Juve to ostatnio moja ulubiona drużyna, (oczywiście, poza Barcą), z czołówki europejskiej. Bałem się, że po odejściu Vidala, Pirlo i Teveza się posypią i tak to wyglądało, ale pięknie ostatnio grają. Jedyny problem jest taki, że słaba włoska jest średnio miarodajna.
Bardzo mocno trzymam za nich kciuki, może znowu namieszają.
Bez przesady. Wiem, że dziś coraz więcej ludzi to lenie do potęgi, ale nie zatracajmy umiejętności czytania. Wystarczy, że prawie połowa użytkowników, to analfabeci.
Co wy tak płaczecie xD
Prowadzimy z Atleti, zaraz koniec, mecz pod kontrolą, nasi zwolnili. Zapomnieliście, jaki mamy styczeń? Nie forsują i dobrze. Fakt, mogli by strzelić, ale bez przesady.
Kiedyś ktoś wrzucał tu artykuł o Zidanie, przeczący, jako by był aż tak genialny, jak się go rysuje. Porównujący go m. in. z Iniestą. Nie mogę znaleźć, a chciałem pokazać ziomkowi.
Jest ktoś w stanie pomóc?
Wiele osób podaje Figo za przykład, że z Neymarem też nigdy nie wiadomo.
Oczywiście, Figo nie zachował się najlepiej, ale wtedy jednak po prostu przeszedł do lepszego klubu z szansami na większe sukcesy. Dziś sytuacja jest zupełnie inna, może nie odwrotna, ale jednak to Barca jest szczytem dla większości piłkarzy.
Kicker donosi o Fatalnej atmosferze w Bayernie,
"Guardiola rzekomo zrugał ostatnio swoich podopiecznych i zakazał im wszelkich wycieczek i imprez, również poza dniami meczowymi, wskazując je jako przyczynę ogólnej dekoncentracji.
Hiszpan uważa też, że pewni piłkarze mają nadwagę, jednak w raporcie "Kickera" żaden nie zostaje wymieniony z nazwiska. "
Ciekawe, ile z tego jest prawdą. Bayern wydawał mi się ostatnio świetnie ułożonym zespołem z dobrą atmosferą, ale jednak jest parę "gwiazdeczek", a i Pep nie da sobie w kaszę dmuchać. Ciekawe, ile z tego jest prawdą.
Też o tym myślałem. Bez przesady, słabsze tenisistki, z którymi Aga wygrywa, często potrafią napsuć krwi Williams jakimś wygranym setem. Radwańska zawsze jest rozstrzeliwana.. :/. Szkoda, bo patrząc, kto został, to tak na prawdę w tym turnieju z wielkich wystarczyło pokonać jedną, ale największą.
Luxtime, zegarkicentrum, swiss miał ostatnio ciekawe promocje. Staraj się kupować raczej z typowo zegarkowych sklepów z dobrą opinią, internet tonie w podróbach, a raczej nie chcesz, żeby wskazówki odpadły po miesiącu, albo szkło rysowało się od każdego kontaktu z czymś twardym. :) Nie wiem jaki masz budżet, ale jakbyś już coś kupował, wystrzegaj się firm krzaków i marek modowych :) Szukaj u sprawdzonych producentów, specjalizujących się w zegarkach od lat. Nawet tanie casio, może to tlyko casio, ale zegarek na lata. Swego czasu troszkę siedziałem w zegarkach, także jakby coś, mogę doradzić.
sporo ciekawych informacji możesz znaleźć też tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/
Niby Tak, ale jednak trochę racji w tym jest. Mówił o marketingu, a pod tym względem nikt nie może równać się z hiszpańskimi gigantami. Przejście do Realu to automatycznie 3x więcej dzieciaków w koszulce Lewego na całym świecie.
Chociaż osobiście uważam, że Monachium to idealne miejsce dal niego.
Serio się łudzicie, że Real może stracić punkty? Nawet, jeśli w tym zestawieniu nie będą grali zbyt składnie czy oszałamiająco, to 2 jakieś przebłyski Grzmota czy Jamesa i po meczu, nie ma się co łudzić.
