0

Bardzo zasłużona ocena dla Xaviego.

0

Ok! Wyjdziemy na początku 4 obrońców. Z czasem meczu Pep zaryzykuje na 3 obrońców... ; D

0

Artykuł : Rewelka.
Zdjęcie : Odzwierciedla artykuł.

0

13 miesięcy . . . Sporo. Ale karne na Leo nie są tak istotne jak jego gole ! ; D

0

Abiii Abiii Abiii !

0

1OO !

0

Na C+ na kanale 128 (przy najmniej tak jest u mnie)

0

Dlaczego Xavi dopiero teraz powiedział, że sędziowie byli na naszą korzyść do tej pory a to się odwróciło.

0

Co do nadchodzących Gran Derby, to wszyscy wiemy że te mecze nie odzwierciedlają innych meczów ligowych. Gran Derby to Gran Derby i koniec.!

0

Mecz był niesamowity z obu stron. Wygrywaliśmy 2-0, następnie zwrot akcji 2-2. I wreszcie szturm Barcy i zasłużone zwycięstwo 4-2.
Brawa, brawa i jeszcze raz brawa ! Świetne widowisko!
Barca!

0

Puyol ma serce . . . W kolorach Blaugrana !

0

' Mam obsesje na punkcie wygrywania '
Tyle w temacie.

0

Myślę, że zdominujemy widowisko. Z resztą jak zwykle na Camp Nou.
Mój typ : 4:0

0

Miejmy wszyscy nadzieję, że arbitrzy tych spotkań będą odgrywali najmniej ważną rolę w tym meczu.

0

Piszecie, że ' modlicie się żeby w Gran Derby zagrał Valdes '.
Ludzie przecież dobrze wiecie że Pep już powiedział że Pinto będzie grał dokąd nie odpadniemy z CdR. To byłoby z jego strony nie fair wobec Pinto.

0

El Pais : ' To dla Ciebie, Xavi ' .
Dziękuje.

0

Xavi = Profesjonalista w najmniejszym calu.!

0

Pewnie pomyślicie sobie co za głupiec po przeczytaniu tego.
Gdy El Fenomeno przeczytał ' Leo Messi ' się zdenerwowałem.







Po cichu liczyłem, że Xavi zgarnie tą nagrodę! Co nie oznacza, że się nie cieszę. : )))

0

Dobra OK! Udowadniamy w bezpośrednich pojedynkach z Realem, że jesteśmy od nich lepsi. Ale ligi nie wygrywa się dwoma meczami tylko trzeba prezentować bardzo regularny poziom. I chcę zaznaczyć, że prawdziwy i oddany kibic Barcy (Wierze, że na tej stronie są tacy) nie może pisać np. ' Coś czuję, że w tym roku tytuł powędruje do Madrytu'. Sezon jest długi i wyczerpujący. W tym momencie Real gra bardzo regularnie i zasłużenie jest na czele. Teraz pozostaje nam liczyć na inne zespoły, które mogą pokrzyżować plany Królewskim. Przecież nie da się w jednym meczu odrobić 5pkt.
Visca El Barca !

0

Ten mecz z pewnością nie będzie należał do łatwych spotkań.
Espanyol od pierwszych minut będzie najprawdopodobniej wyjdzie wysokim pressingiem. Barca jak zwykle będzie konsekwentnie utrzymywać się przy piłce i uspokajać wysoki pressing zawodników z Cornella-El Prat. W dalszej części meczu Barca przejmie inicjatywę i zacznie grać swoją grę.
Mój typ : Espanyol 1-3.
Aha... Chcę jeszcze dodać, że jeśli nie daj Boże stracimy pierwsi bramkę to będzie bardzo ciężko, ponieważ na wyjazdach gdy traciliśmy jako pierwsi gola remisowaliśmy lub przegrywaliśmy. ( Z wyjątkiem ' Santiago Bernabeu ' )

Visca el Barca !

0

' Real jest od nas lepszy '.
Kurtuazja ; D

0

Nie jestem jego jakimś największym fanem, ale go szanuje jako gracza naszej Barcy i jako Człowieka.
Szybkiego powrotu do zdrowia Guaje

0

Myślę, że Pep zaryzykuje i postawi na Andresa od pierwszej minuty.

0

Nic innego nie można tu powiedzieć tylko to, że Leo jest ' cudownym człowiekiem '.

0

Średnia gola na mecz 2,67.
Dziękuje.

0

Patrzę na poprzednie komentarze i przychodzi mi na język czyjeś słowa.
' Nie żyje się przeszłością tylko teraźniejszością '

0

' Cichy bohater ' każdego , dosłownie każdego meczu.
Brawa dla Sergio!

0

Nie wydaje mi się na ten czas, żeby Urugwajczyk był nam potrzebny.

0

Szacunek dla Mr. Mendilibar'a.

0

leomessi

Nie mogę Ci pomóc odnośnie twojego pytania, ale jest jeszcze inny kontakt.
Wchodzisz w zakładkę "SERWIS", następnie klikasz kontakt.
Tam możesz wysłać wiadomość do redakcji i pozostawić kontakt do siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?