szojka6
Dołączył/a: grudzień 2011
Stalowa Wola
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo zasłużona ocena dla Xaviego.
0
Ok! Wyjdziemy na początku 4 obrońców. Z czasem meczu Pep zaryzykuje na 3 obrońców... ; D
0
Artykuł : Rewelka.
Zdjęcie : Odzwierciedla artykuł.
0
13 miesięcy . . . Sporo. Ale karne na Leo nie są tak istotne jak jego gole ! ; D
0
Abiii Abiii Abiii !
0
1OO !
0
Na C+ na kanale 128 (przy najmniej tak jest u mnie)
0
Dlaczego Xavi dopiero teraz powiedział, że sędziowie byli na naszą korzyść do tej pory a to się odwróciło.
0
Co do nadchodzących Gran Derby, to wszyscy wiemy że te mecze nie odzwierciedlają innych meczów ligowych. Gran Derby to Gran Derby i koniec.!
0
Mecz był niesamowity z obu stron. Wygrywaliśmy 2-0, następnie zwrot akcji 2-2. I wreszcie szturm Barcy i zasłużone zwycięstwo 4-2.
Brawa, brawa i jeszcze raz brawa ! Świetne widowisko!
Barca!
0
Puyol ma serce . . . W kolorach Blaugrana !
0
' Mam obsesje na punkcie wygrywania '
Tyle w temacie.
0
Myślę, że zdominujemy widowisko. Z resztą jak zwykle na Camp Nou.
Mój typ : 4:0
0
Miejmy wszyscy nadzieję, że arbitrzy tych spotkań będą odgrywali najmniej ważną rolę w tym meczu.
0
Piszecie, że ' modlicie się żeby w Gran Derby zagrał Valdes '.
Ludzie przecież dobrze wiecie że Pep już powiedział że Pinto będzie grał dokąd nie odpadniemy z CdR. To byłoby z jego strony nie fair wobec Pinto.
0
El Pais : ' To dla Ciebie, Xavi ' .
Dziękuje.
0
Xavi = Profesjonalista w najmniejszym calu.!
0
Pewnie pomyślicie sobie co za głupiec po przeczytaniu tego.
Gdy El Fenomeno przeczytał ' Leo Messi ' się zdenerwowałem.
Po cichu liczyłem, że Xavi zgarnie tą nagrodę! Co nie oznacza, że się nie cieszę. : )))
0
Dobra OK! Udowadniamy w bezpośrednich pojedynkach z Realem, że jesteśmy od nich lepsi. Ale ligi nie wygrywa się dwoma meczami tylko trzeba prezentować bardzo regularny poziom. I chcę zaznaczyć, że prawdziwy i oddany kibic Barcy (Wierze, że na tej stronie są tacy) nie może pisać np. ' Coś czuję, że w tym roku tytuł powędruje do Madrytu'. Sezon jest długi i wyczerpujący. W tym momencie Real gra bardzo regularnie i zasłużenie jest na czele. Teraz pozostaje nam liczyć na inne zespoły, które mogą pokrzyżować plany Królewskim. Przecież nie da się w jednym meczu odrobić 5pkt.
Visca El Barca !
0
Ten mecz z pewnością nie będzie należał do łatwych spotkań.
Espanyol od pierwszych minut będzie najprawdopodobniej wyjdzie wysokim pressingiem. Barca jak zwykle będzie konsekwentnie utrzymywać się przy piłce i uspokajać wysoki pressing zawodników z Cornella-El Prat. W dalszej części meczu Barca przejmie inicjatywę i zacznie grać swoją grę.
Mój typ : Espanyol 1-3.
Aha... Chcę jeszcze dodać, że jeśli nie daj Boże stracimy pierwsi bramkę to będzie bardzo ciężko, ponieważ na wyjazdach gdy traciliśmy jako pierwsi gola remisowaliśmy lub przegrywaliśmy. ( Z wyjątkiem ' Santiago Bernabeu ' )
Visca el Barca !
0
' Real jest od nas lepszy '.
Kurtuazja ; D
0
Nie jestem jego jakimś największym fanem, ale go szanuje jako gracza naszej Barcy i jako Człowieka.
Szybkiego powrotu do zdrowia Guaje
0
Myślę, że Pep zaryzykuje i postawi na Andresa od pierwszej minuty.
0
Nic innego nie można tu powiedzieć tylko to, że Leo jest ' cudownym człowiekiem '.
0
Średnia gola na mecz 2,67.
Dziękuje.
0
Patrzę na poprzednie komentarze i przychodzi mi na język czyjeś słowa.
' Nie żyje się przeszłością tylko teraźniejszością '
0
' Cichy bohater ' każdego , dosłownie każdego meczu.
Brawa dla Sergio!
0
Nie wydaje mi się na ten czas, żeby Urugwajczyk był nam potrzebny.
0
Szacunek dla Mr. Mendilibar'a.
0
leomessi
Nie mogę Ci pomóc odnośnie twojego pytania, ale jest jeszcze inny kontakt.
Wchodzisz w zakładkę "SERWIS", następnie klikasz kontakt.
Tam możesz wysłać wiadomość do redakcji i pozostawić kontakt do siebie.