Prędzej już można liczyć na Sevillę, ale Atletico w lidze, u siebie... wiadomo jak jest.
A Arsenal niech sobie wygrywa, lubię ich, może w końcu jakieś wartościowe trofeum. Od kilku kolejek widać, że Leicester wypada z tego wyścigu, a nie chcę mistrzostwa dla $ity.
Życzę miłej piłkarskiej niedzieli, ja wracam do nauki, sesja nie zna litości :D
Odnosnie wszystkich pojawiających się tu spekulacji transferowych na lato:
Rakitic jest wręcz niezbędnym elementem skladu, zwłaszcza na mocniejszych rywali. To pierwszy zawodnik, od którego zaczyna się zatrzynywanie kontrataków i naprawdę ostrzejszy presing. Kilka razy po jego zejściu, np z Deportivo, ewidentnie bylo widac, że środek pola siadł defensyfnie. Nie ma finezji Andresa, ale to naprawdę świetny piłkarz, idealnie znający swoją rolę na boisku. Nie wodzę opcji, aby odchodził.
Najlepiej jakbyś miał jakiegoś znajomego który jako tako się zna i pomoże dobrać Ci komponenty. Polecam sklep morele.net, nie raz tam coś zamawialem. Za drobna opłatą poskładają Ci wszystko, zadzwonią, jeśli coś nie pasuje, mają ogromny wybór i przystępne ceny. :)
To zupełnie inna klasa telefonów, więc nie ma co porównywać. Stary flagowiec vs nowy budżetowiec, to jak kilkuletni merc vs nowa skoda. Niemniej, ta skoda wielu wystarcza :) Nie wiedziałem, że oferują je jeszcze w sieciach. I naprawdę, nie wiem w sumie jak to do końca jest z tymi rozmowami, ale bez tych problemów, nowe Huaweie to naprawdę spoko telefony, przede wszystkim dużo tańsze od uznanych marek i nie słyszałem o tych nowszych modelach jakiś karcących opinii. Recenzenci raczej chwalą, za solidne wykonanie i cenę.
Słyszałem o tych problemach, ale akurat mój znajomy ich o dziwo nie ma. Popatrz na opinie czy testy w sieci i weź pod uwagę, że to średnia półka, nawet bliżej budżetówki. Nie ma co oczekiwac cudów, a większość użytkowników jest zadowolona.
G3 to flagowiec, flagowiec zawsze lepszy :D Ale kupujesz nowego? Bo z tego, co mi wiadomo, szybko się męczą i łapią przycinki, oraz materiały są raczej średnie. Podobno po aktualizacji do nowego andka miał być dużo płynniejszy. No i jednak nowy kosztuje sporo więcej, niż P8, ale warto dołożyć. Jednak trzeba wziąc pod uwagę, że P8 to nowy model, a LG niedługo wybiją 2 lata.
Nie słuchaj, że to typowy Chińczyk, bo tak nie jest, a Huawei zrobił ogromny postęp. Jeśli masz budżet na ten model, to jest to bardzo dobry wybór. Telefon dobrze wykonany i wydajny, oferuje chyba najlepszy stosunek cena/ jakość. Zresztą...znajomy ma i jest zadowolony. Na pewno lepsze to, niż budżetowe samsungi.
0
Juve to ostatnio moja ulubiona drużyna, (oczywiście, poza Barcą), z czołówki europejskiej. Bałem się, że po odejściu Vidala, Pirlo i Teveza się posypią i tak to wyglądało, ale pięknie ostatnio grają. Jedyny problem jest taki, że słaba włoska jest średnio miarodajna.
Bardzo mocno trzymam za nich kciuki, może znowu namieszają.
0
Komentarz usunięty
3
Bez przesady. Wiem, że dziś coraz więcej ludzi to lenie do potęgi, ale nie zatracajmy umiejętności czytania. Wystarczy, że prawie połowa użytkowników, to analfabeci.
0
Oczywiście, ale ten jęki tutaj są mocno przesadzone. Dobry mecz Barcy.
