0

Jak już się zacznie i zobaczę jak to wygląda, to pewnie się uspokoję. :)
Obyś miał rację.

0

No jak oglądałem ostatnio Arsenal, to Alexis trochę taki jezdziec bez głowy, duzo strat itd. Nie powinien być groźny, ale jakos z zasady się go obawiam :D

2

W zeszłym roku miałem to samo...przed każdą kolejną rundą, w trakcie oczekiwania na mecze, wynajdywałem różne powody, przez które mogli byśmy odpaść, a potem zawsze było pięknie. Dziś mam to samo, nie mam nic do roboty, od kilku godzin stres i ekscytacja narastają.
Boję się o obronę, organizację gry, Alvesa, formę Neymara, celownik Suareza, człapanie Leo, boję się podań Oezila i, że Alexis zagra mecz życia, a Giroud trafi jakąś fuksiarską główkę, bo Masche zgubi krycie, albo po prostu nie doskoczy. Boję się wszystkiego.
Niech to się już zacznie :D

0

C sport. Bayern z Juve jest ca zwykłym Canal . :)
edit. Na stronie canal plus tak podają:
http://www.canalplus.pl/program

0

Mi często zdarzało się brać stosunkowo mało znane w Polsce postaci i nie zgadywał, albo podawał inną. Baza postaci jest spora, ale samo działanie stosunkowo proste i opiera się o negacje, albo wybór postaci z danej grupy, np. czarnoskórych mężczyzn itd. Zwykle dopasowuje kilka- kilkanaście cech i podaje najbardziej znaną, pasującą osobę, bo w 95% przypadków, właśnie o taką chodzi. Weź jakiegoś mało znanego, niszowego muzyka i nie zgadnie, albo poda bardziej sławny "zamiennik" :)

1

Mały, cienki i mocny - Galaxy Alpha. :) Raczej nie ma już nowych egzemplarzy, ale mam już ponad rok i bardzo polecam, 0 problemów :)

1

Pojawiały się jakieś informacje, kiedy Rafa może wrócić do treningów z zespołem?
Wiem, że biega, ale już nie mogę się go doczekać :)

0

Dlatego pytam, gdzie by miał grać? Za kogo? Nie haruje jak Rakieta i nie czaruje jak Andres. Nie widzę dla niego miejsca.

8

No i gdzie by grał? Busi go wciąga nosem.

0

Od pewnego czasu mam problem ze sterownikami karty graficznej, a mianowicie:
Nvidia mi krzyczy, że jest nowy sterownik, to go pobieram i instaluję. W trakcie instalacji wyskakuje komunikat, że nie można zainstalować bo coś tam coś tam...
Niestety, instalator usuwa stary sterownik, przed instalacją nowego i tego już nie cofa. Potem muszę odinstalowywać sterownik w panelu sterowania i instalować działającą, starszą wersję, przez manager urządzeń, a ten też nie zawsze chce się zainstalować i sporo z tym roboty i nerwów. Już kilka razy mi się tak zdarzyło, myślałem, że może było coś skopane w danej aktualizacji sterownika, ale chyba jednak coś nie tak w moim systemie.
Ma, lub miał ktoś podobny problem?

1

Według mnie źle, ale ja generalnie jestem bardzo oporny na modę. Jedyne, do czego się przekonałem, to joggery, ale jako wygodne spodnie na co dzień.
Co do dziur czy przetarć, to nawet na kobietach za tym nie przepadam, wolę prostotę, ale jestem w stanie zrozumieć, że komuś się podoba.
Chyba nie pomogłem, ale próbowałem :D

4

sofifa.com - możesz tu sprawdzić potencjały i zawodników, którzy by Ci odpowiadali na każdą pozycję. :)
Ja osobiście polecam Sane, Iheanacho, Gamarra, Gray, Tielemans jak masz więcej kasy :)

0

Wiadomo coś oficjalnie na temat Teixeiry?
Bardzo bym nie chciał, żeby trafił do Chin w tym wieku i w tej formie.

0

Zależy od dnia, na co dzień obiad w domu, ale często mam ochotę na jakiegoś fast fooda, ale kfc nie lubię, suche wszystko i bez smaku.

0

moja mama ostatnio kupiła do czytania za 500, także na tyle mogę pomóc :D

0

Miałem nadzieję na Teixeirę latem w jakimś wielkim, europejskim klubie. W sumie Jacksona też szkoda. Śmiało mógł jeszcze gdzieś spróbować.

Mam nadzieję, że info o Alexie, okaże się plotką. Byłem ciekaw, co jeszcze pokaże i nagle taki klops...

Szkoda mi chyba wszystkich z europy, którzy tam poszli. Neistety, w tym okienku to już nie emeryci.

