Doszukujecie się czegokolwiek, jakiś błędów, których nikt nie zauważył, jakby to Barca ten finał przegrała.
Atleti kolejnym kandydaten do frajera roku. Byli lepsi ale tego nie wykorzystali. Real nie był wielką drużyną, ale wygrał, bo nie mylił się, kiedy to było najważniejsze i już nic nie poradzicie.
Po ostatniej LM Realu był przepiękny mundial, liczę na podobne Euro.
Najnowsze doniesienie z obozu bialych mówią o tym, że oni wcale nie grali cały mecz takiej padaki. Oni po prostu pokonali Atleti ich własną bronią!
A ja nie doceniłem geniuszu Zizou, a ten wygrywa dublet po kilku miesiącach pracy, po wspaniałej zagrywce taktycznej w finale i świetnej końcówce w lidze Zidana.
Oni nie ćwiczą karnych na treningach?
Nikt nie zauważył z PSV, że on nie potrafi? To chyba nie jest problem nauczyć zawodowca, żeby po prostu leciał do tego je*anego słupka, może nawet zawsze w tę samą stronę. Niech robi cokolwiek, a nie kuca i patrzy na piłkę.
Oczywiście. Chodziło mi tylko o to, że praktycznie do całej 11 jesteśmy juź bardzo mocno przywiązani i ciężko będzie kogokolwiek pożegnać. Ale może się to obrócić w korzyść, jeśli przyjdą odpowiedni, perspektywiczni następcy :)
Smutno będzie jak te plotki okaża się prawdziwe. Dwa symbole drużyny i świetni piłkarze, lubiani przez nas wszystkich. Mam nadzieję, że chociaż któraś z informacji zostanie zdementowana.
Tak sobie myślę ..Barca odzwyczaiła nas od tego, że z klubu może odejść jakiś piłkarz podstawojej 11, tymbardziej tak silnie i długo związany z klubem. (Pomijam oczywiście Xaviego, bo to była sprawa raczej wieku i formy). Stąd chyba tak duża panika. Nie da się ukryć, ciężko wyobrazić sobie zespól bez Masche czy Daniego. Mam nadzieję, że zarząd wie, co robić i w kolejnym sezonie zobaczymy defensywę na miarę najlepszej drużyny na świecie.
No ja już z dwojga złego kibicowałem zawzięcie Marcowi na ostatnich okrążeniach, byłem pewien że wygra, a tu taki klops :/
Ewidentnie Honda ma problemy z przyspieszeniem, bo tak łatwo przed linią mety to nawet w moto3 się nie dochodzili.
Piękny wyścig w motogp kończy się dla mnie w najgorszy możliwy sposób. Lorenzo wygrywa, brak Vale na mecie. Ale emocje wielkie, dziś chyba w kaźdej klasie.
Każdy zeszłoroczny flagowiec jest do dorwania w tych pieniądzach, reszta to już kwestia gustu i cech na których Ci zależy. Zawsze lepiej kupić flagowca niż coś nowszego niższej klasy, ze względu na wsparcie, jakość wykonania czy jakieś ciekawe, dodatkowe cechy. Ja osobiście bym się skłaniał ku właśnie G4, albo z3. S6 jest mocarny ale mi się nie podoba. Chyba, że edge, ale jest, zdaje się, droższy.
Jeśli szukasz używki to w tej cenie spokojnie możesz dostać LG G3, moze nawet wersje z 3gb ram, ktora jest bezkonkurencyjna w tej cenie, zwlaszcza z marshmallowem. Jeśli chodzi o same samsungi, lepsze będą galaxy alpha i s5, oba spokojnie dostaniesz do 800 :)
Pewnie masz rację. Jurgen to mądry facet i raczej nie chce pilkarza, którego nie potrzebuje. Składem też sporo rotuje i nie boi się usadzić gwiazd.
Tylko czekać na jakieś oficjalne info i cieszyć się z kolejnego Polaka w wielkim klubie :)
0
Chyba nie ma sensu. Busi nie do ruszenia, Grzesiu jest mało kreatywny, więc bardziej ofensywnie nie zagra, a drugim Masche raczej nie chciałby być.
0
No widzisz, nie mam telewizora :P
0
Ogląda ktoś Francję? Macie może transmisję po angielsku?
0
Funty?
0
Doszukujecie się czegokolwiek, jakiś błędów, których nikt nie zauważył, jakby to Barca ten finał przegrała.
Atleti kolejnym kandydaten do frajera roku. Byli lepsi ale tego nie wykorzystali. Real nie był wielką drużyną, ale wygrał, bo nie mylił się, kiedy to było najważniejsze i już nic nie poradzicie.
Po ostatniej LM Realu był przepiękny mundial, liczę na podobne Euro.
