szojka6
Dołączył/a: grudzień 2011
Stalowa Wola
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny autokar. ; D
0
Wydaje mi się, że Mou chciał pokazać mediom i piłkarskiemu światu, że nie zawsze na konferencjach prasowych jest kontrowersyjny i potrafi uszanować kogoś innego.
0
Powiem to co wszyscy słyszeli miliony razy. Nie wolno ich zlekceważyć.
Real wczoraj zlekceważył Malagę i przegrywał 2-0. Co potem musiał odrabiać.
Barca!
0
Danio66
Tak. Logo Mistrzów Świata będzie na naszych trykotach.
0
Bardzo mądre i odpowiedzialne posunięcie zarządu.
0
Myślę, że sprowadzenie Soriano z rezerw jest nam na razie nie potrzebne.
Mamy na te pozycję zawodników takich jak : Alexis, Pedro, Cuenca oraz Fabregas i Thiago, którzy mogą grać "fałszywie" lub "pełnoprawnie" na skrzydłach.
0
brawa.
0
Xaaaaaaaavi!
Xaaaaaaaavi!
Xaaaaaaaavi!
0
Dobra... Jest znakomitym trenerem. Ale gościa najzwyczajniej w świecie nienawiedze!
Za co?
Za to jak się zachowuje i kim jest!
0
AdrianM
Musisz sobie założyć konto na twitterze (wypelnic te formularze itp.). Następnie musisz znaleźć Ville (@guaje7villa) kliknąc za "fallowing" i wtedy dopiero możesz napisać cos na jego profilu.
:)
0
Przypadkiem to było to, że nam gola w 20s. strzelili.
I to, że się urodziłeś też!
0
Na tym zdjęciu Nolito przypomina mi Aguero.
0
Brawa, brawa i jeszcze raz brawa.!
Visca El Barcelona
0
polimistrz
Ten na to zwróciłem uwagę.!
Gratulacje dla Lionela.
0
- Barça strzela w tym sezonie na własnym stadionie średnio 4,3 gola na mecz.
- Z wyjątkiem bezbramkowego remisu z Sevillą, Barcelona wygrała wszystkie domowe mecze ligowe w stosunku 3:0 lub więcej.
It's amazing.!
0
Ciekawe czy na tej ktoś nam gola strzeli...? :)
0
@halaa
Ile masz lat dziecko.?
0
Zadziwia mnie to, że na tak wysokim poziomie jakim jest Messi nadal potrafi być sobą. Czyli skromnym chłopcem.
0
Dziwi mnie tylko dalekie miejsce Dirka Nowitzkiego.
0
Ten emotikon wyrazi więcej niż tysiąc słów. -> :)
0
@Ras White Nigga
Jeśli znasz Leo i Pepa, to sobie sam na to pytanie odpowiedz.
0
Co roku Pep mu daje wolne na ten czas i.... co roku Leo na to zasługuje.!
0
@Matusiak95
OK. Dobry występ Tello, ale na podstawie jednego meczu żaden trener na świecie, a tym bardziej Pep nie zdecyduje pochopnie o tym, że będzie gościł w 1 składzie.
Wstrzymajmy się z tym jeszcze i dajmy mu jeszcze czasu.
@mucha19945
Mam takie samo odczucie.
0
Who is Bojan.? :)
0
Noo to się zapowiada kolejne Gran Derby.!!!
Oczywiście nie możemy zlekceważyć Osasuny.
0
Brawa dla młodych wilków z Barcy B.
0
Wydaje mi się, że nie powinniśmy narzekać na tego komentatora. Cieszmy się, że mamy gdzie to oglądać.!
Barca.!
0
Rafkop8.
Dobrze wyważone zdanie.
0
Szacunek do rywala... Chyba jedna z najważniejszych cech współczesnego futbolu.
0
Ha.! To jest nieprawdopodobne, 10 wychowanków w pierwszym składzie.
Cała Barcelona.