, będe miał 100% skutecznośc i skończe karierę ---> będę najlepszym strzelcem w historii? O_o

0

hehe, no nie chodziło mi o ośmieszenie go , tylko o przedstawienie argumentu ŻE KAŻDEGO GRACZA , defensywnie grająca drużyna z kontry

(tak jak INTER messiego) może wyłączyc bez większych problemów.

Nie oceniajcie Messiego - skoro są dowody , że dobrze kryty CR9 tez jest slaby wtedy.

Poza tym co to , jak ktoś jest kryty przez 2,3,4 ludzi to chyba nikt na swiecie nie zrobi nic superowego? O_o

0

a propos meczu z Interem ---> nie rozumiem, po DOBRYM dwumeczu (aczkolwiek pełnym błędów sędziego w jedną i drugą stronę) fani Realu przychodza tutaj i ciągle winią Messiego , ze jest slaby bo nie wygrał meczu :D:D

no kurde, sorry, ale po wizytacji w 18 co roku w LM, jak macie tupet oceniać coś, do czego nawet nie dowieźliście marzeń, a co dopiero drużyny?

Tak was to boli? Bardzo boli?

0

Ciągle wymyslacie jakies aluzje ze Messi byl słaby, bo w Interze nie mógł minąc 2 linii obrońców? O_o

Rozumiem, ze fani CR z góry wiedzą , że on nie miałby z tym problemów (tak jak z obrońcami Lyonu)?

Przypomne taki meczyk Portugalia Polska gdzie POLSKICH DWÓCH obrońców wylaczyło CR9 i jego zwody z gry BARDZO ŁATWO.

tak to jest, jak się walczy przeciwko jakiemuś piłkarzowi będac fanem 2giego, nie ma znaczenia jakie są kontrargumenty.

ten płacz , że CR ma mniej meczy ojejku ojejku - ktoś napisał pieknie. Grałby dalej w LM - miałby wiecej okazji. Nie dostawałby idiotycznej czerwonej kartki za chamstwo - miałby więcej meczów do ugrania.

Nie ma sensu taka dyskusja, bo wiadomo , że ktos kto ogląda utube to kocha CR bo on robi takie fajne triki i w ogóle ma żel i opalony, więc każdy młodziak chce byc jak on. Rozumem to, ale nie popadajcie w radykalizm - jak rozumiecie ten wyraz.

0

No to już widać po co jest ten pan. Ma wkleić tyle zółtych kartek, a najlepiej czerwoną,żeby Barca miała problem z meczu z Sevilla. Przykre, a jednak widać kto ustawia sędziów i daje im wytyczne.

Może kiedyś doczekamy się 100% bezstronnego sportu - teraz piłka taką nie jest.

0

zbiku ciagle piszesz to samo nie zwracając uwagi na kogoś innego słowa.

Marco87 pięknie napisał że granica zwycięstwa jest płynna, a ignorujesz ten wpis, może nie rozumiesz?

W zeszłym roku gol Iniesty (jeśliby nie było go to styl Barcy byłby wtedy zły??), a w tym mógł to zrobić Bojan (a raczej sędzia który nie zaliczyl bramki) i znowu bylibyśmy na szczycie. Jakbyś nie zrozumiał - Barca ciągle jest ta sama. Zasługują na takie samo uznanie jak rok temu.

a ty piszesz o jakims "potencjale" na wygranie wszystkiego? O_o

Barca to Barca, drużyna piłkarska, gdzie piłka jest okrągła czyli możesz wygrywac i przegrywać. taki sport.

Jak interesują cię tylko puchary i dokonania, to musze cię uświadomić że to nie wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?