szafarz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sorry za błedy : " z Guardiolem" hehe
0
Jak chciał iśc to niech idzie, Bóg z nim. Ja zapamiętam go dzięki jednej , jedynej bramce z Realem Madryt :) W końcowym rozrachunku dała nam mistrzostwo.
Bamki - nastrzelał ich ok 20 i za to należy mu się chociaż szacunek ; a dla przeciwników (oprócz wspaniałych wzwodów prącia na necie; " ja od początku mówiłem że on nie pasuje") poszedł w końcu w diabły i skończy się pieprzenie głupot 20 razy tych samych, co 2 dzień.
Chłop chce grać w piłkę i tyle. Jeśli to prawda, że Guardiola zachowywał się dosyć "nienaturalnie" - > inaczej niż np z Keitą, który rozmawia o taktyce, planach, poprawie techniki itp z Guardiolem to trzeba się cieszyć i może nawet oddać Ibrze, że nie psuł atmosfery w mistrzowskim sezonie jakimis wypowiedziami , czy fochami na kolegów, bo jakis tam powód miał. Wydaje mi się, ze Villa juz w zeszłym roku był "zaklepany" i Guardiola może nie chciał "uprzyjemniać" pobytu Ibrahimoviciowi, lub po prostu nie chciał wchodzić w jakąś przyjaźń czy sympatię, żeby później emocje nie brały góry nad ustalaniem kadry i transferów (brutalna metoda, ale może dzieki temu Guardiola może lekko spać)
A co do jego charakteru --> nie wszyscy muszą go lubić, ale trzeba pamiętać, że dzięki temu doszedł tam gdzie jest; czyli wysoko w karierze piłkarza obojętnie czy ktoś go lubi czy nie.
Nieraz napastnik musi być wredny, zapalczywy, agresywny, egoistyczny pewny siebie itp a jego psychika ma wpływ na grę. I nie mówie tylko o piłkarzach ,ale ogólnie o sportowcach (oczywiście to tylko jeden z rodzajów graczy ; są spokojni i pracowici, sa burzliwi i egocentrycni)
Napastnik przyszedł, napastnik odszedł. Sezon to mało? Pewnie tak, jeśli chce grać gdzieś indziej- to wolny kraj. Kocha piłkę i nikt z nas nie jest w jego sytuacji.
Włączcie sobie YT z kilku ostatnich lat i zobaczcie ilu sie napasnikow przewineło w Barcelonie. Ilu siedziało, ilu grało, ilu rezygnowalo. NIe ma się co za bardzo podniecać.
drużyna jest najważniejsza. Pozostaje życzyć mu zdrowia i żeby nam nie strzelił z Milanem gola, a taki mecz na pewno będzie no bo to złośliwość losu : ]
pozdrawiam
PS. czemu ta przerwa reprezentacyjna jest! gupia gupia! my chcemy gierkum gierkum Barcelonkum ^^
0
:D dzieki patrysss
myślałem ze to jeden plik video :) my bad
weeeeeeeee : ]
0
więc proszę jeśli można o pojedyńcze również brameczki : )
0
a ja wole w pojedyńczych plikach, bo mam tak 2,5 sezonu
0
Barca - Real ----> fuzja x ))
0
*"niepotrzebnie" razem oczywiście - wybaczcie ^
0
bardzo ciekawie challenger - polecam tym którzy chcą "nowe wnoszące dużo posty" męczyć prześledzenie z pokorą słow kolegi.
parę groszy od siebie: najważniejsze, chicałbym, żeby nasza drużyna grała w takim składzie jak gra plus Villa. Lubię i doceniam pracę każdego - czekam(łem) może na wyniki Czychra, Marqueza itp.
1) nie utwierdzajcie się w przekonaniu albo KEITA, albo BUSQUETS, albo YAYA ; nie róbmy z nich wrogów przeciwko sobie, my kibice.
