1

Cadena COPE podala, że fifa odmówiła rejestracji Ardy Turana.

1

No no, Masche chyba z jakimś indywidualnym rekordem wszechczasów :D

0

Podobno obserwujemy Walcotta. Dobry następca Pedro?
Kiedyś byłem wielkim fanem jwgo talentu...w tej chwili ciężko coś o nim powiedzieć. Jak gra, gra nieźle.

2

a Wy dalej go brońcie

0

Adriano tez spalony.

0

Kto by się spodziewał. Bartra na 9.

4

West Ham drugi w lidze, po 3 bardzo trudnych wyjazdach. Szacuneczek.

7

"takie dośrodkowanie a'la dośrodkowanie, wrzuć piłkę a może ktoś ją dostanie"
~ Tomek Hajto, podczas dzisiejszego meczu Bayernu :D

0

Costa to bandyta, a Dean mocno przesadził.

0

Dokładnie, taka promocja. Może akurat przez te kilka tygodni tak bardzo przywiążesz się do C+, że będziesz chciał zapłacić, byle je mieć również po tej promocji. Zwykły zabieg łowienia nowych klientów.

1

Obrońcy Ligi Mistrzów często zaczynają z kopyta kolejne rozgrywki, a potem regularny spadek formy (więc może lepiej, że zaczynamy przeciętnie, jak rok temu :D ). Podobnie bywa też z innymi zespołami, które fenomenalnie zaczęły sezon.

Co do Bayernu, kto wie. Skład trzeba przyznać skompletowali zacny. Nie ma co ukrywać, Barca, Real, Bayern to od kilku sezonów jedyne i największe pewniaki do półfinałów.

0

Już widzę tę burzę w internecie i wszechobecną UEFAlonę :D

0

Pomocy nie mamy od dawna, MSN wygrało ostatni sezon i to ostatni moment, żeby zacząć działać. Jest Arda, przydało by się jeszcze jedno wzmocnienie, ja mimo wszystko jestem zwolennikiem Pogby, zwłaszcza, że Verratti raczej ciężki do wyjęcia.

0

Messi od dawna jest bardziej typową "dychą", czasami agresywnie wchodzącą w pole karne, niż napadziorem.

1

No to może Samper i Sandro zaczną dostawać swoje szanse. W lidze powinniśmy dać radę, byle nie dawać odjechać realowi, póki co to my jesteśmy liderami, a gra z Atletico pokazuje, że nie ma się specjalnie o co martwić i jakoś to będzie. Na szczęście w LM grupa łatwa i do obowiązkowego wygrania tak czy inaczej, i tu także raczej nie ma się o co martwić. Szkoda Rafy, zaczynał łapać wiatr w żagle. Przy obecnej formie Rakiety, Arda od stycznia wydaje się być idealnym wzmocnieniem i wręcz koniecznością.

3

Bądźmy szczerzy. Mimo wszystko Barca zagrała mocno przeciętnie.

0

No to Rafa pograł :(

0

a jakieś inne stronki, gdzie jest gwarancja przyzwoitej jakości? oczywiście, mówimy o koncie premium.

1

Ładnie Wam działa premium na futbolHD? Bo własnie się zastanawiam nad kupnem.

0

No przecież to, że był faul jest oczywiste. Chodzi mi o to, że doszukiwanie się nie wiadomo jakiej brutalności i celowości ze strony Moreno, to duża przesada.

7

Straszna burza w internecie, po złamaniu nogi Shawa. Moreno już we wszystkich mediach jest uznany bandytą, a idioci w komentarzach podsycają atmosferę.
A moje zdanie jest takie, że faul był, ale to, jakie są jego konsekwencje, to czysty przypadek. Moreno nie miał wyprostowanej nogi, nakładki też nie było. Kiedy już wstał było widać, że ma świadomość, jak nabroił i raczej nie jest z tego zadowolony, a wstrząśnięty. Na boiskach całego świata ciągle można zobaczyć dużo ostrzejsze wejścia, których ofiary mają po prostu więcej szczęścia, niż Shaw, a nagle pół internetu chce zawieszać Moreno na nie wiadomo ile czasu.
Zmierzam do tego, że trochę szkoda chłopaka, na którym są teraz wieszane psy, a w sumie więcej w tym przypadku, niż jego winy, a pewnie przez jakiś czas nie będzie miał życia w mediach i u kibiców.

0

To by było na tyle, jeśli chodzi o odradzającą się BPL :D

0

Co ten Alvaro :o

0

A ktoś w Juve w ogóle coś prezentuje? Pogba chociaż biega, hernanes to jest dopiero piach...a o obecnosci Mandzukica na boisku zorientowałem się chyba w 40 minucie. Cały zespól wygląda, jak podczas pierwszego, letniego sparingu.

1

Co myślicie u Mustafim? Nadał by się?
Przyznam szczerze, nigdy go jakoś baczniej nie obserwowałem i nie wiem co myśleć po ostatnich plotkach.

4

ups :D nie było pytania.

11

Angel Di Maria - "I'm really impressed by Zlatan Ibrahimovic's technical quality and movement. He's on the same level as Leo Messi and Cristiano Ronaldo."

Trochę chłopak pofantazjował.

0

Wiem :( a wiadomo ile?

4

Kurcze, oglądam na playerze od początku sezonu i chyba jako jedyny nie mam żadnych problemów z dźwiękiem i w ogóle...z niczym.

0

Jakoś nie widzę go u nas. W obronie nie gra nic, w ogóle nie jest jakiś przesadnie aktywny na boisku, a od zagrywania genialnych prostopadłych czy crossowych piłek mamy najlepszego piłkarza na planecie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?