0

Ja, jak mysle o reprezentacji i naszych zawodnikach , to chciałbym, żeby nie przyjechali z kontuzjami, a to, że trafiają, to jeszcze lepiej- bonus.

Widzisz różnicę?

2

Niezależnie od formy Szwedów, Austria wygląda rewelacyjnie. Mogą być groźni na euro, biorąc pod uwagę, że poza Niemcami to ciężko o pewniaków.

6

(...)"Mundo Deportivo" kontuuje ten temat i donosi, że Francuz zrezygnował z 12 milionów euro rocznie (obecnie inkasuje prawie trzy razy mniej), gdyż opuści Turyn jedynie dla Barcelony. Katalończycy od dawna łączeni są z pomocnikiem, a kilka miesięcy temu spekulowano nawet, że osiągnięto wstępne porozumienie w sprawie transakcji i 22-latek dał słowo przedstawicielom z Camp Nou, że poczeka co najmniej do stycznia przyszłego roku.

0

Gdzie jest Kuba?

1

Czy tylko mi się wydaje, że Niemcy nagle...nie mają pomysłu?

0

I nie bójmy się powiedzieć: potrafiliśmy zdominować Niemców. Na chwilę, ale jednak. Jaram się

14

Ja tam jestem dumny. Ile jest w europie reprezentacji, które po otwartej grze z Niemcami po pierwszej połowie mogłyby nawet bramkowo remisować i to byćmoże 2:2? Przegrywamy, ale chłopaki sie nie boją i po przebiegu pierwszej połowy śmiało twierdzę,że wszystko jest możliwe.

4

Wraca moja nadzieja na szczęśliwy remis :D
Robert czołg, za to go lubię.

0

Warzywniak w reprze nie grał tak źle, jak się utarło. :D
Ale pojedyncze kiksy zostają w pamięci.

1

Piszczek gra piach, aż strach.
A hajto szuka mu usprawiedliwienia chyba z miłości do bundesligi.

0

Widział ktoś ostatnio Schuerrle w akcji? Bo w sumie odkąd gra w Niemczech niewiele o nim słyszę i jestem ciekaw formy. Durm to słaby punkt defensywy, w dortmundzie od dawna się na niego stawia ale to chłopak nie wybijający się ponad przeciętny poziom bundesligi, co zresztą było widać w naszym pamiętnym, wygranym meczu. Hummels popełnia sporo dziwnych błędów i to akurat wiadomo nie od dziś.

Spodziewam się przebiegu meczu podobnego, jak rok temu. Niemcy popełniają błędy, obrona straszy nazwiskami, ale grą już niekoniecznie. Przy uporze i dobrych kontrach wszystko jest możliwe.



No i boję się o Szukałę i jego dyspozycję, zwłaszcza, że Mueller forma.

0

Przez kontakt z ludźmi w wieku gimnazjalnym wiem, że e-papieros jest często przed kontaktem tymi prawdziwymi (fuck logic), po prostu jako gadżet...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?