Nie skreślajmy kogokolwiek - np Keity - jeśli miał słabsze występy w sezonie, nie chciejcie wyrzucić kolesia, bo "nie zasluguje na gre w barcie". OMG. jak to nie zasługuje ? O_o napierdzielajac lata na treningach, starając się i w wielu momentach (nie mowie o bramkach strzelonych, bo dla mnie to nie jest równowartośc udanego meczu, co chyba niektórzy nie do końca kumają) pomagając, ratując, czy po prostu będąc w dobrej formie, kiedy inni dołują- jest wspaniałym zawodnikiem. Byli tacy - ironia będzie - co skreślali Etoo bo marnował 24% setek pod bramką w 17,6 meczach: wchodził i strzelał bramki w finale LM.
Byli tacy co nienawidzili Makalele bo dołował formę... potem rządził.
Byli tacy co Abidala sprzedawali do ligi francuskiej bo "nie zasługuje na Barcelonę"... teraz każdy "znawca" i "nieznawca" go kocha: no bo on nie jest problematyczny wiec się nie wypowiadają.
Byli tacy co żalowali że Messi gra zamiast Giulego na prawym skrzydle będąc młodszym.
Byli tacy co mówili ze jak R10 odejdzie, to Messi przestanie grać super i Barcy styl upadnie.
Byli tacy co nienawidzili starającego się Gudjonsena, a potem go kochali bo "gudi x) super".
KOŃCZĄĆ IRONIĘ i WNIOSKUJĄC ----> piłka czasami to 45 minut. Czasami to 90 minut + dogrywka. Czasami to 1 minuta w której strzał na 1-0 został zablokowany.
A - kuźwa - czasami to są lata biegania i budowania czegoś potężnego, gdzie każda cegiełka - każdy zawodnik - jest ważny. Jak Keita, o ktorym nigdy nie zapomnę.
Nie chce słyszeć pier***lenia, za przeproszeniem, niedzielnych znawców ogladających C+ z tatusia abonamentu, że on wie lepiej i sprzedać kogoś, bo to juz nieprzydatny gracz. Można mieć swoją opinię ale niech nie będzie ona czyms w stylu "grał dobrze? nie gra juz teraz za nazwisko. Gra źle -> nie chce go tutaj". albo jeszcze lepsze "nie można niczego powiedzieć, bo zaraz ktoś go broni jak widać że gra źle" wierzę zastąpi młodziutki ciągle fabregas.
Busuets będzie jego młodym i zdolnym DM ( no bo za 3-5 lat będą w kwiecie formy, a budując BARCELONĘ, trzeba pamietac o przyszlości).
Moi drodzy. Trochę się rozpisałem, przypuszczam nawet,ze nie potrzebnie ponieważ nie mam żadnego wpływu na to jak zagra jakis zawodnik, jaki transfer będzie miał miejsce, jakie decyzje podejmie trener. Pozostaje czekać :)
Mozna dyskutować o tym jaki był to sezon, poprzedni. Wg mnie, co może zadziwi wielu, był on lepszym niż sezon 6 pucharów.
W sezonie 6 pucharow było wiele błędów i porażek, ale za to wiele szczęścia.
W tym sezonie było wiele zwycięstw i ligowych punktow, ale za to mniej szczęścia (Chelsea == Inter). Piłka jest piękna bo wszystko się może stać.
już niedługo koledzy, bracia ----> zaczyna się sezon. Wszystko się wyjaśni ^^
0
Wydaje mi się to, że on nawiązuje do oczekiwań i grania w pierwszym składzie.
Obie informacje się nie gryzą ---> opuścił klub gdzie był graczem pierwszej 11-ki, a cche walczyć o pierwszy skład w Barcelonie.
Poradził, żeby Cesc nie robił jego błedu - utraty miejsca w składzie.
