szafarz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
CR27 W związku z artykułem,pisząc "więcej niż klub" mamy na myśli słowa kibiców z innego kraju , którzy piszą do nas - polskich kibiców Barcelony. Za trudne? --,--
(CR27 - DOBRY NICK "dziecko tego sezonu")
0
0-2. Messi 24 minuta. Pique 69 minuta. Zapamiętajcie !
0
więcej niz klub.
0
Mowa srebrem, milczenie złotem ^. gj
0
a może będzie remis 5-5? :)
0
Nie podoba Ci się to to się nie wypowiadaj - jeśli nie potrafisz zrozumieć, albo pojąc, albo Polak z Ciebie żaden - Twoja sprawa, ale walczenie o to , zeby nie mówić o tym uważam za idiotyzm. Sam dyskutujesz, tylko "żeby o tym nie mowic". Co ci do tego w takim razie? nie chcesz nie czytaj, wolny kraj.
Wolne miejsce na komentarz - nasza sprawa. Polska sprawa. nie chcesz - nie czytaj.
Nie wiem jak Cie wychowano ale mnie ze słowami "KTO TY JESTEŚ"... możesz nie lubić prezydenta RP, ale kiedy ginie 100 osób najważniejszych w Państwie możemy pisać o tym gdzie chcemy. chce wiedziec co sadza o tym kibice Barcelony - miło , ze w miejscu gdzie (przynajmniej dla niektorych) "więcej niż klub" to troszke wiecej niż slowa.
0
dzieci i głupcy tego nie zrozumieją. Najgorszy wypadek w historii Polski. Uszanujcie to.
0
To jest POLSKA STRONA kibicow FC BARCY, a tak się sklada, ze jestem Polakiem.
Dziękuję za żałobę na stronie.
Szczekających - pytam, jestes takim Polakiem , że bluzgasz bo nie podoba Ci sie że kibice Barcy- Polacy łączymy się w bólu?
0
Sklad nieważny...
Jak będzie trzeba pobiegne do Barcelony, moja mama stanie na bramie, a staruszka ojca dam na skrzydło i koniec. Ważne żeby Barca wygrała ! :)
0
jeszcze 5 komentarzy i będzie 1100 , dajecie :)
Real Madryt - Barca 0-2 będzie ! W końcu to my rządzimy światową piłką ;p
oby tylko "ściany" nie za bardzo sprzyjały gospodarzom i nie mam na myśli stadionu....
0
poza tym , jestem ciekawy czy bedzie tak jak mówił Kołtoń --- jedynie Rooney może wyprzedzić Messiego w drodze po tytuł najlepszego piłkarza 200910, będzie lepszy ten kto zagra w finale ^|^
Skoro Rooney juz odpadł, to znaczy, że automatycznie jest "niżej" od Messiego na dzień dzisiejszy ;p
Pozostaje jeszcze kwestia Mistrzostw Świata. czytamy opinię, że ten piłkarz który pokaże się na MŚ z najlepszej strony będzie "BEST". I zastanawiam się, czy to byloby sprawiedliwe jeśliby Argentyna odpadla PRZYKŁADOWO z ćwierć finalepółfinale, a Hiszpania wygrała i najlepszym piłkarzem Mundialu zostałby taki Torres ktory teraz za dużo nie pokazuje.
Wg mnie taka sytuacja nie przekreślałaby MESSIEGO jako najlepszegopiłkarza 0910, no bo jednak ten sezon ma genialny.
Podobnie byloby jakby Messi pochodził z... - przykładowo znowu- UGANDY albo SAN MARINO -> czyli co, nie mialby prawa zostać BEST PLAYER bo nie błyśnie na MŚ?
Reasumując moją wypowiedz: uważam, że Messi pokazał już w tylu meczach że jest najlepszy, że powinien dostać nagrodę, niezależnie od postawy Argentyny (ktora, wszyscy wiemy, jest gorszą drużyna niż Hiszpania i teoretycznie przegra MŚ).
Całą rzecz, traktuję oczywiście jako ciekawostkę "jak to będzie", poniważ zgadzam się z Messim , ze najważniejsza jest drużyna - Barca :)
0
przeprazsam, nie pisalem do Tomaszza
tylko do kogoś, kogo post już skasowano - Tomek sorry ;p
0
Tomaszz
chyba czegoś nie zrozumiałeś i swoją umysłową biedę próbujesz zatuszować dziecinnymi żartami...
Piszę, że teoretyczny finał bez MAN UTD jest łatwiejszy, ale nie należy lekceważyc INTERU bo to potężny przeciwnik ( a Real już zrobił taki bład lekceważenia i odpadł ). Uczmy sie od Guardioli i zwodników pokory i szacunku dla rywala.
już? zrozumiałaś?
0
miało być "ew. finał będzie łatwiejszy"
0
rzeczywiście , bayern jest "wygodniejszym" przeciwnikiem niż MAN UTD, przypuszczam, ze większosc zgadza sie ze ew. finał.
