2

i7 mają chyba 8 wątków przy 4 rdzeniach, i5 4 rdzenie i 4 wątki, i3 2 rdzenie i 4 wątki. Liczba watkow zmienia liczbę tzw procesorów logicznych, co ma bezpośredni wpływ na wydajność. Sporo jest o tym informacji w internecie.
Jeśli kupujesz to zasada jest prosta- im więcej, tym lepiej. :) Pytanie, czego wymagasz od komputera. Nie ma po co kupować np. i7 za pomad 1000 zł, jeśli nie grasz w najnowsze gry i generalnie nie wysilasz za bardzo komputera.

1

Dołek jest od rewanżu z Arsenalem, nie od wczoraj, nie od soboty. Nasi grają mało przekonująco i bez pomysłu. Bałem się przed GD i wiedziałem, że ciężko będzie z Atleti.
Dziwi mnie, że jesteście tak zaskoczeni. Real nie jest wielki, ale w ostatnich tygodniach nie jesteśmy lepsi. W sobotę grały 2 drużyny pod formą, wygrała bardziej zaangażowana w końcówce Dziś jedna jest w formie i nie jest to Barca. Niech walczą, zobaczymy.

0

Nie oglądam na ipli, ale na polsatsport.pl chyba zawsze jest za free.

0

Akurat do samsungów nic nie mam, ale note jest dla mnie zdecydowanie za duży :)
A ta "praca" to raczej krótkie maile, wysylanie zdjec czy dokumentow, przegladanie pdf-ów, więc rozmiar nie ma aż takiego znaczenia. No to chyba skłonię się ku m8. Zwłaszcza ta metalowa obudowa mnie kusi :)

0

Właśnie słyszałem, że po aktualizacji do 6.0 działa rewelacyjnie. Tak to bym się nawet nie zastanawiał :)

0

Halo halo, sa tu jacyś znawcy smartfonów?

Ja jestem powiedzmy..gadżeciarzem i średnio co rok zmieniam telefon. Obecnie mam Galaxy Alphę i generalnie jestem z niego zadowolony, ale po prostu..znudzil mi się. Mam możliwość wymiany na Htc one m8 lub lg G3. Nie gram na telefonie, ale sporo na nim pracuję itd. Musi być po prostu plynny i stabilny. Wymienić czy lepiei zostać przy obecnym? Może jakieś własne doświadczenia?

1

Czyli ma iść gdzieś indziej i grzac ławę? Jest młody. Dla jego rozwoju potrzebna jest gra i zdecydowanie więcej nauczy się, będąc gwiazdą właśnie w takim zespole. Nie każdy jest Messim. Większość piłkarzy potrzebuje nieco słabszego klubu, żeby się doszlifować. Na pewno gdzieś przejdzie, może już latem. Przecież wystrzelił dopiero w tym sezonie, wcześniej był tylko nadzieją i w końcu te nadzieje zaczyna spełniać. A 12 miejsce w Anglii nie jest takie złe :p

0

Przecież Everton to bardzo dobra drużyna. Lukaku jako mlody chłopak nie miał szans przebić się w Chelsea, teraz gra w dobrym klubie, rozwija się świetnie i wyrasta na gwiazdę. To właśnie dobrze dla niego, a niedługo na pewno wyląduje w jakimś gigancie.

0

Bardziej w Luisa chyba :D

0

Mnie cos podkusilo i dałem X2. No to obaj jesteśmy kibicami Lazio :D

0

Mało prawdopodobne, ale...ogląda ktoś Lazio? Jest szansa na remis/ zwycięstwo gości?
Tylko ten mecz nie siedzi na kuponie, a spora kaska do wyciągnięcia ;x

1

Racja. Dawno nie oglądałem BvB, zapamiętałem go jako takiego jeźdźca bez głowy. Dziś wygląda znakomicie, szarpie obroną, potrafi świetnie dograć.
Rozśmieszylo mnie jak zobaczyłem, że podobno Real jest w stanie dać za niego 100 baniek, ale widzę, że strasznie się chłopak rozwinął. Oczywiście 100 nie jest wart, ale nie zdziwię się, jak latem odejdzie za grubo ponad 50 mln.

0

Wcale nie jest łatwe :D mam znajomego, który tak się napalił na tv o wartości ok. 4k, że wydał na te ich bidy (czy jak to się nazywa) praktycznie tyle, że ten telewizor by kupił w normalnym sklepie niewiele drożej, a i tak nie wygrał aukcji. Podobno da się, ale generalnie to takie sprytne naciągactwo. Tak jak pisał kolega wyżej, jak coś jest warte np. kilak tysi, a Ty już wtopiłeś w to 100 czy 200, to głupio się wycofać i brniesz dalej, a takich jeleni jest wielu i ten licytowany przedmiot zwraca się wielokrotnie.

