0

Fajny autokar. ; D

0

Wydaje mi się, że Mou chciał pokazać mediom i piłkarskiemu światu, że nie zawsze na konferencjach prasowych jest kontrowersyjny i potrafi uszanować kogoś innego.

0

Powiem to co wszyscy słyszeli miliony razy. Nie wolno ich zlekceważyć.
Real wczoraj zlekceważył Malagę i przegrywał 2-0. Co potem musiał odrabiać.
Barca!

0

Danio66
Tak. Logo Mistrzów Świata będzie na naszych trykotach.

0

Bardzo mądre i odpowiedzialne posunięcie zarządu.

0

Myślę, że sprowadzenie Soriano z rezerw jest nam na razie nie potrzebne.
Mamy na te pozycję zawodników takich jak : Alexis, Pedro, Cuenca oraz Fabregas i Thiago, którzy mogą grać "fałszywie" lub "pełnoprawnie" na skrzydłach.

0

brawa.

0

Xaaaaaaaavi!
Xaaaaaaaavi!
Xaaaaaaaavi!

0

Dobra... Jest znakomitym trenerem. Ale gościa najzwyczajniej w świecie nienawiedze!
Za co?
Za to jak się zachowuje i kim jest!

0

AdrianM

Musisz sobie założyć konto na twitterze (wypelnic te formularze itp.). Następnie musisz znaleźć Ville (@guaje7villa) kliknąc za "fallowing" i wtedy dopiero możesz napisać cos na jego profilu.
:)

0

Przypadkiem to było to, że nam gola w 20s. strzelili.
I to, że się urodziłeś też!

0

Na tym zdjęciu Nolito przypomina mi Aguero.

0

Brawa, brawa i jeszcze raz brawa.!
Visca El Barcelona

0

polimistrz
Ten na to zwróciłem uwagę.!
Gratulacje dla Lionela.

0

- Barça strzela w tym sezonie na własnym stadionie średnio 4,3 gola na mecz.
- Z wyjątkiem bezbramkowego remisu z Sevillą, Barcelona wygrała wszystkie domowe mecze ligowe w stosunku 3:0 lub więcej.

It's amazing.!

0

Ciekawe czy na tej ktoś nam gola strzeli...? :)

0

@halaa
Ile masz lat dziecko.?

0

Zadziwia mnie to, że na tak wysokim poziomie jakim jest Messi nadal potrafi być sobą. Czyli skromnym chłopcem.

0

Dziwi mnie tylko dalekie miejsce Dirka Nowitzkiego.

0

Ten emotikon wyrazi więcej niż tysiąc słów. -> :)

0

@Ras White Nigga
Jeśli znasz Leo i Pepa, to sobie sam na to pytanie odpowiedz.

0

Co roku Pep mu daje wolne na ten czas i.... co roku Leo na to zasługuje.!

0

@Matusiak95
OK. Dobry występ Tello, ale na podstawie jednego meczu żaden trener na świecie, a tym bardziej Pep nie zdecyduje pochopnie o tym, że będzie gościł w 1 składzie.
Wstrzymajmy się z tym jeszcze i dajmy mu jeszcze czasu.
@mucha19945
Mam takie samo odczucie.

0

Who is Bojan.? :)

0

Noo to się zapowiada kolejne Gran Derby.!!!
Oczywiście nie możemy zlekceważyć Osasuny.

0

Brawa dla młodych wilków z Barcy B.

0

Wydaje mi się, że nie powinniśmy narzekać na tego komentatora. Cieszmy się, że mamy gdzie to oglądać.!
Barca.!

0

Rafkop8.
Dobrze wyważone zdanie.

0

Szacunek do rywala... Chyba jedna z najważniejszych cech współczesnego futbolu.

0

Ha.! To jest nieprawdopodobne, 10 wychowanków w pierwszym składzie.
Cała Barcelona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?