11
Co wy tak płaczecie xD
Prowadzimy z Atleti, zaraz koniec, mecz pod kontrolą, nasi zwolnili. Zapomnieliście, jaki mamy styczeń? Nie forsują i dobrze. Fakt, mogli by strzelić, ale bez przesady.
0
Dokładnie ten, dzięki :)
0
Oczywiście, nie neguję. Ale nie da się ukryć, że wtedy powody były większe, niż potencjalnie dzisiaj.
0
Kiedyś ktoś wrzucał tu artykuł o Zidanie, przeczący, jako by był aż tak genialny, jak się go rysuje. Porównujący go m. in. z Iniestą. Nie mogę znaleźć, a chciałem pokazać ziomkowi.
Jest ktoś w stanie pomóc?
0
Wiele osób podaje Figo za przykład, że z Neymarem też nigdy nie wiadomo.
Oczywiście, Figo nie zachował się najlepiej, ale wtedy jednak po prostu przeszedł do lepszego klubu z szansami na większe sukcesy. Dziś sytuacja jest zupełnie inna, może nie odwrotna, ale jednak to Barca jest szczytem dla większości piłkarzy.
9
Kicker donosi o Fatalnej atmosferze w Bayernie,
"Guardiola rzekomo zrugał ostatnio swoich podopiecznych i zakazał im wszelkich wycieczek i imprez, również poza dniami meczowymi, wskazując je jako przyczynę ogólnej dekoncentracji.
Hiszpan uważa też, że pewni piłkarze mają nadwagę, jednak w raporcie "Kickera" żaden nie zostaje wymieniony z nazwiska. "
Ciekawe, ile z tego jest prawdą. Bayern wydawał mi się ostatnio świetnie ułożonym zespołem z dobrą atmosferą, ale jednak jest parę "gwiazdeczek", a i Pep nie da sobie w kaszę dmuchać. Ciekawe, ile z tego jest prawdą.
Nadzieja na awans Juve wzrasta z każdym dniem :)
2
Też o tym myślałem. Bez przesady, słabsze tenisistki, z którymi Aga wygrywa, często potrafią napsuć krwi Williams jakimś wygranym setem. Radwańska zawsze jest rozstrzeliwana.. :/. Szkoda, bo patrząc, kto został, to tak na prawdę w tym turnieju z wielkich wystarczyło pokonać jedną, ale największą.
2
Kto nie śpi :D ?
Fatalnie ta Radwańska wygląda póki co... liczyłem na choć odrobinę walki
1
Luxtime, zegarkicentrum, swiss miał ostatnio ciekawe promocje. Staraj się kupować raczej z typowo zegarkowych sklepów z dobrą opinią, internet tonie w podróbach, a raczej nie chcesz, żeby wskazówki odpadły po miesiącu, albo szkło rysowało się od każdego kontaktu z czymś twardym. :) Nie wiem jaki masz budżet, ale jakbyś już coś kupował, wystrzegaj się firm krzaków i marek modowych :) Szukaj u sprawdzonych producentów, specjalizujących się w zegarkach od lat. Nawet tanie casio, może to tlyko casio, ale zegarek na lata. Swego czasu troszkę siedziałem w zegarkach, także jakby coś, mogę doradzić.
sporo ciekawych informacji możesz znaleźć też tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/
0
Niby Tak, ale jednak trochę racji w tym jest. Mówił o marketingu, a pod tym względem nikt nie może równać się z hiszpańskimi gigantami. Przejście do Realu to automatycznie 3x więcej dzieciaków w koszulce Lewego na całym świecie.
Chociaż osobiście uważam, że Monachium to idealne miejsce dal niego.
1
Serio się łudzicie, że Real może stracić punkty? Nawet, jeśli w tym zestawieniu nie będą grali zbyt składnie czy oszałamiająco, to 2 jakieś przebłyski Grzmota czy Jamesa i po meczu, nie ma się co łudzić.
Prędzej już można liczyć na Sevillę, ale Atletico w lidze, u siebie... wiadomo jak jest.
