szojka6
Dołączył/a: grudzień 2011
Stalowa Wola
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda tylko, że tego nie pokazali w El Clasico.
0
Czytając niektóre poniższe komentarze dochodzę do wniosku, że kompletnie nie doceniacie Sergio Busquetsa. Przypomnijcie sobie jak w ostatniej po meczowej konferencji (Po meczu z Santosem) ocenił go sam Pep.
Patrząc na jego grę w tym meczu i w przeszłości to ten chłopak zrobił niesamowity postęp.! Bez niego nasza gra nie byłaby taka spokojna i nie boję się użyć stwierdzenia wykwintna, chociaż iż mamy takich kreatorów gry jak Xavito czy Don Andres...
Czy Busquets zasługiwał na #10 ? Samemu jest mi trudno odpowiedzieć na to pytanie, ale sami wiemy ze ocena "10" to ocena dla nie dla zawodnika, który robi piękne akcje w meczu, strzela gole czy ma znakomity przegląd pola. Musimy się przyjrzeć też jego grze. Sam osobiście to zrobiłem oglądając powtórkę meczu (Zwracałem uwagę szczególnie na Busiego, Xaviego i Andresa) i wydaje mi się, że barcelońska "16" spełnia równie ważną rolę jak jego pozostali partnerzy ze środka pola jak i z całej drużyny...!
Zamykając ten temat : Sergio Busquets - 10.
Pozostałe oceny trafne.
Dziękuję.