szojka6
Dołączył/a: grudzień 2011
Stalowa Wola
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wcale się nie dziwię Mourinho , że tak odpowiedział. Przecież to zupełnie , nie jego sprawa.
0
Fajny pan z tego Alexisa.
0
Oni jako piłkarze nie mają prawa stracić nadziei na Mistrzostwo Hiszpanii .
0
Me Gusta !
0
Chcieliśmy wznieść puchar w Madrycie ... Tyle , że nie na tym stadionie.
0
Miejmy nadzieję, że po sobotnim meczu w Madrycie ta statystyka będzie jeszcze bardziej korzystniejsza dla Messiego .
0
Widać , że wykształcony człowiek .
0
Wzruszył mnie ten artykuł .
0
Brawa dla Xaviego i Guardioli ! ! ! : )
0
Jeśli Pep odejdzie (nie daj Boże) to na pewno weźmie ze sobą Tito.
A to jego bym najbardziej widział .
0
Z tą komplikacją DVD to nie głupi pomysł.
0
Jak ja uwielbiam tego człowieka !
0
Czasami robi nam takie klopsy , a czasami ratuje przed porażką .
Cały Victor Valdes !
0
Myślę , że ... Ba ! Ja nawet jestem przekonany , że Pep zostanie jeszcze jeden rok na Camp Nou.
0
Pep w dobrym humorze ! I to mi się podoba :D
0
Piękny mecz Barcy ! Możecie mi nie uwierzyć , ale gdy Barcelona strzeliła gola na 1:1 powidziałem : " No Barca dzisiaj 5:1 rozbije Valencie " .
Hahaa! Nie wiem jakim cudem mi się to sprawdziło , ale jest !
Forca Barca ! ! !
0
Jak mnie denerwują komentarze typu : " I tak już liga jest dla Madrytu" itp.
Mam ludzi to piszących jedno pytanie : Ile masz lat, ile lat interesujesz się futbolem?
Gra się do końca ! Nie patrzmy na Madryt i innych , tylko róbmy i grajmy swoje.
Visca El Barca , Visca El Catalunya !
0
Osobiście dla mnie to byłoby największe upokorzenie jako kibica Barcy - szpaler dla Madrytu .
0
Pytam się. Po co nam kolejny napastnik ?
0
Coraz bardziej zaczyna mnie niepokoić nasza siła Defensywna !
0
Ja bym gryzł trawę, robił co się da ! Byle mieć jego trykot !
0
Mes Que Un Club !
0
Najprawdopodobniej Pep zrozumiał jaki błąd popełnił z Osasuną i go teraz naprawia. :D
0
Xavi i Pep zasłużyli na tą nagrodę w 100 %. W kolekcji trofeów Xaviego powinna się jeszcze znaleźć złota piłka . Co roku trzymam za niego kciuki.
0
Raul to człowiek, który nie zważa na ty czy gra w Realu czy gdzieś indziej , a zawsze pamięta o swoim przyjacielu z Barcy ! Godne pochwały .
0
Liga Mistrzów to zupełnie inna bajka niż La Liga. Liczę dzisiaj na wygraną Blaugranas !
0
Chodząca legenda .
0
bez-L
Bardzo trafna wypowiedz.
0
Panowie jest jeszcze 45min. Przypomnijmy sobie ile razy Real przegrywał do przerwy różnicą dwóch goli.
Gra się 90 min.
Barca!!!!!
0
Guardiola naprawdę potrafi porządnie zmotywować zespół. !