A Arsenal niech sobie wygrywa, lubię ich, może w końcu jakieś wartościowe trofeum. Od kilku kolejek widać, że Leicester wypada z tego wyścigu, a nie chcę mistrzostwa dla $ity.
Życzę miłej piłkarskiej niedzieli, ja wracam do nauki, sesja nie zna litości :D
0
Jeśli będzie w klubie odpowiednio długo, to jak najbardziej. Skład ma chyba lepszy, niż Pep, gramy wspaniale, jest pomysł.
ps. Pisz znaki zapytania, nie boli, a ma spore znaczenie.
0
Zasluzony karny i czerwo? Dopiero włączyłem.
4
Odnosnie wszystkich pojawiających się tu spekulacji transferowych na lato:
Rakitic jest wręcz niezbędnym elementem skladu, zwłaszcza na mocniejszych rywali. To pierwszy zawodnik, od którego zaczyna się zatrzynywanie kontrataków i naprawdę ostrzejszy presing. Kilka razy po jego zejściu, np z Deportivo, ewidentnie bylo widac, że środek pola siadł defensyfnie. Nie ma finezji Andresa, ale to naprawdę świetny piłkarz, idealnie znający swoją rolę na boisku. Nie wodzę opcji, aby odchodził.
0
https://pebx.pl/t/morele-net-polecane-zestawy-komputerowe-styczen-2016.1382789/
Może się przyda :)
0
Najlepiej jakbyś miał jakiegoś znajomego który jako tako się zna i pomoże dobrać Ci komponenty. Polecam sklep morele.net, nie raz tam coś zamawialem. Za drobna opłatą poskładają Ci wszystko, zadzwonią, jeśli coś nie pasuje, mają ogromny wybór i przystępne ceny. :)
0
Widać za rzadko odwiedzam :D nie chcę w takim razie widzieć 10/10
10
1
Wszyscy nagle przyspieszone bicie serca :D
Ale spokojnie, biega.
0
KUNIEC ŚWIATA
1
Coraz bardziej kusi mnie, żeby przełączyć :D w końcu hit angielskiej, jest hitem.
0
To zupełnie inna klasa telefonów, więc nie ma co porównywać. Stary flagowiec vs nowy budżetowiec, to jak kilkuletni merc vs nowa skoda. Niemniej, ta skoda wielu wystarcza :) Nie wiedziałem, że oferują je jeszcze w sieciach. I naprawdę, nie wiem w sumie jak to do końca jest z tymi rozmowami, ale bez tych problemów, nowe Huaweie to naprawdę spoko telefony, przede wszystkim dużo tańsze od uznanych marek i nie słyszałem o tych nowszych modelach jakiś karcących opinii. Recenzenci raczej chwalą, za solidne wykonanie i cenę.
0
Słyszałem o tych problemach, ale akurat mój znajomy ich o dziwo nie ma. Popatrz na opinie czy testy w sieci i weź pod uwagę, że to średnia półka, nawet bliżej budżetówki. Nie ma co oczekiwac cudów, a większość użytkowników jest zadowolona.
0
G3 to flagowiec, flagowiec zawsze lepszy :D Ale kupujesz nowego? Bo z tego, co mi wiadomo, szybko się męczą i łapią przycinki, oraz materiały są raczej średnie. Podobno po aktualizacji do nowego andka miał być dużo płynniejszy. No i jednak nowy kosztuje sporo więcej, niż P8, ale warto dołożyć. Jednak trzeba wziąc pod uwagę, że P8 to nowy model, a LG niedługo wybiją 2 lata.
3
Nie słuchaj, że to typowy Chińczyk, bo tak nie jest, a Huawei zrobił ogromny postęp. Jeśli masz budżet na ten model, to jest to bardzo dobry wybór. Telefon dobrze wykonany i wydajny, oferuje chyba najlepszy stosunek cena/ jakość. Zresztą...znajomy ma i jest zadowolony. Na pewno lepsze to, niż budżetowe samsungi.
1
było, podobno Niemcy już zdementowali.