0

Jakiś dziennik to podawał jakis czas temu, ale póki co raczej ploty

1

Cieszy mnie, że choć trochę sie dogadaliśmy ;)

1

Nie napiszę. Wrzucacie mnie do wora razem z Januszami i przeglądami sportowymi tylko dlatego, że się z Wami nie zgadzam. A co do regularności, to akurat ostatnio jest nieźle. Bayern nie strzela przesadnie dużo w ostatnim czasie, także można mówić o tendencji całego zespołu, ale trafia w miarę regularnie. Po jednej, ale strzela. Nie uważam go też za, jak napisałeś, "znakomitego", ale moim zdaniem to top wśród dziewiątek.
Generalnie chodzi mi głównie właśnie czepianie się o to, że "na pustaka". Taką ma rolę na boisku, co też ewidentnie widać, oglądając mecze FCB. On ma tam czekać na ostatnią piłkę, ew. być ścianą, która szybko odegra do wbiegającego zawodnika. Sprowadzanie jego roli/ umiejętności do zwykłego "dobijacza", moim zdaniem jest lekką przesadą.

0

Jest różnica między statystyką, a obserwacją. To po pierwsze. Pamiętam po prostu, co się tu wtedy działo. Ostatnio tendencja zmieniła się o 180 stopni i generalnie ciężko tu o jakiś pozytywny komentarz o Lewym.
Zrozummy się dobrze. Ja również miałem dość medialnej burzy wokół Roberta i przyznawania mu złotej piłki od października do stycznia. Nie raz toczyłem w internecie bitwy z jakimiś Januszami, podając im argumenty za naszym MSN, ale staram się patrzeć jak najbardziej obiektywnie, o ile obiektywne spojrzenie w ogóle istnieje. Uważam tylko, że pisanie, że Lewandowski nie potrafi sobie niczego wypracować itd, to duża przesada i odbieranie mu zasług. Tak, media ciągle nam przypominają o 4 bramkach z Realem czy 5 w 9, również momentami tym rzygam, jednak z drugiej strony... przeciętni chyba takich rzeczy nie robią?
No może się mylę, ale facet strzela 50 bramek w roku, notuje kilka wybitnych występów, a wy piszecie, jakby był jakimś totalnym drewnem. A nawet jeśli jest, to z tych drewien jest zdecydowanie najlepszy. 4 miejsce w ZP było zbyt wysokie, ale pierwsza 10 była wręcz z urzędu, przynajmniej moim zdaniem.
Morata walnął dziś 2 na pustaka i pół La Rambli nagle o tym, jaki on świetny i, że forma itd... Jak Lewy trafia na pustaka, mamy hejt, że przecież na pustaka. Nie mówię, że Ty w tym uczestniczyłeś, ale zauważam ogólną tendencję wśród użytkowników. Pozdrawiam, bez spinki ;)

0

Nie chodziło mi o to, że Messi strzelił na pustaka, raczej o to, że ktoś mu wypracował sytuację, a jego zadaniem było znalezienie sobie miejsca w polu karnym.
Strasznie polaczkowe jest takie umniejszanie Lewego, bo przecież zagraniczni zawsze lepsi. Też uważam Luisa czy Kuna za lepszych napastników, ale Robert jest świetny i pewnie połowa tych, co na niego psioczy, podniecała się tu po meczu z Wolfsburgiem, jakiego mamy napadziora. Lewy to typowy środkowy napastnik, ale na pewno z piłką potrafi zrobić więcej niż jakiś przeciętniak, a instynkt strzelecki ma znakomity.

0

Ktoś musi tę nogę na pustaka dołożyć, kto, jak nie środkowy napastnik?
Co do Suareza nie przesadzaj, bo w tym sezonie zwykle kończy, a Lewy też potrafi z piłką coś zrobić, jak chociażby z nami w półfinale.
Zadaniem śn jest ładowanie bramek i z tego wywiązuje się świetnie.

0

Na pustaka, od tego jest "9".
Jak Ney z Albą wczoraj wypracowali Messiemu, to też tak gadałeś?
Ustawić się też trzeba umieć.

1

A to przepraszam :D

0

za 30-40 baniek do B :D?

0

Dybala daje gwarancję, że kupujemy ułożonego piłkarza.

0

Może i racja, ale w przypadku młodego talentu zawsze jest ryzyko, że się zatrzyma. Oczywiście kwota też ma znaczenie, a tu Sane jest dużo korzystniejszą opcją.

0

Trzeba zaufać zarządowi, ostatnie transfery jak najbardziej na +, ale to bardzo młody chłopak, potrzebuje gry.
Niemniej, jestem fanem jego talentu i ciekawe, co z tego będzie.

0

Za Suareza? Dybala na pewno by się sprawdził w naszym systemie gry, ale problem jest taki, że on gra bardzo podobnie do Leo i na pewno nie jest typowym napastnikiem. Typowa 9 jest potrzebna, eksperymenty z cofniętym napastnikiem raczej dawały przeciętny rezultat.
Co do Pogby zgoda, ale w tej chwili i latem nas pewnie nie stać, (a raczej oni chcą za dużo), a jeśli przejdzie do jakiegoś giganta, to pewnie jeszcze ciężej będzie go wyciągnąć.

0

Problem jest taki, że każdy z nich jest za dobry na ławkę :D
Ale Dybla za jakiś czas jak najbadziej, Pogba chyba jednak za drogi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?