0

Juve to ostatnio moja ulubiona drużyna, (oczywiście, poza Barcą), z czołówki europejskiej. Bałem się, że po odejściu Vidala, Pirlo i Teveza się posypią i tak to wyglądało, ale pięknie ostatnio grają. Jedyny problem jest taki, że słaba włoska jest średnio miarodajna.
Bardzo mocno trzymam za nich kciuki, może znowu namieszają.

0

Komentarz usunięty

3

Bez przesady. Wiem, że dziś coraz więcej ludzi to lenie do potęgi, ale nie zatracajmy umiejętności czytania. Wystarczy, że prawie połowa użytkowników, to analfabeci.

0

Oczywiście, ale ten jęki tutaj są mocno przesadzone. Dobry mecz Barcy.

11

Co wy tak płaczecie xD
Prowadzimy z Atleti, zaraz koniec, mecz pod kontrolą, nasi zwolnili. Zapomnieliście, jaki mamy styczeń? Nie forsują i dobrze. Fakt, mogli by strzelić, ale bez przesady.

0

Dokładnie ten, dzięki :)

0

Oczywiście, nie neguję. Ale nie da się ukryć, że wtedy powody były większe, niż potencjalnie dzisiaj.

0

Kiedyś ktoś wrzucał tu artykuł o Zidanie, przeczący, jako by był aż tak genialny, jak się go rysuje. Porównujący go m. in. z Iniestą. Nie mogę znaleźć, a chciałem pokazać ziomkowi.
Jest ktoś w stanie pomóc?

0

Wiele osób podaje Figo za przykład, że z Neymarem też nigdy nie wiadomo.
Oczywiście, Figo nie zachował się najlepiej, ale wtedy jednak po prostu przeszedł do lepszego klubu z szansami na większe sukcesy. Dziś sytuacja jest zupełnie inna, może nie odwrotna, ale jednak to Barca jest szczytem dla większości piłkarzy.

9

Kicker donosi o Fatalnej atmosferze w Bayernie,
"Guardiola rzekomo zrugał ostatnio swoich podopiecznych i zakazał im wszelkich wycieczek i imprez, również poza dniami meczowymi, wskazując je jako przyczynę ogólnej dekoncentracji.

Hiszpan uważa też, że pewni piłkarze mają nadwagę, jednak w raporcie "Kickera" żaden nie zostaje wymieniony z nazwiska. "

Ciekawe, ile z tego jest prawdą. Bayern wydawał mi się ostatnio świetnie ułożonym zespołem z dobrą atmosferą, ale jednak jest parę "gwiazdeczek", a i Pep nie da sobie w kaszę dmuchać. Ciekawe, ile z tego jest prawdą.

Nadzieja na awans Juve wzrasta z każdym dniem :)

2

Też o tym myślałem. Bez przesady, słabsze tenisistki, z którymi Aga wygrywa, często potrafią napsuć krwi Williams jakimś wygranym setem. Radwańska zawsze jest rozstrzeliwana.. :/. Szkoda, bo patrząc, kto został, to tak na prawdę w tym turnieju z wielkich wystarczyło pokonać jedną, ale największą.

2

Kto nie śpi :D ?
Fatalnie ta Radwańska wygląda póki co... liczyłem na choć odrobinę walki

1

Luxtime, zegarkicentrum, swiss miał ostatnio ciekawe promocje. Staraj się kupować raczej z typowo zegarkowych sklepów z dobrą opinią, internet tonie w podróbach, a raczej nie chcesz, żeby wskazówki odpadły po miesiącu, albo szkło rysowało się od każdego kontaktu z czymś twardym. :) Nie wiem jaki masz budżet, ale jakbyś już coś kupował, wystrzegaj się firm krzaków i marek modowych :) Szukaj u sprawdzonych producentów, specjalizujących się w zegarkach od lat. Nawet tanie casio, może to tlyko casio, ale zegarek na lata. Swego czasu troszkę siedziałem w zegarkach, także jakby coś, mogę doradzić.
sporo ciekawych informacji możesz znaleźć też tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/

0

Niby Tak, ale jednak trochę racji w tym jest. Mówił o marketingu, a pod tym względem nikt nie może równać się z hiszpańskimi gigantami. Przejście do Realu to automatycznie 3x więcej dzieciaków w koszulce Lewego na całym świecie.
Chociaż osobiście uważam, że Monachium to idealne miejsce dal niego.