Natomiast dziwię się, że niektórzy tutaj chyba trochę potracili głowy?
"finał nasz, Inter zjemy bo juz wygraliśmy w grupie" itp. Halo? czy wy nic nie czerpiecie od swoich idoli, Guardioli itp? Szacunek dla przeciwnika? Przecież dostali się do półfinału, grają odważnie, twardo i nieustępliwie.
Wierzę, że wygramy, ale co to za pier****nie, ze finał mamy w kieszeni?
Trzeba się skupić na potężnym przeciwniku , a nie niedocenieniu go - była już taka jedna drużyna, pewna awansu i przegrała z Francuzami dwumecz. Chyba z Hiszpanii....
0
Barcelona to więcej niż klub ! To filozofia! religia! :)
Nasz mały, kochany Messi ^^ ciekawy jestem ile jeszcze bramek zdobędzie. Tysiąc?
Najbardziej mi się podobała bramka, kiedy lobował Almunię, oglądam ją milionowy raz ;p naprzód Barcelono, już wygrałaś nasze serca, teraz pora na LM i GD ;p
0
tak trudno wpisać w google "złota piłka" ? :)
0
z teneryfą prawda - tylko nie 2 asysty tylko 3 asysty do Messiego, grając jako skrzydłowy :)
0
Bojan przez swoją młodą karierę strzelił setki goli w klubie jak i reprezentacji wlaśnie jako "9"tka :)
W zespole Guardioli żeby sie pokazać, walczyć musi grać rownież na skrzydle, jednak nominalnie i z przekonania jest on wysunietym napastnikiem.
Inna sprawa, że wszyscy wiemy jak mobilna i luźna jest granica ataku w naszym kochanym klubie.
0
dla mnie 2-2 jest ok. Arsenal mimo, że gral minimum swojej gry, mial swoje okazje nawet przed strzeleniem kontaktowej bramki. Strzał głową Bendtnera to praktycznie powinna być bramka. Akcja w pierwszych minutachsekundach Arsenalu. Sporadyczne groźne wbicia piłki ze skrzydeł ----> 2:2 bralbym w ciemno przed meczem. Wiadomo, że przy 0-2 chce się więcej i szybciej , oby do domu, ale już nikt nic nie zrobi.
Czas na Bilbao.
0
chociaz nastepnym razem daj jeszce kilka z meczu - wiem ze ciezko sie skupic ale sam bys miał pamiątkę z jakiejs akcji ;p
no chyba ze masz ich duzo duzo wiecej ;p to mogles nam darowac te z rozgrzewki :0]
0
fajne zdjecia :) dzieki
0
Ibra wracał pod 20-30 metr, klepał, schodził do skrzydła, podawał, wysuwał, z Danim, Sergio, Messim, Xaim i Keitą. tak - rozgrywal dzisiaj piłkę dobrze.
0
Campbella wg mnie nie wpuścili, bo zaraz Leo by przy nim się ustawił i biegał i go wkręcał jak korek od szampana.
0
a ja z innej beczki - GENIALNI imo gral dziś Pique. Wspaniale. Idealnie.
Puyol grał też wspaniale, ale czerwona kartka i karny troche niszcza mu obraz dobrych zawodów.
(co do CZERWONEJ KARTKI z którą sie nie zgadzaja tutaj niektórzy, podobnie jak przy faulu Marqueza z Getafe - skoro sędzia odgwizdał faul, to musiał dać czerwoną kartkę jako że faulował ostatni obrońca. Faul mogł być leciutki, ale w myśl przepisów ostatni obrońca = czerwona. Ja bym się zgodził prędzej z kimś kto pisał, ze jak można odgwizdać karnego za to że koleś kopnął obrońcę --,-- NO A JAK BYŁ JUZ KARNY, TO CZEMU MESSI NIE BYŁ NIBY FAULoWANY w PIERWsZEJ POŁOWIE O_O BOLI MNIE TO WIĘC CAPS LOCK :/ )
Bardzo dobry mecz, serio. Bola te 2 bramki, ale nawet patrząc na nie: dużo się działo, było po prostu miło. Jesliby w pierwszych 20 min padła brama (wspanialy Almunia BTW) to by padła 3-ka moim zdaniem :) Wygramy ! Wierzę!
0
Larry - Twoje zdanie, luz. Ja uważam ze skoro Guardiola chciał, zarzad techniczny załatwił transfer Ibry to nic juz z tym nie zrobimy...
Cieszyłbym sie jakby gral Eto`o, jest inna 9tka wiec tak jak drużyna - nic z tym nie zrobimy, trzeba dażyc dalej. Wg mnie, jego 2 dzisiejsze gole są warte obojętnie ile skoro dadzą nam zwycięstwo w dwumeczu i szanse na tytuł LM
0
larry- nie za bardzo wiem o czym ty mowisz?
