0

Panowie i Panie ... To jeszcze jest możliwe !

0

Powiem tak ... Będzie ciekawie .

0

Ale wpadka ... ;d

0

Casillas powiedział szczerą prawdę .

0

Brawo dla Barcy !

0

Wchodzę na profil FCBarca.com na facebooku. Patrze , a tam zdjęcie " Anims Abidal "
I od razu zrobiło mi się ciepło. Wchodzę na FCBarca.com , a tam taka przykra wiadomość ;( ANIMS ABI !

0

Ja bym postawił na Tello.

0

Bramkarz na zdjęciu = Sergio Busquets :)))

0

Powiedziałbym nawet bardzoo łatwa wygrana .
Barca !

0

Ostra wypowiedź Pepa. Widać , że Mourinho wjechał mu na ambicje.

0

Lionel Messi = Skromność

0

Skromny jak zawsze i koniec .

0

Po tym meczu jestem totalnie przekonany, że Leo pobije ten rekord !

0

Miłe słowa z jego strony dla Barcy .

0

" Najgorsze " mi się najbardziej podobają . :)

0

Cóż mogę powiedzieć po takim widowisku ... Ale to było dobre ! ! !

0

Genialna pamiątka.

0

Tytuł mówi sam za siebie . Brawo Xavito !

0

Na pewno to , że bramkarz zostaje zawodnikiem meczu nie świadczy o nas najlepiej w tym spotkaniu.

0

Nie ma szans ! Xavi nie przyjmie tej oferty . Ba ! Nie przyjąłby oferty gdyby PSG oferowało za niego 100 mln euro !

Kto czytał książkę Xaviego , i kto jest prawdziwym Cule wie jak ważna jest dla Xaviego Barca.

0

Czyżby odrodzenie Leo w Argentynie !?
Visca el Messi !

0

Brawa Leo !

0

Roni !

0

A kto by nie chciał ...

0

Każdy we własnej karierze przeżywa gorszy okres.
Miejmy nadzieję , że nie długo wróci na właściwy tor !

0

Podobają mi się te pytania :)

0

Guardiola wie , że jeśli chce wszystkie mecze do końca sezonu wygrać , to musi wystawiać w każdym meczu najmocniejszą 11.

0

Nie będzie to z pewnością spacerek, ale jeśli zagramy konsekwentnie w ofensywie i defensywie to powinnyśmy zdobyć komplet punktów .

Barca , Barca , Baaarca !

0

Kto by nie chciał Pepa !

0

Jego sposób trenowania nie był wcale zły . Ale trenera rozlicza się z wyników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?