1

Serio się łudzicie, że Real może stracić punkty? Nawet, jeśli w tym zestawieniu nie będą grali zbyt składnie czy oszałamiająco, to 2 jakieś przebłyski Grzmota czy Jamesa i po meczu, nie ma się co łudzić.
Prędzej już można liczyć na Sevillę, ale Atletico w lidze, u siebie... wiadomo jak jest.

A Arsenal niech sobie wygrywa, lubię ich, może w końcu jakieś wartościowe trofeum. Od kilku kolejek widać, że Leicester wypada z tego wyścigu, a nie chcę mistrzostwa dla $ity.
Życzę miłej piłkarskiej niedzieli, ja wracam do nauki, sesja nie zna litości :D

0

Jeśli będzie w klubie odpowiednio długo, to jak najbardziej. Skład ma chyba lepszy, niż Pep, gramy wspaniale, jest pomysł.



ps. Pisz znaki zapytania, nie boli, a ma spore znaczenie.

0

Zasluzony karny i czerwo? Dopiero włączyłem.

4

Odnosnie wszystkich pojawiających się tu spekulacji transferowych na lato:
Rakitic jest wręcz niezbędnym elementem skladu, zwłaszcza na mocniejszych rywali. To pierwszy zawodnik, od którego zaczyna się zatrzynywanie kontrataków i naprawdę ostrzejszy presing. Kilka razy po jego zejściu, np z Deportivo, ewidentnie bylo widac, że środek pola siadł defensyfnie. Nie ma finezji Andresa, ale to naprawdę świetny piłkarz, idealnie znający swoją rolę na boisku. Nie wodzę opcji, aby odchodził.

0

Najlepiej jakbyś miał jakiegoś znajomego który jako tako się zna i pomoże dobrać Ci komponenty. Polecam sklep morele.net, nie raz tam coś zamawialem. Za drobna opłatą poskładają Ci wszystko, zadzwonią, jeśli coś nie pasuje, mają ogromny wybór i przystępne ceny. :)

0

Widać za rzadko odwiedzam :D nie chcę w takim razie widzieć 10/10

10

1

Wszyscy nagle przyspieszone bicie serca :D
Ale spokojnie, biega.

0

KUNIEC ŚWIATA

1

Coraz bardziej kusi mnie, żeby przełączyć :D w końcu hit angielskiej, jest hitem.

0

To zupełnie inna klasa telefonów, więc nie ma co porównywać. Stary flagowiec vs nowy budżetowiec, to jak kilkuletni merc vs nowa skoda. Niemniej, ta skoda wielu wystarcza :) Nie wiedziałem, że oferują je jeszcze w sieciach. I naprawdę, nie wiem w sumie jak to do końca jest z tymi rozmowami, ale bez tych problemów, nowe Huaweie to naprawdę spoko telefony, przede wszystkim dużo tańsze od uznanych marek i nie słyszałem o tych nowszych modelach jakiś karcących opinii. Recenzenci raczej chwalą, za solidne wykonanie i cenę.

0

Słyszałem o tych problemach, ale akurat mój znajomy ich o dziwo nie ma. Popatrz na opinie czy testy w sieci i weź pod uwagę, że to średnia półka, nawet bliżej budżetówki. Nie ma co oczekiwac cudów, a większość użytkowników jest zadowolona.

0

G3 to flagowiec, flagowiec zawsze lepszy :D Ale kupujesz nowego? Bo z tego, co mi wiadomo, szybko się męczą i łapią przycinki, oraz materiały są raczej średnie. Podobno po aktualizacji do nowego andka miał być dużo płynniejszy. No i jednak nowy kosztuje sporo więcej, niż P8, ale warto dołożyć. Jednak trzeba wziąc pod uwagę, że P8 to nowy model, a LG niedługo wybiją 2 lata.

3

Nie słuchaj, że to typowy Chińczyk, bo tak nie jest, a Huawei zrobił ogromny postęp. Jeśli masz budżet na ten model, to jest to bardzo dobry wybór. Telefon dobrze wykonany i wydajny, oferuje chyba najlepszy stosunek cena/ jakość. Zresztą...znajomy ma i jest zadowolony. Na pewno lepsze to, niż budżetowe samsungi.

1

było, podobno Niemcy już zdementowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?