0

Wcale się nie dziwię Mourinho , że tak odpowiedział. Przecież to zupełnie , nie jego sprawa.

0

Fajny pan z tego Alexisa.

0

Oni jako piłkarze nie mają prawa stracić nadziei na Mistrzostwo Hiszpanii .

0

Me Gusta !

0

Chcieliśmy wznieść puchar w Madrycie ... Tyle , że nie na tym stadionie.

0

Miejmy nadzieję, że po sobotnim meczu w Madrycie ta statystyka będzie jeszcze bardziej korzystniejsza dla Messiego .

0

Widać , że wykształcony człowiek .

0

Wzruszył mnie ten artykuł .

0

Brawa dla Xaviego i Guardioli ! ! ! : )

0

Jeśli Pep odejdzie (nie daj Boże) to na pewno weźmie ze sobą Tito.
A to jego bym najbardziej widział .

0

Z tą komplikacją DVD to nie głupi pomysł.

0

Jak ja uwielbiam tego człowieka !

0

Czasami robi nam takie klopsy , a czasami ratuje przed porażką .
Cały Victor Valdes !

0

Myślę , że ... Ba ! Ja nawet jestem przekonany , że Pep zostanie jeszcze jeden rok na Camp Nou.

0

Pep w dobrym humorze ! I to mi się podoba :D

0

Piękny mecz Barcy ! Możecie mi nie uwierzyć , ale gdy Barcelona strzeliła gola na 1:1 powidziałem : " No Barca dzisiaj 5:1 rozbije Valencie " .
Hahaa! Nie wiem jakim cudem mi się to sprawdziło , ale jest !
Forca Barca ! ! !

0

Jak mnie denerwują komentarze typu : " I tak już liga jest dla Madrytu" itp.
Mam ludzi to piszących jedno pytanie : Ile masz lat, ile lat interesujesz się futbolem?
Gra się do końca ! Nie patrzmy na Madryt i innych , tylko róbmy i grajmy swoje.
Visca El Barca , Visca El Catalunya !

0

Osobiście dla mnie to byłoby największe upokorzenie jako kibica Barcy - szpaler dla Madrytu .

0

Pytam się. Po co nam kolejny napastnik ?

0

Coraz bardziej zaczyna mnie niepokoić nasza siła Defensywna !

0

Ja bym gryzł trawę, robił co się da ! Byle mieć jego trykot !

0

Mes Que Un Club !

0

Najprawdopodobniej Pep zrozumiał jaki błąd popełnił z Osasuną i go teraz naprawia. :D

0

Xavi i Pep zasłużyli na tą nagrodę w 100 %. W kolekcji trofeów Xaviego powinna się jeszcze znaleźć złota piłka . Co roku trzymam za niego kciuki.

0

Raul to człowiek, który nie zważa na ty czy gra w Realu czy gdzieś indziej , a zawsze pamięta o swoim przyjacielu z Barcy ! Godne pochwały .

0

Liga Mistrzów to zupełnie inna bajka niż La Liga. Liczę dzisiaj na wygraną Blaugranas !

0

Chodząca legenda .

0

bez-L
Bardzo trafna wypowiedz.

0

Panowie jest jeszcze 45min. Przypomnijmy sobie ile razy Real przegrywał do przerwy różnicą dwóch goli.
Gra się 90 min.
Barca!!!!!

0

Guardiola naprawdę potrafi porządnie zmotywować zespół. !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?