Chcesz powiedziec ze kupili Ibre za drogo i jesli ty byś negocjował to znalazłbys kogos lepszego?że to był blad i powinni zrobic cokolwiek innego? I skad wiesz ze nie starali się zakupic, negocjować (czego sie nie publikuje jak pisałem, wszystkiego nt negocjacji), skoro z transferem czekali az do samego konca?
Barcelona przez 3 miesiace szukała na rynku graczy, Villa równiez byl - ale poza zasiegiem każdego, przez śmiesznie wielkie ceny.
Skoro Barcelona kupiła za taką cenę gracza, to znaczy ze tyle wynegocjowali, dopłacono do Eto`o tyle i tyle; bo tyle "WYNEGOCJOWALI" przez idiotyzmy Pereza. Oczywiście ze to dużo za dużo,ale sam mowisz ze wiesz o co chodzi z kosztem zawodnika który odchodzi i po rok jest dla klubu nic nie wart. Skoro zrobili tak to znaczy ze ludzie za to odpowiedzialni zrobili tak a nie inaczej, jak sugeruje siedzacy przed kompem czlowiek w Polsce "wiedzący lepiej" --,--
nie pisz tez ze jesliby Eto`o chcialo MC to by go kupili za 25 mln czy coś tam, bo Eto`o nie chciał zostać za te pieniądze co mu oferowała Barcelona.
Nie wiem o jakim artykule z Robinho mówisz, bo ja mowię o gazetach bardziej hiszpańskich i oficjalnej stronie Barcelony, gdzie jest jest normalne ze gracze siadają, rozmawiaja z zarzadem, trenerem, dyrektorem technicznym i dyskutuja z kim i w jaki sposób gra by wyglądała. Ibrahomović był jedna z opcji i na taką sie zdecydowali. Cena była jaka była
Poza tym naucz sie czytac ze zrozumieniem bo nie powiedziałem ze "decydujacy wplyw maja" i ze nie widzac na oczy mieli grac z Czychrą? O_o lubisz dopisywać ludziom rzeczy których nie mowili ? :) Ogarnij się. Poogladaj wywiady czy programy o Barcelonia na hiszpańskich kanalach, moze dowiesz się czegoś więcej o strukturach czy sprawach wew.
Do zakupu Ibry normalnie dopłacono by za Eto`o pewnie kilkanaście jak piszesz , a może góra 20 mln, nistety rynek letni wyglądal jak wyglądał. Eot.
0
larry - pisesz ze rozumiesz rynek transferowy a chyba nie do konca byles obecny na letnim?
ceny zawyżył Perez ( Czychra 30 mln? Ibra dopłacone miliony i wiele innych zawodników których ceny osiągnęły zawyzony poziom)
Z tego co pamietam negocjacje nie sa ujawniane szczegółowo, ale cena Villi i Riberego sięgała takich kosmosów, ze nikogo nie było na nich stać, mimo prowadzonych rozmow z różnymi klubami- Real przecież b. chciał zdobyc Ville, ale sam sobie strzelił samobója windując rynkowe ceny. tak samo z Riberym. Kwoty podawane wahały się do 150 mln euro...
Jak mówiłem, negocjacji sie nie ujawnia; skoro dopłacili za Eto`o pieniadze i nie sprowadzono priorytetowych zawodników (Villa), to znaczy że trzeba już bylo kupić za wysoką cenę (późno już było) Ibrę. Proste.
Dla zainteresowanych: jesli nie wiecie, w Barcelonie na zakup zawodnika maja wpływ również piłkarze w szatni. Skoro oni również wybrali Ibrę, chcieli z nim grać (podobnie jak z Henrym czy kilka lat wczesniej z Giulym) to znaczy , że TAK jest wart tych pieniędzy.
Ale to tylko moje skromne zdanie - moje i graczy Fc Barcelona. pozdro
0
larry - ,-
pisze 100 raz posta nt ceny Eto`o Ibry.
Eto`o za rok kończył sie kontrakt więc na rynku był wart b mało, nieadekwatnie do umiejetnosci(mimo ze byl jednym z kilku najlepszych napastnikow swiata). Po prostu po roku sam by sobie poszedł do Interu, dlatego Barcelona musiala dopłacic za Ibrahimovicia...
Rynek transferowy jest dosyc skomplikowany, jesli sie nie znacie, nie posadzajcie " o ten jest lepszy od tego bo kosztuje o tyle wiecej". nie zawsze to sie zgadza
0
Arkadio90 - "zawsze jak musiał to bramki strzelał" wybacz ale co zrobil teraz Ibra?
myślisz ze w finale z MAN UTD on nie mial wiecej akcji? w pólfinale pamietasz? a cwiercfinal pamietasz?
trafianie w bramke jest losowe nieraz, raz sie uda a raz nie. kropka. 2 bramki zdobyte - super sprawa.
Wg mnie awans na 80% mamy w kieszeni. Zagrajmy swoje 60-75% posiadania piłki, z 5 okazji bramkowych 1 , 2 gole... :) pozdro