(...)"Mundo Deportivo" kontuuje ten temat i donosi, że Francuz zrezygnował z 12 milionów euro rocznie (obecnie inkasuje prawie trzy razy mniej), gdyż opuści Turyn jedynie dla Barcelony. Katalończycy od dawna łączeni są z pomocnikiem, a kilka miesięcy temu spekulowano nawet, że osiągnięto wstępne porozumienie w sprawie transakcji i 22-latek dał słowo przedstawicielom z Camp Nou, że poczeka co najmniej do stycznia przyszłego roku.
Ja tam jestem dumny. Ile jest w europie reprezentacji, które po otwartej grze z Niemcami po pierwszej połowie mogłyby nawet bramkowo remisować i to byćmoże 2:2? Przegrywamy, ale chłopaki sie nie boją i po przebiegu pierwszej połowy śmiało twierdzę,że wszystko jest możliwe.
Widział ktoś ostatnio Schuerrle w akcji? Bo w sumie odkąd gra w Niemczech niewiele o nim słyszę i jestem ciekaw formy. Durm to słaby punkt defensywy, w dortmundzie od dawna się na niego stawia ale to chłopak nie wybijający się ponad przeciętny poziom bundesligi, co zresztą było widać w naszym pamiętnym, wygranym meczu. Hummels popełnia sporo dziwnych błędów i to akurat wiadomo nie od dziś.
Spodziewam się przebiegu meczu podobnego, jak rok temu. Niemcy popełniają błędy, obrona straszy nazwiskami, ale grą już niekoniecznie. Przy uporze i dobrych kontrach wszystko jest możliwe.
No i boję się o Szukałę i jego dyspozycję, zwłaszcza, że Mueller forma.
0
Ja, jak mysle o reprezentacji i naszych zawodnikach , to chciałbym, żeby nie przyjechali z kontuzjami, a to, że trafiają, to jeszcze lepiej- bonus.
Widzisz różnicę?
2
Niezależnie od formy Szwedów, Austria wygląda rewelacyjnie. Mogą być groźni na euro, biorąc pod uwagę, że poza Niemcami to ciężko o pewniaków.
6
(...)"Mundo Deportivo" kontuuje ten temat i donosi, że Francuz zrezygnował z 12 milionów euro rocznie (obecnie inkasuje prawie trzy razy mniej), gdyż opuści Turyn jedynie dla Barcelony. Katalończycy od dawna łączeni są z pomocnikiem, a kilka miesięcy temu spekulowano nawet, że osiągnięto wstępne porozumienie w sprawie transakcji i 22-latek dał słowo przedstawicielom z Camp Nou, że poczeka co najmniej do stycznia przyszłego roku.
0
Gdzie jest Kuba?
1
Czy tylko mi się wydaje, że Niemcy nagle...nie mają pomysłu?
0
I nie bójmy się powiedzieć: potrafiliśmy zdominować Niemców. Na chwilę, ale jednak. Jaram się
14
Ja tam jestem dumny. Ile jest w europie reprezentacji, które po otwartej grze z Niemcami po pierwszej połowie mogłyby nawet bramkowo remisować i to byćmoże 2:2? Przegrywamy, ale chłopaki sie nie boją i po przebiegu pierwszej połowy śmiało twierdzę,że wszystko jest możliwe.
4
Wraca moja nadzieja na szczęśliwy remis :D
Robert czołg, za to go lubię.
0
Warzywniak w reprze nie grał tak źle, jak się utarło. :D
Ale pojedyncze kiksy zostają w pamięci.
1
Piszczek gra piach, aż strach.
A hajto szuka mu usprawiedliwienia chyba z miłości do bundesligi.
0
Widział ktoś ostatnio Schuerrle w akcji? Bo w sumie odkąd gra w Niemczech niewiele o nim słyszę i jestem ciekaw formy. Durm to słaby punkt defensywy, w dortmundzie od dawna się na niego stawia ale to chłopak nie wybijający się ponad przeciętny poziom bundesligi, co zresztą było widać w naszym pamiętnym, wygranym meczu. Hummels popełnia sporo dziwnych błędów i to akurat wiadomo nie od dziś.
Spodziewam się przebiegu meczu podobnego, jak rok temu. Niemcy popełniają błędy, obrona straszy nazwiskami, ale grą już niekoniecznie. Przy uporze i dobrych kontrach wszystko jest możliwe.
No i boję się o Szukałę i jego dyspozycję, zwłaszcza, że Mueller forma.
0
Przez kontakt z ludźmi w wieku gimnazjalnym wiem, że e-papieros jest często przed kontaktem tymi prawdziwymi (fuck logic), po prostu jako gadżet...