0
Rownieź zauważyłem od razu, aż dziwiłem się, że komentatorzy milczą.
0
Najnowsze doniesienie z obozu bialych mówią o tym, że oni wcale nie grali cały mecz takiej padaki. Oni po prostu pokonali Atleti ich własną bronią!
A ja nie doceniłem geniuszu Zizou, a ten wygrywa dublet po kilku miesiącach pracy, po wspaniałej zagrywce taktycznej w finale i świetnej końcówce w lidze Zidana.
3
Oni nie ćwiczą karnych na treningach?
Nikt nie zauważył z PSV, że on nie potrafi? To chyba nie jest problem nauczyć zawodowca, żeby po prostu leciał do tego je*anego słupka, może nawet zawsze w tę samą stronę. Niech robi cokolwiek, a nie kuca i patrzy na piłkę.
0
Kuniec
0
Blisko był Oblak
1
No co on kur..
1
Dobrze, że póki co obie gubią punkty.
2
A to w Madrycie grają..... xD
0
Ważne, że zrozumiałem :D
6
Przyznaję, chciałem, żeby Danilo do nas przyszedł.
0
Carrasco to jest kocur. Wierzę, szanse są duże.
Vamos Atleti!
0
Oczywiście. Chodziło mi tylko o to, że praktycznie do całej 11 jesteśmy juź bardzo mocno przywiązani i ciężko będzie kogokolwiek pożegnać. Ale może się to obrócić w korzyść, jeśli przyjdą odpowiedni, perspektywiczni następcy :)
0
Smutno będzie jak te plotki okaża się prawdziwe. Dwa symbole drużyny i świetni piłkarze, lubiani przez nas wszystkich. Mam nadzieję, że chociaż któraś z informacji zostanie zdementowana.
Tak sobie myślę ..Barca odzwyczaiła nas od tego, że z klubu może odejść jakiś piłkarz podstawojej 11, tymbardziej tak silnie i długo związany z klubem. (Pomijam oczywiście Xaviego, bo to była sprawa raczej wieku i formy). Stąd chyba tak duża panika. Nie da się ukryć, ciężko wyobrazić sobie zespól bez Masche czy Daniego. Mam nadzieję, że zarząd wie, co robić i w kolejnym sezonie zobaczymy defensywę na miarę najlepszej drużyny na świecie.
1
No ja już z dwojga złego kibicowałem zawzięcie Marcowi na ostatnich okrążeniach, byłem pewien że wygra, a tu taki klops :/
Ewidentnie Honda ma problemy z przyspieszeniem, bo tak łatwo przed linią mety to nawet w moto3 się nie dochodzili.
5
Piękny wyścig w motogp kończy się dla mnie w najgorszy możliwy sposób. Lorenzo wygrywa, brak Vale na mecie. Ale emocje wielkie, dziś chyba w kaźdej klasie.
0
Każdy zeszłoroczny flagowiec jest do dorwania w tych pieniądzach, reszta to już kwestia gustu i cech na których Ci zależy. Zawsze lepiej kupić flagowca niż coś nowszego niższej klasy, ze względu na wsparcie, jakość wykonania czy jakieś ciekawe, dodatkowe cechy. Ja osobiście bym się skłaniał ku właśnie G4, albo z3. S6 jest mocarny ale mi się nie podoba. Chyba, że edge, ale jest, zdaje się, droższy.
0
A to szkoda. Dzięki
0
Jest jakaś polska transmisja z Pucharu Włoch?
1
Ej ziomek, żartowałem.
Chciałem tylko wam uzmysłowić, że chyba za daleko odpływacie :)
6
Kownacki-----> Barca (wypożyczenie do Lecha).
1
Jeśli szukasz używki to w tej cenie spokojnie możesz dostać LG G3, moze nawet wersje z 3gb ram, ktora jest bezkonkurencyjna w tej cenie, zwlaszcza z marshmallowem. Jeśli chodzi o same samsungi, lepsze będą galaxy alpha i s5, oba spokojnie dostaniesz do 800 :)
0
Mam nadzieję na minimum 4 bramki, fajnie jakby wygrała Sevilla dla ligi, ale serce chyba przy Liverpoolu.
0
Ale też mnie dziwi, że nikt większy się po niego nie zgłasza.
0
Ostatnio czytałem, że bodajże Moenchengladbach jest zainteresowane ściągnięciem go tego lata.
1
Pewnie masz rację. Jurgen to mądry facet i raczej nie chce pilkarza, którego nie potrzebuje. Składem też sporo rotuje i nie boi się usadzić gwiazd.
Tylko czekać na jakieś oficjalne info i cieszyć się z kolejnego Polaka w wielkim klubie :)