0

W sumie i tak nie miał wielkiego sensu ten kanał, ale miałem MotoGP w telewizji, pewnie przeniosą na kodowany Polsat, także troszkę szkoda.

0

Nie wiem co powiedzieć

0

Jak Ney ma tak grać, to ja za te 190 baniek bym kupił 4 takich, albo i lepszych.
Strasznie lubię chłopaka i nie chcę, żeby ktokolwiek z pierwszej 11 odchodził, ale musi się wziąć do roboty bo w formie jest tragicznej.

0

Fajnie, że stały fragment. Zawsze wywalone na te rożne, a widać można.

1

Ostatnio w komentarzu do mnie potwierdziłeś, że, cytuję "straszny łak". Zdecyduj się :D

Chyba, że to Ty ;x

1

Od lat wiadomo, że te mity o wielkości BPL dawno przestały mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dla mnie jednak jedno jest pewne- jest najciekawsza. Nie chodzi tylko o miejsca poszczególnych klubów czy wyrównanie, ale po prostu każdy mecz ogląda się fajnie i nawet 2 drużyny końca tabeli mogą zrobić świetne widowisko, bo słabych drużyn tam nie ma. No, może Aston Villa w tym sezonie.

0

Ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo jestem na drugim semestrze i w zasadzie nie doszedłem jeszcze do tego etapu :) Jednak już teraz widzę, że mogę liczyć rzeczy, których liczenia nie wyobrazalem sobie jeszcze niedawno. większość rzeczy robią programy, wiadomo. Ale czasami musisz sobie np. Rozrysować na szybko jakąś ramę, rozpisać siły, pobawić się z trygonometrią itd, policzyć dośc skonplikowane układy rownan. Zwłaszcza przy pracy w trójwymiarze, czyli w "rzeczywistości". Poza tym dobrze znać mechanizm działania programu, bo nie zawsze wszystko dziala jak trzeba. Zresztą, jak się wybierzesz na polibudę to zobaczysz. Lekko nie jest ale ja polecam.

1

Mi też kiedyś się wydawało, że nic z tego nie przyda się w życiu. Teraz jestem na polibudzie i okazuje się, że te wszystkie pierdoły podczas pracy w jakimś ciekawym zawodzie, np. przy projektowaniu czegoś, sa istotne. Właśnie liczę objętości sfer za pomocą całek potrójnych( umrzeć idzie) i nawet to może się przydać :) oczywiscie, przykłady są często mocno skomplikowane, ale chodzi o to, żeby we wszystkim nabrać biegłości i żeby Pan inżynier się nagle nie przestraszył, jak trzeba coś policzyć :)

0

Jako wieloletni słuchacz dobrego rapu, głownie ze stanów, ale równieź z PL, obawiam się, że po sprawdzeniu tego moje życie już nie będzie takie samo. :D nie no gówno straszne. Trapy wydają się proste, ale wypada chociaż spróbować coś dobrze zarapować czy zrymować

0

Połowa sukcesu napastnika, to strzelić w bramkę, obok bramkarza.

0

Nie tak dawno strzeliliśmy im 7, także nie wiem, czy ta "dobra" gra jest szczególnie miarodajna. Obrona jak widać ciągle trzyma poziom.

0

Jakoś zawsze mecz życia ma bramkarz rywali przeciwko Barcy. Może i ma, ale to, że wszystko leci w niego albo zaraz nad jego głowę, to fakt i nasi napastnicy też nie dają popisu.

0

A to, że Bravo wyciąga tylko to, co musi to druga kwestia

0

No właśnie, 2 sytuacje, 2 bramki. 0 skuteczności, a w obronie tragedia. Dobry mecz jest, póki nie stracą piłki i nie dostaną kontry.

0

Z taką grą w obronie już widzę remis z Depor

0

kolegom z madrytu nie śmierdzi

4

To jest k*rwa niemożliwe.

0

Gdzie tu widzisz jakąś hipokryzję? Nie napisał, że przestanie kibicować Barcy, jak mistrza nie zdobędzie. Ja również uważam, że dzisiejsze spotkanie może być kluczowe. Nie tylko dla punktów, ale i morali w zespole.

0

W sumie nie robi mi wielkiej różnicy skład finału. Myślę, że forma Realu ciągle jest lekką niewiadomą i żadna para nie ma zdecydowanego faworyta. Chcialbym triumfu Atleti w całych rozgrywkach, a jak nie, to z trojga złego Bayern ze znaczącym udziałem Roberta w finale.