0
Ja po prostu tak sie ciesze, że to koniec :)
Chcę zobaczyć pierwszą bramkę w Barcelonie Villi :D niech sezon sie zaczyna :p
0
C. Ronaldo jest dobrym piłkarzem. Wysmienitym.
Ale widzę finały LM, w których nie strzelił karnego (Chelsea), albo nie zdobył bramki (Barca). Widze mecze slabe w Euro (Polska w eliminacjach!!) oraz brak strzelonych bramek drużynie z Katalonii (tfu tfu, coby nie zapeszyć) zarówno w Man Utd, jak i Realu.
Z Teneryfą, to np ja bym chociaż jedną strzelił grając na środku ;p
0
zgrał z Barcą? stary, on zna Inieste i Xaviego, Busquetsa na wylot :) No i Puyola , ale ten to nie bedzie miał wplywu pewnie na rozgrywanie pilki ZA TO PIQUE jak najbardziej.
Jestem "hepi" ^^
0
Xavi 17 bramek ---> pieknię! Chciałbym jednak, zeby 2-3 razy na mecz, Xavi więcej razy uderzał na bramkę z dystansu , bądź półdystansu. Ma fantastycznie ułożoną stopę, a biorąc pod uwagę fakt, ze przed nim zawsze jest 1 badź 2 zawodników istnieje szansa na dobicie bądź kolejną groźną akcję (gdy bramkarz obroni)
0
może Messi chciał coś powiedzieć w stylu :" w tym roku nie powiem nic głupiego, a więc kur*a mać". taki niby dowcip, ale jeśli tak to słaby na maxa ^^
0
myślę, ze nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście(myśmy) swoje przemyslenia i wnioski nt pracy trenera czy drużyny napisali mailowo, bądź to pocztą konwencjonalną zaadresowaną na nazwisko Guardioli - czy w języku hiszpańskim, czy w języku angielskim :)
myślę, że słowa uznania oraz nawet rady "odległych kibiców" bylyby miłe, a moze nawet i przydatne. Mam taką teorię, że jeśli list pisany, w kopercie dochodzi do czlowieka adresowany na jego nazwisko a nawet pisany ręcznie ma swoista magię oraz dar przekazu (większą w dzisiejszych czasach techniki)
0
macie transmisje? ja mam sopcast ale moga przerwac kanał: alv1172
0
GDZIE MACIE transmisje z wręczania pucharu??? szybko !!
0
łeeeeeeee ja też myslałem , ze mecz jest dzisiaj :< hlip hlip
0
sport to sport kolego. Na pewno lepsze jest takie uprawianie zawodowego sportu niż siedzenie przed komputerem i wymądrzanie sie jakie to zabawne ^^
0
Messi potrafi grać nawet jakby miał moją starą (z calym szacunkiem dla mamuni) na skrzydle.
0
Nie bardzo rozumiem ---> opierając się na prostych danych internetowych (wikipedię)
widzimy , że Zlatan od roku 2004 strzelał kolejno (co roku): 16,10,15,22,29 bramek... asysty ciągle brylują na poziomie 10.
Więc czemu nawet przeciwnicy Zlatana nie zobaczą , że wykonał swój regularny dorobek (mimo zauważalnej spadki formy w 2 czesci sezonu) i brał udział w meczach, akcjach które pozwoliły Messiemu zdobyć Złotego Buta (nikt nie ma pretensji ze to Leo właśnie ma życiową formę i on zgrania miliony bramek, wiec nie widzę tutaj winy Zlatana).
Dla sympatyków Szweda, wystarczy fakt, że to jego pierwszy sezon w innej lidze (jezyk, koledzy, inny football, problemy z rodzina ktore jeden moze miec inny nie musi, walka z ambicją)
ORAZ strzelił bramke w Gran Derbi (powiedziałem, że dla mnie mógłby strzelić tę jedyną bramkę w sezonie i już ma mój respect. Nie zapominam kto jest naszym najwiekszym przeciwnikiem i ile warte są królewskie święte wojny).
