0

Poda ktoś liczby najlepszych strzelców tego roku? Ciekawi mnie jak Luis wygląda w tej statystyce, bo troszkę tracił, ale strzela jak karabin ostatnio.

0

za sd nie, za hd tak, ale hd na telefonie nie próbowałem.

0

ja oglądam na chromie

3

Na futbolhd można

4

Już dajcie spokój, akurat wykończenie Grzmot ma genialne i trzeba mu oddać, co jego.

0

AHAHAHAHAHAHAHAHA jak pięknie.

0

Dawno nie oglądałem Celty, a nieco obniżyli loty. Nolito dalej tak groźny? Styczeń nadchodzi wielkimi krokami a ja już nawet nie wiem, czy chcę go tak bardzo, jak jakiś czas temu :D

0

Piotrek w formie, HE HE HE

0

Mi tego nie musisz mówić, ale napisz to na jakimś januszowskim portalu, a spotka Cię internetowy, publiczny lincz :D

3

WP zaczyna durne podsumowania roku, w tym ranking "50 rzeczy, których nie spodziewaliśmy się w sporcie w 2015 roku" czy jakoś tak.

Nie zabrakło miejsca, dla braku Lewandowskiego w finalowej 3 ZP, oraz tego, że Neymar w tej trójce się znalazł (!?). Takie to niezwykłe?

Brak mi słów. I jeszcze dopisek o tym, jak zawiedzeni byli fani z Polski i Monachium :D

4

U pismaków już pompowanie balona o transferze Neya do City, a w komentarzach gównoburza o tym, jak to by go łamali w tej angielskiej i która liga lepsza.
Z jednej strony, ja osobiście nie oddał bym go za żadne pieniądze, ale z drugiej, chciałbym zobaczyć kilka spotkań, gdy robi z obrońcami co chce. Ludzie serio ciągle wierzą w te etosy wyspiarskiej piłki i potęgę tej ligi? Ostatnio sporo oglądałem BPL i obrona zwykle dziurawa jak u nas we wrześniu, a jak już padnie jakaś bramka to szaleńcze tempo, chęć wyrównania i byle do przodu.
Sterling jest kilka półek niżej od Neymara, tak samo jak np. Martial, a to co oni czasami robią z obrońcami, to aż przykro się patrzy. Oczywiście, raz na jakiś czas, no ale gdzie im do naszego cracka.
Zresztą... taki Mahrez. Bazuje na szybkości, prostych dryblingach i błyskotliwych zagraniach i jest rewelacją sezonu. Ale dla fanów BPL, chyba każdy, kto z hiszpańskiej (nie wiedzieć czemu- zwłaszcza z Barcy), to zło, nurek i aktor. No a o grze w Anglii nie ma co mówić, został by wgnieciony w murawę.
Nie mam już ochoty na walkę z ludzką głupotą, więc frustrację muszę wylewać tutaj :D

1

Dzięki, ale jednak obstawał bym przy czymś bardziej stalowym i klasycznym. :) ale propozycja na pewno ciekawa.

1

Ja mam mobilny z orange z routerem stacjonarnym, fakt, u mnie akurat z orange pełen zasięg i łapie mi nawet 2 kreski ich oszukanego lte (które tak naprawdę lte nie jest) i wtedy mam chyba bez limitu. Nie przekroczyłem, więc pewny już nie jestem :D Użytkuję od pół roku i problemów nie ma. Jedyny zarzut to dość drogie abonamenty w orange. Musisz wiedzieć, czy masz dobry zasięg, ja akurat mam to szczęście i w mojej miejscowości kilku znajomych też korzysta z orange i każdy sobie chwali :)

0

Zastanawiam się nad kupnem eleganckiego zegarka na pasku skórzanym, a w temacie jestem totalnie zielony. Na pomysł wpadłem nagle i budżet to około 300 zł (wiem, niewiele). Jeśli chodzi o design to spodobał mi się bardzo FOSSIL FS4928, ale trochę drogi i różne opinie słyszałem o tej marce. Podoba mi się też szeroko pojęta stylistka lotnicza (breitlingi, aviatory itd). Jesteście w stanie polecić coś w tak skromnym budżecie?

0

No chyba się nie zgodzę :D podziemne albumy często są znakomite technicznie itd, ale nie są tak dopieszczone i bywają zdecydowanie bardziej monotonne, oczywiscie, od tych najlepszych mainstreamowych. Bo wiadomo, na legalu 3/4 to niezła beka. Podziemie trzeba lubić i musi się chcieć sprawdzac i poszukiwać. Mi się nie chce, bo chyba po prostu jestem mocno znudzony polską sceną.