0

No rozumiem. Co do aktywności fizycznej, to to działa w dwie strony. Wiadomo, nie masz co pakować na siłce, bo rzeźby nie zrobisz, ale jak byś się trochę poruszał, to może i apetyt by wzrósł i metabolizm lepiej podziałał. W zeszłym roku biegałem co 2 dni po kilka km i paradoksalnie, dzięki temu też troszkę przybrałem, bo praktycznie po takim treningu jadłem drugi obiad.

0

Przede wszystkim, to w takim wieku nie masz się o co martwić :) no chyba, ze chodzi CI o Twój wygląd.
Ja skończę w tym roku 21 lat i do niedawna miałem podobny problem. Rosłem w górę, ale byłem chudy jak tyczka. Przy wzroście 184-5 cm ważyłem mniej, niż 60 kg. Niedawno przestałem rosnąć, nie jem specjalnie więcej, ale regularnie i jakoś samo się wszystko poukładało, przytyłem przez rok prawie 10 kg, w tej chili ważę już ponad 70 i ciągle idzie w górę. Jeżeli wszystko w porządku z Twoim zdrowiem i się nie głodzisz, to w końcu powinno ruszyć. No i nie truj się na siłę, bo tylko zdrowie sobie popsujesz.

0

Chyba 3 kierowcow i zmiany co 2-3 godziny, chyba to dosc luźne, kazdy musi iles tam razy pojechac chyba. Co do kubicy, to ttch 6 godzin tez na pewno nie będzie jechał jednym ciągiem :p prawie każdy planowany pit stop to zmiana kierowcy, może nawet każdy.

0

Z Atleti każdy gracz realu zagrał po prostu slabo, ale w tym roku na pewno CR jest zdecydkwanie najjaśniejszą postacią zespołu.

3

Trzeba mu oddać, że od kilku tygodni jest w świetnej formie i mocno ciągnie Real na przód.
Nawet na swój sposób brakowało mi CR-a, którego trzeba się obawiać, także fajnie :)

6

Poradnia sercowa "La Rambla" :D
Ja tam z doświadczenia wiem, ze nie ma co za dużo skakać wokół niej, bo Ty ciągle tylko o niej myślisz, oboje nie macie spokoju, nie odpoczniecie i mimo, że nie jesteście razem, to ciągle się czujecie ograniczeni i więzieni przez ten związek. Jak kocha to zrozumie i wróci. Jak chce spokoju i odpoczynku, niech ma. Wiem, ciężko. Zrobisz jak będziesz uważał.

0

Suarez też nie zachwycał na początku. To piłkarz takiej klasy, że na pewno da dużo zespołowi. Nie widzę innej możliwości. Musi wejść w drużynę, zrozumieć rolę na boisku, co nie jest łatwe przy panowaniu MSN z przodu. Po strzelonej bramce pokazał wczoraj kilka świetnych zagrań.
Nie mam podstaw, żeby w niego nie wierzyć.

0

Dla osób zainteresowanych amerykańskim rapem- postanowiłem wystartować z własnym blogiem. Póki co tylko jedna recenzja, mam oczywiście znacznie więcej pomysłów na kilka różnych serii tematycznych. Będę starał się jak najczęściej wrzucać coś nowego, nie tylko recenzje, ale również wpisy o tym, na jakie płyty czekam, czy jakich młodych artystów obserwuję, oraz wszelakie podsumowania. Serdecznie zapraszam. :)

http://rapsluchacz.blogspot.com

0

Właśnie nie znalazłem i dlatego pytam, ale dzięki :)

0

Dysponuje ktoś może linkiem do jakiegoś obszernego skrótu meczu Juve - Bayern?
Taki, żeby chociaż z 10 minut miał.

0

dzięki

0

ktoś zerka co słychac w turynie?

0

mi działa od 20:15, odśwież czy coś.

1

No, w fazie pucharowej generalnie nic innego mnie nie interesuje.

0

mozna, ale drożej.

0

Na futbolhd masz chyba całą LM na 30 dni za 7 zł. Oglądałem tam ligi i było dobrze, ale dziś pierwszy raz będę oglądał mecz, który cieszy się takim zainteresowaniem, mam nadzieję, że da radę, póki co się nie zawiodłem.

0

Bayern gra w obronie w składzie Bernat - Lahm - Alaba - Kimmich.
Grali już tak kiedyś? Wiem jaką mają sytuację kadrową, ale nie wygląda to zbyt ciekawie. Nie znam zbyt dobrze Kimmicha, ale chyba każdy z nich bardziej zna się na rozgrywaniu czy atakowaniu, niż bronieniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?