Dla mnie: Zlatanowi należy się II sezon zeby udowodnić co jest wart. Nawet jesli byłby zmiennikiem Villi (przecież jest bardzo wiele spotkań w LM, la liga, Pucharze Króla).
Nie chcę też powiedzieć, ze musi zostać i koniec. Bardzo kibicuję Bojanowi i wg mnie on powinne otrzymać pierszy skład (gora po roku byłby kompletnym napastnikiem, takim pełną gębą) a nie Villa. Po prostu nie lubie jak kogoś czyni się kozłem ofiarnym bo Ibra na to nie zasługuję - chociażby ze względu na sympatię zawodników Blaugrany.
0
Jesteście juz tak nudni z tym antyzlatanowskim gadaniem , ze koniec. Po prostu nudni i niereformowalni.
Statystyki ma dobre i koniec. Jakby strzelał więcej to może taki Messi strzeliłby kilka bramek mniej i nie miał Zlotego Buta?
Villa tyle nastrzelał? Messi gra na skrzydle i ma mnóstwo bramek - Eto`o nie. Wszystko zrobicie żeby wyszlo na to że ktos jest słabydobry. ŻAL NA MAXA.
Bykunn to chyba już w każdej dziedzinie życia sie uczepiłes Ibry. Przykre ;/ get a life.
0
szanuję jaja, ale też się dziwie, ze ludzie tutaj są tacy wstrząśnięci...
Yaya nie miał SUPER wyjątkowych meczy, kilka strat, pamietam bramkę czy trzy ktore zawalił - OCZYWIŚCIE NIE ZNACZY TO ŻEBY GO SPRZEDAĆ.
Wg mnie sprowadzenie CESCA nie powinno się odbywac przy udziale Yaya - > chyba ze sam Ivoryjczyk tego chce.
0
a jeszcze zabawniejsze, ze patrzcie ilu graczy z reprezentacji Hiszpanii by grało :D:D
nie liczac bramkarza, który do tej pory nie grywał.
(Valdes), Pique, Puyol, Xavi, Busquets, Fabregas, Iniesta, Villa, Bojan (grał w kadrze, niepowołany na MŚ), Pedro ^^
ładnie ładnie ;]
0
no i nie mowie już o tym, że Fabregas gra z Xavim i Iniestą w reprezentacji :D
Heh, tak w sumie to naprawdę śmieszne , że wdalem się w dyskusje czy Fabregas jest dobrym graczem ^|^
0
michu od ciebie to sie odbija jak od sciany groch O_O
no tak, wlasnie napisałes - messi i pedro nie błyszczeli z Interem ale za to wymietli z realem.
wiec jakim prawem skreslasz Fabregasa skoro miał słabszy mecz z Barcą? O_o
w swojej niezmierzonej mądrości i obiektywiźmie stwierdzasz, że on na pewno jest słąby i widzisz to po tym jednym meczu, a inni to spoko spoko, oni mogą miec słabszy okres bo gdies indziej mietl ? :D
Fabregas jest jednym z lepszych pomocników w Angli , ma technikę przy wielkiej fizyczności ligi angielskiej. mimo to wymiata tam.
troche pokory. poza tym to dziecko Barcelony.
0
po 1 meczu skreślasz zawodnika? to messiego, czy pedro po Interze byś wyrzucił tak?
0
na jakiej podstawie mowisz ze Fabregas nie dorasta do pięt naszej linii pomocy? O_o
widziałes chociaż jego 10 meczy? widziałes z 20 podań i asyst? nie? to sie nie wypowiadaj.
nigdzie nie powiedzieli na pewno , ze Yaya odejdzie. Wierzmy ze zostanie.
0
Fabregas ! Villa ! ^^ huhuhuhuh. mniam mniam kolejny sezonik. oby dotarli na Camp Nou!!!
0
to, ze koles mówi, ze "mysli, ze.." nie znaczy ze zarząd podjał jakąkolwiek decyzję? O_o