szojka6
Dołączył/a: grudzień 2011
Stalowa Wola
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajfer97
Po nicku można zweryfikować ile warta jest twoja wypowiedź.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - -
Bardzo chciałbym, aby Barca wyprzedziła w tej statystyce Blancos i żeby przodowała w niej jak najdłużej będą w stanie !
0
Pingwinek
Chodziło ci o to, że nic Cię nie spotka lepszego w "świecie Barcelony , futbolu" ?
0
Som - Hi Barca ! ;D
0
Jak widać nie w masie i wzroście tkwi siła, tylko w filozofii gry, jej schemacie no i przede wszystkim w głowach piłkarzy.
0
Bardzo przypadają mi do gustu takiego typu rzeczy. Rośnie ta cała atmosfera związana z meczem !
0
Są 3pkt. i to jest najważniejsze. Co do meczu Real - Bilbao to jeśliby Athletic wykorzystało te sytuacje co miało byłaby niespodzianka. Niestety brzydko mówiąc "posrali" się przy tych sytuacjach.
0
Brawa dla naszej Barcelony. Bądźmy myśli, że ten mecz będzie przełamaniem naszej złej passy na wyjazdach.
Visca el Barca , Visca el Catalunya !
0
Od dłuższego czasu uważam, że UEFA czy hiszpańska federacja powinna ukarać i to zdrowo Pepe!
0
Puyi odpoczywa . . . ;)
0
Jeśli szybko strzelimy dwie bramki i nie spuścimy z tonu to mecz ułoży się dla nas pomyśli, jeśli nastąpi przeciwieństwo tego to o 3pkt. będzie niezmiernie ciężko.
0
Podam jeden argument dotyczący podwyższenia oceny Xaviego i Busquetsa .
Oglądnijcie sobie powtórkę meczu i zwróćcie szczególną uwagę na grę tych panów.
0
Z jednej strony rozumiem Pepa, bo z Barcą osiągnął dosłownie wszystko i chce szukać nowych wyzwań z nowym klubem. Z drugiej strony ta Barca bez Pepa nie byłaby taka jaka jest!
0
Jestem niemal pewien, że Puyi zostanie w Barcelonie do końca jego już w tym momencie znakomitej kariery.
0
Kurcze ! Nawet nie wiecie jaki się cieszę oglądając grę Xaviego i Iniesty... Oraz Sergio Busquetsa! Bez nich ten zespół nie byłby w tym miejscu w którym jest!
0
Prognostyk prognostykiem, ale gramy na wyjeździe i wiemy, że w tym sezonie na nich nam nie idzie najlepiej. Módlmy się, aby ten mecz był przełomem w stosunku do meczów wyjazdowych.
0
Pepe zrobił to umyślnie, a dopiero po meczu i przeczytaniu świeżej prasy zrozumiał, że zachował się makabrycznie.
0
Słowa Guaje dają otuchy. !
0
Trudno się czyta słowa tego hipokryty.
0
Trykoty całkiem fajne ;)
0
Ten wariant jest już bardzo znany nam i przeciwnikom, a dalej zdobywamy po nim gole. ! Vamos!
0
uczciwie? Carvalho zbyt subiektywnie.
0
Niesamowicie ważna rola w tym meczu Busquetsa. !
0
" Madryt był twardy, Barca futbol "
Tyle w temacie.
0
Klasa sama w sobie = Pep Guardiola.
0
Dokładnie!!!! Ja się pytam dlaczego federacje nic z tym nie robią !!! Ha?
0
Co tu można powiedzieć. ? Chyba tylko pogratulować i się cieszyć zwycięstwem ! Brawa Barca!
Co do Pepe to brak słów. Ze strony aktrostwa i jego krótko mówiąc chamstwa .
0
Pep swoim żartem rozluźnił całą atmosferę i otoczkę tego wielkiego widowiska.
0
A jednak Kataloński 'Sport' przewiduje 4 obrońców ...
Czekamy na odpowiedź Pepa . ;)
A po za tym to Pep ma dzisiaj swoje 41 urodziny ! Sto lat !
0
Robben ?
0
No panowie i panie . . . Napięcie z każdą godziną rośnie coraz bardziej ;D
Może się wam wydawać dziwne ale dla mnie ten mecz to Święto. Nie wspominając, że samo widowisko oglądam na stojąco. ;D
Barca , Barca , Baaaaaaarca !