1

Ja troche sajko VNM'a i REM wcisnąlem na siłe, ale fakt, najlepsza plyta w nego karierze i zarazem pierwsza bez mocnego singla. Co do zeusa mam podobnie, zresztą mniej więcej tak samo oceniam teta i rehab, solidne matetiały i tyle. Ale białas rzucał dużo ciekawych rzeczy luźlo lub z sb, v kozak plyta, tak jak kękę i o.s.t.r., taco rookie od the tear, w sumie jeszcze zajebista epka w.e.n.y z quizem, gdzieś tu bym szukał faworytów :). W polsce od 2 lat niewiele się dzieje, w podziemu to już w ogóle jakieś filipki robią fejm :D (chociaż kartky czy emes mega props, deys ostatnio mniej mi siedzi) dlatego przerzuciłem się bardziej na stany, tam rok przepiękny.

1

Też myslalem o sławach, no ale to w sumie wyszlo w 2k14 chyba. Ale podbijam, jakby co :)

1

Kolega z geniusa?
A co do numeru roku... nie da się wybrać jednego, zawsze komuś coś nie będzie pasowało. :D
Wedlug mnie kandydować może 6 zer, REM, lek przeciwbólowy, zmysły kękiego, street credit. W polskim podziemiu nie siedzę aż tak, żeby wybrać coś konkretnego, ale jakbyś potrzebował porad przy podsumowaniach usa, glownie w plytach, to chętnie pomogę :)

0

Jeśli za gotówkę (800-900 zł), to szukał bym czegoś innego po Allegro. Jeśli u operatora za rozsądne pieniądze, jak najbardziej spoko. Generalnie Huwaeia już się chyba nie ma co bać, nie słyszalem o jakiś poważnych wadach tego modelu.

0

Dzięki wielkie! :)

1

Ktoś jest mi w stanie powiedzieć, kim jest czarnoskóry, łysy pan w średnim wieku, którego od kilku dni regularnie widuję na różnych memach itd, głównie na angielskich stronach?

0

Aaa, no to źle zabrzmiało :D

0

W sumie sam nie wiem. Strona wygląda dość biednie (jak naszych ulubionych rywali), a mam też doświadczenia z plytami zamawianymi głownie z allego, kiedy to np. pudełka były popękane. Generalnie chcialem po prostu zasięgnąć opinii o sklepie i tyle, zanim wydam tam sporą sumę :)

0

Staroświecki jestem i po prostu nie ufam internetowi, a zwłaszcza sklepom, o których nigdy nie słyszałem :D

0

Kupował ktoś z Was kiedyś jakieś płyty w sklepie fan.pl? Aż się dziwię, że odkryłem go dopiero wczoraj, zawsze wszystko w empikach. Nie ma z nim problemów?

Konto po świętach zasilone, czas zasilić kolekcję :D

0

W sumie przed chwilą sam pomyślałem o bokach obrony, obaj boczni obrońcy nie mają konkurencji...znaczy, Dani już za kilka dni będzie miał :D Gorzej z Jordim. I masz rację, aż dziwne, że zapomniałem o ataku. Tu problem jest taki, że trzeba znaleźć złoty środek. Gwiazda nie przyjdzie na ławkę, a przeciętniaków już mamy (Muniry) i się nie spisują. Ciężko będzie o kogoś dobrego, kto zgodzi się być zmiennikiem.

2

Jeśli nikt z czołowych graczy nie odejdzie, to tak. Pytanie, jak je wydamy. Najlepiej było by wydać na 2 piłkarzy za "średnią" cenę. Jeżeli Arda wypali, nie widzę potrzeby sprowadzania śp, przy obecnej formie Roberto i mając z tyłu głowy, że jest jeszcze Rafa. Obstawał był za młodym śo do 30 baniek, drugie 30...no cóż. Pewnei mądrzejsi od nas już mają jakieś pomysły :D

0

Straasznie mnie denerwują te dialogi podczas zwrotki Astka, bo ładnie poleciał a ciężko się skupić. Imo track 8/10, ale słuchany dopiero raz, może wejdzie jeszcze lepiej. Miło widzieć na La Rambli słuchaczy dobrego rapu :D

0

Ja jeśli chodzi o całą serię, to jestem kompletnie zielony. Przed chwilą wrócilem z kina, przyjemny, przygodowy film akcji, ale raczej nie wybitny. Chyba rzeczywiście nic nadzwyczajnego.

0

Dobrze mieć taką możliwość, na mojej kochanej polibudzie zwykle wykladowcy mają problem o sprzęt tego typu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?