0

No tak, zapomniałem, ale to tylko jeden taki tydzień. Szkoda, że akurat Depor, po aż przypomina sie ten frajerski remis ;x

0

Masz rację, z taką grą jak wczoraj to w niedzielę widzę kolejny remis bezsilnej w ataku Barcelony, po głupio straconej bramce w pierwszej połowie, ale tak jak napisałem, mam nadzieję, że Panowie się zmobilizują i pokażą, że im zależy. Jedne plus jest taki, że nie ma pucharów i może nabiorą trochę sił. Marne to pocieszenie, ale zawsze :)

1

Wczoraj w nerwach trochę głupot tu napisałem, niepotrzebnie spinałem d*pę, ale już ochłonąłem i na chłodno mogę podejść do tego, co się stało. Byliśmy słabsi od Atleti i co do tego nie ma wątpliwości. Wczoraj pisałem tak, jakbyśmy co roku mieli wygrywać tryplet i porażka była powodem do płaczu i lamentu, jednak nie do końca o to mi chodziło. Po prostu boli trochę styl, a nie sama przegrana. Brak zaangażowania u niektórych piłkarzy, brak pomysłu, powielanie niedziałających schematów. Zwłaszcza, że jeszcze miesiąc temu żadna drużyna nie była nam straszna. Wstrząs przyszedł szybko i gwałtownie, tak mogłoby się wydawać, ale jednak już w rewanżu z Arsenalem widać było, że coś jest na rzeczy i forma systematycznie szła w dół. Na pewno przełomowy był wyjazd na repry, piłkarze z Ameryki Południowej od tego czasu są cieniem samych siebie. Dalej uważam, że sporą winę ponosi sztab, bo taktyki i elementu za skoczenia ostatnio za grosz, ale Lucho powinien zostać. (Bo już widziałem, że niżej ktoś się zastanawiał nad jego przyszłością) Transfery są potrzebne, mam nadzieję, ze Rafa latem dojdzie do formy, bo nasi są ewidentnie "zajechani" tym sezonem i kolejnego tak wąskim składem nie da się grać. Totalnie nie ma świeżości, błysku.
Myślę, że wygramy ligę, nie mamy arcytrudnych spotkań. Lucho na pewno wie co zrobić i jak zmobilizować chłopaków, Valencia obiektywnie nie powinna być problemem, ale nikogo nie można lekceważyć. Kubeł zimnej wody zwykle pomaga, i nam i piłkarzom. Za rok znów się bijemy o LM, jestem niemal pewien, że silniejsi :)

0

No jak dla mnie to raczej typowe wymuszanie poleceń, atencyjność i chęć zwrocenia na siebie uwagi przez pokazanie swojej "fajności". Ja też jestem wierny i kocham ten klub, ale jednocześnie jestem wkur*iony i uważam, że nie jest to czas na słodzenie, bo jest źle. I trzeba podjąc jakieś kroki, jeśli nie chcemy przegrać kolejnych trofeów.

0

Oczywiście, że to wina wszystkich. Brak zaangażowania aż bije po oczach. Ale ewidentnie sztab zawiódł pod względem przygotowania do spotkania i taktyki. Ich zadaniem jest poukładać zespól i wyduscić z każdego co się da i znaleźć dla niego najlepszą możliwą rolę. Do tego w zespole widać wyraźne wypalenie, ktore może być spowodowane zmęczeniem, lub po prostu brakiem pomysłów i zapału.

2

Zalew deklaracji lojalnościowych czas zacząć. Tak, wszyscy kochacie Barcę i jesteście tak bezinteresownie wierni, wprost cudowni.
Jeszcze wczoraj widziałem tu komentarze, że kryzysu nie ma, to tylko 3 mecze itd. Serio nie widzieliście jak grali? Aż przypominają się czasy Martino. Zero pomysłu, elementu zaskoczenia. Przeczuwałem, że może tak się stać. Nic nie wskazywalo, że nagle ma być dobrze i nie było. Liga jest do przegrania. W tej formie puchar też. Bronicie wszyscy Enrique. Tak, mieliśmy zły kalendarz, ale sztab nie spełnił swojej roli, nie ma formy w najważniejszym punkcie sezonu. Już w poprzednim sezonie uważałem, że Lucho to świetny motywator, ale żaden z niego taktyk. Maszyna przestała działać, a ten facet nie ma pomysłu i stara się robić cokolwiek i udawać, że jest ok. Oby ten sezon zakończył się mimo wszystko w miarę pozytywnie, dobrej nocy.

1

Jak nasi dobrze grają jest to samo, nie przesadzaj. Real to mimo wszystko absolutny top i czasami grają świetną piłkę.

0

Jestem pozytywnie zaskoczony postawą City. Widać, że wszystkie siły rzucają na LM i nie ma wymówek. No i w końcu można powiedzieć, że mają jakiś charakter.

0

Wolfsburg jest słaby, wynik pierwszego meczu był wypadkiem przy pracy. W lidze nie grają nic, sensacja była blisko, ale było raczej do przewidzenia, że skończą jak Porto rok temu.

0

W sumie to bez niespodzianek. Przewidywalem 4:0 i widzę, że może być jeszcze więcej.

0

Sanè podobno wyraził chęć gry w Barcy. Widzieliście go może we wczorajszym meczu? Ze skrótu nie mam co wyciągać wniosków, ale kiedyś widzialem go w akcji i wydawał mi się dość mocno "rozdmuchany". Z drugiej strony potrzebujemy jakiejś dobrej młodzieży, za rozsądną kasę kiedyś można by się zastanowić, chociaż o miejsce w naszej pomocy łatwo nie jest, ale zmiennicy zawodzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?